2 Kapaklı Raflı Dolap

315+ Ürün
ARS GRUP MOBİLYA Home Lavabo 60x60x15 Dolabı Aynalı Lavabo Dolabı
Fenomen Seçimi

ARS GRUP MOBİLYA Home Lavabo 60x60x15 Dolabı Aynalı Lavabo Dolabı

180 x 66 x 30
4.1
(1377)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.199 TL
İMBAŞ Buğlem 2 Kapaklı Askılı ve Raflı Gardırop
En Çok Satan 9. Ürün

İMBAŞ Buğlem 2 Kapaklı Askılı ve Raflı Gardırop

Aynasız
70 cm
3.8
(60)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
300 TL Kupon
Kargo Bedava
4.290 TL
Trendyol Plus ile4.032,60 TL
Dzdizayn Orkide Kirli Çamaşır Sepetli 2 Kapaklı Çok Amaçlı Dolap
Fenomen Seçimi

DzdizaynResmi satıcı rozeti Orkide Kirli Çamaşır Sepetli 2 Kapaklı Çok Amaçlı Dolap

140 x 50 x 30
4.1
(972)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu500 TL'ye %1 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu500 TL'ye %1 İndirim
Sepette3.324,42 TL3.358 TL
İMBAŞ 2 Kapaklı Askılı Ve Raflı Gardırop
Fenomen Seçimi

İMBAŞ 2 Kapaklı Askılı Ve Raflı Gardırop

Aynasız
70 cm
4.2
(697)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
300 TL Kupon
Kargo Bedava
3.990 TL
Trendyol Plus ile3.750,60 TL
Bofigo 8 Raflı 2 Kapaklı Ayakkabılık Ayakkabı Dolabı Cemre Beyaz

BofigoResmi satıcı rozeti 8 Raflı 2 Kapaklı Ayakkabılık Ayakkabı Dolabı Cemre Beyaz

49 cm
Suntalam
4.1
(1097)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu2000 TL'ye 150 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu2000 TL'ye 150 TL İndirim
Sepette2.992,43 TL3.142,43 TL
MOBİLİQUE İki Kapaklı Dört Raflı 132cm Gardırop
Videolu Ürün

MOBİLİQUE İki Kapaklı Dört Raflı 132cm Gardırop

Aynasız
58 cm
4.0
(157)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2.121 TL
MOBİLİQUE ATLAS NO.1 ÜÇ RAFLI SEPETLİ BANYO DOLABI
Fenomen Seçimi

MOBİLİQUE ATLAS NO.1 ÜÇ RAFLI SEPETLİ BANYO DOLABI

170 x 48 x 35
3.5
(1119)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
3.768 TL
Trendyol Plus ile2.712,96 TL
Cosargroup Trend 2 Kapaklı 4 Raflı Banyo Malzeme Dolabı Dekoratif Çok Amaçlı ...

Cosargroup Trend 2 Kapaklı 4 Raflı Banyo Malzeme Dolabı Dekoratif Çok Amaçlı Banyo Dolabı

140 x 60
3.9
(188)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.292 TL
HALL BREATHE Beyaz Duvar Tipi Plastik Ecza Dolabı, İç Boş, Sağlam ve Kullanışlı

HALL BREATHE Beyaz Duvar Tipi Plastik Ecza Dolabı, İç Boş, Sağlam ve Kullanışlı

4.4
(30)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
40 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette400 TL404,04 TL
MOBİLİQUE Kumru 6Raflı Gardırop
Videolu Ürün

MOBİLİQUE Kumru 6Raflı Gardırop

Aynasız
45 cm
4.1
(37)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2.464 TL
MOBİLİQUE Masal Raflı Gardırop
Videolu Ürün

MOBİLİQUE Masal Raflı Gardırop

Aynasız
40 cm
4.3
(173)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2.333 TL
Cosargroup Trend 2 Kapaklı 4 Raflı Banyo Malzeme Dolabı Dekoratif Çok Amaçlı ...

Cosargroup Trend 2 Kapaklı 4 Raflı Banyo Malzeme Dolabı Dekoratif Çok Amaçlı Banyo Dolabı

3.5
(169)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.299 TL
MONTENERO Yüklük Dolabı 2 Kapaklı 3 Raflı Yorgan Nevresim Saklama Beyaz 85x17...

MONTENERO Yüklük Dolabı 2 Kapaklı 3 Raflı Yorgan Nevresim Saklama Beyaz 85x170 Cm

Aynasız
85 cm
4.4
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
5.570 TL
Kenyap Plus 812424 Stella 2 Kapaklı RAFLI Yüklük Yorgan Yatak Dolabı Gardırop...

Kenyap Plus 812424 Stella 2 Kapaklı RAFLI Yüklük Yorgan Yatak Dolabı Gardırop - Parlak Beyaz

Aynasız
90 cm
3.9
(61)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
8.899 TL
Bofigo 8 Raflı 2 Kapaklı Ayakkabılık Ayakkabı Dolabı Cemre Antrasit

BofigoResmi satıcı rozeti 8 Raflı 2 Kapaklı Ayakkabılık Ayakkabı Dolabı Cemre Antrasit

49 cm
Suntalam
4.0
(253)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu2000 TL'ye 150 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu2000 TL'ye 150 TL İndirim
Sepette2.989,28 TL3.139,28 TL
Orysa Design AD-3 Raflı Banyo Dolabı, 2 Kapaklı Lavabo Üstü Aynalı Banyo Dola...

Orysa DesignResmi satıcı rozeti AD-3 Raflı Banyo Dolabı, 2 Kapaklı Lavabo Üstü Aynalı Banyo Dolabı - Beyaz

70 x 70
4.4
(28)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2.299 TL
Rani Mobilya Rani BA160 Gardırop 2 Kapaklı 4 Raflı Elbise Dolabı Beyaz
Videolu Ürün

Rani MobilyaResmi satıcı rozeti Rani BA160 Gardırop 2 Kapaklı 4 Raflı Elbise Dolabı Beyaz

Aynasız
90 cm
4.8
(56)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
9.900 TL
AEKA Ae-4001 Zambak Sürgülü Dolap Çok Raflı Çekmeceli Askılı Beyaz Kasalı (Be...
Yetkili Satıcı

AekaResmi satıcı rozeti Ae-4001 Zambak Sürgülü Dolap Çok Raflı Çekmeceli Askılı Beyaz Kasalı (Beyaz-Beyaz Kapaklı) Gardırop

4.3
(120)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
12.599,90 TL
Trendyol Plus ile11.339,91 TL
Bofigo 8 Raflı 2 Kapaklı Ayakkabılık Ayakkabı Dolabı Cemre Çam

BofigoResmi satıcı rozeti 8 Raflı 2 Kapaklı Ayakkabılık Ayakkabı Dolabı Cemre Çam

49 cm
Suntalam
4.3
(600)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu2000 TL'ye 150 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu2000 TL'ye 150 TL İndirim
Sepette2.987,98 TL3.137,98 TL
Serçedesign 2 Kapaklı 6 Raflı Beyaz Boy Dolap - Gardırop - Çok Amaçlı Dolap B...

Serçedesign 2 Kapaklı 6 Raflı Beyaz Boy Dolap - Gardırop - Çok Amaçlı Dolap Beyaz 182 CM

Aynasız
80 cm
4.2
(13)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Kargo Bedava
200 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Sepette4.751,91 TL5.279,90 TL
Bygolden Neva Aynalı 2 Kapılı 2 Çekmeceli raflı Gardrop Elbise dolabı

Bygolden Neva Aynalı 2 Kapılı 2 Çekmeceli raflı Gardrop Elbise dolabı

Aynasız
70 cm
5.0
(2)
Sepet ikonuSepette 400 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette 400 TL İndirim
Sepette6.395 TL6.795 TL
KZY 8 Raflı 2 Kapaklı 16R Elbise Dolabı Kazak Dolabı Çok Amaçlı Dolap Beyaz

Kzy Mobilya 8 Raflı 2 Kapaklı 16R Elbise Dolabı Kazak Dolabı Çok Amaçlı Dolap Beyaz

Aynasız
49 cm
3.5
(71)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
3.119 TL
AEKA AE-2027 Lina Beyaz 2 Kapaklı Çok Amaçlı Dolap 40x180 cm Raflı Dar Yüksek...
Yetkili Satıcı

AekaResmi satıcı rozeti AE-2027 Lina Beyaz 2 Kapaklı Çok Amaçlı Dolap 40x180 cm Raflı Dar Yüksek Boy Banyo Çok Bölmeli Depolama Dolabı

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

2.565,99 TL
2.621,10 TL
Rani Mobilya Rani BA159  Gardırop 2 Kapaklı Raflı 2 Askılı Elbise Dolabı Beyaz
Videolu Ürün

Rani MobilyaResmi satıcı rozeti Rani BA159 Gardırop 2 Kapaklı Raflı 2 Askılı Elbise Dolabı Beyaz

Aynasız
90 cm
4.7
(63)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
8.200 TL
123...8...14

Fiyat

Fiyat Geçmişi

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Gövde Materyali

Ayna Fonksiyonu

Çekmece Sayısı

Yeni Ürünler

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Ek Hizmetler

2 Kapaklı Raflı Dolap

2 Kapaklı Raflı Dolap ile Düzeni Sağlayın!

Evinizin her köşesinde düzeni sağlamak ve alanınızı daha verimli kullanmak için 2 Kapaklı Raflı Dolap mükemmel bir çözüm sunuyor. Bu dolaplar, hem estetik görünümleriyle hem de pratik kullanımlarıyla dikkat çekiyor. İster yatak odasında, ister oturma odasında, isterseniz de çalışma alanınızda kullanabileceğiniz bu dolaplar, her alana uyum sağlıyor.

2 Kapaklı Raflı Dolap Özellikleri

  • Geniş Depolama Alanı: 2 kapaklı raflı dolaplar, eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Üst raflar, kitaplarınızı, kutularınızı veya dekoratif objelerinizi yerleştirmek için idealdir. Alt kısım ise daha büyük eşyalar için geniş bir alan sunar.
  • Şık Tasarım: Modern ve zarif tasarımları ile her türlü dekorasyon stiline uyum sağlar. Farklı renk seçenekleri ile evinizin atmosferine katkıda bulunur.
  • Dayanıklı Malzeme: Kaliteli malzemelerden üretilen bu dolaplar, uzun ömürlü kullanım sunar. Darbelere karşı dayanıklıdır ve zamanla deforme olmaz.
  • Kolay Kurulum: Kullanıcı dostu montaj kılavuzları ile kolayca kurulum yapabilirsiniz. Böylece kısa sürede dolabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

2 Kapaklı Raflı Dolap Kullanım Alanları

2 Kapaklı Raflı Dolap; çeşitli alanlarda kullanılabilir. İşte bazı kullanım alanları:

Yatak Odası

Yatak odasında kıyafetlerinizi ve aksesuarlarınızı düzenlemek için mükemmel bir seçenektir. Üst raflarda katlanmış giysilerinizi, alt raflarda ise ayakkabılarınızı saklayabilirsiniz.

Oturma Odası

Oturma odasında dekoratif objelerinizi sergilemek için şık bir çözüm sunar. Ayrıca, kitaplarınızı ve dergilerinizi düzenlemek için de idealdir.

Çalışma Alanı

Çalışma odasında dosyalarınızı ve ofis malzemelerinizi düzenli tutmak için kullanabilirsiniz. Böylece çalışma alanınızda daha fazla verimlilik sağlayabilirsiniz.

2 Kapaklı Raflı Dolap Fiyatları

2 kapaklı raflı dolapların fiyatları, modeline, malzemesine ve tasarımına göre değişiklik göstermektedir. Farklı bütçelere uygun seçenekler bulmak mümkündür. Uygun fiyatlı ve kaliteli dolaplar, Trendyol'da sizleri bekliyor.

2 Kapaklı Raflı Dolap Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

1. 2 Kapaklı Raflı Dolaplar Hangi Renklerde Mevcuttur?

2 kapaklı raflı dolap modelleri beyaz, siyah, kahverengi ve doğal ahşap tonları gibi çeşitli renklerde sunulmaktadır. Hangi renklerin evinize daha uygun olduğunu düşünerek seçim yapabilirsiniz.

2. 2 Kapaklı Raflı Dolapların Boyutları Nasıldır?

2 kapaklı raflı dolapların boyutları modelden modele değişiklik göstermektedir. Genellikle standart boyutlar arasında 80 cm, 100 cm ve 120 cm genişlik seçenekleri bulunmaktadır.

3. 2 Kapaklı Raflı Dolapların Montajı Zor mu?

Hayır, 2 kapaklı raflı dolapların montajı oldukça kolaydır. Kullanıcı dostu montaj kılavuzları ile kısa sürede dolabınızı kurabilirsiniz.

4. 2 Kapaklı Raflı Dolapların Kapakları Nasıl Açılır?

Kapaklar genellikle menteşe sistemleri ile açılır. Kullanımı oldukça kolaydır ve kapaklar sessiz bir şekilde açılıp kapanır.

5. 2 Kapaklı Raflı Dolaplar Nerelerde Kullanılır?

Bu dolaplar yatak odası, oturma odası, çalışma alanı gibi çeşitli yerlerde kullanılabilir. Eşyalarınızı düzenli tutmak için idealdir.

6. 2 Kapaklı Raflı Dolapların Fiyatları Nasıldır?

Fiyatlar, dolabın malzemesine, tasarımına ve markasına göre değişiklik göstermektedir. Uygun fiyatlı seçenekler bulmak mümkündür.

7. 2 Kapaklı Raflı Dolapların Temizliği Nasıl Yapılır?

Düzgün bir temizlik için nemli bir bezle silinmesi yeterlidir. Kimyasal temizleyicilerden kaçınarak dolabınızın ömrünü uzatabilirsiniz.

8. 2 Kapaklı Raflı Dolapların Kapasitesi Nasıldır?

Kapasite, dolabın boyutuna ve raf sayısına bağlı olarak değişir. Genellikle orta boy dolaplar, birçok kıyafeti ve eşyayı rahatça alabilir.

9. 2 Kapaklı Raflı Dolaplar Hangi Malzemelerden Üretilmektedir?

Bu dolaplar genellikle MDF, suntalam veya masif ahşap gibi dayanıklı malzemelerden üretilmektedir.

10. 2 Kapaklı Raflı Dolapların Montajında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Montaj sırasında, dolabın düz bir zemin üzerinde kurulmasına dikkat edilmelidir. Ayrıca, montaj kılavuzuna uygun olarak adım adım ilerlemek önemlidir.

2 Kapaklı Raflı Dolap ile Eşyalarınızı Düzenleyin!

Evinizdeki eşyaları düzenlemek için 2 Kapaklı Raflı Dolap harika bir tercih. Hem şık görünümü hem de işlevselliği ile yaşam alanlarınıza değer katacak. Farklı renk ve tasarım seçenekleri ile evinize uyum sağlayacak bu dolapları hemen inceleyin ve ihtiyacınıza uygun olanı seçin!