Kapaklı Servis Tabağı

37+ Ürün
Narin Kapaklı Limon Seti Limonluk Limon Çatalı Tabağı Plaıdes
Fenomen Seçimi

NarinResmi satıcı rozeti Kapaklı Limon Seti Limonluk Limon Çatalı Tabağı Plaıdes

Servis Tabağı
1 Parça
4.5
(14)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.081 TL
DAĞYÜCE Dağyüce Tek Kullanımlık Köpük Hamburger Kapaklı Kase Kutu - 15x15x8 C...
Hızlı Teslimat

DAĞYÜCE Dağyüce Tek Kullanımlık Köpük Hamburger Kapaklı Kase Kutu - 15x15x8 Cm. - 10 Adet

6+
Servis Tabağı
3.3
(10)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
2 Adede %3
210 TL
(21 TL/adet)
Bordallo Pinheiro -Kapaklı Peynir Tepsisi Fare

Bordallo Pinheiro -Kapaklı Peynir Tepsisi Fare

Servis Tabağı
1
Kargo Bedava
10.499 TL
STAUB Kapaklı Döküm Servis Tabağı Grafit Gri 40509-581-0

STAUBResmi satıcı rozeti Kapaklı Döküm Servis Tabağı Grafit Gri 40509-581-0

Servis Tabağı
Kargo Bedava
12.999,99 TL
Genel Markalar Dağyüce 36/D Tek Kullanımlık Köpük İskender Kapaklı Kase Kutu ...
Hızlı Teslimat

Genel Markalar Dağyüce 36/D Tek Kullanımlık Köpük İskender Kapaklı Kase Kutu - 23.5x15 Cm. - 20 Adetlik 3 Paket

1 Parça
Servis Tabağı
Kargo Bedava
2 Adede %3
Kargo Bedava
455 TL
(7,58 TL/adet)
EVONİTA Bölmeli Cam Saklama Kabı Kapaklı Kahvaltılık Tereyağlık Reçellik Buzd...
Hızlı Teslimat

EVONİTA Bölmeli Cam Saklama Kabı Kapaklı Kahvaltılık Tereyağlık Reçellik Buzdolabı Organizer

Servis Tabağı
1
5.0
(1)
299,99 TL
Trendyol Plus ile269,99 TL
DAĞYÜCE Dağyüce Tek Kullanımlık Köpük Hamburger Kapaklı Kase Kutu - 15x15x8 C...
Hızlı Teslimat

DAĞYÜCE Dağyüce Tek Kullanımlık Köpük Hamburger Kapaklı Kase Kutu - 15x15x8 Cm. - 30 Adet

Servis Tabağı
6+
3.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2 Adede %3
Kargo Bedava
355 TL
(11,83 TL/adet)
Paşabahçe Bölmeli Kahvaltılık Cam Kapaklı 2 Adet
Hızlı Teslimat

Paşabahçe Bölmeli Kahvaltılık Cam Kapaklı 2 Adet

2
Servis Tabağı
5.0
(5)
Kargo Bedava
549 TL
(274,50 TL/adet)
Paşabahçe 96873 Patisserie Kapaklı Cam Fanus
Hızlı Teslimat

Paşabahçe 96873 Patisserie Kapaklı Cam Fanus

Servis Tabağı
1 Parça
Kargo Bedava
900 TL
Bordallo Pinheiro - Woods Geyik Kapaklı Sunumluk 3L

Bordallo Pinheiro - Woods Geyik Kapaklı Sunumluk 3L

1
Servis Tabağı
5.0
(1)
Kargo Bedava
12.399 TL
(4.133 TL/lt)
Bordallo Pinheiro - Christmas Garland Kapaklı Sunumluk 25cm

Bordallo Pinheiro - Christmas Garland Kapaklı Sunumluk 25cm

Servis Tabağı
1
Kargo Bedava
11.499 TL
Paşabahçe Ahşap Altlıklı Cam Kapaklı Servis Sunum Tatlı Tabağı, 22x17 Cm

Paşabahçe Ahşap Altlıklı Cam Kapaklı Servis Sunum Tatlı Tabağı, 22x17 Cm

Servis Tabağı
1 Parça
5.0
(1)
Kargo Bedava
2 Adede %5
Kargo Bedava
2.950 TL
Genel Markalar Dağyüce Tek Kullanımlık Köpük Hamburger Kapaklı Kase Kutu - 15...
Hızlı Teslimat

Genel Markalar Dağyüce Tek Kullanımlık Köpük Hamburger Kapaklı Kase Kutu - 15x15x8 Cm. - 20 Adet

Servis Tabağı
6+
3.3
(3)
2 Adede %3
300 TL
(15 TL/adet)
Paşabahçe 96701 Midi Patısserie Kapaklı Servis Fanusu
Hızlı Teslimat

Paşabahçe 96701 Midi Patısserie Kapaklı Servis Fanusu

6
Servis Tabağı
4.5
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
299 TL
Genel Markalar Dağyüce 23/A Tek Kullanımlık Köpük 3 Bölmeli Kapaklı Kase Kutu...
Hızlı Teslimat

Genel Markalar Dağyüce 23/A Tek Kullanımlık Köpük 3 Bölmeli Kapaklı Kase Kutu - 20x24 Cm. - 20 Adetlik 3 Paket

Servis Tabağı
1 Parça
Kargo Bedava
1.233 TL
(20,55 TL/adet)
Trendyol Plus ile1.171,35 TL
Genel Markalar Köpük Tabak 23/c Gözsüz Kapaklı 100 Adet - Beyaz - 8 x 8 x 4
Hızlı Teslimat

Genel Markalar Köpük Tabak 23/c Gözsüz Kapaklı 100 Adet - Beyaz - 8 x 8 x 4

Servis Tabağı
Kargo Bedava
2 Adede %3
Kargo Bedava
615 TL
(6,15 TL/adet)
STAUB Kapaklı Döküm Servis Tabağı

STAUBResmi satıcı rozeti Kapaklı Döküm Servis Tabağı

Servis Tabağı
Kargo Bedava
12.999,99 TL
Zicco Rolltop Kapaklı Fanus, Polikarbonat, Bambu Altlı, 36x19 Cm
Hızlı Teslimat

Zicco Rolltop Kapaklı Fanus, Polikarbonat, Bambu Altlı, 36x19 Cm

Servis Tabağı
1 Parça
5.0
(5)
Sepet ikonu800 TL'ye %1 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu800 TL'ye %1 İndirim
1.767,15 TL1.785 TL
Köpüksan Köpük Tabak Pizza Kabı Kapaklı 100 Adet

Köpüksan Köpük Tabak Pizza Kabı Kapaklı 100 Adet

Servis Tabağı
1
3.7
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
692,01 TL699 TL
Genel Markalar Borcam Servis Kapakli Japon Gulu

Genel Markalar Borcam Servis Kapakli Japon Gulu

Servis Tabağı
1 Parça
4.4
(19)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
53 TL Kupon
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
1.799 TL
Bordallo Pinheiro - Lahana Kapaklı Peynir Tepsisi 34.5cm

Bordallo Pinheiro - Lahana Kapaklı Peynir Tepsisi 34.5cm

1
Servis Tabağı
Kargo Bedava
9.199 TL
Bordallo Pinheiro - Kapaklı Patlıcan Tabak 31,5 cm

Bordallo Pinheiro - Kapaklı Patlıcan Tabak 31,5 cm

Servis Tabağı
1
Kargo Bedava
9.599 TL
Genel Markalar Üç Gözlü Kapaklı Köpük Tabak 23/a 100 Adet
Hızlı Teslimat

Genel Markalar Üç Gözlü Kapaklı Köpük Tabak 23/a 100 Adet

Servis Tabağı
1
3.7
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2 Adede %3
Kargo Bedava
645 TL
(6,45 TL/adet)
DAĞYÜCE Dağyüce Tek Kullanımlık Köpük Hamburger Kapaklı Kase Kutu - 15x15x8 C...
Hızlı Teslimat

DAĞYÜCE Dağyüce Tek Kullanımlık Köpük Hamburger Kapaklı Kase Kutu - 15x15x8 Cm. - 50 Adet

Servis Tabağı
6+
4.0
(1)
Kargo Bedava
2 Adede %3
Kargo Bedava
585 TL
(11,70 TL/adet)
erze 3 Gözlü Kapaklı Köpük Tabak 100 Adet
Hızlı Teslimat

erze 3 Gözlü Kapaklı Köpük Tabak 100 Adet

Servis Tabağı
Kargo Bedava
2 Adede %3
Kargo Bedava
625 TL
(6,25 TL/adet)
Paşabahçe Petite Patisserie Kapaklı Servis Tabağı 18x24 cm
Hızlı Teslimat

Paşabahçe Petite Patisserie Kapaklı Servis Tabağı 18x24 cm

Servis Tabağı
1 Parça
Kargo Bedava
729 TL
Paşabahçe 18447 Serve El İmalatı Cam Kapaklı Servis Tabağı
Süper Fırsat Ürünü

Paşabahçe 18447 Serve El İmalatı Cam Kapaklı Servis Tabağı

Servis Tabağı
1.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
2.466 TL2.740 TL
Trendyol Plus ile2.416,68 TL
Bordallo Pinheiro - Domates Kapaklı Tereyağlık

Bordallo Pinheiro - Domates Kapaklı Tereyağlık

1
Servis Tabağı
Kargo Bedava
8.199 TL
supertrend Nature Dreams Ekolojik Kendinden Kapaklı Hamburger Kap 15x15cm 25 ...
Hızlı Teslimat

supertrend Nature Dreams Ekolojik Kendinden Kapaklı Hamburger Kap 15x15cm 25 adet

Servis Tabağı
Belirtilmemiş
4.7
(3)
Kargo Bedava
585 TL
(23,40 TL/adet)
Gifts and More Hacı Ali CAM KAPAKLI AYAKLI SUNUMLUK (29*22)
Hızlı Teslimat

Gifts and More Hacı Ali CAM KAPAKLI AYAKLI SUNUMLUK (29*22)

Servis Tabağı
1 Parça
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
1.890 TL2.100 TL
Paşabahçe Kapaklı Kek Servisi P95198
Hızlı Teslimat

Paşabahçe Kapaklı Kek Servisi P95198

Servis Tabağı
2
4.0
(1)
Kargo Bedava
700 TL
Zicco Zcp-215 Polikarbon Kapaklı Fanus Takım 42 Cm
Hızlı Teslimat

Zicco Zcp-215 Polikarbon Kapaklı Fanus Takım 42 Cm

Servis Tabağı
1 Parça
Sepet ikonu800 TL'ye %1 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu800 TL'ye %1 İndirim
2.227,50 TL2.250 TL
GastroPlast Kapaklı Teşhir Tepsisi 30 Cm

GastroPlast Kapaklı Teşhir Tepsisi 30 Cm

Servis Tabağı
2
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
999,90 TL1.010 TL
Trendyol Plus ile979,90 TL
Genel Markalar 3 Göz Kapaklı Köpük Tabak 100 Adet + 6 Lı Yemek Ve Ikram Seti ...
Hızlı Teslimat

Genel Markalar 3 Göz Kapaklı Köpük Tabak 100 Adet + 6 Lı Yemek Ve Ikram Seti Tek Paketli + 80x110 Çöp Poşeti Piknik

Servis Tabağı
3
Kargo Bedava
2 Adede %3
Kargo Bedava
1.100 TL
(11 TL/adet)
Tiesa Home El Dövmesi Işlemeli Bakır Sunumluk Kapaklı Servis Kayık Tabağı 40cm

Tiesa Home El Dövmesi Işlemeli Bakır Sunumluk Kapaklı Servis Kayık Tabağı 40cm

Servis Tabağı
Kargo Bedava
6.999,50 TL
Genel Markalar Üç Gözlü Kapaklı Köpük Tabak 100 Adet
Hızlı Teslimat

Genel Markalar Üç Gözlü Kapaklı Köpük Tabak 100 Adet

Servis Tabağı
Kargo Bedava
2 Adede %3
Kargo Bedava
625 TL
(6,25 TL/adet)
12

Fiyat

Toplu Satışa Uygun

Fotoğraflı Yorumlar

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Kapaklı Servis Tabağı ile Sofranızı Şıklaştırın

Kapaklı Servis Tabağı Nedir ve Neden Önemlidir?

Göz alıcı ve kullanışlı bir sofra düzeni oluşturmak, ev sahipliği için olmazsa olmazlardan biridir. Kapaklı Servis Tabağı, yemeklerin sıcaklığını korumak ve hijyenik bir şekilde sunmak için mükemmel bir tercihtir. Özellikle özel davetlerde veya kalabalık aile yemeklerinde yemeklerinizi taze ve çekici tutmak için bu ürün vazgeçilmezdir. Ayrıca, kapaklı servis tabakları sofranıza estetik bir dokunuş katarak misafirlerinizi etkilemenizi sağlar.

Kapaklı Servis Tabağının Faydaları Nelerdir?

Kapaklı servis tabağı kullanmanın birçok avantajı bulunmaktadır. İlk olarak, yemeklerinizi sıcak ve taze tutar, böylece misafirlerinize en iyi şekilde hizmet edebilirsiniz. Aynı zamanda, toz, sinek ve diğer dış etkenlerden korunarak yiyeceklerinizin hijyenini sağlar. Kapaklı tasarımı sayesinde yiyeceklerin aromasını ve lezzetini muhafaza eder. Görsel olarak da güzel bir sunum sağlar, sofranızda bir düzen ve estetik yaratır.

Uygun Fiyatlı Kapaklı Servis Tabakları Nasıl Bulunur?

Kapaklı servis tabağı arayışınızda uygun fiyatlı ve kaliteli seçenekleri bulmak oldukça önemlidir. Trendyol, geniş ürün yelpazesi ile müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Uygun fiyatlı ve indirimli ürünler sunarak alıcılara ekonomik çözümler sunmaktadır. Kampanyalı ürünlerden yararlanarak bütçenize uygun ve kaliteli kapaklı servis tabaklarına sahip olabilirsiniz.

Kapaklı Servis Tabağı Çeşitleri Nelerdir?

Mutfak dünyasında birçok farklı kapaklı servis tabağı çeşidi bulunmaktadır. Genellikle cam, porselen, seramik ve plastik malzemelerden üretilen bu tabaklar, farklı boyut ve şekillerde gelir. Cam kapaklı servis tabakları, estetik görünümleri ile öne çıkar. Porselen ve seramik modeller ise klasik ve şık bir görünüm sunar. Plastik kapaklı servis tabakları ise daha hafif ve kullanışlı olma özelliği taşır. İhtiyacınıza göre doğru seçimi yaparak sofralarınıza uygun bir kapaklı servis tabağı edinebilirsiniz.

Kapaklı Servis Tabağı Kullanım Alanları ve Senaryoları

Kapaklı servis tabaklarının kullanımı oldukça geniştir ve çeşitli senaryolara uygundur. Örneğin, bir doğum günü partisi organize ederken, yemeklerin uzun süre sıcak kalması için bu tabakları kullanabilirsiniz. Aynı şekilde, açık hava etkinliklerinde yiyeceklerinizi koruma altına alarak hijyenik bir sunum sağlayabilirsiniz. Günlük kullanımda da kalabalık aile yemeklerinde sofranızı düzenli ve çekici tutmak için ideal bir seçenektir.

Kapaklı Servis Tabağı Bakımı ve Temizliği

Kapaklı servis tabaklarının uzun ömürlü olmaları için doğru şekilde bakım ve temizlik yapmak önemlidir. Genellikle elde yıkama tercih edilmelidir ancak bazı modeller bulaşık makinesinde de yıkanabilir. Yıkandıktan sonra iyice kurulanmalı, kapak kısmında su kalmadığından emin olunmalıdır. Ayrıca, çizilmeleri önlemek için yumuşak bir bezle silinerek temizlenmelidir. Bu şekilde kapaklı servis tabaklarınızı uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Trendyol'un Kapaklı Servis Tabağı Koleksiyonunu Keşfet

Şık ve kullanışlı kapaklı servis tabakları arayışında Trendyol, geniş ürün çeşitliliği ile sizlere mükemmel seçenekler sunmaktadır. Trendyol'un koleksiyonunda yer alan birbirinden güzel ve avantajlı fiyatlarla sunulan kapaklı servis tabakları, her zevke ve ihtiyaca hitap eden modelleri barındırır. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünlerle sofralarınıza şıklık katabilirsiniz. Trendyol üzerinden güvenle kapaklı servis tabağı siparişi verebilir ve sofralarınıza zarif bir dokunuş ekleyebilirsiniz.

Kapaklı Servis Tabağı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kapaklı servis tabağı seçerken birkaç önemli faktöre dikkat etmek gerekir. İlk olarak, malzeme kalitesi oldukça önemlidir. Sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilmiş tabaklar uzun ömürlü kullanım sağlar. İkinci olarak, tabak boyutu ve şekli ihtiyacınıza uygun olmalıdır. Büyük davetler için geniş tabaklar tercih edebilirken, küçük aile yemekleri için daha kompakt modeller seçebilirsiniz. Son olarak, tasarım ve estetik de önemlidir. Sofranızın genel görünümü ile uyumlu bir kapaklı servis tabağı seçerek misafirlerinizi etkileyebilirsiniz.

Kapaklı Servis Tabağının Sunduğu Estetik ve Kullanışlılık

Kapaklı servis tabakları, sadece pratiklik değil, aynı zamanda estetik açıdan da sofralarınıza katkı sağlar. Şık tasarımları ile sofralarınıza zarif bir dokunuş katarken, yemeklerinizi de özenle sunmanız için ideal bir seçenektir. Misafirlerinize hem göz hem de damak zevki sunmak için kapaklı servis tabaklarından yararlanabilirsiniz. Sofranızın anında dikkat çekmesini sağlayacak bu ürünler, ev sahipliğinizi bir üst seviyeye taşıyacaktır.

Neden Kapaklı Servis Tabağı Almalısınız?

Kapaklı servis tabağı almaya karar verirken birçok nedeniniz olabilir. İlk olarak, yemeklerinizi sıcak ve taze tutarak misafirlerinize en iyi şekilde hizmet etmenizi sağlar. İkinci olarak, hijyen açısından büyük bir avantaj sunar; yiyecekleriniz toz, sinek ve benzeri dış etkenlerden korunur. Üçüncüsü, sofranızda estetik bir düzen sağlayarak yemek sunumlarınızı daha cazip hale getirir. Trendyol'da bulabileceğiniz kapaklı servis tabakları ile hem kullanışlı hem de şık bir sofra düzeni oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kapaklı Servis Tabağı nasıl temizlenir?

Kapaklı servis tabaklarını temizlerken elde yıkama tercih edilmelidir. Yumuşak bir sünger ve hafif bir deterjan kullanarak nazikçe temizleyebilir, ardından iyice durulayıp kurulayabilirsiniz. Bulaşık makinesinde yıkanabilen modeller için ise makine talimatlarına uyulmalıdır.

Kapaklı Servis Tabağı hangi malzemelerden üretilir?

Kapaklı servis tabakları genellikle cam, porselen, seramik ve plastik malzemelerden üretilir. Her malzemenin kendi avantajları vardır. Cam tabaklar şıklığı öne çıkarırken, porselen ve seramik modeller klasik bir hava katmaktadır. Plastik tabaklar ise hafif ve dayanıklıdır.

Kapaklı Servis Tabağı nerelerde kullanılır?

Kapaklı servis tabakları, doğum günü partileri, açık hava etkinlikleri, kalabalık aile yemekleri ve günlük kullanım gibi birçok farklı senaryoda kullanılabilir. Yiyeceklerin sıcak ve hijyenik kalmasını sağlar ve estetik bir sunum sunar.

Kapaklı Servis Tabağı seçerken nelere dikkat etmeliyim?

Kapaklı servis tabağı seçerken malzeme kalitesi, boyut ve şekil, tasarım ve estetik gibi faktörlere dikkat etmelisiniz. İhtiyacınıza ve sofranızın genel düzenine uygun bir tabak seçmek, kullanım ve görsellik açısından önemli olacaktır.

Trendyol'da Kapaklı Servis Tabağı bulabilir miyim?

Evet, Trendyol'da geniş bir kapaklı servis tabağı koleksiyonu bulunmaktadır. Çeşitli malzeme, boyut ve tasarımlarda sunulan ürünler arasından ihtiyacınıza uygun olanını kolayca bulabilir ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Kapaklı Servis Tabağı fiyatları nasıl?

Kapaklı servis tabağı fiyatları, malzemeleri ve tasarımlarına göre değişiklik gösterir. Ancak Trendyol’da hem kaliteli hem de uygun fiyatlı seçenekler bulabilirsiniz. Ayrıca indirimli ve kampanyalı ürünleri takip ederek daha avantajlı alışverişler yapabilirsiniz.