Düz Çizme

2910+ Ürün
ON BOOT Onboot Eva Hafif Su Geçirmez Kısa Bağlı Av İş, Yağmur Bahçe Çizmesi 2006
En Çok Satan 1. Ürün

ON BOOT Onboot Eva Hafif Su Geçirmez Kısa Bağlı Av İş, Yağmur Bahçe Çizmesi 2006

Kısa Topuklu (1- 4 cm)
EVA / PVC
4.3
(1249)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
499 TL
Polly Boot Erkek Haki Galaxy Vega O4 (KORUMASIZ)uzun Boğazlı Çizme
En Çok Satan 1. Ürün

Polly Boot Erkek Haki Galaxy Vega O4 (KORUMASIZ)uzun Boğazlı Çizme

4.7
(596)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.357,33 TL
Trendyol Plus ile1.289,46 TL
çizmeci Sarı Çizme Kısa
En Çok Satan 3. Ürün

çizmeci Sarı Çizme Kısa

4.4
(473)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
419 TL
Pull & Bear Kovboy tokalı bot
En Çok Satan 3. Ürün

Pull & BearResmi satıcı rozeti Kovboy tokalı bot

Orta Topuklu (5-9 cm)
4.8
(24)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%32

2.490 TL
3.690 TL
ON BOOT Onboot Eva Hafif Su Geçirmez Uzun Bağlı Av İş, Yağmur Bahçe Çizmesi 2005
En Çok Favorilenen 6. Ürün

ON BOOT Onboot Eva Hafif Su Geçirmez Uzun Bağlı Av İş, Yağmur Bahçe Çizmesi 2005

Kısa Topuklu (1- 4 cm)
EVA / PVC
4.2
(422)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
499 TL
ARISAN Kışlık Erkek Uzun Çizme
En Çok Satan 4. Ürün

ARISAN Kışlık Erkek Uzun Çizme

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
410 TL
Trendyol Plus ile369 TL
Decathlon Fouganza Yetişkin Binici Çizmesi - Siyah - 100
En Çok Ziyaret Edilen 2. Ürün

Decathlon Fouganza Yetişkin Binici Çizmesi - Siyah - 100

4.1
(61)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

2.040 TL
2.070 TL
Polly Boot Erkek Haki Galaxy Vega O4 Korumasız Çizme
En Çok Satan 5. Ürün

Polly Boot Erkek Haki Galaxy Vega O4 Korumasız Çizme

4.6
(160)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette1.347,01 TL1.360,62 TL
Genel Markalar Arısan Çizme Reçber Bot İnşaat İş Güvenlik Balıkçı Çizmesi Haf...
En Çok Ziyaret Edilen 6. Ürün

Genel Markalar Arısan Çizme Reçber Bot İnşaat İş Güvenlik Balıkçı Çizmesi Hafif Yeşil

3.6
(28)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
485 TL
Genel Markalar Sonımıx Kauçuk- Avcı Çizme Termal Çoraplı Boğazlı Poli Erkek Ç...
En Çok Satan 10. Ürün

Genel Markalar Sonımıx Kauçuk- Avcı Çizme Termal Çoraplı Boğazlı Poli Erkek Çizme

3.9
(85)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
566,59 TL
ON BOOT Onboot Uzun Bağlı Soğuk Geçirmez, Su Geçirmez Kaymaz Tabanlı Iş Av Ve...
En Çok Ziyaret Edilen 7. Ürün

ON BOOT Onboot Uzun Bağlı Soğuk Geçirmez, Su Geçirmez Kaymaz Tabanlı Iş Av Ve Yağmur Çizmesi 1005

Suni Deri
Yüksek Topuklu (10 cm ve üzeri)
4.6
(87)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.199,90 TL
Yaya by Hotiç Siyah Kadın Çizme

Yaya by HotiçResmi satıcı rozeti Siyah Kadın Çizme

4.0
(139)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

-%24

961 TL
1.279,20 TL
GEZER Unisex Lastik Çizme(bahçe-yağmur)
En Çok Değerlendirilen 10. Ürün

Gezer Unisex Lastik Çizme(bahçe-yağmur)

4.4
(346)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
448 TL
Derby Krep Çizme - Kısa
Yetkili Satıcı

Derby Krep Çizme - Kısa

4.4
(183)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

910,70 TL
941,72 TL
Kiko Kids Savana Su Geçirmez Erkek Çocuk Yağmur Çizmesi
Flaş ürün ikonuFlaş Ürün
00:00:00

Kiko KidsResmi satıcı rozeti Savana Su Geçirmez Erkek Çocuk Yağmur Çizmesi

4.2
(21)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
Kargo Bedava
12 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
Sepette408,05 TL416,38 TL
Trendyol Plus ile399,89 TL
belixspor Bahçe ve Yağmur Renkli Çocuk Çizmesi 26-35 Yeşil
En Çok Ziyaret Edilen 5. Ürün

belixspor Bahçe ve Yağmur Renkli Çocuk Çizmesi 26-35 Yeşil

Kısa Topuklu (1- 4 cm)
Plastik
4.9
(16)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
582,90 TL
Les Passent Kadın Passent Siyah Fermuarlı Topuklu Deri Çizme
En Çok Değerlendirilen 5. Ürün

Les PassentResmi satıcı rozeti Kadın Passent Siyah Fermuarlı Topuklu Deri Çizme

4.3
(2307)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
50 TL Kupon
Kargo Bedava
1.150 TL
Trendyol Plus ile1.092,50 TL
Genel Markalar Galaxy Vega K.haki Çizme S4 Pollyboot( Çelik Burun )
En Çok Satan 9. Ürün

Genel Markalar Galaxy Vega K.haki Çizme S4 Pollyboot( Çelik Burun )

Poliüretan
Kısa Topuklu (1- 4 cm)
4.5
(213)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.349 TL
Pull & Bear Düz uzun çizme
Fenomen Seçimi

Pull & BearResmi satıcı rozeti Düz uzun çizme

Poliüretan
Kısa Topuklu (1- 4 cm)
4.4
(79)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
2.990 TL
markasende Newa Cesur Süet Lazer Kesim Körüklü Yazlık Kadın Çizme
En Çok Satan 6. Ürün

markasende Newa Cesur Süet Lazer Kesim Körüklü Yazlık Kadın Çizme

5.0
(1)
Kargo Bedava
1.563,77 TL
Trendyol Plus ile1.145,33 TL
Limoya Orietta Kahve Süet Lazer Kesim Körüklü Yazlık Çizme
En Çok Ziyaret Edilen 5. Ürün

LimoyaResmi satıcı rozeti Orietta Kahve Süet Lazer Kesim Körüklü Yazlık Çizme

5.0
(2)
Kargo Bedava
50 TL Kupon
Kargo Bedava
2.116,93 TL
Trendyol Plus ile1.693,54 TL
GEZER Kışlık Erkek Uzun Çizme

Gezer Kışlık Erkek Uzun Çizme

Plastik
Kısa Topuklu (1- 4 cm)
4.3
(178)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
440 TL
SOHO Siyah-Siyah Kadın Çizme 14220

SOHOResmi satıcı rozeti Siyah-Siyah Kadın Çizme 14220

3.9
(244)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

539,17 TL
580,06 TL
İpekyol Zincir aksesuarlı deri çizme

İpekyolResmi satıcı rozeti Zincir aksesuarlı deri çizme

Deri
Kısa Topuklu (1- 4 cm)
4.6
(5)
3.359,80 TL
Trendyol Plus ile2.687,84 TL
123...62...122

Kategori

Kuponlu Ürünler

Fiyat

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Sürdürülebilirlik Detayı

Yeni Ürünler

Fotoğraflı Yorumlar

Bugün Kargoda

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Düz Çizme: En Şık Seçimlerin Adresi

Düz Çizme ile Şıklığı ve Rahatlığı Bir Araya Getir

Düz Çizme, modanın sunduğu en rahat ve şık seçeneklerden biridir. Konforlu yapısıyla sıklıkla tercih edilen bu çizmeler, her gardırobun vazgeçilmez parçasıdır. İster günlük hayatta, ister özel davetlerde giyilsin, düz çizmeler her ana uyum sağlar.

Farklı Tarzlarla Uyumlu Düz Çizme Modelleri

Düz çizme modelleri, farklı tarzları benimseyen herkes için ideal seçenekler sunar. Özellikle klasik tasarımlar, minimalist bir şıklık arayanların ilgisini çeker. Ancak, modern ve iddialı tasarımlarla da trendleri yakalamak mümkün. Deri ve süet gibi farklı malzemelerle, dolabınıza çeşitlilik katabilirsiniz.

Soğuk kış günlerinde sıcak tutan iç astarlı modeller sayesinde ayaklarınızı rahat ettirebilirsiniz. Ayrıca, su geçirmez özellikli çizmeler, yağışlı havalarda da en yakın arkadaşınız olacak. Doğa yürüyüşlerinden şehir turlarına kadar birçok aktivite için uygun alternatifler mevcuttur.

Hem Şık Hem Rahat: Düz Çizmelerle Gün Boyu Konfor

Gün boyu ayakta kalanlar için rahatlık vazgeçilmezdir. Düz Çizme, sağladığı konforla uzun süreli kullanımlara uygundur. Ayak yapısına uygun olarak tasarlanan bu çizmeler, yürüme esnasında rahatsızlık vermez. Ayak sağlığınız düşünülerek üretilen ergonomik tabanlar sayesinde, ayak problemlerinden korunabilirsiniz.

Ve tabii ki, sadece rahat değil, aynı zamanda şık görünmek de önemli. Trend detaylarla süslenmiş modeller, sokak modasında dikkat çeken parçalardan biri haline gelir. Kombinlerinizi tamamlayacak bu çizmeleri istediğiniz her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Düz çizme seçiminde dikkat edilmesi gereken birkaç temel nokta bulunmaktadır. İlk olarak, ayak tipinize uygun kalıpta seçim yapmanız önemlidir. Ayak parmaklarınızın rahat hareket edebileceği genişlikte ve esneklikte olanlar, rahat yürümenizi sağlar.

Malzeme seçimi de bir diğer önemli faktördür. Deri çizmeler daha klasik ve dayanıklıdır; süet ise şıklığı ile göz doldurur. Günlük kullanımlar için deriyi tercih ederken, özel günler için süet çizmeleri düşünmek mantıklı olabilir. Ve tabii ki, su geçirmezlik ve iç astarın kalitesi gibi detaylar da göz önünde bulundurulmalıdır.

  • Ayak yapısına uygun kalıplar
  • Dayanıklı malzemeler
  • Su geçirmezlik ve astar kalitesi

Düz Çizme Trendlerinde Neler Var?

Moda dünyasında düz çizme trendleri sürekli değişiyor ancak bazı klasikler var ki her daim popüler. Özellikle, diz üstü düz çizmeler bu sezonun gözdelerinden. Hem sıcak tutan hem de oldukça şık duran bu model, özellikle etek ve elbiselerle mükemmel uyum sağlar.

Renk seçenekleri konusunda ise kahverengi ve siyah gibi klasik renkler her zaman güvenli bir tercih olacaktır. Ancak cesur renkler denemek isteyenler için kırmızı ve beyaz gibi daha dikkat çekici modeller de mevcut. Metalik detaylarla süslenmiş çizmeler ise gece kombinlerinin vazgeçilmezi olabilir.

Düz Çizmenin Sağladığı Avantajlar

Düz Çizme tercih etmenin birçok avantajı bulunmaktadır. Öncelikle, her mevsim kullanılabilir olması önemli bir faktördür. Özellikle günlük koşuşturmalar esnasında sağladığı rahatlık öne çıkan özelliklerindendir.

Hem spor hem de şık kombinlerle uyum sağlıyor olması, dolabınızda çok yönlü bir parça olmasını sağlar. Dolayısıyla, tek bir çizme ile birçok farklı tarz yaratabilir ve şıklığınızdan ödün vermeden rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz. Bu nedenle düz çizmeler, her kadının dolabında bulunması gereken temel parçalardan biridir.

  • Mevsimlik kullanım
  • Çok yönlü tarz yaratma
  • Rahatlık ve şıklık bir arada

Düz Çizmelerin Fiyat Aralıkları

Düz çizme fiyatları pek çok faktöre göre değişiklik gösterebilir. Marka, malzeme kalitesi ve tasarım gibi unsurlar fiyatları etkileyen başlıca etmenler arasındadır. Trendyol'da uygun fiyatlı ve kaliteli birçok düz çizme modeli bulabilirsiniz.

Ayrıca, indirimli ve kampanyalı ürünleri takip ederek avantajlı alışveriş yapma imkanı da bulunmaktadır. Sezon sonu indirimlerinden faydalanarak beğendiğiniz çizmeleri daha uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ancak, kaliteyi göz ardı etmemek ve dayanıklı malzemelerden üretilmiş modellere yönelmek önemlidir.

Düz Çizmelerle Kombin Önerileri

Düz çizmeleri kombinlemek oldukça kolay ve eğlencelidir. Şık bir ofis kombini için skinny bir pantolon ve beyaz gömlekle tamamlayabilirsiniz. Casual günlük stil için ise, kot pantolon ve salaş bir kazak ile rahat ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Elbise ve eteklerle kullanmak isterseniz, diz üstü modeller oldukça hoş bir seçenek olabilir. Hem sıcak hem de stil sahibi görünmek isteyenler için idealdir. Unutma, aksesuarlarla tamamladığın kombinler her zaman daha dikkat çekici olur.

  • Skinny pantolon ve beyaz gömlek
  • Kot pantolon ve salaş kazak
  • Diz üstü çizmeler, elbise ve etek kombinleri

Trendyol'da Düz Çizme Almanın Avantajları

Trendyol, geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatları ile dikkat çekiyor. İndirim ve kampanyalar sayesinde beğendiğiniz düz çizme modellerini daha uygun fiyatlı olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca, Trendyol'un sağladığı güvenli alışveriş seçenekleri ile rahatça siparişinizi verebilirsiniz.

Ve müşteri yorumları, karar vermenizde büyük bir yardımcı olabilir. Diğer müşterilerin deneyimlerinden faydalanarak, size en uygun modeli kolayca bulabilirsiniz. Ürün iade ve değişim süreçlerinin kolaylığı ise alışverişinizi daha da keyifli hale getirir.

Sıkça Sorulan Sorular:

Düz Çizme Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Düz çizme seçerken ayak tipinize uygun kalıpları seçmeye özen gösterin. Ayrıca, malzeme kalitesi ve su geçirmezlik gibi faktörler de önemli.

Hangi Malzemelerden Üretilirler?

Düz çizmeler genellikle deri, süet ve suni deriden üretilir. Hangi malzemenin size daha uygun olduğunu kullanım amacınıza göre belirleyebilirsiniz.

Trendyol'da Düz Çizme Kampanyaları Neler?

Trendyol, düzenli olarak indirim ve kampanyalar düzenler. Bu kampanyalar sayesinde beğendiğiniz çizmeleri avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Düz Çizmeler Nasıl Temizlenir?

Malzeme türüne göre temizlik yöntemleri değişir. Deri çizmeler için özel deri temizleyicileri kullanabilir, süet modelleri ise süet fırçası ile temizleyebilirsiniz.

Su Geçirmez Düz Çizmeler Var Mı?

Evet, su geçirmez özellikli düz çizmeler bulunmaktadır. Yağışlı havalarda kullanmak için su geçirmez modelleri tercih edebilirsiniz.

Düz Çizme ile Hangi Kombinler Yapabilirim?

Düz çizmeler, kot pantolondan eteğe kadar birçok farklı kombinle uyum sağlar. Skinny pantolon, beyaz gömlek veya salaş bir kazak ile şık bir görünüm elde edebilirsiniz.