Erkek Ev Giyim

9039+ Ürün
Siyah İnci lacivert Kısa Kollu Örme Nakışlı Erkek Şort-Pijama Takım 7820
En Çok Satan 1. Ürün

Siyah İnciResmi satıcı rozeti lacivert Kısa Kollu Örme Nakışlı Erkek Şort-Pijama Takım 7820

4.2
(524)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %70 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %70 İndirim
Sepette356,70 TL1.188,99 TL
Trendyol Plus ile321,03 TL
D'S Damat Ds Damat Maschio Pamuk Şort Takım SİYAH
En Çok Satan 3. Ürün

D'S Damat Ds Damat Maschio Pamuk Şort Takım SİYAH

4.6
(2327)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Sepette816 TL1.020 TL
koza iç giyim Erkek Pamuklu 2'li Kısa Cepli Şort
En Çok Satan 2. Ürün

koza iç giyim Erkek Pamuklu 2'li Kısa Cepli Şort

5.0
(4)
Kargo Bedava
496,21 TL
Trendyol Plus ile434,18 TL
koza iç giyim Erkek Pamuklu Mavi Baskılı Cepli Şort Pijama Takımı
En Çok Ziyaret Edilen 2. Ürün

koza iç giyim Erkek Pamuklu Mavi Baskılı Cepli Şort Pijama Takımı

4.7
(1775)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
542,84 TL
Trendyol Plus ile464,51 TL
LİLA İÇ GİYİM Nakışlı Sıfır Kol Şortlu Erkek Pijama Takımı

LİLA İÇ GİYİM Nakışlı Sıfır Kol Şortlu Erkek Pijama Takımı

4.3
(23)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
290,71 TL
Siyah İnci lacivert Kısa Kollu Örme Erkek Pijama Takım 7794
En Çok Favorilenen 4. Ürün

Siyah İnciResmi satıcı rozeti lacivert Kısa Kollu Örme Erkek Pijama Takım 7794

4.1
(2063)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %70 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %70 İndirim
Sepette383,70 TL1.278,99 TL
Trendyol Plus ile345,33 TL
koza iç giyim Erkek Pamuklu 2'li Kısa Cepli Şort
En Çok Ziyaret Edilen 1. Ürün

koza iç giyim Erkek Pamuklu 2'li Kısa Cepli Şort

2.2
(12)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%26

550,75 TL
749,90 TL
Trendyol Plus ile501,24 TL
koza iç giyim Erkek Pamuklu Kısa Kollu Palmiye Desenli Cepli Şortlu Pijama Ta...
En Çok Satan 6. Ürün

koza iç giyim Erkek Pamuklu Kısa Kollu Palmiye Desenli Cepli Şortlu Pijama Takımı

4.7
(184)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
518,01 TL
Trendyol Plus ile482,68 TL
Pijahane 3’lü Ekose Pijama Altı Set - Yeşil Lacivert Ekose Desenli , Lacivert...
En Çok Ziyaret Edilen 3. Ürün

Pijahane 3’lü Ekose Pijama Altı Set - Yeşil Lacivert Ekose Desenli , Lacivert Ekose Desenli i & Kırmızı Ekose Desenli Pijama Altı

3.8
(13)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
554,48 TL
D'S Damat Ds Damat Maschio Pamuk Şort Takım BORDO
En Çok Satan 7. Ürün

D'S Damat Ds Damat Maschio Pamuk Şort Takım BORDO

4.8
(118)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Sepette816 TL1.020 TL
Sude HOMEWEAR Erkek Lacivert Renk Tek Alt Pijama

Sude HOMEWEAR Erkek Lacivert Renk Tek Alt Pijama

Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Sepette137,27 TL144,50 TL
Sude HOMEWEAR ERKEK KISA KOL ŞORTLU PİJAMA TAKIMI
En Çok Satan 2. Ürün

Sude HOMEWEAR ERKEK KISA KOL ŞORTLU PİJAMA TAKIMI

4.2
(231)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Sepette339,13 TL356,98 TL
Trendyol Plus ile227,53 TL
Aytuğ&Mısırlı Pamuklu Kısa Kollu Pijama Takım Bej-Kahverengi

Aytuğ&MısırlıResmi satıcı rozeti Pamuklu Kısa Kollu Pijama Takım Bej-Kahverengi

4.6
(37)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
50 TL Kupon
Kargo Bedava
1.025 TL
koza iç giyim Erkek Pamuklu Kısa Üst Baskılı Cepli Şort Pijama Takımı

koza iç giyim Erkek Pamuklu Kısa Üst Baskılı Cepli Şort Pijama Takımı

4.7
(107)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
515,70 TL
Trendyol Plus ile478,60 TL
koza iç giyim Erkek Pamuklu Füme Baskılı Cepli Şort Pijama Takımı
En Çok Satan 9. Ürün

koza iç giyim Erkek Pamuklu Füme Baskılı Cepli Şort Pijama Takımı

4.7
(670)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

491,83 TL
500,08 TL
Trendyol Plus ile464,47 TL
Pijamasoft Pamuklu Cepli Ekose Baskılı Beli Lastikli Şık Ve Rahat Erkek Pijam...
En Çok Satan 6. Ürün

PijamasoftResmi satıcı rozeti Pamuklu Cepli Ekose Baskılı Beli Lastikli Şık Ve Rahat Erkek Pijama Altı Lacivert Ekose 15

4.0
(453)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
349,90 TL
Trendyol Plus ile192,45 TL
Vesperia Erkek Sıfır Kol Şortlu %100 Pamuk Pijama Takımı

Vesperia Erkek Sıfır Kol Şortlu %100 Pamuk Pijama Takımı

4.7
(6)
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kargo Bedava
20 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Sepette711,55 TL749 TL
D'S Damat Ds Damat Regular Fit Cotton Şort Takım K.LACİVERT

D'S Damat Ds Damat Regular Fit Cotton Şort Takım K.LACİVERT

4.7
(291)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Sepette784 TL980 TL
FORMO Erkek %100 Organik Pamuk Haki Kısa Kollu Şortlu Doğal Pijama Takımı

FORMO Erkek %100 Organik Pamuk Haki Kısa Kollu Şortlu Doğal Pijama Takımı

4.2
(18)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Yüksek indirim rozeti

-%47

504,64 TL
969,99 TL
koza iç giyim Erkek Pamuklu Sıfır Kollu Baskı Detaylı Şortlu Pijama Takımı
En Çok Satan 10. Ürün

koza iç giyim Erkek Pamuklu Sıfır Kollu Baskı Detaylı Şortlu Pijama Takımı

4.7
(43)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
537,16 TL
Siyah İnci lacivert Erkek Kısa Kollu Pamuklu Gömlek Yaka Düğmeli Biyeli Şort ...

Siyah İnciResmi satıcı rozeti lacivert Erkek Kısa Kollu Pamuklu Gömlek Yaka Düğmeli Biyeli Şort Takım 7821

4.4
(202)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %70 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %70 İndirim
Sepette439,80 TL1.465,99 TL
Trendyol Plus ile395,82 TL
koza iç giyim Erkek Pamuklu Köpek Baskılı Cepli Şort Pijama Takımı
En Çok Ziyaret Edilen 7. Ürün

koza iç giyim Erkek Pamuklu Köpek Baskılı Cepli Şort Pijama Takımı

4.4
(61)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
515,75 TL
Trendyol Plus ile478,13 TL
Buratti Kareli Pamuklu Regular Fit Şortlu Pijama Takımı Erkek PİJAMA TAKIMI 6...

BurattiResmi satıcı rozeti Kareli Pamuklu Regular Fit Şortlu Pijama Takımı Erkek PİJAMA TAKIMI 6572022

5.0
(3)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%15

634,73 TL
749,99 TL
Penti Erkek Renkli Sardines Club Pijama Takımı
En Çok Satan 4. Ürün

PentiResmi satıcı rozeti Erkek Renkli Sardines Club Pijama Takımı

4.9
(15)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

Yüksek indirim rozeti

-%59

600 TL
1.499,99 TL
123...101...200

Marka

Popüler Markalar

Tüm Markalar

Cinsiyet

Kuponlu Ürünler

Fiyat

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Sürdürülebilirlik Detayı

Yeni Ürünler

Fotoğraflı Yorumlar

Bugün Kargoda

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Erkek Ev Giyim ile Rahatlığın Keyfini Çıkarın

Evde geçirilen zamanların daha rahat ve konforlu hale gelmesi için erkek ev giyim koleksiyonu idealdir. Günümüzde, iş günlerinin yoğunluğunun ardından evde rahat bir kıyafet giymek, günün stresini azaltmanın en güzel yollarından biridir. Hem şık hem de rahat bir görünüm arayışında olanlar için güncel tarzlar ve geniş seçenekler sunan bu koleksiyon, günlük yaşamda rahatlıkla kombinlenebilir.

Rahat bir akşam geçirmek veya sadece evin içinde dolaşmak için tercih edilebilecek en iyi seçenekler burada. Ev giyiminin rahat yapısı, günün stresinden uzaklaşmak ve kendinizi iyi hissetmek için gereken konforu sağlıyor. Üstelik bu ürünlerin şıklığı ile evde geçen zamanınızı daha keyifli hale getirmek kesinlikle mümkün.

Erkek Ev Giyimde Hangi Ürünler Var?

Erkek ev giyimi, oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Kategorinin en popüler parçalarından biri olan tişörtler, evde şıklığı ve rahatlığı bir arada sunduğu için sıkça tercih ediliyor. Özellikle pamuklu ve hafif kumaşlardan üretilen tişörtler, sıcak günlerde serin kalmanızı sağlar. Hızla kuruyabilen ve hafif yapısı ile hareket özgürlüğü sunan bu ürünler, evde geçirilen zamanın kalitesini artırabilecek unsurlar arasında yer alıyor.

Aynı zamanda, rahat eşofman takımları da oldukça popüler. Eşofman altlarının rahat kesimi ve yumuşak dokusu, hareket kabiliyetinizi artırırken, aynı zamanda gün boyunca evde geçirdiğiniz saatlerde sizi rahat hissettirir. Üst kısmında kapşonlu sweatshirtler, hem şık hem de işlevsel bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Erkek Ev Giyimi Tercihlerinde Konforun Önemi

Rahatlık, erkek ev giyim söz konusu olduğunda en önemli unsurlardan biri. Doğru tercih ettiğiniz ürünler ile üzerinizdeki ağırlığı hissedebilir ve günün keyfini çıkarabilirsiniz. Pamuk gibi doğal ve hafif kumaşlar, cildin nefes almasına olanak verirken, dikiş detayları ve kesim seçenekleri de konforu artıracak unsurlardandır.

Evde kendinizi sıkışmış hissetmemek için hafif, bol kesim elbiseler tercih etmek, hem estetik hem de konfor açısından faydalıdır. Farklı renk ve desen seçenekleri ile hem ruh halinizi yansıtır hem de evde geçirdiğiniz anları daha keyifli hale getirir.

Tarzınızı Yansıtan Erkek Ev Giyim Modelleri

Herkes, kendi tarzını yansıtan kıyafetler tercih etmek ister. Bu açıdan, erkek ev giyimi koleksiyonunda yer alan stil seçenekleri oldukça zengindir. Klasik kesim tişörtler, spor kesimli pantolonlar ve şık kapşonlu sweatshirtler, evde geçirdiğiniz zamanın şıklığını artırır.

Bu ürünlerin çeşitli renk ve desenleri, kendinizi ifadenize yardımcı olurken, farklı kombinler yapmanıza da olanak tanır. Örneğin, düz bir tişört ile desenli bir eşofman altı kombinlemesi, hem rahat hem de şık bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Trendyol'da Erkek Ev Giyimi Fırsatları

Trendyol, geniş erkek ev giyimi koleksiyonu ile dikkat çekiyor. Uygun fiyatlı seçenekler aracılığıyla, hem bütçenize uygun hem de tarzınızı yansıtan ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Bu platformda yer alan indirimli ürünler, kaliteli ve şık bir görünüm sunarken, aynı zamanda her bütçeye hitap ediyor.

Üstelik, Trendyol'da her sezon yenilenen koleksiyonlar ile modayı takip etmek de oldukça basit. Farklı markaların sunduğu fırsatlar arasında seçim yaparak, en beğendiğiniz parçalarla evde geçirdiğiniz zamanları daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Erkek Ev Giyimi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Erkek ev giyimi alırken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli nokta var. İlk olarak, ürünlerin kumaş kalitesi oldukça önemlidir. Pamuk ve modal gibi doğal kumaşlar, cilt dostudur ve şıklığın yanı sıra konfor da sağlar. Aynı zamanda, beden seçimleri de önemlidir. Bol kesim veya normal kesim ürünler arasından, kendi bedeninize en uygun olanı seçmek, rahatlık açısından büyük bir fark yaratır.

Renk ve desen seçenekleri de göz önünde bulundurulmalı. Genel havanıza uygun renkleri tercih ederek, evde kendinizi daha iyi hissetmeniz mümkün. Renklerin ve desenlerin, ruh halinize olan etkisini unutmamak gerekir.

Hangi Kıyafetler Rahat Erkek Ev Giyimi için Daha Uygun?

Hedeflerinizi belirleyerek, rahatlık aralığında kalacak parçaları seçmek önemli. Pantolonların tarzı, günlük yaşamda konforunuzu artırmak adına kilit noktalardan biridir. Bol kesimli pantolonlar, gün boyu rahat hareket etmenizi sağlarken, tişörtler ile de mükemmel kombinler yaratmanızı sağlar. Ayrıca, evde dinlenirken giyilecek bir kapşonlu sweatshirt, günün serin saatlerinin vazgeçilmezi olur.

Farklı ürün gruplarını bir araya getirerek, çok yönlü kombinler oluşturmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu noktada, kombinlerinizi tamamlayacak aksesuarlar ile de farklı stiller yaratmak mümkün.

Erkek Ev Giyimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Erkek Ev Giyimi neden tercih edilmelidir?

Evde geçirilen zamanın konforlu ve keyifli olması için rahat giysiler tercih edilmelidir. Şık ve hafif yapıları ile erkek ev giyim ürünleri, bu ihtiyacı karşılar.

Hangi kumaşlar erkek ev giyimi için uygundur?

Pamuk, modal ve benzeri doğal kumaşlar, erkek ev giyimi için ideal seçeneklerdir. Bunlar, hafif ve nefes alabilir özelliklere sahiptir.

Erkek ev giyimi ürünleri hangi renklerde bulunuyor?

Erkek ev giyimi, farklı renk seçenekleri ile geniş bir koleksiyona sahiptir. Düz renklerin yanı sıra, desenli ve sıcak veya soğuk tonlarda alternatifler de mevcut.

Ne tür kombinler yapılabilir?

Tişört ve eşofman kombinleri, kapşonlu sweatshirt ve şort birliktelikleri gibi pratik kombinler yaparak rahat bir görünüm elde etmek mümkündür.

Trendyol'da uygun fiyatlı erkek ev giyimi bulmak mümkün mü?

Evet, Trendyol'da indirimli ve kampanyalı erkek ev giyimi seçenekleri mevcut. Bu sayede, kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla satın almak mümkündür.

Erkek ev giyim bakımında nelere dikkat edilmeli?

Kumaş etiketlerini okuyarak, yıkama ve kurutma talimatlarına uygun hareket edilmesi gerekir. Bu, ürünlerin ömrünü uzatır ve dayanıklılığını artırır.