Kedi Gözü Reflektör

79+ Ürün
MOTORKİT MK MOTOSİKLET ÖN REFLEKTÖR TAKIM SARI KT - CG - KUBA ÇİTA - TK 03 [ ...
Yetkili Satıcı

MOTORKİT MK MOTOSİKLET ÖN REFLEKTÖR TAKIM SARI KT - CG - KUBA ÇİTA - TK 03 [ KEDİ GÖZÜ ]

4.7
(9)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
153,03 TL
Car19 Renault Fluence 2009-2016 Sağ + Sol Takım 2 Adet Arka Tampon Alt Köşe R...

Car19 Renault Fluence 2009-2016 Sağ + Sol Takım 2 Adet Arka Tampon Alt Köşe Reflektörü Kedi Gözü

4.3
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
369 TL
MOTORKİT MK MOTOSİKLET ÖN REFLEKTÖR TAKIM KIRMIZI KT - CG - KUBA ÇİTA - TK 03...
Yetkili Satıcı

MOTORKİT MK MOTOSİKLET ÖN REFLEKTÖR TAKIM KIRMIZI KT - CG - KUBA ÇİTA - TK 03 [ KEDİ GÖZÜ ]

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Çok Al Az Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%10

116,04 TL
129,80 TL
opersan YUVARLAK VİDALI BEYAZ KEDİ GÖZÜ (Ø 8 CM) REFLEKTÖR (TEKLİ) ARKASI SİYAH
Başarılı Satıcı

opersanResmi satıcı rozeti YUVARLAK VİDALI BEYAZ KEDİ GÖZÜ (Ø 8 CM) REFLEKTÖR (TEKLİ) ARKASI SİYAH

3.4
(5)
Çok Al Az Öde
140 TL
OTO SÜSLEN İSTANBUL Kedi Gözü Reflektör Yuvarlak Çift Beyaz

OTO SÜSLEN İSTANBUL Kedi Gözü Reflektör Yuvarlak Çift Beyaz

3.7
(3)
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Sepette171 TL180 TL
opersan 60 MM KIRMIZI KENDİNDEN YAPIŞKANLI KEDİ GÖZÜ(TEKLİ)
Başarılı Satıcı

opersanResmi satıcı rozeti 60 MM KIRMIZI KENDİNDEN YAPIŞKANLI KEDİ GÖZÜ(TEKLİ)

4.0
(2)
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
120 TL
opersan 4X18 CM PLASTİK KÖŞELİ KEDİ GÖZÜ TEKLİ
Başarılı Satıcı

opersanResmi satıcı rozeti 4X18 CM PLASTİK KÖŞELİ KEDİ GÖZÜ TEKLİ

5.0
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
140 TL
Genel Markalar Vw Volkswagen Caddy 2016-2020 Sol Arka Tampon Alt Köşe Reflekt...
Birlikte Al Kazan

Genel Markalar Vw Volkswagen Caddy 2016-2020 Sol Arka Tampon Alt Köşe Reflektörü Yansıtıcı Kedi Gözü 2k5945105d

3.5
(4)
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
298 TL
gcstore 2 Adet Kırmızı Siyah Zemin Kedi Gözü Üçgen Reflektör 16x16x16 Cm Kara...

gcstore 2 Adet Kırmızı Siyah Zemin Kedi Gözü Üçgen Reflektör 16x16x16 Cm Karavan / Kamyonet / Römork 2011k

5.0
(5)
322 TL
Yerli FORD FİESTA ''SOL'' ARKA TAMPON KEDİ GÖZÜ REFLEKTÖR LAMBASI LENSİ YUVAR...

Yerli FORD FİESTA ''SOL'' ARKA TAMPON KEDİ GÖZÜ REFLEKTÖR LAMBASI LENSİ YUVARLAK - 2006-2007-2008 MODEL

Kargo Bedava
359 TL
Bisra Ford Transit Custom 2013-2023 Arka Tampon Sol Reflektör Kedi Gözü

Bisra Ford Transit Custom 2013-2023 Arka Tampon Sol Reflektör Kedi Gözü

Kargo Bedava
646,20 TL
KESMEZ MOTOR REFLEKTÖR MUHTELİF TAKIM KEDİ GÖZÜ ( KÜÇÜK ) CG KEDİ GÖZÜ 2 ADET

KESMEZ MOTOR REFLEKTÖR MUHTELİF TAKIM KEDİ GÖZÜ ( KÜÇÜK ) CG KEDİ GÖZÜ 2 ADET

5.0
(13)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
249 TL
gcstore Kırmızı Yapıştırma Dikdörtgen Plastik Reflektör Kedi Gözü Karavan/kam...

gcstore Kırmızı Yapıştırma Dikdörtgen Plastik Reflektör Kedi Gözü Karavan/kamyonet/römörk

5.0
(3)
149 TL
opersan KIRMIZI ÜÇGEN PLASTİK REFLEKTÖR-KEDİ GÖZÜ
Başarılı Satıcı

opersanResmi satıcı rozeti KIRMIZI ÜÇGEN PLASTİK REFLEKTÖR-KEDİ GÖZÜ

5.0
(1)
Çok Al Az Öde
150 TL
AFT Toyota Corolla 2014-18 Arka Tampon Sol Reflektör Kedi Gözü 81920-30040

AFT Toyota Corolla 2014-18 Arka Tampon Sol Reflektör Kedi Gözü 81920-30040

4.1
(13)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Çok Al Az Öde

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

475 TL
485 TL
Genel Markalar Transporter T6 T7 Sol Arka Tampon Köşe Reflektör Yansıtıcı Ked...

Genel Markalar Transporter T6 T7 Sol Arka Tampon Köşe Reflektör Yansıtıcı Kedi Gözü 7E0945105D 2016-2019 Uyumlu

1.0
(1)
260 TL
OTO SÜSLEN İSTANBUL Kedi Gözü Reflektör Yuvarlak Çift Kırmızı

OTO SÜSLEN İSTANBUL Kedi Gözü Reflektör Yuvarlak Çift Kırmızı

Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Sepette171 TL180 TL
Arzu / Monero Yuvarlak Reflektör Kedi Gözü

Arzu Monero Yuvarlak Reflektör Kedi Gözü

3.6
(18)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

155 TL
160 TL
OTO SÜSLEN İSTANBUL Kedi Gözü Reflektör Kırmızı Yapışkanlı 12.5x6 cm

OTO SÜSLEN İSTANBUL Kedi Gözü Reflektör Kırmızı Yapışkanlı 12.5x6 cm

5.0
(2)
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Sepette189,05 TL199 TL
OTO SÜSLEN İSTANBUL Kedi Gözü Reflektör Yuvarlak Çift Turuncu 6cm

OTO SÜSLEN İSTANBUL Kedi Gözü Reflektör Yuvarlak Çift Turuncu 6cm

Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Sepette189,05 TL199 TL
AFT Vw Passat B8.5 2020-2023 Arka Tampon Sağ Alt Reflektörü Kedi Gözü 3g0945106c

AFT Vw Passat B8.5 2020-2023 Arka Tampon Sağ Alt Reflektörü Kedi Gözü 3g0945106c

5.0
(4)
Sepet ikonuSepette %7 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %7 İndirim
Sepette690,05 TL741,99 TL
gcstore Kırmızı Vidalı Yuvarlak Plastik Reflektör Kedi Gözü Karavan/kamyonet/...

gcstore Kırmızı Vidalı Yuvarlak Plastik Reflektör Kedi Gözü Karavan/kamyonet/römork

5.0
(1)
149 TL
AFT Vw Jetta 2011-2014 Sağ Arka Tampon Alt Köşe Reflektörü Yansıtıcı Kedi Göz...
Birlikte Al Kazan

AFT Vw Jetta 2011-2014 Sağ Arka Tampon Alt Köşe Reflektörü Yansıtıcı Kedi Gözü 5c6945106a

5.0
(2)
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
499 TL
PEREN TRAKTÖR Yuvarlak Büyük Kedi Gözü
Başarılı Satıcı

PEREN TRAKTÖR Yuvarlak Büyük Kedi Gözü

5.0
(1)
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
Sepette263,62 TL269 TL

Fiyat

Toplu Satışa Uygun

Fotoğraflı Yorumlar

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Kedi Gözü Reflektör

Kedi Gözü Reflektör

Kedi Gözü Reflektör, özellikle yol güvenliğini artırmak amacıyla kullanılan etkili bir üründür. Yüksek görünürlük sağlayarak, karanlık ve düşük ışık koşullarında araçların ve yayaların güvenliğini sağlar. Farklı modelleri ve özellikleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarına göre çeşitlilik gösterir. Bu sayfada, Kedi Gözü Reflektör ile ilgili bilgilere, ürün özelliklerine, popüler modellere ve sıkça sorulan sorulara ulaşabilirsiniz.

  • Kedi gözü reflektör ne işe yarar?
  • Kedi gözü hangi burcun taşıdır?
  • Kedi gözü taşı faydaları nelerdir?
  • Kedi gözü nebula nedir?

Kedi gözü reflektör ne işe yarar?

Kedi gözü reflektör, özellikle karanlık ortamlarda görünürlük sağlamak için tasarlanmış bir güvenlik ekipmanıdır. Kedi gözü reflektörlerin temel işlevi, ışıksız veya düşük ışık koşullarında sürücülerin dikkatini çekmektir. Reflektörler, araçların farlarından gelen ışığı geri yansıtarak görünürlüğü artırır. Bu sayede, yolların kenarlarında, bisiklet yollarında veya park alanlarında güvenliği sağlamaya yardımcı olur. Özellikle, gece sürüşlerinde, kedi gözü reflektörleri hem araçların hem de yayaların güvenliğini artırmak için kritik bir rol oynar.

Kedi gözü reflektörler, çeşitli malzemelerden üretilmektedir. Genellikle dayanıklı plastik veya alüminyum gibi malzemeler kullanılır. Bu malzemeler, hava koşullarına karşı dirençli olup uzun ömürlü performans sağlar. Kedi gözü reflektörlerin başka bir avantajı da, genellikle kolay montaj imkanı sunmasıdır. Çoğu model, vida veya yapıştırıcı ile kolayca monte edilebilir. Böylece, kullanıcılar bu ürünleri hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirler.

Kedi gözü hangi burcun taşıdır?

Kedi gözü taşı, astrolojik olarak Aslan burcuna ait bir taş olarak kabul edilmektedir. Bu taş, Aslan burcunun özellikleriyle uyumlu bir şekilde, cesaret, güç ve kararlılık gibi nitelikler taşır. Kedi gözü taşı, bireylerin kendine olan güvenini artırmak, olumsuz enerjilerden korumak ve içsel dinginlik sağlamak amacıyla kullanılır. Kedi gözü taşının etkileri arasında, insanın sezgilerini güçlendirmesi ve olumsuz düşüncelerden arındırması da bulunmaktadır.

Astrolojik olarak, kedi gözü taşı, özellikle Aslan burcunun liderlik özelliklerini destekleyici bir rol üstlenir. Bu nedenle, Aslan burcuna mensup olanlar, bu taşı kullanarak kişisel gelişimlerini destekleyebilirler. Aynı zamanda, bu taşın enerjisi, kişinin hayatta daha fazla başarı elde etmesine yardımcı olur.

Kedi gözü taşı faydaları nelerdir?

Kedi gözü taşının birçok faydası bulunmaktadır. Bu taş, hem fiziksel hem de ruhsal sağlık üzerinde olumlu etkiler yaratabilir. İşte kedi gözü taşının bazı önemli faydaları:

  • Dikkat ve Konsantrasyonu Artırma: Kedi gözü taşı, zihinsel odaklanmayı artırarak, kişilerin dikkatini toplamasına yardımcı olur. Bu sayede, iş ve okul hayatında daha verimli olunabilir.

  • Olumsuz Enerjilerden Koruma: Bu taş, olumsuz enerjilere karşı koruyucu bir kalkan görevi görür. Kedi gözü taşı, kişiyi kötü niyetli düşüncelerden uzak tutarak, ruhsal sakinlik sağlar.

  • Duygusal Denge Sağlama: Kedi gözü taşı, duygusal dengeyi sağlamaya yardımcı olur. Kişinin stres ve kaygı seviyelerini azaltarak, ruh halini iyileştirir.

  • Kendine Güven Artışı: Bu taş, bireylerin kendine olan güvenini artırır. Cesaret ve kararlılık duygularını güçlendirerek, kişileri yeni fırsatlara yönlendirir.

  • Fiziksel Sağlık: Kedi gözü taşı, bedensel sağlık üzerinde de olumlu etkilere sahip olduğu düşünülmektedir. Özellikle sindirim sistemi üzerinde dengeleyici bir etkisi vardır.

Kedi gözü taşının bu faydaları, onu hem kişisel hem de ruhsal gelişim için önemli bir araç haline getirir.

Kedi gözü nebula nedir?

Kedi gözü nebula, astronomik bir terim olarak kullanılmaktadır. Kedi gözü nebula, gökyüzünde bulunan bir tür yıldız kalıntısıdır. Bu nebula, yaklaşık 3.000 ışık yılı uzaklıkta bulunan bir nesnedir ve özellikle gökyüzü gözlemleri yapan astronomlar için ilgi çekici bir hedef oluşturmaktadır. Kedi gözü nebula, çeşitli renklerde ve şekillerde ışık yayarak, gözlemcilerin dikkatini çeker.

Bu nebula, bir yıldızın sona ermesinin ardından ortaya çıkan gaz ve toz bulutlarının birleşimi ile oluşur. Kedi gözü nebula, özellikle mor ve mavi tonlarındaki etkileyici görüntüsü ile dikkat çeker. Astronomlar, bu tür nebula ve diğer yıldız kalıntılarını inceleyerek, evrenin oluşumu ve gelişimi hakkında daha fazla bilgi edinmeye çalışmaktadır.

Kedi Gözü Reflektör Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kedi gözü reflektör seçerken dikkat edilmesi gereken bazı önemli faktörler bulunmaktadır. Öncelikle, kullanılacak alanın özellikleri göz önünde bulundurulmalıdır. Reflektörlerin hangi koşullarda kullanılacağı, doğru ürün seçimi için kritik bir unsurdur. Ayrıca, reflektörlerin malzeme kalitesi, dayanıklılığı ve hava koşullarına karşı dirençleri de göz önünde bulundurulmalıdır.

Kedi gözü reflektörlerin montajı da kullanıcılar için önemlidir. Kolay montaj imkanı sunan modeller, kullanıcıların zamanını kazandırırken, güvenliği de artırır. Enerji verimliliği açısından solar powered (güneş enerjili) modeller tercih edilebilir. Bu tür reflektörler, enerji tasarrufu sağlarken, uzun ömürleri ile de dikkat çeker.

Kedi Gözü Reflektör Kullanım Alanları

Kedi gözü reflektörler, çeşitli alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu kullanım alanları arasında:

  • Yol Güvenliği: Kedi gözü reflektörler, yolların kenarlarında ve kavşaklarda kullanılarak, sürücülerin dikkatini çekmeyi hedefler.

  • Bisiklet Yolları: Bisiklet sürücülerinin güvenliğini artırmak için, bisiklet yollarında kedi gözü reflektör kullanımı yaygındır.

  • Park Alanları: Otomobillerin park alanlarını belirginleştirmek amacıyla, park alanlarında reflektörler kullanılabilir.

  • Güvenlik İşaretleri: Kedi gözü reflektörler, güvenlik işaretleri ve uyarı levhaları ile birlikte kullanılabilir.

  • Çeşitli Eşyalar: Araçların arka kısımlarına yapıştırılarak, diğer sürücülerin dikkatini çekmek amacıyla kullanılabilirler.

Kedi gözü reflektörlerin bu farklı kullanım alanları, onları birçok sektörde vazgeçilmez bir güvenlik aracı haline getirir.

Kedi Gözü Reflektör Fiyatları ve Modelleri

Kedi gözü reflektörler, çeşitli fiyat aralıkları ve modeller ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Farklı markalar ve tasarımlar, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre çeşitlilik göstermektedir. Fiyatlar, malzeme kalitesine, reflektörün boyutuna ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Trendyol’da, kullanıcılar için uygun fiyatlı ve kaliteli kedi gözü reflektör modelleri bulunmaktadır.

Kedi Gözü Reflektör ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Kedi gözü reflektör ne işe yarar?

Kedi gözü reflektör, özellikle düşük ışık koşullarında görünürlüğü artırmak için kullanılır. Araçların ve yayaların güvenliğini sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

Kedi gözü hangi burcun taşıdır?

Kedi gözü taşı, astrolojik olarak Aslan burcuna ait bir taş olarak kabul edilir.

Kedi gözü taşı faydaları nelerdir?

Kedi gözü taşı, dikkat ve konsantrasyonu artırmak, olumsuz enerjilerden korumak, duygusal denge sağlamak, kendine güven artırmak ve fiziksel sağlık üzerinde olumlu etkiler yaratmak gibi faydalar sunar.

Kedi gözü nebula nedir?

Kedi gözü nebula, gökyüzünde bulunan bir yıldız kalıntısıdır. Bu nebula, gaz ve toz bulutlarının birleşimi ile oluşur ve etkileyici bir görüntü sunar.