Paraşüt Etek

331+ Ürün
minaaise Beyaz Poplin Beli Lastikli Uzun Etek 27321
Fenomen Seçimi

minaaiseResmi satıcı rozeti Beyaz Poplin Beli Lastikli Uzun Etek 27321

3.8
(315)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
1.129,90 TL
Trendyol Plus ile935,30 TL
minaaise Lacivert Poplin Beli Lastikli Uzun Etek 27321
Fenomen Seçimi

minaaiseResmi satıcı rozeti Lacivert Poplin Beli Lastikli Uzun Etek 27321

4.3
(194)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
1.119,90 TL
Trendyol Plus ile911,37 TL
minaaise Siyah Poplin Beli Lastikli Uzun Etek 27321
Fenomen Seçimi

minaaiseResmi satıcı rozeti Siyah Poplin Beli Lastikli Uzun Etek 27321

4.2
(428)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
1.129,90 TL
Trendyol Plus ile935,84 TL
Tudors Kadın Relax Fit %100 Pamuk Yumuşak Dokulu Lastikli Bel Midi Boy Cepli ...
Birlikte Al Kazan

TudorsResmi satıcı rozeti Kadın Relax Fit %100 Pamuk Yumuşak Dokulu Lastikli Bel Midi Boy Cepli Lacivert Pileli Kloş Etek

3.9
(11)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
728,25 TL
Trendyol Plus ile655,42 TL
Olalook Kadın Puantiye Haki Beli Lastikli Paraşüt Çan Etek ETK-19000280

OlalookResmi satıcı rozeti Kadın Puantiye Haki Beli Lastikli Paraşüt Çan Etek ETK-19000280

5.0
(1)
Kargo Bedava
725,22 TL
Trendyol Plus ile652,70 TL
minaaise Haki Poplin Beli Lastikli Uzun Etek 27321
Fenomen Seçimi

minaaiseResmi satıcı rozeti Haki Poplin Beli Lastikli Uzun Etek 27321

4.5
(159)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
1.149 TL
Trendyol Plus ile922,07 TL
Olalook Kadın Beyaz Beli Lastikli Paraşüt Çan Etek ETK-19000280
Fenomen Seçimi

OlalookResmi satıcı rozeti Kadın Beyaz Beli Lastikli Paraşüt Çan Etek ETK-19000280

4.0
(18)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

675,44 TL
696,53 TL
SADEL Önü Düğme ve Bağcık Detaylı Zarif Paraşüt Etek - Haki

SADEL Önü Düğme ve Bağcık Detaylı Zarif Paraşüt Etek - Haki

Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
1.394,90 TL
Trendyol Plus ile833,21 TL
Happiness İstanbul Kadın Siyah Kırışık Efektli Yazlık Paraşüt Etek US00970

Happiness İstanbulResmi satıcı rozeti Kadın Siyah Kırışık Efektli Yazlık Paraşüt Etek US00970

4.6
(12)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
212 TL
Olalook Kadın Pembe Beli Lastikli Paraşüt Çan Etek ETK-19000280

OlalookResmi satıcı rozeti Kadın Pembe Beli Lastikli Paraşüt Çan Etek ETK-19000280

4.4
(5)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%28

642,36 TL
899,99 TL
VENA Liana Midi Paraşüt Etek-Vizon
Flaş ürün ikonuFlaş Ürün
00:00:00

VENAResmi satıcı rozeti Liana Midi Paraşüt Etek-Vizon

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
25 TL Kupon
Çok Al Az Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

1.503,56 TL
1.518,75 TL
PAULMARK Kadın Paraşüt Kumaş Etek
Yetkili Satıcı

PAULMARKResmi satıcı rozeti Kadın Paraşüt Kumaş Etek

4.6
(16)
Kargo Bedava
989,99 TL
Olalook Kadın Sarı Beli Lastikli Paraşüt Çan Etek ETK-19000280

OlalookResmi satıcı rozeti Kadın Sarı Beli Lastikli Paraşüt Çan Etek ETK-19000280

3.8
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
717,22 TL
Koton Bol Kesim Midi Boy Paraşüt Etek

Koton Bol Kesim Midi Boy Paraşüt Etek

Kargo Bedava
1.973,99 TL
Olalook Kadın Puantiye Açık Sarı Beli Lastikli Paraşüt Çan Etek ETK-19000280

OlalookResmi satıcı rozeti Kadın Puantiye Açık Sarı Beli Lastikli Paraşüt Çan Etek ETK-19000280

1.0
(1)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%28

718,59 TL
999,99 TL
Trendyol Plus ile646,73 TL
Happiness İstanbul Kadın Bej Kırışık Efektli Yazlık Paraşüt Etek US00970
Flaş ürün ikonuFlaş Ürün
00:00:00

Happiness İstanbulResmi satıcı rozeti Kadın Bej Kırışık Efektli Yazlık Paraşüt Etek US00970

4.5
(29)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
253,40 TL
DENİKK Trend Paraşüt Kumaş Beli Lastikli  Etek
Yetkili Satıcı

DENİKKResmi satıcı rozeti Trend Paraşüt Kumaş Beli Lastikli Etek

4.6
(54)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
2 Adede %10
Kargo Bedava
749 TL
Trendyol Plus ile711,55 TL
Koton Loose Fit Beli Bağlamalı Cepli Paraşüt Kumaş Midi Balon Etek

KotonResmi satıcı rozeti Loose Fit Beli Bağlamalı Cepli Paraşüt Kumaş Midi Balon Etek

4.7
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
1.019,99 TL
Trendyol Plus ile815,99 TL
macharel jeans Siyah Pileli Maxi Boy Dokuma Kemerli Etek

macharel jeans Siyah Pileli Maxi Boy Dokuma Kemerli Etek

3.0
(2)
Sepet ikonuSepette %11 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %11 İndirim
Sepette622,11 TL699 TL
Trendyol Plus ile559,90 TL
DENİKK Trend Paraşüt Kumaş Beli Lastikli  Etek
Flaş ürün ikonuFlaş Ürün
00:00:00

DENİKKResmi satıcı rozeti Trend Paraşüt Kumaş Beli Lastikli Etek

3.9
(34)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
703,81 TL
Trendyol Plus ile644,60 TL
DeFacto A Kesim Yüksek Bel Paraşüt Maxı Etek E6695AX25SP
Birlikte Al Kazan

DefactoResmi satıcı rozeti A Kesim Yüksek Bel Paraşüt Maxı Etek E6695AX25SP

3.5
(19)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %60 İndirim
Sepette520 TL1.299,99 TL
Koton Beli Bağcıklı Paraşüt Kumaş Cepli Midi Balon Etek

KotonResmi satıcı rozeti Beli Bağcıklı Paraşüt Kumaş Cepli Midi Balon Etek

5.0
(2)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%10

1.070,99 TL
1.189,99 TL
Trendyol Plus ile856,79 TL
Lovelyİstanbul Balon Paraşüt Midi Etek SİYAH LUL0001
Fenomen Seçimi

LovelyİstanbulResmi satıcı rozeti Balon Paraşüt Midi Etek SİYAH LUL0001

3.3
(53)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
449 TL
roibyardaözmen Paraşüt Kumaş,Önden Fermuarlı Etek-SİYAH
Videolu Ürün

roibyardaözmen Paraşüt Kumaş,Önden Fermuarlı Etek-SİYAH

5.0
(2)
Kargo Bedava
2.799 TL
Trendyol Plus ile2.659,05 TL
123...8...14

Cinsiyet

Kuponlu Ürünler

Fiyat

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Kemer/Kuşak Durumu

Astar Durumu

Sürdürülebilirlik Detayı

Kutu Durumu

Fotoğraflı Yorumlar

Bugün Kargoda

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Müslin Gömlek Modelleri ile Şıklık ve Konfor Bir Arada

Müslin Gömlek Nedir?

Müslin gömlekler, yumuşak dokusu ve nefes alabilir özellikleri ile bilinen, pamuktan üretilen kıyafetlerdir. Özellikle yaz aylarında tercih edilen bu gömlekler, serin tutma özellikleri sayesinde rahatlık sağlar. Müslin kumaşın doğal ve zarif yapısı, her yaşa ve tarza hitap edebilecek geniş bir yelpazeye sahiptir.

Müslin Gömleklerin Avantajları

Müslin gömleklerin temel avantajlarından biri, %100 pamuk içeriği nedeniyle cilt dostu ve hipoalerjenik olmasıdır. Aynı zamanda deliksiz ve sık dokusuyla cildin nefes almasına yardımcı olur. Bu da, özellikle sıcak havalarda terlemeyi minimuma indirir.

  • Yumuşak ve Hafif: Müslin gömlekler, yumuşak dokusu ve hafif yapısıyla öne çıkar.
  • Hipoalerjenik: Cilt dostu özellikleri sayesinde alerji yapmaz ve hassas ciltlerde dahi rahatlıkla kullanılabilir.
  • Nefes Alabilir: Hava geçirgenliği yüksek olduğu için sıcak yaz günlerinde serin kalmanızı sağlar.
  • Kolay Kullanım: Çamaşır makinesinde yıkanabilir ve ütülenmeye ihtiyaç duymaz.

Müslin Gömlek Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Müslin gömleği seçerken, öncelikle kaliteye dikkat edilmeli. Müslin kumaşın ince ve hafif yapısı, kalitesiz üretimlerde kısa süreli kullanımlar için dezavantaj oluşturabilir. Yüksek kaliteli müslin kumaşın özellikle dayanıklılığı ön plandadır.

  • Kumaş Kalitesi: %100 pamuk içerikli ve sağlam dokuma bir müslin tercih edilmelidir.
  • Renk ve Desen: Kendi tarzınıza ve diğer kıyafetlerinizle uyumlu olacak renk ve desenleri seçmek önemlidir.
  • Kesim ve Model: Farklı kesimler ve modeller, farklı vücut tiplerine hitap eder. Size en uygun modeli seçmek şıklığınızı tamamlar.

Müslin Gömleklerin Kombinasyon Fikirleri

Müslin gömlekler, şık ve zarif kombinasyonlar oluşturmak için mükemmel bir tercih. Gömleğin rahat ve hafif dokusunu, farklı parçalara uyarlayarak oluşturulan kombinlerle tarzınızı yansıtabilirsiniz.

  • Rahat ve Şık: Yüksek bel jean ve sade bir müslin gömlek ile günlük şıklık yakalanabilir.
  • İş Kombinleri: Daha resmi ortamlarda, koyu renkli bir müslin gömlek; kalem etek veya kumaş pantolonla kombin edilebilir.
  • Tatilde: Şort ve müslin gömlek ikilisi, tatil şıklığı için harika bir uyum sağlar.
  • Kış Mevsiminde: İnce boğazlı kazakların üzerine giyilen müslin gömlekler, katmanlı giyimde rahatlığı sunar.

Müslin Gömleklerde Trend Renkler

Son zamanlarda, doğaya dönüş ve sadelik ön planda. Bu nedenle doğal tonlar ve pastel renkler müslin gömleklerde trend olarak görülüyor. Ayrıca, beyaz ve krem tonları her dönem popülerliğini korumakta.

  • Pastel Tonlar: Mint yeşili, açık pembe, bebek mavisi gibi pastel tonlar, modern kombinlerin vazgeçilmezi.
  • Doğal Renkler: Toprak tonları, rustik turuncu ve kum beji, doğallığa atıfta bulunarak tarzınıza sıcaklık katar.
  • Klasik Beyaz ve Krem: Modası geçmeyen beyaz ve krem renkleri ile klasik şıklığı yakalayabilirsiniz.

Müslin Gömlek Modelleri

Müslin gömlek modelleri, farklı kesim ve detaylarla zenginleşmiştir. Her tarza uygun bir model bulmak oldukça kolay.

  • Oversize Modeller: Rahat bir stil arayanlar için bol kesimli oversize müslin gömlekler ideal.
  • Düğmeli Modeller: Klasik ve şık bir görünüm sunar. Hem iş hem günlük yaşamda kullanılabilir.
  • Desenli Modeller: Çiçek desenli veya geometrik desenli müslin gömlekler, enerjik bir tarz yaratır.

Uygun Fiyatlı Müslin Gömlekler

Müslin gömlekler, Trendyol’un sunduğu avantajlı kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleri ile her bütçeye hitap ediyor. Hem bütçenizi sarsmadan şıklığı yakalayabilir, hem de kaliteli seçimler yapabilirsiniz.

  • İndirimli Fiyatlar: Trendyol’da düzenlenen kampanyalar sayesinde müslin gömlekler indirimli fiyatlarla alınabilir.
  • Çeşitli Markalar: Farklı markaların ürünlerini kıyaslayarak en uygununu seçmek mümkün.
  • Kombin İpuçları: Trendyol üzerinden müslin gömlekler için kombin önerileri alarak stilinizi zenginleştirebilirsiniz.

Müslin Gömleklerin Bakımı

Müslin gömleklerin bakımı oldukça kolaydır. Ancak birkaç küçük dikkat noktasıyla ürünlerin ömrünü uzatabilirsiniz.

  • Yıkama: Soğuk suyla yıkanması ve nazik yıkama programında çamaşır makinesinde yıkanması önerilir.
  • Kurulama: Asarak kurutmak en iyi yöntemdir. Kurutma makinesi kullanılmaması tavsiye edilir.
  • Ütüleme: Müslin gömleklerinin çoğunluğu ütü gerektirmez. Gerekirse düşük ısıda ütülenmelidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Müslin Gömlek Nedir?

Müslin gömlek, genellikle saf pamuktan yapılan, hafif, yumuşak ve nefes alabilir özellikleri olan bir gömlek türüdür.

Müslin Gömlek Nasıl Yıkanır?

Müslin gömlekler soğuk suda ve nazik yıkama programında yıkanmalıdır. Kumaşa zarar vermemek için ağartıcı kullanılmamalıdır.

Müslin Gömlek Hangi Mevsimlerde Giyilir?

Yüksek hava geçirgenliği sayesinde özellikle yaz aylarında tercih edilir. Ancak, katmanlı giyimde diğer mevsimlerde de rahatlıkla kullanılabilir.

Müslin Gömlekler Nerede Satılır?

Trendyol gibi online alışveriş platformlarında geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla bulabilirsiniz.

Müslin Gömlekler Ütü Gerektirir mi?

Çoğu müslin gömlek ütü gerektirmez. Ancak, gerekirse düşük ısıda ütülenmesi önerilir.

Müslin Gömlekler Nerede Üretilir?

Müslin gömlekler genellikle pamuk yetiştiriciliği yapılan ülkelerde üretilir. Üretim süreçlerinde kalite kontrol önemli bir yer tutar.