Logic Compact Vape

1721+ articol(e)
Căutarea ta nu a oferit niciun rezultat. Poate îți plac următoarele articole.
Presmono Logo negru unisex Dry Kill Logic cu glugă Swea tricou 588340tt
Comerciant de top

Presmono Logo negru unisex Dry Kill Logic cu glugă Swea tricou 588340tt

Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 5+ articole
Livrare gratuită

-45%

175,97
Lei
319,95
Optim Solution Folie protectie UV pentru LOGIC X50A, Hidrogel cu Adeziv UV, K...

Optim Solution Folie protectie UV pentru LOGIC X50A, Hidrogel cu Adeziv UV, Kit complet, Clear

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită
12 RON cupon

Cel mai mic preț de 30 zile

-25%

122,28
Lei
163,04
Optim Solution Folie protectie UV pentru LOGIC L5D, Hidrogel cu Adeziv UV, Ki...

Optim Solution Folie protectie UV pentru LOGIC L5D, Hidrogel cu Adeziv UV, Kit complet, Clear

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită
12 RON cupon

Cel mai mic preț de 30 zile

-25%

122,28
Lei
163,04
Griffin Murdle: Volume 2: 100 Elementary to Impossible Mysteries to Solve Usi...

GriffinInsignă comerciant oficial Murdle: Volume 2: 100 Elementary to Impossible Mysteries to Solve Using Logic, Skill, and the Power

Livrare gratuită
134
Lei
Other Husă pentru laptop Case Logic LAPS117K 17.3 ", Negru
Comerciant de top

OtherInsignă comerciant oficial Husă pentru laptop Case Logic LAPS117K 17.3 ", Negru

Livrare gratuită

-30%

162,99
Lei
232,83
Other Geantă pentru laptop Case Logic Advantage Attache 14 ", Negru
Comerciant de top

OtherInsignă comerciant oficial Geantă pentru laptop Case Logic Advantage Attache 14 ", Negru

Livrare gratuită

-30%

205,99
Lei
296,01
Other Husă pentru laptop Case Logic IBRS215, Poliester, 15.6 ", Negru
Comerciant de top

OtherInsignă comerciant oficial Husă pentru laptop Case Logic IBRS215, Poliester, 15.6 ", Negru

Livrare gratuită

-29%

110,99
Lei
155,63
Smart Games Joc de logica cu 120 de provocari, Smart Games, IQ Deluxe, Pentagon
Bestseller #8

Smart GamesInsignă comerciant oficial Joc de logica cu 120 de provocari, Smart Games, IQ Deluxe, Pentagon

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită
7 RON cupon

Cel mai mic preț de 30 zile

-30%

76,99
Lei
109,99
TM TOYS Joc de societate Rummikub Slowny, joc logic de familie pentru aranjar...

TM TOYS Joc de societate Rummikub Slowny, joc logic de familie pentru aranjarea cuvintelor, pentru varsta 3+ ani, Multicolor, 1 set

Livrare gratuită

-15%

208,10
Lei
245,72
SCHNEIDER ZELIO LOGIC Modul 8 Intrări digitale 4 Ieșiri analogice 240VAC RTC ...

Schneider ZELIO LOGIC Modul 8 Intrări digitale 4 Ieșiri analogice 240VAC RTC (SR2E121BD)

Livrare gratuită
25 RON cupon
Livrare gratuită

-9%

797,46
Lei
877,21
Kendim Seçtim Tricou cu mânecă lungă Hourglass Heart Brain Love Logic Tricou ...
Comerciant de top

Kendim Seçtim Tricou cu mânecă lungă Hourglass Heart Brain Love Logic Tricou imprimat

Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 5+ articole
Livrare gratuită

-51%

131,72
Lei
269,66
LOGİC Carcasă PC Portos ARGB Gaming Midi Tower cu fereastră laterală Albă

LOGİC Carcasă PC Portos ARGB Gaming Midi Tower cu fereastră laterală Albă

Livrare gratuită

-9%

422,45
Lei
464,70
GAN Cub logic - 356 M Standard
Comerciant de top

GAN Cub logic - 356 M Standard

Livrare gratuită

-15%

188,61
Lei
221,90
StoryGift Romania Sticker Adeziv 90CM Adeziv Inginer Pun logica în actiune cu...

StoryGift Romania Sticker Adeziv 90CM Adeziv Inginer Pun logica în actiune cu Margini Albe, PVC Vinyl 90 cm

Livrare gratuită

-17%

149,99
Lei
180
Other Case Logic VNCI215 16" Laptop Bag, Black
Comerciant de top

OtherInsignă comerciant oficial Case Logic VNCI215 16" Laptop Bag, Black

Livrare gratuită

-31%

219,99
Lei
317,09
Other Husa AntiSoc Case Logic LAPS114K, pentru laptop, 14 inch, Negru
Comerciant de top

OtherInsignă comerciant oficial Husa AntiSoc Case Logic LAPS114K, pentru laptop, 14 inch, Negru

Livrare gratuită

-10%

143,54
Lei
159,49
NO BRAND Carcasă LOGIC Dart Pro ARGB Mini Alb

NO BRAND Carcasă LOGIC Dart Pro ARGB Mini Alb

Livrare gratuită
652,17
Lei
LOGİC Rucsac pentru laptop EASY2 15.6''

LOGİC Rucsac pentru laptop EASY2 15.6''

Livrare gratuită

-9%

148,74
Lei
163,61
Other Husă pentru laptop Case Logic 5135 Reflect 14 REFPC-114, portocaliu intens
Comerciant de top

OtherInsignă comerciant oficial Husă pentru laptop Case Logic 5135 Reflect 14 REFPC-114, portocaliu intens

Livrare gratuită

-10%

169,64
Lei
188,49
Other Husă pentru laptop Case Logic 5136 Reflect 15.6 REFPC-116, auriu dim.
Comerciant de top

OtherInsignă comerciant oficial Husă pentru laptop Case Logic 5136 Reflect 15.6 REFPC-116, auriu dim.

Livrare gratuită

-10%

169,64
Lei
188,49
Other Husă pentru laptop Case Logic 5137 Reflect 15.6 REFPC-116, portocaliu i...
Comerciant de top

OtherInsignă comerciant oficial Husă pentru laptop Case Logic 5137 Reflect 15.6 REFPC-116, portocaliu intens

Livrare gratuită

-10%

169,64
Lei
188,49
Other Husă pentru laptop Case Logic 5134 Reflect 14 REFPC-114, auriu dim.
Comerciant de top

OtherInsignă comerciant oficial Husă pentru laptop Case Logic 5134 Reflect 14 REFPC-114, auriu dim.

Livrare gratuită

-10%

169,64
Lei
188,49
Other Husă pentru laptop Case Logic 5133 Reflect 13 REFPC-113, portocaliu intens
Comerciant de top

OtherInsignă comerciant oficial Husă pentru laptop Case Logic 5133 Reflect 13 REFPC-113, portocaliu intens

Livrare gratuită

-10%

169,64
Lei
188,49
Other Husă pentru laptop Case Logic 5132 Reflect 13 REFPC-113, auriu dim.
Comerciant de top

OtherInsignă comerciant oficial Husă pentru laptop Case Logic 5132 Reflect 13 REFPC-113, auriu dim.

Livrare gratuită

-10%

169,64
Lei
188,49
123...37...72

Categoria

Mărime

Articole promoționale

Preț

Recenzii cu imagini

Promovări încrucișate

Țigări electronice Logic Compact – Alegerea modernă pentru vaping rafinat

Descoperă rafinamentul tehnologic al țigărilor electronice Logic Compact

Logic Compact Vape reprezintă un brand de referință în universul vapingului, apreciat pentru designul său minimalist și performanța constantă. Pe Trendyol, selecția de țigări electronice Logic Compact impresionează prin calitatea materialelor utilizate: carcasele sunt realizate din aluminiu anodizat, rezistent la uzură și șocuri, iar cartușele sunt fabricate din plastic alimentar, fără BPA, pentru o experiență sigură și plăcută. Sistemul magnetic de prindere a capsulelor asigură o utilizare intuitivă, iar tehnologia de încălzire rapidă garantează un abur dens și aromat, fără gusturi metalice sau arsuri. Fiecare detaliu este gândit pentru confortul utilizatorului, de la dimensiunile compacte, ideale pentru buzunar sau poșetă, până la finisajele mate sau lucioase, care conferă un aspect elegant. Pe Trendyol, găsești variante de Logic Compact Vape potrivite pentru orice stil de viață urban, fie că locuiești în București, Cluj-Napoca sau Timișoara.

Tendințe actuale în vaping: Logic Compact, între inovație și stil personal

Vapingul evoluează rapid în România, iar Logic Compact Vape se aliniază perfect noilor tendințe. În acest sezon, se remarcă preferința pentru nuanțe sofisticate – gri antracit, albastru închis sau roz pal – care completează ținutele moderne de zi cu zi. Totodată, tehnologia devine tot mai importantă: modelele noi de Logic Compact includ funcții de încărcare rapidă USB-C și indicatori LED pentru nivelul bateriei, adaptându-se ritmului alert al vieții urbane. Aromele capsulelor devin din ce în ce mai diverse, de la mentă proaspătă la tutun intens sau fructe exotice, răspunzând gusturilor variate ale consumatorilor din Iași sau Constanța. Pe Trendyol, selecția de Logic Compact Vape reflectă aceste tendințe, oferind opțiuni pentru utilizatorii care caută atât performanță, cât și un accesoriu elegant, perfect integrat în stilul lor de viață.

Cum integrezi Logic Compact Vape în rutina ta zilnică

Logic Compact Vape este conceput pentru a se adapta perfect vieții active din marile orașe românești. Datorită dimensiunilor reduse și greutății scăzute, poate fi transportat cu ușurință în buzunarul sacoului sau în compartimentul mic al genții. Pentru cei care lucrează în birouri moderne din București sau participă la evenimente sociale în Cluj-Napoca, Logic Compact devine un accesoriu discret, care nu atrage atenția, dar oferă momente de relaxare autentică. Poți alege aroma preferată în funcție de momentul zilei: mentă pentru prospețime dimineața, tutun clasic la pauza de prânz sau fructe pentru serile relaxante. Pe Trendyol, găsești pachete cu mai multe capsule, ideale pentru a-ți personaliza experiența de vaping în funcție de starea de spirit sau de sezon.

Sfaturi pentru întreținerea și durabilitatea țigărilor electronice Logic Compact

Pentru a te bucura cât mai mult timp de Logic Compact Vape, este esențial să respecți câteva reguli simple de întreținere. Curăță periodic contactele magnetice cu o lavetă uscată pentru a preveni depunerile de lichid sau praf. Depozitează dispozitivul la temperaturi moderate, evitând expunerea prelungită la soare sau la frig extrem, mai ales în iernile reci din România. Înlocuiește capsulele la timp pentru a menține gustul proaspăt și pentru a evita scurgerile. Încarcă bateria doar cu cablul original, pentru a preveni deteriorarea circuitelor. Pe Trendyol, poți găsi accesorii originale și capsule de rezervă, astfel încât Logic Compact Vape să rămână mereu în stare optimă, indiferent de sezon sau de intensitatea utilizării.

Întrebări frecvente despre Logic Compact Vape

Ce este Logic Compact Vape și cum funcționează?

Logic Compact Vape este o țigară electronică de tip pod, cu sistem magnetic de prindere a capsulelor, care oferă o experiență de vaping simplă și sigură, fără butoane complicate.

Ce arome de capsule sunt disponibile pentru Logic Compact Vape pe Trendyol?

Pe Trendyol găsești o gamă variată de capsule pentru Logic Compact Vape, de la tutun clasic și mentă răcoritoare, până la arome fructate sau deserturi.

Cât durează bateria unui Logic Compact Vape?

Bateria Logic Compact Vape asigură, în medie, o zi întreagă de utilizare moderată, iar încărcarea completă durează aproximativ 60 de minute cu cablul original.

Cum se întreține corect Logic Compact Vape?

Se recomandă curățarea periodică a contactelor, depozitarea la temperaturi moderate și utilizarea exclusivă a accesoriilor originale pentru a prelungi durata de viață a dispozitivului.

Este Logic Compact Vape potrivit pentru începători?

Da, Logic Compact Vape este ideal pentru începători datorită sistemului intuitiv de utilizare și a capsulelor preumplute, care nu necesită întreținere complexă.

Unde pot găsi accesorii și capsule de rezervă pentru Logic Compact Vape?

Accesoriile și capsulele de rezervă pentru Logic Compact Vape sunt disponibile pe Trendyol, cu livrare rapidă în toată România.