Lacivert Kloş Etek

354+ Ürün
ALYAM BUTİK POPLİN STANDART BEDEN CEPLİ UZUN ETEK
Bugün Kargoda

ALYAM BUTİK POPLİN STANDART BEDEN CEPLİ UZUN ETEK

3.8
(655)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
2 Adede %3
Kargo Bedava
419,99 TL
(419,99 TL/adet)
NOTHING Kadın Premium Paraşüt İç Göstermeyen Kumaş Midi Etek Cepli Beli Lasti...
Hızlı Teslimat

NOTHINGResmi satıcı rozeti Kadın Premium Paraşüt İç Göstermeyen Kumaş Midi Etek Cepli Beli Lastikli EL-3950

4.0
(7)
Sepet ikonuSepette %15 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %15 İndirim
Sepette679,92 TL799,90 TL
BILDEŞA Beli Lastikli Cepli Lacivert Double Etek
Yetkili Satıcı

BILDEŞA Beli Lastikli Cepli Lacivert Double Etek

3.1
(14)
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
2 Adede %3
Kargo Bedava
415,64 TL
Eight Fashion Kadın Lacivert Yüksek Bel Kloş Uzun Viskon Etek
Birlikte Al Kazan

Eight FashionResmi satıcı rozeti Kadın Lacivert Yüksek Bel Kloş Uzun Viskon Etek

4.1
(9)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
20 TL Kupon
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
1.099 TL
Meyar Spor Şort Etek Yüksek Bel Dalgıç Kumaş Deniz Şortu
Bugün Kargoda

Meyar Spor Şort Etek Yüksek Bel Dalgıç Kumaş Deniz Şortu

4.7
(168)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
349,99 TL
Suzella Kadın A Kesim Yüksek Bel Cepli Dökümlü Kloş Etek - Dokulu Keten
Yetkili Satıcı

SuzellaResmi satıcı rozeti Kadın A Kesim Yüksek Bel Cepli Dökümlü Kloş Etek - Dokulu Keten

4.2
(50)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2 Adede %2
Kargo Bedava
749,99 TL
Gülmude Uzun Lastikli Günlük Etek Poplin Kumaş
Hızlı Teslimat

Gülmude Uzun Lastikli Günlük Etek Poplin Kumaş

4.2
(400)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
582,31 TL
royal prime Kadın Yüksek Bel Kloş Etek Maxi Etek
Flaş ürün ikonuFlaş Ürün
00:00:00

royal prime Kadın Yüksek Bel Kloş Etek Maxi Etek

3.0
(2)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Çok Al Az Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

348,99 TL
371,99 TL
Trendyol Plus ile330,99 TL
Twist EKOSE DESEN MIX KLOŞ ETEK

TwistResmi satıcı rozeti EKOSE DESEN MIX KLOŞ ETEK

Kargo Bedava
6.999 TL
LC Waikiki LCW Grace Beli Lastikli Çiçekli Kadın Etek

LC Waikiki LCW Grace Beli Lastikli Çiçekli Kadın Etek

4.3
(4)
Sepet ikonuSepette %7 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %7 İndirim
Sepette1.041,59 TL1.119,99 TL
Touché Privé KLOŞ ETEK
Birlikte Al Kazan

Touche PriveResmi satıcı rozeti KLOŞ ETEK

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
2. Ürün %10

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

499 TL
549 TL
Trendyol Plus ile449,10 TL
Touché Privé KLOŞ PİLELİ ETEK
Birlikte Al Kazan

Touche PriveResmi satıcı rozeti KLOŞ PİLELİ ETEK

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
2. Ürün %10

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%10

1.299 TL
1.446 TL
Trendyol Plus ile1.169,10 TL
Koton Mücevher Düğme Detaylı Asimetrik Midi Kloş Etek

KotonResmi satıcı rozeti Mücevher Düğme Detaylı Asimetrik Midi Kloş Etek

1.699,99 TL
Trendyol Plus ile1.529,99 TL
Genel Markalar Çiçekli Tül Astarlı Şık Tasarımlı Kemerli Flok Kadın Etek

Genel Markalar Çiçekli Tül Astarlı Şık Tasarımlı Kemerli Flok Kadın Etek

Kargo Bedava
20 TL Kupon
4 Al 3 Öde
Kargo Bedava
643,36 TL
Trendyol Plus ile611,19 TL
Yargıcı Düğme Detaylı Etek

YargıcıResmi satıcı rozeti Düğme Detaylı Etek

5.0
(2)
Kargo Bedava
150 TL Kupon
Kargo Bedava
4.199,93 TL
Agolady Kruvaze Yüksek Bel Kadın Şortlu Mini Etek
Hızlı Teslimat

AgoladyResmi satıcı rozeti Kruvaze Yüksek Bel Kadın Şortlu Mini Etek

3.5
(13)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Çok Al Az Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

324,61 TL
349 TL
Trendyol Plus ile308,38 TL
BSL Kloş Denim Midi Etek
Hızlı Teslimat

BSLResmi satıcı rozeti Kloş Denim Midi Etek

5.0
(1)
Kargo Bedava
1.814,99 TL
Trendyol Plus ile1.724,24 TL
Genel Markalar BELİ LASTİKLİ CEPLİ DOUBLE ETEK
Yetkili Satıcı

Genel Markalar BELİ LASTİKLİ CEPLİ DOUBLE ETEK

3.3
(15)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
2 Adede %3
Kargo Bedava
499,99 TL
EBU Prive Kadın Kloş Jean Etek Pantolon Koyu Lacivert Puantiye

ebu prive Kadın Kloş Jean Etek Pantolon Koyu Lacivert Puantiye

Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Kargo Bedava
100 TL Kupon
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Sepette2.348,58 TL2.502,19 TL
LACASE Kadın Modal Kloş Tensel Kumaş Etek
Hızlı Teslimat

LACASEResmi satıcı rozeti Kadın Modal Kloş Tensel Kumaş Etek

5.0
(1)
Kargo Bedava
750 TL
EYYE Lacivert Bürümcük Kloş Kadın Uzun Etek
Bugün Kargoda

EYYE Lacivert Bürümcük Kloş Kadın Uzun Etek

4.2
(40)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
349 TL
ENDAMIM ÇİÇEK DESENLİ KAT KAT VİSKON ETEK
Bugün Kargoda

ENDAMIMResmi satıcı rozeti ÇİÇEK DESENLİ KAT KAT VİSKON ETEK

4.6
(8)
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Sepette606,26 TL700,96 TL
ALLEYTA Kadın Saten Yüzeyli Beli Lastikli Fermuar Detaylı Midi Boy Etek
Bugün Kargoda

ALLEYTA Kadın Saten Yüzeyli Beli Lastikli Fermuar Detaylı Midi Boy Etek

3.3
(30)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
Sepette533,49 TL549,99 TL
Trendyol Plus ile483,49 TL
edu collection VARAK puanlı şifon etek astarlı
Hızlı Teslimat

edu collection VARAK puanlı şifon etek astarlı

4.2
(22)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
399 TL
123...9...15

Kategori

Cinsiyet

Kuponlu Ürünler

Fiyat

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Astar Durumu

Sürdürülebilirlik Detayı

Yeni Ürünler

Fotoğraflı Yorumlar

Bugün Kargoda

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Lacivert Kloş Etek

Lacivert Kloş Etek: Şıklığın ve Rahatlığın Buluşma Noktası

Lacivert kloş etek, hem günlük hem de özel günlerde tercih edilebilecek şık bir parça olarak gardıroplarımızda yer alıyor. Kloş kesimi sayesinde hareket özgürlüğü sunan bu etekler, farklı kombinlerle her tarza uyum sağlıyor. Lacivert rengi ise, her mevsimde ve her ortamda rahatlıkla kullanılabilen bir seçenek olmasını sağlıyor.

Lacivert Kloş Etek Modelleri

Lacivert kloş etek modelleri, farklı kumaş ve kesim seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Örneğin, yünlü kumaşlardan üretilen uzun kloş etekler, kış aylarında sıcak bir kullanım sunarken, hafif ve akışkan kumaşlardan yapılan yazlık modeller ise ferah bir his sağlıyor.

  • Yünlü Uzun Kloş Etek: Kış mevsiminde sıcak tutan ve şık bir görünüm sunan bu etek, katmanlı giyimler için ideal bir tercih.
  • Scuba Kumaş Kloş Etek: Rahat bir oturuş sunan scuba kumaş, hafifliği ile günlük kullanım için mükemmel bir seçimdir.
  • Saten Kloş Etek: Özel günlerde tercih edilebilecek zarif bir seçenek olan saten etek, şıklığı ve zarafeti bir araya getiriyor.

Lacivert Kloş Etek ile Kombin Önerileri

Lacivert kloş etekler, çeşitli üst giysilerle kombinlenerek farklı tarzlar yaratma imkanı sunuyor. İşte bazı kombin önerileri:

  1. Günlük Şıklık: Lacivert kloş etek ile beyaz bir tişört ve spor ayakkabılar, rahat ve şık bir görünüm elde etmenizi sağlar.
  2. Ofis Stili: Lacivert kloş etek, şık bir bluz ve topuklu ayakkabılarla kombinlendiğinde ofis ortamında da rahatlıkla giyilebilir.
  3. Özel Günler: Dantel bluz ve şık aksesuarlar ile tamamlanan bir lacivert kloş etek, davetlerde göz alıcı bir görünüm sunar.

Lacivert Kloş Etek Kullanımının Avantajları

Lacivert kloş eteklerin sağladığı birçok avantaj bulunuyor:

  • Hareket Özgürlüğü: Kloş kesimi sayesinde rahat hareket edebilir, gün boyu konforlu bir kullanım sağlayabilirsiniz.
  • Zamansız Stil: Lacivert rengi ile her mevsim giyilebilen bu etek, zamansız bir parçadır.
  • Kolay Kombinlenebilirlik: Farklı üst giysilerle kolayca kombinlenebilmesi, gardırobunuzun vazgeçilmez parçalarından biri olmasını sağlar.

Lacivert Kloş Etek Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Lacivert kloş etek alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar şunlardır:

  • Kumaş Seçimi: Mevsime uygun kumaş seçimi, konfor açısından önemlidir. Yazın hafif kumaşlar, kışın ise daha kalın kumaşlar tercih edilmelidir.
  • Beden Uyumu: Eteğin bel kısmı ve uzunluğu, vücut tipinize uygun olmalıdır. Doğru bedeni seçmek, şıklığınızın yanı sıra rahatlığınızı da artırır.
  • Detaylar: Eteğin tasarımı, cepleri, dikiş detayları gibi unsurlar da seçim yaparken göz önünde bulundurulmalıdır.

Lacivert Kloş Etek Hakkında Sık Sorulan Sorular

  1. Lacivert Kloş Etek hangi mevsimde giyilir?

    • Lacivert kloş etek, yaz ve kış aylarında farklı kumaş seçenekleriyle rahatlıkla giyilebilir.
  2. Bu etekle hangi ayakkabılar tercih edilmeli?

    • Spor ayakkabılar, topuklu ayakkabılar veya sandaletler ile kombinlenebilir.
  3. Lacivert Kloş Etek hangi üst giysilerle kombinlenir?

    • Tişört, bluz, ceket veya kazak gibi farklı üst giysilerle kombinlenebilir.
  4. Bu etek hangi vücut tipine uygun?

    • Kloş kesim, birçok vücut tipine uyum sağlar ve belin inceliğini vurgular.
  5. Lacivert Kloş Etek nasıl temizlenir?

    • Kumaş türüne göre üretici etiketindeki talimatlara göre yıkanmalıdır.
  6. Kloş etekler neden tercih ediliyor?

    • Rahat kesimleri ve şıklıkları sayesinde hem günlük hem de özel günlerde tercih edilmektedir.
  7. Lacivert Kloş Etek fiyatları ne kadar?

    • Fiyatlar, marka ve kumaş türüne göre değişiklik göstermektedir.
  8. Bu etekler hangi renklerle uyumlu?

    • Beyaz, gri, pembe ve pastel tonları ile mükemmel bir uyum sağlar.
  9. Lacivert Kloş Etek nerelerde giyilir?

    • Günlük hayatta, iş yerinde veya özel davetlerde rahatlıkla giyilebilir.
  10. Bu eteklerde hangi detaylar önemlidir?

  • Kumaş kalitesi, bel yapısı ve kesim detayı gibi unsurlar önemlidir.

Lacivert kloş etek, hem şık hem de rahat bir seçenek arayanlar için harika bir tercihtir. Farklı kombin seçenekleri ve sunduğu avantajlarla, her kadının gardırobunda yer almayı hak ediyor.