Foras Sau Faras

94+ articol(e)
Căutarea ta nu a oferit niciun rezultat. Poate îți plac următoarele articole.
OEM Set Matura si Faras cu Coada Flippy, cu Dinti de Pieptene pentru Curatare...

OEM Set Matura si Faras cu Coada Flippy, cu Dinti de Pieptene pentru Curatare Matura, rotativ, pliabil, detasabil, Otel inoxidabil si Polipropilena, 99 x 30 cm Galben

Livrare gratuită

-25%

54,77
Lei
73,03
Wertcraft Set Matura si Faras cu Coada Wertcraft, cu Dinti de Pieptene pentru...

Wertcraft Set Matura si Faras cu Coada Wertcraft, cu Dinti de Pieptene pentru Curatare Matura, rotativ, pliabi

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită

Cel mai mic preț de 30 zile

-20%

64
Lei
80
Crocodileskids Matura Perie si Faras cu Coada OEM, Set 3 in 1, cu Dinti de Pi...

Crocodileskids Matura Perie si Faras cu Coada OEM, Set 3 in 1, cu Dinti de Pieptene pentru Curatare Matura

Livrare gratuită
Ofertă cu cupon
Ai −10 RON la 3+ articole
Livrare gratuită

-7%

64,71
Lei
69,71
Venus Dsh Faras Tabla Zincata, Coada Lemn

Venus Dsh Faras Tabla Zincata, Coada Lemn

Livrare gratuită
−15% la articolul 2
Cumperi 5, plătești 4
5 RON reducere la achiziții de peste 100 RON
Livrare gratuită

-50%

38,79
Lei
77,03
OEM Matura Perie si Faras cu Coada, Set 3in1, cu Dinti de Pieptene pentru Cur...

OEM Matura Perie si Faras cu Coada, Set 3in1, cu Dinti de Pieptene pentru Curatare Matura

Livrare gratuită
Ofertă cu cupon
−5% la articolul 2
Livrare gratuită

-6%

73,07
Lei
78,07
Vader Set Matura si Faras cu Coada VADER, cu Dinti de Pieptene pentru Curatar...

Vader Set Matura si Faras cu Coada VADER, cu Dinti de Pieptene pentru Curatare Matura, rotativ, pliabil

Livrare gratuită
129
Lei
PS Products Set Matura si Faras cu Coada , cu Dinti de Pieptene pentru Curata...

PS Products Set Matura si Faras cu Coada , cu Dinti de Pieptene pentru Curatare Matura, rotativ,

Livrare gratuită
129
Lei
Vader Matura Perie si Faras cu Coada VADER, Set 3in1, cu Dinti de Pieptene pe...

Vader Matura Perie si Faras cu Coada VADER, Set 3in1, cu Dinti de Pieptene pentru Curatare Matura

Livrare gratuită
119
Lei
Venus Dsh Faras Plastic Cu Lamela Si Coada 90 Grade-426 (Cs)

Venus Dsh Faras Plastic Cu Lamela Si Coada 90 Grade-426 (Cs)

Livrare gratuită
−15% la articolul 2
Cumperi 5, plătești 4
5 RON reducere la achiziții de peste 100 RON
Livrare gratuită

-56%

29,54
Lei
67,30
SOHO Matura Perie si Faras cu Coada SOHO, Set 3in1, cu Dinti de Pieptene pent...

SOHO Matura Perie si Faras cu Coada SOHO, Set 3in1, cu Dinti de Pieptene pentru Curatare Matura

Livrare gratuită
119
Lei
Flippy Set matura si faras cu coada, Flippy, Pentru uz casnic, Plastic/Otel, ...
#10 cel mai îndrăgit

Flippy Set matura si faras cu coada, Flippy, Pentru uz casnic, Plastic/Otel, Portocaliu/Negru, Depozitare v

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită

Cel mai mic preț de 30 zile

-43%

105,85
Lei
185,23
SOHO Set matura, faras cu coada si matura silicon, SOHO, Pentru uz casnic, Pl...

SOHO Set matura, faras cu coada si matura silicon, SOHO, Pentru uz casnic, Plastic/Otel, Gri, 90 x 72 x

Livrare gratuită
109
Lei
PS Products Set Matura si Faras cu Coada Detasabila, , cu Dinti de Pieptene p...

PS Products Set Matura si Faras cu Coada Detasabila, , cu Dinti de Pieptene pentru Curatare,

Livrare gratuită
109
Lei
Briggs Set matura si faras cu coada, Pentru uz casnic, Plastic/Otel, Portocal...

Briggs Set matura si faras cu coada, Pentru uz casnic, Plastic/Otel, Portocaliu/Negru, Depozitare verticala

Livrare gratuită
150,99
Lei
Vader Set matura, faras cu coada si matura silicon, VADER, Pentru uz casnic, ...

Vader Set matura, faras cu coada si matura silicon, VADER, Pentru uz casnic, Plastic/Otel, Gri, 90 x 72 x

Livrare gratuită
109
Lei
OEM Faras cu perie si coada, din plastic, Eko, albastru

OEM Faras cu perie si coada, din plastic, Eko, albastru

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită

Cel mai mic preț de 30 zile

-23%

53,22
Lei
69,19
Vader Set Matura si Faras cu Coada VADER, cu Dinti de Pieptene pentru Curatar...

Vader Set Matura si Faras cu Coada VADER, cu Dinti de Pieptene pentru Curatare Matura, rotativ, pliabil

Livrare gratuită
129
Lei
Vader Set Matura si Faras cu Coada VADER, cu Dinti de Pieptene pentru Curatar...

Vader Set Matura si Faras cu Coada VADER, cu Dinti de Pieptene pentru Curatare Matura, rotativ, pliabil

Livrare gratuită
129
Lei
Vader Set Matura si Faras cu Coada VADER, cu Dinti de Pieptene pentru Curatar...

Vader Set Matura si Faras cu Coada VADER, cu Dinti de Pieptene pentru Curatare Matura, rotativ, pliabil

Livrare gratuită
129
Lei
Vader Set Matura si Faras cu Coada VADER, cu Dinti de Pieptene pentru Curatar...

Vader Set Matura si Faras cu Coada VADER, cu Dinti de Pieptene pentru Curatare Matura, rotativ, pliabil

Livrare gratuită
109
Lei
Venus Dsh Faras Plastic Cu Lamela Si Coada Rabatabila 90 Grade

Venus Dsh Faras Plastic Cu Lamela Si Coada Rabatabila 90 Grade

Livrare gratuită
−15% la articolul 2
Cumperi 5, plătești 4
5 RON reducere la achiziții de peste 100 RON
Livrare gratuită

-57%

28,90
Lei
66,63
Vivendo Set matura si faras pliabil, coada inox, perii moi de 7.5 cm, alb

Vivendo Set matura si faras pliabil, coada inox, perii moi de 7.5 cm, alb

Livrare gratuită
15 RON reducere la achiziții de peste 200 RON
Livrare gratuită

-25%

53,99
Lei
71,99
flores Faras din plastic, adanc, mic, cu coada lunga, Y420, gri, latime 260 m...

flores Faras din plastic, adanc, mic, cu coada lunga, Y420, gri, latime 260 mm, inaltime 1 m

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită

Cel mai mic preț de 30 zile

-22%

31,51
Lei
40,65
Vader Set Matura si Faras cu Coada Detasabila, VADER, cu Dinti de Pieptene pe...

Vader Set Matura si Faras cu Coada Detasabila, VADER, cu Dinti de Pieptene pentru Curatare Matura

Livrare gratuită
109
Lei

Farfuriile Foras Sau Faras – Eleganță și rafinament pentru orice masă

Materiale rafinate și designuri de excepție pentru farfuriile Foras Sau Faras

Farfuriile Foras Sau Faras se remarcă prin calitatea superioară a materialelor folosite și atenția la detalii, transformând orice masă într-o experiență vizuală și senzorială deosebită. Fie că sunt realizate din porțelan fin, ceramică glazurată sau sticlă rezistentă, fiecare piesă reflectă un echilibru perfect între funcționalitate și estetică. Suprafața netedă, marginile atent finisate și paleta variată de culori – de la alb imaculat la nuanțe pastelate sau accente metalice – conferă acestor farfurii un aer sofisticat, potrivit atât pentru mesele festive, cât și pentru cinele relaxate în familie. Pe Trendyol, selecția de farfurii Foras Sau Faras răspunde celor mai exigente gusturi, oferind opțiuni pentru orice stil de amenajare, de la clasic la modern minimalist. Materialele durabile asigură rezistență la uzură și păstrează aspectul impecabil chiar și după utilizări repetate, fiind ideale pentru ritmul alert al vieții urbane din București, Cluj-Napoca sau Timișoara.

Tendințe actuale în aranjarea mesei cu farfuriile Foras Sau Faras

În România, tendințele actuale în aranjarea mesei pun accent pe mixul de texturi și culori, iar farfuriile Foras Sau Faras se integrează perfect în acest context. Se observă o preferință crescută pentru farfurii cu designuri inspirate din natură – motive florale discrete, linii organice sau nuanțe de verde mentă și albastru cobalt – care aduc prospețime și vitalitate oricărei mese. Pentru sezonul cald, farfuriile cu margini aurii sau detalii pictate manual sunt în vogă, fiind ideale pentru brunch-uri în grădină sau cine elegante pe terasă. În perioada sărbătorilor sau a sezonului de nunți, seturile cu accente metalice și forme geometrice devin alegerea preferată pentru evenimente rafinate. Trendyol propune o varietate de farfurii Foras Sau Faras care reflectă aceste tendințe, astfel încât să poți crea aranjamente spectaculoase indiferent de ocazie sau stilul locuinței tale.

Inspirație pentru integrarea farfuriilor Foras Sau Faras în viața cotidiană

Farfuriile Foras Sau Faras nu sunt doar obiecte funcționale, ci adevărate piese de decor care pot transforma orice masă într-un moment special. Pentru un mic dejun relaxant în familie, alege farfurii pastelate, care aduc un strop de culoare dimineților din Iași sau Brașov. La prânz, combină farfurii cu texturi diferite pentru a evidenția preparatele tradiționale românești sau rețetele moderne. Pentru cinele festive, optează pentru farfurii cu margini argintii sau aurii, care adaugă un plus de eleganță și rafinament. În sezonul rece, farfuriile din ceramică groasă păstrează mâncarea caldă mai mult timp, fiind ideale pentru supe sau tocănițe. Indiferent de context, farfuriile Foras Sau Faras de pe Trendyol îți oferă libertatea de a experimenta și de a-ți exprima personalitatea prin fiecare detaliu al mesei.

Sfaturi pentru întreținerea și păstrarea farfuriilor Foras Sau Faras în stare impecabilă

Pentru a te bucura cât mai mult timp de frumusețea și funcționalitatea farfuriilor Foras Sau Faras, este esențial să respecți câteva reguli simple de întreținere. Spală farfuriile din porțelan sau ceramică manual, folosind detergenți blânzi și bureți moi, pentru a evita zgârieturile. Evită schimbările bruște de temperatură, mai ales în sezonul rece, pentru a preveni fisurarea materialului. Farfuriile cu detalii metalice sau pictate manual trebuie spălate cu grijă și nu se recomandă introducerea lor în mașina de spălat vase. Depozitează-le pe rafturi căptușite cu materiale moi, pentru a preveni ciobirea marginilor. Respectând aceste recomandări, farfuriile Foras Sau Faras își vor păstra aspectul elegant și vor rezista cu succes la uzura zilnică, indiferent de anotimp sau de frecvența utilizării.

Întrebări frecvente despre Foras Sau Faras

Ce materiale predomină în colecția de farfurii Foras Sau Faras?

Majoritatea farfuriilor Foras Sau Faras sunt realizate din porțelan de înaltă calitate, ceramică glazurată sau sticlă rezistentă, asigurând durabilitate și un aspect rafinat.

Sunt farfuriile Foras Sau Faras potrivite pentru mașina de spălat vase?

Multe modele pot fi spălate în mașina de spălat vase, însă farfuriile cu detalii metalice sau pictate manual necesită spălare manuală pentru a-și păstra finisajul.

Pot folosi farfuriile Foras Sau Faras în cuptorul cu microunde?

Farfuriile fără elemente metalice sunt, în general, compatibile cu cuptorul cu microunde. Verifică întotdeauna specificațiile produsului înainte de utilizare.

Cum aleg farfuriile potrivite pentru mesele festive?

Pentru evenimente speciale, alege farfurii cu margini aurii, argintii sau cu designuri elegante, care adaugă un plus de rafinament oricărei mese.

Ce stiluri de farfurii Foras Sau Faras găsesc pe Trendyol?

Pe Trendyol găsești o gamă variată de farfurii – de la modele minimaliste, la farfurii cu motive florale sau accente moderne, potrivite pentru orice stil de amenajare.

Cum pot preveni ciobirea farfuriilor Foras Sau Faras?

Depozitează farfuriile pe rafturi căptușite și evită suprapunerea excesivă. Manipulează-le cu grijă, mai ales pe cele cu margini subțiri sau detalii delicate.