Kırmızı Çay Tabağı

97+ Ürün
Genel Markalar "Kahveci Tipi Kırılmaz Çay Tabağı 10'lu Set, Mükemmel Kalite"
Hızlı Teslimat

Genel Markalar "Kahveci Tipi Kırılmaz Çay Tabağı 10'lu Set, Mükemmel Kalite"

Çay Tabağı
6+
3.8
(119)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
280 TL
(28 TL/adet)
Karaca Bergamot Porselen Tekli Çay Tabağı 12 Cm V2
Hızlı Teslimat

Karaca Bergamot Porselen Tekli Çay Tabağı 12 Cm V2

Çay Tabağı
1 Parça
4.2
(773)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
275,68 TL
CHIARA ALESSI Capri Kırmızı Melamin Meze Tabağı 7 Parça
En Çok Ziyaret Edilen 10. Ürün

CHIARA ALESSIResmi satıcı rozeti Capri Kırmızı Melamin Meze Tabağı 7 Parça

6+
Çay Tabağı
3.8
(31)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
4.999 TL
(714,14 TL/adet)
tabakevi TABAK EVİ Stoneware Mozaik Red Sefa 6 lı Çay Tabağı 10cm
Hızlı Teslimat

tabakevi TABAK EVİ Stoneware Mozaik Red Sefa 6 lı Çay Tabağı 10cm

Çay Tabağı
6
4.7
(135)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
749 TL
(124,83 TL/adet)
Genel Markalar Tria Ml104k Melamin Kırmızı Kahveci Çay Tabağı 6 Lı Glrshop
Hızlı Teslimat

Genel Markalar Tria Ml104k Melamin Kırmızı Kahveci Çay Tabağı 6 Lı Glrshop

Çay Tabağı
6
3.9
(330)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
199,90 TL
(33,32 TL/adet)
Transformacion Kırmızı Nostaljik Desenli Melamin Çay Tabağı Seti - 18 Adet Ge...
Hızlı Teslimat

Transformacion Kırmızı Nostaljik Desenli Melamin Çay Tabağı Seti - 18 Adet Geleneksel Kırılmaz Türk Çay Bardağı Altlığı 721659

Çay Tabağı
6+
3.1
(16)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
4. Ürün 99 TL
Kargo Bedava
599,99 TL
(33,33 TL/adet)
tabakevi Tabak Evi Porselen Acem Zade Kırmızı Çay Tabağı 12,5cm 6 lı
Hızlı Teslimat

tabakevi Tabak Evi Porselen Acem Zade Kırmızı Çay Tabağı 12,5cm 6 lı

Çay Tabağı
6
4.6
(42)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

-%11

749 TL
842 TL
(124,83 TL/adet)
Pip Studio Flower Festival Kırmızı Porselen Çay Tabağı 9 Cm
Hızlı Teslimat

Pip StudioResmi satıcı rozeti Flower Festival Kırmızı Porselen Çay Tabağı 9 Cm

Çay Tabağı
1 Parça
4.5
(30)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
799 TL
Paşabahçe Sunflower Porselen Çay Tabağı Kırmızı, Çay Tabağı, 1 adet

Paşabahçe Sunflower Porselen Çay Tabağı Kırmızı, Çay Tabağı, 1 adet

Çay Tabağı
Belirtilmemiş
Kargo Bedava
580 TL
(580 TL/adet)
Transformacion Kırmızı Nostaljik Desenli Melamin Çay Tabağı Seti - 6 Adet Gel...

Transformacion Kırmızı Nostaljik Desenli Melamin Çay Tabağı Seti - 6 Adet Geleneksel Kırılmaz Türk Çay Bardağı Altlığı 721658

Çay Tabağı
6+
3.5
(12)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Sepette284,99 TL299,99 TL
Paşabahçe Heart Porselen Çay Tabağı Kırmızı, Çay Tabağı, 1 adet

Paşabahçe Heart Porselen Çay Tabağı Kırmızı, Çay Tabağı, 1 adet

Çay Tabağı
Belirtilmemiş
Kargo Bedava
580 TL
(580 TL/adet)
Ermiya 12 Ad Kahveci Melamin Çay Tabağı +120 Ad Alana 12 Ad Bedava

Ermiya 12 Ad Kahveci Melamin Çay Tabağı +120 Ad Alana 12 Ad Bedava

Çay Tabağı
4.7
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu400 TL'ye 40 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu400 TL'ye 40 TL İndirim
Sepette384,24 TL424,24 TL
Tercih Home Melamin Kırmızı Altın Yaldızlı Kırılmaz Geleneksel kahveci Çay Ta...
Flaş ürün ikonuFlaş Ürün
00:00:00

Tercih Home Melamin Kırmızı Altın Yaldızlı Kırılmaz Geleneksel kahveci Çay Tabağı 6 ADET

6
Çay Tabağı
3.7
(16)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
196,79 TL
(32,80 TL/adet)
VENÜS HOME DECORATION Love Kırmızı Kalp Model 6'lı Çay tabağı
Hızlı Teslimat

VENÜS HOME DECORATION Love Kırmızı Kalp Model 6'lı Çay tabağı

Çay Tabağı
6
4.3
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
349 TL
(58,17 TL/adet)
Trendyol Plus ile331,55 TL
EvaniLife Red Love Model 6'lı Seramik Çay Tabağı Seti Özel El Yapımı

EvaniLifeResmi satıcı rozeti Red Love Model 6'lı Seramik Çay Tabağı Seti Özel El Yapımı

Çay Tabağı
6+
5.0
(1)
Kargo Bedava
1.299 TL
(216,50 TL/adet)
Yasvera Ceramics 6’lı Çay Tabağı

Yasvera Ceramics 6’lı Çay Tabağı

Çay Tabağı
6
Kargo Bedava
449 TL
(74,83 TL/adet)
Paşabahçe Klasik Porselen Acem Çay Tabağı Kırmızı, Çay Tabağı, 1 adet

Paşabahçe Klasik Porselen Acem Çay Tabağı Kırmızı, Çay Tabağı, 1 adet

Çay Tabağı
Belirtilmemiş
Kargo Bedava
580 TL
(580 TL/adet)
porselen Kırmızı Kahveci Çay Tabağı 6 Adet Tabak
Hızlı Teslimat

porselen Kırmızı Kahveci Çay Tabağı 6 Adet Tabak

Çay Tabağı
6
4.1
(20)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
499 TL
(83,17 TL/adet)
Qualitev 6'lı Porselen Çay Tabağı Altın İşlemeli Kırmızı Lale Gold 12 Cm Çay ...
Hızlı Teslimat

Qualitev 6'lı Porselen Çay Tabağı Altın İşlemeli Kırmızı Lale Gold 12 Cm Çay Tabak Seti -Redlal

Çay Tabağı
6

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

886,66 TL
949,99 TL
(147,78 TL/adet)
Külsan Thermo Melamin Mat Kırmızı 6 Lı Çay Tabağı Seti 11 Cm
Hızlı Teslimat

Külsan Thermo Melamin Mat Kırmızı 6 Lı Çay Tabağı Seti 11 Cm

Çay Tabağı
6
5.0
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
Sepette489,02 TL499 TL
Trendyol Plus ile464,57 TL
Evren Kırmızı Melamin Çay Tabağı
Hızlı Teslimat

Evren Kırmızı Melamin Çay Tabağı

1
Çay Tabağı
4.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
Sepette440,02 TL449 TL
Trendyol Plus ile418,02 TL
Ermiya 15 Ad Ermiya Melamin Kahveci Çay Tabağı+15 Ad Çay Kaşığı Paslanmaz Çelik

Ermiya 15 Ad Ermiya Melamin Kahveci Çay Tabağı+15 Ad Çay Kaşığı Paslanmaz Çelik

6+
Çay Tabağı
5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu550 TL'ye 55 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu550 TL'ye 55 TL İndirim
Sepette543,98 TL598,98 TL
BİODATA 6 Parça Kırmızı Parlak Melamin Çay Tabağı ve Sunum Kasesi Seti - 11 cm
Hızlı Teslimat

BİODATA 6 Parça Kırmızı Parlak Melamin Çay Tabağı ve Sunum Kasesi Seti - 11 cm

Çay Tabağı
6
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
498 TL
(83 TL/adet)
Trendyol Plus ile473,10 TL
İnci Emaye 16 Cm 3 Parça Emaye Tabak 3 Kişilik Kahve Tabağı, Servis Tabağı Çe...

İnci Emaye 16 Cm 3 Parça Emaye Tabak 3 Kişilik Kahve Tabağı, Servis Tabağı Çerez Tabağı,, Hediye,

Çay Tabağı
3
Sepet ikonu1000 TL'ye 100 TL İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonu1000 TL'ye 100 TL İndirim
Sepette995,51 TL1.095,51 TL

Kuponlu Ürünler

Fiyat

Fiyat Geçmişi

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Kırmızı Çay Tabağı Hakkında Her Şey

Kırmızı Çay Tabağı İçin En İyi Seçenekler

Kırmızı Çay Tabağı, çay deneyiminizi daha şık hale getiren harika bir aksesuardır. Hem işlevsel hem de estetik değeri yüksek olan bu ürünler, herhangi bir çay masasını canlandırır ve tek bir dokunuşla çay saatlerini özel kılar. Çay tabakları, misafirlerinizi etkileyebilmeniz için mükemmel bir fırsat sunar. Üstelik, kırmızı rengi ile dikkat çekici ve sofistike bir görünüm elde edebilirsiniz.

Trendyol'un geniş ürün yelpazesi sayesinde, birçok farklı tarzda, desende ve boyutta Kırmızı Çay Tabağı bulmak mümkündür. İster sade ve zarif bir model tercih edin, ister desenli ve gösterişli bir seçenek, her türlü beğeniye hitap eden modeller mevcuttur. Böylece, kişisel zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun çay tabağını kolayca bulabilirsiniz.

Zarif Kırmızı Çay Tabağı Modelleri

Kırmızı çay tabakları, doğru seçildiğinde masanıza bambaşka bir hava katabilir. Örneğin, porselen çay tabakları hem dayanıklıdır hem de şıklığı ile uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünlerdir. Ayrıca, seramik malzemeden yapılan modeller de oldukça popülerdir. Seramik tabaklar, hem sıcak içeceklere karşı dayanıklıdır hem de estetik görünümüyle dikkat çeker.

  • Porselen kırmızı çay tabağı modelleri
  • Seramik kırmızı çay tabağı seçenekleri
  • Kırmızı cam çay tabakları

Kolay temizlenebilir yapılarıyla dikkat çeken bu ürünler, hem evde hem de ofiste rahatlıkla kullanılabilir. Pratiklik ve estetiği bir araya getiren kırmızı çay tabakları, farklı desen ve motiflerle zenginleşir. Geleneksel Osmanlı motiflerinden modern geometrik desenlere kadar birçok seçenek mevcut.

İşlevselliği ile Fark Yaratan Kırmızı Çay Tabağı

Estetik görünümlerinin yanı sıra kırmızı çay tabakları, işlevsellikleri ile de göz doldurur. Çay tabağının temel amacı, çay bardağını dengeli bir şekilde tutmak ve dökülmelere karşı koruma sağlamaktır. Böylece, çay keyfinizin bölünmeden devam etmesine yardımcı olur. Ayrıca, çay tabağı üzerinde küçük ikramlıklar, lokum ya da şeker gibi eklemelerle çay saatlerini daha da özel hale getirebilirsiniz.

Kırmızı çay tabaklarının çoğu, standart çay bardaklarına uyacak şekilde tasarlanmıştır. Bu da dolapta yer kaplamaması ve kullanım kolaylığı sağlaması açısından önemlidir. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olanlar, uzun süreli kullanım imkânını da beraberinde getirir. Böylece sürekli olarak yeni bir çay tabağı aramak zorunda kalmazsınız.

Kırmızı Çay Tabağı ile Sofranızı Renklendirin

Bir masa hazırlarken, renklerin uyumu ve çarpıcılığı oldukça önemlidir. Kırmızı çay tabakları, hem canlı hem de sofistike renkleriyle masanıza enerji katacaktır. Öyle ki kırmızı, dikkat çekici özelliği ve güçlülüğünden dolayı birçok tasarımda ve özellikle sofra ürünlerinde tercih edilmektedir.

  • Kırmızı çay tabakları ile kontrast oluşturan örtüler
  • Kırmızı ve beyaz uyumu
  • Altın detaylı kırmızı çay tabakları

Özellikle beyaz ya da krem rengi çay takımları ile kombinlendiğinde, kırmızı tabaklar göz alıcı bir görünüm sağlar. Sofranızda yaratacağınız bu küçük dokunuşlar, misafirlerinize ve sevdiklerinize kendilerini özel hissettirecektir.

Trendyol’da Kırmızı Çay Tabağı Seçenekleri

Kırmızı çay tabağını nereden alacağınızı düşünüyorsanız, Trendyol burada devreye girer. Geniş ürün yelpazesi, uygun fiyat seçenekleri ve güvenilir alışveriş imkanı ile Trendyol, aradığınız her şeyi bulmanızı mümkün kılar.

  • Farklı marka ve model seçenekleri
  • Kullanıcı yorumları ve puanlamalar
  • Avantajlı fiyatlarla kampanyalı ürünler

Trendyol'da ürün özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyebilir, kullanıcı yorumlarını okuyarak daha bilinçli bir seçim yapabilirsiniz. Böylece ihtiyacınıza en uygun kırmızı çay tabağını hem kolayca hem de kısa zamanda bulabilirsiniz.

Kırmızı Çay Tabağı Kullanmanın Avantajları

Kırmızı çay tabakları, sadece görsellik değil, aynı zamanda işlevsellik açısından da birçok avantaj sunar. Öncelikle, bu tabaklar çay bardağınızın dökülmeden yerinde durmasını sağlar. Çay saatlerinde çay bardağının altına koyulan bu küçük tabaklar, damlama ve dökülmelere karşı masa yüzeylerini korur.

Ayrıca, kırmızı rengi ile dikkat çeker ve masa düzenine renklilik katar. Çok çeşitli model ve desenlerde bulunabilmesi, kişisel zevklere hitap eden farklı seçenekler sunar. Basit bir çay saatini bile, özel ve anlamlı hale getirebilir.

Kırmızı Çay Tabağının Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kırmızı çay tabağı seçerken, estetik ve işlevselliğin yanı sıra malzeme kalitesine de dikkat etmek önemlidir. Uzun ömürlü bir kullanım için, kırmızı çay tabaklarının sağlam malzemelerden üretilmiş olması gereklidir. Ayrıca, tasarımlarındaki detaylar ve desenler de göz önünde bulundurulmalıdır. Böylece, çay saatlerinizi şık ve özel kılacak bir çay tabağı seçmiş olursunuz.