Altın Taşlı Küpe

902+ Ürün
GOLDKUPE 14 Ayar Taşlı Modern Halka Altın Küpe 1,16 gr
Videolu Ürün

GOLDKUPE 14 Ayar Taşlı Modern Halka Altın Küpe 1,16 gr

14 Ayar
4.6
(5)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
9.224,74 TL
Trendyol Plus ile8.800,56 TL
Bayar Gold 14 Ayar Altın Taşlı Dal Tragus

Bayar GoldResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Taşlı Dal Tragus

14 Ayar
4.5
(20)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
4.310,94 TL
Trendyol Plus ile3.907,36 TL
Çgk Çiğdem Gürel Kuyumculuk ÇGK “Swan” 8 Ayar Altın Zarif Tasarım Küpe – Kadı...
Videolu Ürün

Çgk Çiğdem Gürel Kuyumculuk ÇGK “Swan” 8 Ayar Altın Zarif Tasarım Küpe – Kadın, Taşlı & Kavis Form

8 Ayar
4.4
(77)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
150 TL Kupon
Kargo Bedava
8.269,21 TL
Altınaşkı Taşlı Gül Altın Küpeler
Videolu Ürün

AltınaşkıResmi satıcı rozeti Taşlı Gül Altın Küpeler

8 Ayar
5.0
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%6

4.908,91 TL
5.249,70 TL
ZÜMRÜT SARRAF 14 Ayar Altın Taşlı Elips Küpe
Birlikte Al Kazan

ZÜMRÜT SARRAF 14 Ayar Altın Taşlı Elips Küpe

14 Ayar
5.0
(1)
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Kargo Bedava
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Sepette8.018,34 TL8.650,88 TL
Trendyol Plus ile7.857,97 TL
kuyumcu nurettin 2,20gr (GRAM) Taşlı Halka Küpe 15 Mm 14 Ayar Altın
Videolu Ürün

kuyumcu nurettinResmi satıcı rozeti 2,20gr (GRAM) Taşlı Halka Küpe 15 Mm 14 Ayar Altın

14 Ayar
5.0
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette 100 TL İndirim
Kargo Bedava
150 TL Kupon
Sepet ikonuSepette 100 TL İndirim
Sepette14.139,08 TL14.239,08 TL
Bayar Gold 14 Ayar Altın Taşlı Deniz Yıldızı Tragus Piercing

Bayar GoldResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Taşlı Deniz Yıldızı Tragus Piercing

14 Ayar
Kargo Bedava
3.113,99 TL
İNDİGO TAKI Pembe Taşlı Kedi Patisi 14 Ayar Altın Küpe

Indigo Takı Pembe Taşlı Kedi Patisi 14 Ayar Altın Küpe

14 Ayar
5.0
(1)
Sepet ikonuSepette 250 TL İndirim
Kargo Bedava
190 TL Kupon
Sepet ikonuSepette 250 TL İndirim
Sepette5.531,06 TL5.781,06 TL
Gianfranco 14 Ayar Altın Taşlı Twin Tragus Küpe
Videolu Ürün

GianfrancoResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Taşlı Twin Tragus Küpe

5.0
(1)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Çok Al Az Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%31

3.671,08 TL
5.382,30 TL
GOLDKUPE 14 Ayar Taşlı Halka Altın Küpe 1,34 gr
Videolu Ürün

GOLDKUPE 14 Ayar Taşlı Halka Altın Küpe 1,34 gr

14 Ayar
1.0
(1)
Kargo Bedava
12.810 TL
Bayar Gold 14 Ayar Altın Siyah Taşlı Papatya Küpe

Bayar GoldResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Siyah Taşlı Papatya Küpe

14 Ayar
5.0
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
12.020,46 TL
MOOM MÜCEVHERAT 14 Ayar Altın Minimalist Mavi Taşlı Küpe 1.3 Cm
En Çok Favorilenen 5. Ürün

MOOM MÜCEVHERATResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Minimalist Mavi Taşlı Küpe 1.3 Cm

4.8
(13)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Kargo Bedava
300 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Sepette9.110 TL11.387,50 TL
Gianfranco Tek Taşlı Sallantılı Küpe
Videolu Ürün

GianfrancoResmi satıcı rozeti Tek Taşlı Sallantılı Küpe

4.6
(70)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
9.868,95 TL
Fiyonk Kuyumculuk 14 Ayar Altın Yıldız Detaylı Zincirli Küpe 2 Adet
Videolu Ürün

Fiyonk KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Yıldız Detaylı Zincirli Küpe 2 Adet

4.6
(117)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
2. Ürün %2
Kargo Bedava
4.255,74 TL
Bayar Gold 14 Ayar Altın Taşlı Kalp Sallantılı Tragus Piercing

Bayar GoldResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Taşlı Kalp Sallantılı Tragus Piercing

14 Ayar
4.5
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
5.164,16 TL
Çgk Çiğdem Gürel Kuyumculuk Altın Baget Taşlı Kadın Takı Seti (Kolye + Küpe +...

Çgk Çiğdem Gürel Kuyumculuk Altın Baget Taşlı Kadın Takı Seti (Kolye + Küpe + Yüzük)

8 Ayar
5.0
(2)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
150 TL Kupon

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

29.417,33 TL
30.614,77 TL
Gianfranco 14 Ayar Altın Taşlı Sallantılı Baget Tragus Küpe
Videolu Ürün

GianfrancoResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Taşlı Sallantılı Baget Tragus Küpe

5.0
(3)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Çok Al Az Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%28

4.450,92 TL
6.235,95 TL
kuyumcu nurettin 2,20gr (GRAM)  Taşlı Oval Küpe 20 mm  14 Ayar Altın
Videolu Ürün

kuyumcu nurettinResmi satıcı rozeti 2,20gr (GRAM) Taşlı Oval Küpe 20 mm 14 Ayar Altın

14 Ayar
5.0
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette 100 TL İndirim
Kargo Bedava
150 TL Kupon
Sepet ikonuSepette 100 TL İndirim
Sepette15.437,87 TL15.537,87 TL
Bayar Gold 14 Ayar Altın Rose Taşlı Dal Tragus Piercing

Bayar GoldResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Rose Taşlı Dal Tragus Piercing

14 Ayar
4.0
(2)
Kargo Bedava
5.703,31 TL
Güler Kuyumculuk Altın Dikdörtgen Taşlı Küpe

Güler Kuyumculuk Altın Dikdörtgen Taşlı Küpe

4.2
(10)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
50 TL Kupon
Kargo Bedava
11.641 TL
Sembol Gold Altın Taşlı Tel Küpe İtaly

Sembol Gold Altın Taşlı Tel Küpe İtaly

14 Ayar
4.8
(31)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette9.756,08 TL9.854,63 TL
Trendyol Plus ile8.780,47 TL
Gianfranco 14 Ayar Altın Taşlı Çiçek Tragus Küpe
Videolu Ürün

GianfrancoResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Taşlı Çiçek Tragus Küpe

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Çok Al Az Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%31

3.721,64 TL
5.456,85 TL
GOLDKUPE 14 Ayar Taşlı Tek Modern Halka Altın Küpe 0,58 gr

GOLDKUPE 14 Ayar Taşlı Tek Modern Halka Altın Küpe 0,58 gr

14 Ayar

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

-%20

4.990 TL
6.269,16 TL
Kado Kuyumculuk 14 Ayar Altın Mavi Taşlı Papatya Küpe
Videolu Ürün

Kado KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Mavi Taşlı Papatya Küpe

Kargo Bedava
13.996,50 TL
123...20...38

Kuponlu Ürünler

Fiyat

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Bugün Kargoda

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Altın Taşlı Küpe Satın Almak İsteyenler İçin Bilgilendirici Rehber

Göz Alıcı Altın Taşlı Küpe Modelleri

Altın taşlı küpeler, güzellik ve zarafeti bir arada sunar. Özellikle şıklığına düşkün olanlar için ideal bir seçim olan altın taşlı küpeler, her tarza ve zevke hitap eden geniş bir yelpazeye sahiptir. Takı koleksiyonunuzda parlayan bir yıldız olacak bu küpelerle tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Altın taşlı küpe almak isteyenler için bu rehberde, en yeni trendleri, modelleri ve kullanıcılara sağladığı avantajları keşfedeceksiniz.

Altın Taşlı Küpelerin Tarihçesi ve Önemi

Altın, tarih boyunca zenginliğin ve gücün simgesi olmuştur. Altın taşlı küpeler ise hem tarih boyunca hem de günümüzde kadınların favori aksesuarları arasında yer alır. Antik dönemlerden günümüze, altın küpeler zarafetin ve şıklığın simgesi olarak kullanılmıştır. Günümüzde altın taşlı küpeler, modern tasarımlarla birleştirilerek yeniden keşfediliyor.

Altın Taşlı Küpe Çeşitleri ve Modelleri

Altın taşlı küpeler, farklı taş çeşitleri ve tasarımlarla sunulur. Her bir model, farklı bir tarza hitap eder. Peki, hangi modeller mevcut? İşte birkaç örnek:

  • Tektaş Altın Küpeler: Klasik ve şık bir seçenek olan tektaş altın küpeler, her daim popülerdir. Günlük kullanımdan özel davetlere kadar her alanda tercih edilebilir.

  • Sallantılı Altın Taşlı Küpeler: Gösterişli ve dikkat çekici bir tarz yaratmak isteyenler için ideal. Sallantılı tasarımlar, hareket ettikçe parlayarak zarafeti artırır.

  • Renkli Taşlı Altın Küpeler: Farklı renklerdeki değerli taşlarla bezenmiş altın küpeler, cesur ve iddialı stiller için mükemmel bir seçimdir.

  • Minimalist Altın Küpeler: Sadelikten yana olanlar için minimalist tasarımlı altın küpeler, zarafeti basitlikle yakalar.

Altın Taşlı Küpelerde Nelere Dikkat Edilmeli?

Altın taşlı küpe almadan önce birkaç önemli noktaya dikkat etmek gerekir. Öncelikle altının ayarına bakmalısınız. 14 ayar, 18 ayar ya da 22 ayar gibi farklı seçenekler mevcut. Altının ayarı, küpenin dayanıklılığını ve değerini belirler. Taşların ise doğallığı ve kalitesi önemlidir. Doğal taşlar, sentetik taşlara göre daha değerli ve estetik görünür.

Altın Taşlı Küpelerle Kombin Önerileri

Altın taşlı küpelerinizi doğru kombinlerle kullanarak şıklığınızı artırabilirsiniz. Örneğin, göz alıcı bir davette tektaş altın küpelerle zarafetinizi vurgulayabilirsiniz. Günlük hayatta ise minimalist taşlı küpeler hem rahat hem de şık bir görünüm sunar. Sallantılı ve renkli taşlı küpeleri ise sade elbiselerle kombinleyerek dengeli ve etkileyici bir tarz yakalayabilirsiniz.

Trendyol’da Altın Taşlı Küpe Almanın Avantajları

Trendyol, geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatlı seçenekleri ile altın taşlı küpe almak isteyenler için ideal bir platform. Trendyol’da birçok farklı marka ve model arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca düzenli olarak yapılan indirimler ve kampanyalar sayesinde bütçenize uygun altın taşlı küpe bulmanız mümkün. Hızlı kargo ve güvenilir hizmetle alışveriş deneyiminizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Altın Taşlı Küpelerin Bakımı ve Temizliği

Altın taşlı küpelerinizin uzun ömürlü olması için düzenli bakım ve temizlik önemlidir. Küpelerinizi kullanmadığınız zamanlarda nemden uzak, kuru bir yerde saklamalısınız. Yumuşak bir bezle düzenli olarak silerek pırıltısını koruyabilirsiniz. Ayrıca, kimyasal ürünlerle temasından kaçınmalı, parfüm veya saç spreyi gibi ürünlerin doğrudan temas etmemesine özen göstermelisiniz.

Işıltınızı Artıracak Altın Taşlı Küpe Modelleri

Günlük hayatta veya özel davetlerde tarzınızı tamamlamak için altın taşlı küpe modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Her biri farklı bir zarafet ve stil sunan bu küpelerle, kendinizi her an özel hissedebilirsiniz. Göz alıcı bir şıklık için tercih edebileceğiniz bu modellerle, herkesin dikkatini üzerinize çekebilirsiniz.

En Popüler Altın Taşlı Küpe Trendleri

Altın taşlı küpeler her sezon moda sahnesinde yer alır. Son dönemde minimalist ve geometrik tasarımlar oldukça popüler. Ayrıca, vintage esintiler taşıyan modeller de şıklığı ve zarafetiyle dikkat çekiyor. Modern ve cesur tasarımlar ise stil sahibi kadınların favorisi.

Altın Taşlı Küpelerin Fiyat Skalası

Altın taşlı küpelerin fiyatları, altının ayarına, taşların kalitesine ve tasarım detaylarına göre değişir. Trendyol’da bütçenize uygun birçok seçenek bulabilirsiniz. İndirimli ve kampanyalı ürünlerle tasarruf ederken şıklığınızdan ödün vermeden alışveriş yapabilirsiniz.

Altın Taşlı Küpe İle İlgili Kullanıcı Yorumları

Trendyol'dan altın taşlı küpe satın alan kullanıcıların yorumları, seçim yaparken size rehberlik edebilir. Kullanıcı yorumları, ürünün kalitesi, dayanıklılığı ve görsel estetiği hakkında bilgi verir. Gerçek kullanıcı deneyimleri sayesinde doğru kararı verebilirsiniz.