Mavi Patik

144+ Ürün
Lui Baby Bebek Patik Triko 0/6 Ay Ponponlu
Flaş ürün ikonuFlaş Ürün
00:00:00

Lui Baby Bebek Patik Triko 0/6 Ay Ponponlu

4.5
(37)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kupon Fırsatı
2. Ürün %2

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%15

84,22 TL
99,90 TL
HOPFRÖG Kids+ Collab Mavi Rüya Miracle İlk Adım Ayakkabısı

HOPFRÖGResmi satıcı rozeti Kids+ Collab Mavi Rüya Miracle İlk Adım Ayakkabısı

3.5
(2)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

2. Ürün 1 TL

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Yüksek indirim rozeti

-%58

249 TL
599 TL
Carter's Erkek Bebek Mavi Patik

Carter'sResmi satıcı rozeti Erkek Bebek Mavi Patik

Kargo Bedava
839,99 TL
Trendyol Plus ile755,99 TL
GB Baby Bg Store Erkek Bebek Renkli Patik

GB BabyResmi satıcı rozeti Bg Store Erkek Bebek Renkli Patik

4.5
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

-%29

279,30 TL
399 TL
Trendyol Plus ile251,37 TL
Kokopatik ,kaydırmaz Taban,organik Pamuklu Ev Kreş Patiği,iş Makineleri Desen...
Fenomen Seçimi

Kokopatik ,kaydırmaz Taban,organik Pamuklu Ev Kreş Patiği,iş Makineleri Desenli Patik

4.8
(23)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
3 Al 2 Öde
Kargo Bedava
749,90 TL
SAND MOTHER Dokulu Yüzme Patiği

SAND MOTHER Dokulu Yüzme Patiği

Kargo Bedava
750 TL
Ella Bonna Kaydırmaz Taban Unicorn Balık Bebek Patik, Ev Botu Terliği Kreş Ay...
Yetkili Satıcı

Ella BonnaResmi satıcı rozeti Kaydırmaz Taban Unicorn Balık Bebek Patik, Ev Botu Terliği Kreş Ayakkabısı Panduf

4.9
(53)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

348,16 TL
357,11 TL
Trendyol Plus ile330,75 TL
hira kids collection Bebek Spor Patik Ayakkabı

hira kids collection Bebek Spor Patik Ayakkabı

4.9
(28)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
495 TL
Tiasis YENİDOĞAN BEBEK PENYE PATİK

Tiasis YENİDOĞAN BEBEK PENYE PATİK

4.8
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
2. Ürün %5
Kupon Fırsatı
179 TL
ebebek Hello Baby HelloBaby Erkek Bebek İlk Adım Ayakkabı Cırt Cırtlı

ebebek Hello BabyResmi satıcı rozeti HelloBaby Erkek Bebek İlk Adım Ayakkabı Cırt Cırtlı

4.2
(5)
641,99 TL
MAYORAL Bebek Patik MAVİ
Birlikte Al Kazan

Mayoral Bebek Patik MAVİ

Sepet ikonuSepette %15 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %15 İndirim
Sepette849,15 TL999 TL
yummy kids İlk adım kaydırmaz taban keten bağcıklı rahat bebek ayakkabı patik

yummy kids İlk adım kaydırmaz taban keten bağcıklı rahat bebek ayakkabı patik

Kargo Bedava
600 TL
GB Baby BG Store Erkek Bebek Mavi Patik

GB BabyResmi satıcı rozeti BG Store Erkek Bebek Mavi Patik

5.0
(1)
499,50 TL
Trendyol Plus ile449,55 TL
First Step Mavi Bebek Cırt Cırtlı Sandalet Patik
Videolu Ürün

First Step Mavi Bebek Cırt Cırtlı Sandalet Patik

4.4
(21)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
459,99 TL
Vicco Oli Model Hafif Erkek İlk Adım Mavi Günlük Ayakkabı

Vicco Oli Model Hafif Erkek İlk Adım Mavi Günlük Ayakkabı

4.7
(18)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.043,80 TL
Panço Yenidoğan Bağcıklı Mavi Patik

PançoResmi satıcı rozeti Yenidoğan Bağcıklı Mavi Patik

5.0
(1)
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
995 TL
GB Baby BG Store Kız Bebek Mavi Patik

GB BabyResmi satıcı rozeti BG Store Kız Bebek Mavi Patik

5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

-%29

279,30 TL
399 TL
Trendyol Plus ile251,37 TL
Little Gusto Organik Pamuk Yenidoğan Mavi Patik
Başarılı Satıcı

Little Gusto Organik Pamuk Yenidoğan Mavi Patik

Kupon Fırsatı
2 Adede %10
Kupon Fırsatı
344,40 TL
Trendyol Plus ile327,18 TL
Betülün diktikleri Bebek Makosen İsimli

Betülün diktikleri Bebek Makosen İsimli

Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
1.000 TL
Layette BG Store Erkek Bebek Ekose Patik

LayetteResmi satıcı rozeti BG Store Erkek Bebek Ekose Patik

399 TL
Trendyol Plus ile359,10 TL
Panço Erkek Bebek Bağcıklı Mavi Patik

PançoResmi satıcı rozeti Erkek Bebek Bağcıklı Mavi Patik

Sepet ikonu96 TL'ye %32 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonu96 TL'ye %32 İndirim
Sepette676,60 TL995 TL
HOPFRÖG Bunny Wizard Hyper Toz Mavi Barefoot Akıllı Patik

HOPFRÖG Bunny Wizard Hyper Toz Mavi Barefoot Akıllı Patik

3.0
(2)
Kargo Bedava
865 TL
MAYORAL Erkek Bebek Patik Makosen Ayakkabı

Mayoral Erkek Bebek Patik Makosen Ayakkabı

Kargo Bedava
1.500 TL
Ella Bonna Kaydırmaz Taban Gökyüzü Desenli Bebek Patik, Ev Botu Terliği Kreş ...
Yetkili Satıcı

Ella BonnaResmi satıcı rozeti Kaydırmaz Taban Gökyüzü Desenli Bebek Patik, Ev Botu Terliği Kreş Ayakkabısı Panduf

4.8
(35)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
356,46 TL
Trendyol Plus ile338,64 TL
1234...6

Kategori

Fiyat

Sürdürülebilirlik Detayı

Kuponlu Ürünler

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Bugün Kargoda

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Mavi Patik: E-Ticaret Dünyasında Renkli Bir Yolculuk

Mavi Patik, tarzınıza ve konforunuza uygun, modern ve şık ürünlerle dolu bir e-ticaret platformu. Evinizden çıkmadan istediğiniz ürünlere ulaşmanın keyfini çıkarmanız için tasarlandı. Mavi renklerin büyüsüyle sunulan bu platformda, her yaştan ve her tarza hitap eden beğenilen ürünler bulunuyor. Alışveriş yaparken aradığınız kaliteden, çeşitlilikten ve uygun fiyatlardan emin olabilirsiniz.

Birçok insan, kıyafet alırken hem şıklığı hem de rahatlığı göz önünde bulundurur. Mavi Patik ise bu ihtiyaçları fazlasıyla karşılıyor. İster günlük giyimde şıklığı ister özel günlerde ihtişamı hedefliyor olun, burada kişisel zevklerinize hitap edecek seçenekler mevcut. Bu e-ticaret platformu; yenilikçi tasarımları, kaliteli malzemeleri ve uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Alışveriş yaparken karşılaşacağınız zengin ürün yelpazesini keşfetmek için göz atmakta fayda var.

Mavi Patik Ürün Çeşitliliği

Mavi Patik, sunduğu ürün yelpazesiyle geniş bir kitleye hitap ediyor. Kadın, erkek ve çocuk kıyafetleri, ayakkabılar, çantalar ve aksesuarlar gibi birçok kategoride alternatifler bulmak mümkün. Ürünler hem sezon trendlerine hem de zamansız parçalara yer veriyor, böylece stilinize uygun bir şey bulmak hiç de zor olmuyor.

Seyahat ederken ihtiyaç duyulacak pratik ve şık parçalar arıyorsanız, Mavi Patik’in sunduğu hafif giysilere göz atabilir; iş yerinde veya günlük yaşamda sizi rahat hissettirecek kombinleri buradan oluşturabilirsiniz. Böylelikle hem şıklığı hem de konforu birlikte elde edinmek mümkün!

Mavi Patik ile Stil Sahibi Olmak

Tarzınızı yansıtmanın ve kendinizi iyi hissetmenin önemli olduğunu düşünüyorsanız, Mavi Patik bunun için harika bir adres. Moda anlayışınızı tamamlayacak çeşitli ürünler, alışveriş deneyiminizi daha da keyifli hale getiriyor. Günlük rahat bir şıklık mı istersiniz yoksa özel bir davette göz doldurmak mı? Her iki durumda da bu platformda tatmin edici ürünler bulmanız mümkün.

Son zamanlarda popülerlaşan sokak modası ve minimalist stiller, Mavi Patik’in koleksiyonlarına da yansımış durumda. Renk uyumları, dokulu kumaşlar ve dikkat çekici detaylarla hazırlanan parçalar, ekleyeceğiniz birkaç aksesuarla birlikte özgün bir stil oluşturmanıza yardımcı oluyor. Göz alıcı görünümünüzle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Mavi Patik'te Uygun Fiyat İmkanları

Alışveriş yaparken bütçenizi korumak için fırsatları kaçırmamak önemlidir. Mavi Patik, uygun fiyatlı ürünleri ve kampanyalı fırsatlarıyla müşteri dostu bir yaklaşım sergiliyor. Alışveriş yaparken hem kaliteli ürünlere erişmek hem de bütçenizi düşünmek istiyorsanız, bu platform tam aradığınız yer.

Trendyol gibi güzelliklere sahip olan bu e-ticaret platformu, kısa süreli kampanyalar ve indirimlerle alışveriş deneyiminizi daha da cazip hale getiriyor. Belli dönemlerde gerçekleşen kampanyalarla, istediğiniz ürünleri daha uygun fiyatlarla edinmek mümkün. Böylelikle hem şıklığınızdan hem de bütçenizden ödün vermeden alışveriş yapabilirsiniz.

Mavi Patik ile Hızlı ve Kolay Alışveriş

Alışveriş yapmanın keyfi, her zaman pratik olmasıyla artar. Mavi Patik, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde alışveriş deneyiminizi hızlı ve kolay hale getiriyor. Çok sayıda seçenek arasından kısa sürede tercihlerinizi yapabilir ve istediğiniz ürünlere birkaç tıklama ile ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, Mavi Patik üzerinden yapılan alışverişlerde sağlanan güvenli ödeme seçenekleriyle rahatça alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı, kapıda ödeme gibi kolay yöntemlerle, alışverişleriniz için gereken tüm adımları hızlıca tamamlayabilirsiniz. Böylece, beklemeden yeni parçalarınızı dolabınıza ekleyebileceksiniz.

Mavi Patik Alışverişinde Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti, Mavi Patik’in önceliklerinden biridir. Alışveriş deneyiminizden sonra yaşadığınız tüm süreçlerde rahat bir deneyim sunulması hedeflenir. Ürünlerin hızlı ve sağlam bir şekilde size ulaşması, bu platformun dikkat ettiği unsurlar arasında yer alıyor. Her zaman dikkatli bir paketleme ile ürünler, satın aldığınız gibi size ulaşıyor.

Açık iletişim süreçleri sayesinde, sipariş süreciniz hakkında tüm bilgilere anında ulaşabilir, aklınızdaki soruları rahatlıkla sorabilirsiniz. Mavi Patik, müşteri dostu yaklaşımları ile alışveriş deneyiminizi daha keyifli kılmak için çaba sarf ediyor.

Mavi Patik Ürünlerinde Kalite Garantisi

Mavi Patik’ten aldığınız ürünlerin kalitesi konusunda endişe duymanıza gerek yok. Bu platformda sunulan tüm ürünler, detaylı kalite kontrol süreçlerinden geçirilerek satışa sunulmaktadır. Hem dayanıklı malzemeleri hem de modern tasarımlarıyla öne çıkan ürünler, uzun süreli bir kullanım deneyimi sunmaktadır.

Kıyafetlerinizi uzun yıllar boyunca kullanma isteğiniz varsa, burada aradıklarınızı bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Mavi Patik, yalnızca şıklığınızı değil, aynı zamanda sorunsuz bir giyme deneyimi yaşayabilmenizi hedefliyor. Kalite ile rahatlığı bir arada sunan ürün yelpazesine göz atmak isteyebilirsiniz.

Mavi Patik ile Alışveriş Keyfi Ekstra Avantajlar Sunuyor

Alışveriş yaparken ekstra avantajlarla karşılaşmak her zaman hoş bir sürprizdir. Mavi Patik, önerilen ürünlerle birlikte sık sık yeni markalar ve koleksiyonlarla müşterilerine farklı deneyimler sunmaktadır. Güncel modayı takip edecek şekilde sürekli olarak yenilenen koleksiyonlar, alışveriş keyfinizi artırıyor.

İhtiyacınız olmasa bile, yeni trendleri görünce gözünüz kalabilir. Farklı parçalar ile dolabınıza renk katarken, aynı zamanda tarzınıza da yenilik katma şansı bulabilirsiniz. Her gün yeni ürünler eklenen bu platformda, keşfedeceğiniz birçok güzellikle karşılaşabilirsiniz.

Mavi Patik Hakkında Sık Sorulan Sorular

Mavi Patik nereden alınıyor?

Mavi Patik, Trendyol üzerinden sunulmaktadır. Alışverişinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Mavi Patik ürünlerinin kalitesi nasıl?

Mavi Patik’teki tüm ürünler yüksek kalitede malzemelerle üretilmektedir ve uzun ömürlü kullanıma uygundur.

Mavi Patik'te nasıl indirimli alışveriş yapabilirim?

Mavi Patik’te düzenlenen kampanyaları takip ederek, uygun fiyatlı ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Mavi Patik'in kargo süresi nedir?

Siparişler, hızlı bir şekilde adresinize ulaştırılmakta ve genellikle 2-5 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

Mavi Patik ürünleri iade edilebilir mi?

Evet, Mavi Patik’ten aldığınız ürünleri belirli bir süre içerisinde iade edebilirsiniz.

Mavi Patik'te müşteri destek hizmetleri nereden erişilebilir?

Mavi Patik, müşteri destek hizmetlerine web üzerinden ulaşabilirsiniz ve her türlü sorunuz için yardımcı olunmaktadır.