Arena It

1035+ articol(e)
Ai vrut să spui?arena
Căutarea ta nu a oferit niciun rezultat. Poate îți plac următoarele articole.
ARENA Rucsac Spiky III 45 Allover unisex multicolor în stil casual 006272136

Arena Rucsac Spiky III 45 Allover unisex multicolor în stil casual 006272136

5.0
(7)
Imagini din recenzii disponibile
Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-46%

452,88
Lei
833,69
ARENA Rucsac ONE GO 45L AO SWIMMER BACKPACK 010232907

Arena Rucsac ONE GO 45L AO SWIMMER BACKPACK 010232907

5.0
(3)
Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-47%

411,24
Lei
769,60
ARENA Bikini de înot mov pentru femei Team Swim Bottom Solid 004769930

Arena Bikini de înot mov pentru femei Team Swim Bottom Solid 004769930

5.0
(1)
Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-51%

134,83
Lei
277,40
ARENA Costum de baie Flowers Challenge Back pentru femei, albastru, pentru în...

ArenaInsignă comerciant oficial Costum de baie Flowers Challenge Back pentru femei, albastru, pentru înot 010714880

Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-35%

464,34
Lei
714,37
ARENA Hd Cap Cască de înot colorată pentru copii

Arena Hd Cap Cască de înot colorată pentru copii

Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-61%

100,88
Lei
257,97
ARENA Rucsac Spiky III 45 unisex multicolor în stil casual 006272138

Arena Rucsac Spiky III 45 unisex multicolor în stil casual 006272138

Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-28%

512,20
Lei
712,44
ARENA Top de înot pentru femei, cu legătură la spate, uni, tip bikini.

Arena Top de înot pentru femei, cu legătură la spate, uni, tip bikini.

5.0
(2)
Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-47%

150,09
Lei
282,52
ARENA Jachetă cu glugă pentru echipă, unisex, roșie, stil casual 004906400

Arena Jachetă cu glugă pentru echipă, unisex, roșie, stil casual 004906400

Cel mai mic preț de 14 zile

Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole

Cel mai mic preț de 14 zile

-30%

498,71
Lei
712,44
ARENA Bikini de înot alb pentru femei Team Swim Bottom Solid 004769890

Arena Bikini de înot alb pentru femei Team Swim Bottom Solid 004769890

Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-51%

134,83
Lei
277,40
ARENA Costum de baie cu dantelă la spate, uni, pentru femei, negru 004651501

Arena Costum de baie cu dantelă la spate, uni, pentru femei, negru 004651501

5.0
(9)
Imagini din recenzii disponibile
Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-52%

250,06
Lei
516,90
ARENA Șapcă de înot albă unisex cu steag turcesc turnat 1E668E

ArenaInsignă comerciant oficial Șapcă de înot albă unisex cu steag turcesc turnat 1E668E

4.8
(31)
Imagini din recenzii disponibile
Livrare gratuită

-40%

138,44
Lei
230,73
ARENA Top de înot pentru femei, cu legătură la spate, uni, tip bikini.

Arena Top de înot pentru femei, cu legătură la spate, uni, tip bikini.

5.0
(1)
Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-43%

159,23
Lei
278,33
ARENA Hanorac unisex negru cu glugă Fireflow, stil casual 008612550

Arena Hanorac unisex negru cu glugă Fireflow, stil casual 008612550

Cel mai mic preț de 7 zile

Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole

Cel mai mic preț de 7 zile

-40%

385,73
Lei
642,88
ARENA Hanorac unisex alb cu glugă Fireflow, stil casual 008612110

Arena Hanorac unisex alb cu glugă Fireflow, stil casual 008612110

Cel mai mic preț de 7 zile

Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole

Cel mai mic preț de 7 zile

-40%

385,73
Lei
642,88
ARENA Powerfins Pro Multi Palet UNISEX PALET 002496145

Arena Powerfins Pro Multi Palet UNISEX PALET 002496145

4.6
(5)
Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-22%

559,01
Lei
712,44
ARENA Powerfins Pro Multi Palet UNISEX PALET 002496530

Arena Powerfins Pro Multi Palet UNISEX PALET 002496530

5.0
(3)
Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-30%

546,79
Lei
783,83
ARENA Colanți pentru femei cu talie înaltă, cu model verde, 005720660

Arena Colanți pentru femei cu talie înaltă, cu model verde, 005720660

Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită
405,90
Lei
ARENA Top de înot pentru echipă, cu cravată în spate, solid, pentru femei, ro...

Arena Top de înot pentru echipă, cu cravată în spate, solid, pentru femei, roșu, pentru înotător, 004768450

Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-56%

139,81
Lei
316,98
ARENA Tricou negru de înot pentru femei Team Solid Cotton 004893500

Arena Tricou negru de înot pentru femei Team Solid Cotton 004893500

Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-12%

453,61
Lei
518,33
ARENA Costum de baie One Next Costum de baie negru pentru femei 007916508

Arena Costum de baie One Next Costum de baie negru pentru femei 007916508

4.6
(5)
Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-40%

354,37
Lei
590,62
ARENA Cască de înot pentru copii

ArenaInsignă comerciant oficial Cască de înot pentru copii

4.0
(1)
Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită
169,10
Lei
ARENA Ochelari unisex Tracks - 9237074

Arena Ochelari unisex Tracks - 9237074

4.9
(8)
Imagini din recenzii disponibile
Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-61%

106,06
Lei
270,97
ARENA Rucsac de înot multicolor unisex Spiky III 45 006272139

Arena Rucsac de înot multicolor unisex Spiky III 45 006272139

5.0
(3)
Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-35%

465,69
Lei
712,44
ARENA Costum de baie întreg imprimat pentru fete

Arena Costum de baie întreg imprimat pentru fete

4.5
(2)
Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-44%

442,34
Lei
792,58
123...23...44

Articole promoționale

Preț

Detalii privind durabilitatea

Tipul de material

Recenzii cu imagini

Promovări încrucișate

Produse Arena It premium pentru stilul modern pe Trendyol

Materiale inovatoare și tehnologie de ultimă generație în colecția Arena It

Descoperă gama de produse Arena It pe Trendyol, unde calitatea întâlnește tehnologia avansată. Arena It este un brand recunoscut pentru echipamentele electronice și accesorii IT, concepute pentru performanță și fiabilitate. Fiecare produs din această categorie este realizat din materiale durabile, precum aluminiu anodizat, plastic ABS de înaltă rezistență sau sticlă securizată, care asigură protecție și longevitate. Procesorul rapid, memoria RAM generoasă și ecranele cu rezoluție înaltă transformă experiența digitală într-una fluidă și eficientă. Pe Trendyol, selecția Arena It include laptopuri, periferice, accesorii smart și gadgeturi care răspund nevoilor utilizatorilor din România, de la profesioniști IT la pasionați de gaming. Fiecare produs este testat pentru a rezista la utilizare intensă, adaptându-se perfect stilului de viață urban din București sau ritmului alert din Cluj-Napoca.

Tendințe tehnologice Arena It care transformă experiența digitală în România

Arena It aduce pe Trendyol cele mai noi tendințe din domeniul tehnologiei, adaptate pieței românești. În această perioadă, se remarcă laptopurile ultra-subțiri cu baterii de lungă durată, mouse-uri wireless ergonomice și tastaturi mecanice cu iluminare RGB, ideale pentru birouri moderne sau gaming intens. Pentru utilizatorii din Timișoara și Iași, gadgeturile smart precum smartwatch-uri și boxe portabile devin din ce în ce mai populare, oferind conectivitate și funcționalitate în orice context. Arena It se concentrează pe integrarea tehnologiilor eco-friendly, precum consum redus de energie și materiale reciclabile, reflectând preocupările actuale ale consumatorilor români. Pe Trendyol, vei găsi produse care se adaptează rapid la schimbările din piață, oferind mereu soluții inovatoare pentru un stil de viață conectat și eficient.

Idei de integrare Arena It în rutina zilnică a românilor

Produsele Arena It de pe Trendyol sunt concepute pentru a se integra perfect în viața cotidiană a românilor. Pentru biroul de acasă din București, un laptop Arena It performant și o tastatură wireless ergonomică pot transforma orice spațiu într-un centru de productivitate. În timpul liber, boxele portabile Arena It sunt ideale pentru picnicuri în parcurile din Cluj-Napoca sau pentru petreceri spontane cu prietenii. Accesoriile smart, precum brățările fitness și smartwatch-urile, te ajută să monitorizezi activitatea zilnică și să rămâi conectat la notificările importante. Pentru studenții din Iași, mouse-urile wireless și rucsacurile tech Arena It oferă mobilitate și siguranță pentru echipamentele electronice. Pe Trendyol, fiecare produs Arena It este gândit pentru a răspunde nevoilor diverse ale utilizatorilor, indiferent de stilul de viață sau de orașul în care locuiesc.

Sfaturi pentru întreținerea și durabilitatea produselor Arena It în România

Pentru ca produsele Arena It să reziste în condițiile climatice variate din România, este esențial să urmezi câteva recomandări de întreținere. În sezonul rece, protejează laptopurile și gadgeturile de umezeală și temperaturi scăzute, folosind huse impermeabile. În timpul verii, evită expunerea directă la soare pentru a preveni supraîncălzirea componentelor electronice. Curăță periodic tastaturile și mouse-urile cu soluții speciale, pentru a menține funcționalitatea optimă. Pentru boxele portabile și smartwatch-urile Arena It, folosește cârpe din microfibră pentru a elimina praful și urmele de utilizare. Pe Trendyol, găsești și accesorii de protecție dedicate, care prelungesc durata de viață a produselor Arena It, asigurând performanță constantă indiferent de sezon sau locație.

Întrebări frecvente despre Arena It

Ce tipuri de produse Arena It pot găsi pe Trendyol?

Pe Trendyol găsești o gamă variată de laptopuri, periferice, accesorii smart și gadgeturi Arena It, adaptate pentru nevoile profesionale și personale.

Arena It este potrivit pentru gaming sau doar pentru birou?

Arena It oferă produse performante atât pentru gaming, cât și pentru utilizare la birou, cu specificații tehnice avansate și design ergonomic.

Cum pot alege produsul Arena It potrivit pentru stilul meu de viață?

Consultă descrierile detaliate și filtrele de pe Trendyol pentru a selecta produsele Arena It care se potrivesc activităților tale zilnice, fie că ești student, profesionist sau gamer.

Ce garanție oferă Trendyol pentru produsele Arena It?

Toate produsele Arena It achiziționate de pe Trendyol beneficiază de garanție conform legislației române și suport tehnic dedicat.

Cum întrețin corect un laptop Arena It pentru a-i prelungi durata de viață?

Curăță periodic laptopul, evită expunerea la temperaturi extreme și folosește accesorii de protecție pentru a preveni deteriorarea componentelor.

Pot returna produsele Arena It dacă nu sunt mulțumit?

Da, Trendyol oferă posibilitatea de retur pentru produsele Arena It, respectând condițiile de retur și perioada specificată pe platformă.