Bandeau Bikini

171+ Ürün
H&M Dolgulu Bandeau Bikini Üstü
En Çok Ziyaret Edilen 3. Ürün

H&MResmi satıcı rozeti Dolgulu Bandeau Bikini Üstü

3.8
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Yüksek indirim rozeti

-%68

334 TL
1.049 TL
LEFTIES Saten yüzeyli bikini üstü

LEFTIESResmi satıcı rozeti Saten yüzeyli bikini üstü

3.0
(4)
490 TL
MANGO Woman Boncuklu bandeau bikini üstü

MANGOResmi satıcı rozeti Boncuklu bandeau bikini üstü

1.299,99 TL
Angelsin Kadın Siyah Beyaz Puantiyeli Bikini Alt
Fenomen Seçimi

AngelsinResmi satıcı rozeti Kadın Siyah Beyaz Puantiyeli Bikini Alt

3.7
(26)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
199,99 TL
Trendyol Plus ile189,99 TL
Penti Kız Çocuk Zigzag Bandeau Bikini Takımı
En Çok Satan 5. Ürün

PentiResmi satıcı rozeti Kız Çocuk Zigzag Bandeau Bikini Takımı

4.8
(22)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
479 TL
Mango Teen Alt kısmı orta belli bandeau bikini

MANGO TeenResmi satıcı rozeti Alt kısmı orta belli bandeau bikini

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%35

1.299,99 TL
1.999,99 TL
İpekyol Desenli bandeau bikini seti

İpekyolResmi satıcı rozeti Desenli bandeau bikini seti

4.2
(10)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
1.839,60 TL
LORE MİEL KADIN DEGRADE PAREOLU BİKİNİ TAKIMI
Videolu Ürün

LORE MİEL KADIN DEGRADE PAREOLU BİKİNİ TAKIMI

5.0
(1)
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
3.299,99 TL
Trendyol Plus ile2.360,43 TL
Penti Kız Çocuk Crazy Fırfırlı Bandeau Bikini Takımı
Fenomen Seçimi

PentiResmi satıcı rozeti Kız Çocuk Crazy Fırfırlı Bandeau Bikini Takımı

4.6
(19)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
549 TL
LORE MİEL Kadın 3D Yeşil Çiçekli Bikini Takımı
Videolu Ürün

LORE MİEL Kadın 3D Yeşil Çiçekli Bikini Takımı

Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
3.649,99 TL
Trendyol Plus ile2.607,67 TL
H&M Dolgulu Bandeau Bikini Üstü

H&MResmi satıcı rozeti Dolgulu Bandeau Bikini Üstü

949,99 TL
H&M Dolgulu Bandeau Bikini Üstü

H&MResmi satıcı rozeti Dolgulu Bandeau Bikini Üstü

5.0
(1)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Yüksek indirim rozeti

-%40

629 TL
1.049 TL
Penti Sarı Genç Kız Arya Bandeau Bikini Takımı
Birlikte Al Kazan

PentiResmi satıcı rozeti Sarı Genç Kız Arya Bandeau Bikini Takımı

5.0
(4)
4 Al 2 Öde
1.333,99 TL
ARENA Donuts Bandeau Kadın Siyah Yüzücü Bikini 009462590

ArenaResmi satıcı rozeti Donuts Bandeau Kadın Siyah Yüzücü Bikini 009462590

5.0
(1)
Sepet ikonuSepette %15 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %15 İndirim
Sepette1.359,91 TL1.599,90 TL
Penti Kırmızı Kadın Bikini Üst PL21AVCE25IY
Birlikte Al Kazan

PentiResmi satıcı rozeti Kırmızı Kadın Bikini Üst PL21AVCE25IY

4.3
(25)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
360 TL
Los Ojos Melodi Krem-Siyah Dokulu Bikini Üstü Bandeau Top
Fenomen Seçimi

Los OjosResmi satıcı rozeti Melodi Krem-Siyah Dokulu Bikini Üstü Bandeau Top

3.7
(48)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2. Ürün %20
Kargo Bedava
819,50 TL
Victoria's Secret VS Archives Bandeau Bikini Üstü

Victoria's SecretResmi satıcı rozeti VS Archives Bandeau Bikini Üstü

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

Yüksek indirim rozeti

-%65

1.450 TL
4.250 TL
H&M Dolgulu Bandeau Bikini Üstü

H&MResmi satıcı rozeti Dolgulu Bandeau Bikini Üstü

5.0
(1)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%20

999 TL
1.249 TL
Penti Çok Renkli Bianca Balenli Bikini Üstü
Fenomen Seçimi

PentiResmi satıcı rozeti Çok Renkli Bianca Balenli Bikini Üstü

4.2
(70)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
299,95 TL
Mango Teen Alt kısmı orta belli bandeau bikini

MANGO TeenResmi satıcı rozeti Alt kısmı orta belli bandeau bikini

1.299,99 TL
MANGO Woman Metal detaylı bandeau bikini üstü

MANGOResmi satıcı rozeti Metal detaylı bandeau bikini üstü

1.299,99 TL
Mango Teen Alt kısmı orta belli bandeau bikini

MANGO TeenResmi satıcı rozeti Alt kısmı orta belli bandeau bikini

4.0
(1)

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

-%35

1.299,99 TL
1.999,99 TL
Victoria's Secret Archives Askısız Bandeau Bikini Üstü

Victoria's SecretResmi satıcı rozeti Archives Askısız Bandeau Bikini Üstü

5.0
(1)

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

Yüksek indirim rozeti

-%65

1.450 TL
4.250 TL
H&M Dolgulu Bandeau Bikini Üstü

H&MResmi satıcı rozeti Dolgulu Bandeau Bikini Üstü

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Yüksek indirim rozeti

-%44

699 TL
1.249 TL
123...5...8

Cinsiyet

Fiyat

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Videolu Ürünler

Fenomenlerin Seçtikleri

Yeni Ürünler

Kurumsal Faturaya Uygun

Bugün Kargoda

Sürdürülebilirlik Detayı

Kuponlu Ürünler

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Kutu Durumu

Paket İçeriği

Fotoğraflı Yorumlar

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde