Çiçek Sulama Pompası

22+ Ürün
Perotti Sesam 250ml Sulama Sprey Şişesi

PerottiResmi satıcı rozeti Sesam 250ml Sulama Sprey Şişesi

4.6
(13)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
192,90 TL
Genel Markalar SARA ÇİÇEK SULAMA POMPASI PROFESYONEL 2 lt
Birlikte Al Kazan

Genel MarkalarResmi satıcı rozeti SARA ÇİÇEK SULAMA POMPASI PROFESYONEL 2 lt

4.5
(4)
Sepet ikonu49 TL'ye %1 İndirim
4 TL Kupon
Sepet ikonu49 TL'ye %1 İndirim
Sepette249,48 TL252 TL
gaman Şarjlı 2,5L Pet Şişeye Takılabilen Su İlaç Püskürtücü Pompa Sıvı Su Püs...
Birlikte Al Kazan

gaman Şarjlı 2,5L Pet Şişeye Takılabilen Su İlaç Püskürtücü Pompa Sıvı Su Püskürtme Çiçek Sulama Tabancası

5.0
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
20 TL Kupon
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
599 TL
Efe Toys Basınçlı Püskürtücü Bahçe Sprey Şişesi Bitki Çiçek Sulama Kovası Ila...
Videolu Ürün

Efe Toys Basınçlı Püskürtücü Bahçe Sprey Şişesi Bitki Çiçek Sulama Kovası Ilaçlama Pompası Klima 2lt

4.0
(2)
Kargo Bedava
40 TL Kupon
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
599,58 TL
Trendyol Plus ile569,60 TL
HB Garden Tools Basınçlı Su Pompası 2 Lt - Su Püskürtücü Pompa - Bahçe Çiçek ...
Birlikte Al Kazan

HB Garden ToolsResmi satıcı rozeti Basınçlı Su Pompası 2 Lt - Su Püskürtücü Pompa - Bahçe Çiçek Sulama

2.8
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu49 TL'ye %1 İndirim
6 TL Kupon
Sepet ikonu49 TL'ye %1 İndirim
Sepette325,71 TL329 TL
Real MİX 2 Litre Basınçlı Çiçek Sulama Pompası Bitki İlaçlama Pompası

Real MİX 2 Litre Basınçlı Çiçek Sulama Pompası Bitki İlaçlama Pompası

1.0
(1)
303 TL
EVİMİST Premium Orijinal Lux 2 Litre Manuel Basınçlı İlaçlama Pompası – Ayarl...

EVİMİST Premium Orijinal Lux 2 Litre Manuel Basınçlı İlaçlama Pompası – Ayarlanabilir Püskürtme Başlıklı El Tipi Sulama ve İlaçlama Spreyi – Bahçe, Balkon, Çiçek ve Bitki Bakımı İçin Basınçlı Su Püskürtücü

Kargo Bedava
60 TL Kupon
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
987,99 TL
Trendyol Plus ile938,59 TL
Golden ilaçlama ve çiçek sulama pompası 2 LT

Golden ilaçlama ve çiçek sulama pompası 2 LT

5.0
(1)
317,79 TL
Real MİX Real mix çiçek sulama pompası Tazikli su ve köpük oto yıkama

Real MİX Real mix çiçek sulama pompası Tazikli su ve köpük oto yıkama

4.0
(2)
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
450,65 TL
SARA Basınçlı Püskürtücü Bahçe Sprey Şişesi Bitki Çiçek Sulama Kovası Ilaçlam...

SARA Basınçlı Püskürtücü Bahçe Sprey Şişesi Bitki Çiçek Sulama Kovası Ilaçlama Pompası 2lt

Kargo Bedava
450 TL
Genel Markalar Metal Uçlu Bahçe Çiçek Sulşama Ilaçlama Püskürtme Pompası

Genel Markalar Metal Uçlu Bahçe Çiçek Sulşama Ilaçlama Püskürtme Pompası

1.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
319 TL
Real MİX Real mix 2 litre çiçek sulama pompası araba yıkama pompası tazikli s...
Videolu Ürün

Real MİX Real mix 2 litre çiçek sulama pompası araba yıkama pompası tazikli su ve köpük

Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
440 TL
Transformacion Çiçek Bitki Bakımı Basınçlı Püskürtme Pompası 721443

Transformacion Çiçek Bitki Bakımı Basınçlı Püskürtme Pompası 721443

4.0
(2)
Kargo Bedava
449,99 TL
ATLT ÇİÇEK SULAMA POMPASI 2 BAŞLIK UZUN VE KISA TAZİKLİ SU EL BASINÇLI BÖCEL ...

ATLT ÇİÇEK SULAMA POMPASI 2 BAŞLIK UZUN VE KISA TAZİKLİ SU EL BASINÇLI BÖCEL İLAÇLAMA 2 LİTRE

Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
499 TL
Genel Markalar Ergonomik El Tipi 2 Lt Püskürtmeli Çiçek Sulama Pompası

Genel Markalar Ergonomik El Tipi 2 Lt Püskürtmeli Çiçek Sulama Pompası

Kargo Bedava
350 TL
Real MİX Real mix çiçek sulama pompası 2L Tazikli su püskürtme

Real MİX Real mix çiçek sulama pompası 2L Tazikli su püskürtme

3.0
(1)
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
450,36 TL
Real MİX Lüx Çiçek Sulama Pompası İlaçlama Pompası

Real MİX Lüx Çiçek Sulama Pompası İlaçlama Pompası

Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
550 TL
abnturk 2 Litre Fosforlu Yeşil El Tipi Basınçlı Püskürtücü Lüx Çiçek Sulama P...

abnturk 2 Litre Fosforlu Yeşil El Tipi Basınçlı Püskürtücü Lüx Çiçek Sulama Pompası

Kargo Bedava
499 TL
PEALMAX Çiçek Sulama Pompası

PEALMAX Çiçek Sulama Pompası

299 TL
Yıldızan tsnshop Bahçe ve Çiçek Sulama Pompası, Spreyi, Fısfısı ve İlaçlama P...

Yıldızan tsnshop Bahçe ve Çiçek Sulama Pompası, Spreyi, Fısfısı ve İlaçlama Pompası 1255145

Kargo Bedava
398 TL
Genel Markalar Bahçe Çiçek Sulama Pompası, Çiçek Sulama Pompası, Çiçek Sulama...

Genel Markalar Bahçe Çiçek Sulama Pompası, Çiçek Sulama Pompası, Çiçek Sulama Spreyi, Çiçek Sulama Fısfısı, Çicek

1.0
(1)
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
399 TL
Elif mağazacılık Lüks çiçek sulama pompası 2lt
Videolu Ürün

Elif mağazacılıkResmi satıcı rozeti Lüks çiçek sulama pompası 2lt

Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Kargo Bedava
15 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Sepette405 TL450 TL
1

Avantajlı Ürünler

Fiyat

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Çiçek Sulama Pompası

Çiçek Sulama Pompası ile Bahçenizi Canlandırın!

Bahçeniz, evinizin dış alanındaki en güzel alanlardan biridir. Bu nedenle, bitkilerin sağlıklı ve canlı kalması için doğru sulama yöntemlerini kullanmak oldukça önemlidir. Çiçek Sulama Pompası, bahçenizdeki bitkileri beslemek için ideal bir çözümdür. Bu sayfada, çiçek sulama pompalarının özelliklerinden, popüler ürünlerden, bakım ipuçlarından ve daha fazlasından bahsedeceğiz.

  • Anahtar Özellikler
  • Popüler Ürünler
  • Kullanım Trendleri
  • Sıkça Sorulan Sorular

Anahtar Özellikler

Çiçek Sulama Pompası seçerken dikkat edilmesi gereken bazı anahtar özellikler bulunmaktadır. Bu özellikler, sulama işleminizi daha verimli ve pratik hale getirebilir:

  • Çıkış Sayısı: Birden fazla çıkış seçeneği (örneğin, 2, 8 veya 16 başlık) ile birkaç bitkiyi aynı anda sulama imkanı sağlar.
  • Basınç Kapasitesi: Pompanın su basıncı ile başa çıkma yeteneği, sulama etkinliği için kritik bir öneme sahiptir.
  • Güç Kaynağı: Manuel, pil ile çalışan veya elektrikli pompa seçenekleri bulunmaktadır.
  • Sürdürülebilirlik ve Dayanıklılık: Dayanıklı malzemeler ve enerji verimli tasarımlar giderek daha fazla önem kazanmaktadır.
  • Kullanım Kolaylığı: Basit kurulum ve kullanım, kullanıcı memnuniyeti için oldukça önemlidir.

Popüler Ürünler

Trendyol'da yer alan popüler Çiçek Sulama Pompası modelleri arasında hem yerel Türk markaları hem de uluslararası markalar bulunmaktadır. Müşteri yorumları ve değerlendirmeleri, hangi ürünlerin daha çok tercih edildiği konusunda bilgi sağlar. Öne çıkan markalar arasında Gardena ve Hozelock yer alırken, yerli markalar da uygun fiyatlarla etkili çözümler sunmaktadır.

Kullanım Trendleri

Son yıllarda Çiçek Sulama Pompası kategorisi, teknolojik ilerlemeler ile evrim geçirmiştir. Otomatik sulama sistemleri, sensörler ve zamanlayıcılar ile entegre edilmiş modeller, sulama işlemlerini kolaylaştırmaktadır.

  • Akıllı Sulama Sistemleri: Bazı pompalar, sulama zamanlarını otomatik olarak ayarlayarak kullanıcıların iş yükünü azaltır.
  • Tasarım Gelişmeleri: Daha kompakt ve estetik görünümlü tasarımlar kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.
  • Ekolojik Trendler: Su tasarrufu sağlayan sistemler ve çevre dostu malzemeler kullanımı artmaktadır.

Çiçek Sulama Pompası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çiçek Sulama Pompası seçerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır:

  • Bahçe Büyüklüğü: Bahçenizin büyüklüğüne ve sulama ihtiyaçlarına göre uygun pompayı seçmek önemlidir.
  • Kullanım Sıklığı: Pompanın ne sıklıkla kullanılacağını düşünmek, doğru modeli seçmenizi sağlar.
  • Uzun Ömür: Kaliteli ve dayanıklı bir pompa, uzun süreli bir yatırım olacaktır.

Çiçek Sulama Pompası Kullanmanın Faydaları

Çiçek Sulama Pompası kullanmanın birçok avantajı vardır. Bu avantajlar, hem kullanıcıların işini kolaylaştırır hem de bitkilerin sağlıklı bir şekilde büyümesine yardımcı olur:

  • Zamandan Tasarruf: Otomatik sistemler sayesinde, sulama işlemini manuel olarak yapmaya gerek kalmaz.
  • Su Tasarrufu: Doğru sulama ile su tüketimini azaltır, bu da hem tasarruf sağlar hem de çevreye katkıda bulunur.
  • Bitki Sağlığı: Düzenli sulama, bitkilerin sağlıklı büyümesine yardımcı olur.

Çiçek Sulama Pompası Bakımı

Çiçek Sulama Pompası bakımını düzenli olarak yapmak, ürünün ömrünü uzatır. İşte bakım için bazı ipuçları:

  • Filtreleri Temizleyin: Pompanın filtrelerini düzenli olarak temizlemek, su akışını artırır.
  • Sızıntıları Kontrol Edin: Pompanın bağlantı noktalarını kontrol ederek sızıntıları önleyin.
  • Kullanım Sonrası Temizlik: Pompa kullanıldıktan sonra temizlenmeli ve kurutulmalıdır.

Çiçek Sulama Pompası ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Çiçek sulama pompası nasıl çalışır?

Çiçek sulama pompaları, suyu bir kaynaktan (örneğin, su musluğu veya depo) alarak, belirli bir basınçta bitkilere dağıtan sistemlerdir. Otomatik veya manuel olarak çalışabilirler.

Hangi çiçek sulama pompası benim için en iyisidir?

Bahçenizin büyüklüğüne, sulama ihtiyaçlarına ve bütçenize göre en uygun pompayı seçmek için farklı modelleri karşılaştırmak önemlidir. Özellikle çıkış sayısı ve basınç kapasitesini dikkate alın.

Çiçek sulama pompaları ne kadar su tüketir?

Su tüketimi, seçilen pompanın modeline, bitkilerin ihtiyaçlarına ve sulama sıklığına bağlı olarak değişiklik gösterir. Akıllı sulama sistemleri ile su tasarrufu sağlamak mümkündür.

Çiçek sulama pompası ne sıklıkla kullanılmalıdır?

Bitkilerin ihtiyaçlarına göre sulama sıklığı belirlenmelidir. Genel olarak, yaz aylarında daha sık, kış aylarında ise daha az sulama yapılması önerilmektedir.

Çiçek sulama pompası nasıl bakım yapılır?

Pompanın filtrasyon sisteminin temizlenmesi, sızıntıların kontrol edilmesi ve kullanım sonrasında temizlenmesi bakım için önemlidir. Ayrıca, pompanın kullanımı sırasında talimatlara uymak da uzun ömürlü olmasına katkı sağlar.

Çiçek Sulama Pompası, bahçenizdeki bitkilerin sağlıklı kalması için gerekli olan suyu düzenli bir şekilde sağlamanın pratik yoludur. Trendyol'da yer alan çeşitli modeller ile bahçenizi canlandırmak artık daha kolay.