Rasasi Hawas For Men

1377+ articol(e)
Căutarea ta nu a oferit niciun rezultat. Poate îți plac următoarele articole.
Kober Vopsea decorativa, Decor, efect sidefat si texturat, 0.9 litri
#5 cel mai vizualizat

Kober Vopsea decorativa, Decor, efect sidefat si texturat, 0.9 litri

Livrare gratuită

-20%

80
Lei
100
Editura Berg Teatru: Ultimul viorist. Statuile. Rasaritul si ap
Comerciant de top

Editura BergInsignă comerciant oficial Teatru: Ultimul viorist. Statuile. Rasaritul si ap

Livrare gratuită
30
Lei
Editura Art Florilegium agenda galbena. Aici rasar idei
Comerciant de top

Editura ArtInsignă comerciant oficial Florilegium agenda galbena. Aici rasar idei

Livrare gratuită
43,24
Lei
Editura Europontic Trei crai de la rasarit, Popa Mariana
Comerciant de top

Editura EuroponticInsignă comerciant oficial Trei crai de la rasarit, Popa Mariana

Livrare gratuită
30
Lei
StoryGift Romania Tricou Femei cu textul in engleza "Sunrise, sunburn, sunset...

StoryGift Romania Tricou Femei cu textul in engleza "Sunrise, sunburn, sunset, repeat" - rasarit a WHT_L

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită
3 RON cupon

Cel mai mic preț de 30 zile

-35%

64,99
Lei
99,99
StoryGift Romania Tablou Canvas Peisaj Cu Muntii Si Camp La Apus, Valley, Var...

StoryGift Romania Tablou Canvas Peisaj Cu Muntii Si Camp La Apus, Valley, Varf, Rasarit, Mediu Natural 2728

Livrare gratuită
4 RON cupon
Livrare gratuită

-10%

80,99
Lei
89,99
Efect Canvas Tablou Canvas - Chitara rock alb-negru cool

Efect Canvas Tablou Canvas - Chitara rock alb-negru cool

Livrare gratuită
99
Lei
Efect Canvas Tablou Canvas - Chitara rasarit rosu

Efect Canvas Tablou Canvas - Chitara rasarit rosu

Livrare gratuită
99
Lei
media Tablou canvas City85 Singapore rasarit, 60 x 40 cm

media Tablou canvas City85 Singapore rasarit, 60 x 40 cm

Livrare gratuită

-25%

106,48
Lei
141,98
media Tablou canvas City59 Rasarit la Istanbul, 60 x 40 cm

media Tablou canvas City59 Rasarit la Istanbul, 60 x 40 cm

Livrare gratuită

-25%

106,72
Lei
142,30
Luxcanva Tablou Canvas Rasarit Peste Munti 50x70 cm cu Rama Negru Peisaj Munt...

Luxcanva Tablou Canvas Rasarit Peste Munti 50x70 cm cu Rama Negru Peisaj Munti Rasarit

Livrare gratuită
208
Lei
Luxcanva Tablou Canvas Rasarit Peste Munti 50x70 cm cu Rama Argintiu Peisaj M...

Luxcanva Tablou Canvas Rasarit Peste Munti 50x70 cm cu Rama Argintiu Peisaj Munti Rasarit

Livrare gratuită
208
Lei
Luxcanva Tablou Canvas Rasarit Peste Munti 50x100 cm cu Rama Auriu Peisaj Mun...

Luxcanva Tablou Canvas Rasarit Peste Munti 50x100 cm cu Rama Auriu Peisaj Munti Rasarit

Livrare gratuită
208
Lei
StoryGift Romania Tablou Canvas: Privelisti Linistite de-a Lungul Marii Egee:...

StoryGift Romania Tablou Canvas: Privelisti Linistite de-a Lungul Marii Egee: Rasarit si Apus la Plaja de Aur

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită
4 RON cupon

Cel mai mic preț de 30 zile

-10%

80,99
Lei
89,99
StoryGift Romania Tablou Canvas Lavanda La Rasarit Si Apus - Priveliste Uimit...

StoryGift Romania Tablou Canvas Lavanda La Rasarit Si Apus - Priveliste Uimitoare

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită
3 RON cupon

Cel mai mic preț de 30 zile

-30%

62,99
Lei
89,99
media Tablou canvas Rasarit in Malibu, 60 x 40 cm

media Tablou canvas Rasarit in Malibu, 60 x 40 cm

Livrare gratuită

-25%

107,29
Lei
143,05
StoryGift Romania Tablou Canvas Peisaj Montan La Rasarit, Raze De Soare Intr-...

StoryGift Romania Tablou Canvas Peisaj Montan La Rasarit, Raze De Soare Intr-o Vale, Natura, Lac, Padure 3121

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită
3 RON cupon

Cel mai mic preț de 30 zile

-30%

62,99
Lei
89,99
StoryGift Romania Tablou Canvas Rasarit De Soare Magic Pe Malul Lacului Fusin...

StoryGift Romania Tablou Canvas Rasarit De Soare Magic Pe Malul Lacului Fusine, Peisaj, Natura, Rasarit, Lac 2504

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită
3 RON cupon

Cel mai mic preț de 30 zile

-30%

62,99
Lei
89,99
StoryGift Romania Tablou Canvas: Fericire In Natura - Fata Pe Poteca, Rasarit...

StoryGift Romania Tablou Canvas: Fericire In Natura - Fata Pe Poteca, Rasarit, Padure, Calatorie

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită
3 RON cupon

Cel mai mic preț de 30 zile

-30%

62,99
Lei
89,99
StoryGift Romania Tablou Canvas: Pe Drumul Muntelui - Peisaj Montan, Fata, Ra...

StoryGift Romania Tablou Canvas: Pe Drumul Muntelui - Peisaj Montan, Fata, Rasarit, Padure, Calatorie

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită
3 RON cupon

Cel mai mic preț de 30 zile

-30%

62,99
Lei
89,99
StoryGift Romania Tablou Canvas Rasarit Dramatic Peste Marea Egee Rasarit, Pe...

StoryGift Romania Tablou Canvas Rasarit Dramatic Peste Marea Egee Rasarit, Peisaj, Marea Egee, Natura, Soare 1703

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită
3 RON cupon

Cel mai mic preț de 30 zile

-30%

62,99
Lei
89,99
StoryGift Romania Tablou Canvas Podul Bastei La Rasarit Cu Cea Bastei, Pod, D...

StoryGift Romania Tablou Canvas Podul Bastei La Rasarit Cu Cea Bastei, Pod, Destinatie, Europa, Elba 670

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită
3 RON cupon

Cel mai mic preț de 30 zile

-30%

62,99
Lei
89,99
StoryGift Romania Tablou Canvas: Rasarit De Soare In Podgorie, Peisaj Rural

StoryGift Romania Tablou Canvas: Rasarit De Soare In Podgorie, Peisaj Rural

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită
3 RON cupon

Cel mai mic preț de 30 zile

-30%

62,99
Lei
89,99
StoryGift Romania Tablou Canvas Rasarit La Lacul De Munte - Peisaj Montan Uim...

StoryGift Romania Tablou Canvas Rasarit La Lacul De Munte - Peisaj Montan Uimitor

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită
3 RON cupon

Cel mai mic preț de 30 zile

-30%

62,99
Lei
89,99
123...30...58

Mărime

Articole promoționale

Preț

Origine

Multi-pachet

Recenzii cu imagini

Parfumuri bărbătești Rasasi Hawas – Eleganță orientală pe Trendyol

Esența rafinamentului: De ce parfumurile Rasasi Hawas For Men impresionează prin calitate

Parfumurile Rasasi Hawas For Men reprezintă o alegere premium pentru bărbații care apreciază rafinamentul oriental și calitatea excepțională. Fiecare esență este creată cu ingrediente atent selecționate, precum note proaspete de citrice, accente lemnoase și acorduri acvatice, care conferă parfumului o profunzime distinctă și o persistență remarcabilă. Sticla elegantă, cu detalii masculine și design modern, reflectă atenția la detalii specifică brandului Rasasi. Pe Trendyol, selecția de parfumuri Hawas For Men oferă variante potrivite pentru orice personalitate, de la arome intense, potrivite pentru serile speciale, până la parfumuri ușoare, ideale pentru zilele călduroase de vară din București sau Cluj-Napoca. Fiecare parfum devine o semnătură olfactivă, subliniind stilul și încrederea bărbatului modern.

Tendințe olfactive masculine: Cum se remarcă Rasasi Hawas For Men în România

În România, parfumurile bărbătești cu note orientale și acvatice câștigă tot mai mult teren, iar Rasasi Hawas For Men se aliniază perfect acestor tendințe. Pentru sezonul actual, se remarcă preferința pentru arome versatile, care pot fi purtate atât la birou, cât și la evenimente speciale. Notele de scorțișoară, ambră și mosc, combinate cu prospețimea citricelor, creează un echilibru ideal pentru bărbații activi din Timișoara sau Iași. Pe Trendyol, gama Rasasi Hawas For Men răspunde cerințelor actuale, oferind parfumuri cu persistență îndelungată și proiecție subtilă, potrivite pentru orice sezon. Astfel, bărbații români pot alege un parfum care să îi reprezinte, indiferent de context sau stil.

Cum să integrezi parfumurile Rasasi Hawas For Men în rutina zilnică

Parfumurile Rasasi Hawas For Men sunt ideale pentru a completa orice ținută, fie că este vorba despre un costum elegant pentru o întâlnire de afaceri în București, fie despre o ținută casual pentru o ieșire cu prietenii în Cluj-Napoca. Pentru un impact maxim, aplică parfumul pe punctele de puls – încheieturi, gât și piept – imediat după duș, pe pielea curată și hidratată. Poți folosi parfumurile Rasasi Hawas For Men atât dimineața, pentru un boost de prospețime, cât și seara, pentru a lăsa o impresie memorabilă. Datorită versatilității aromelor, acestea se potrivesc perfect în orice sezon, de la zilele răcoroase de toamnă până la serile calde de vară.

Sfaturi pentru păstrarea intensității parfumurilor Rasasi Hawas For Men

Pentru a te bucura cât mai mult timp de aromele parfumurilor Rasasi Hawas For Men, depozitează-le într-un loc răcoros, ferit de lumină directă și de variații mari de temperatură, specifice iernilor reci sau verilor toride din România. Evită păstrarea parfumului în baie, unde umiditatea poate afecta compoziția esențelor. Închide bine capacul după fiecare utilizare și evită contactul direct cu pielea expusă la soare, pentru a preveni alterarea mirosului. Respectând aceste recomandări, vei menține intensitatea și prospețimea parfumului preferat, indiferent de sezon.

Întrebări frecvente despre Rasasi Hawas For Men

Ce tip de aromă are Rasasi Hawas For Men?

Rasasi Hawas For Men are o aromă oriental-acvatică, cu note proaspete de citrice, accente lemnoase și tonuri calde de ambră și mosc, potrivită pentru orice sezon.

Cât de persistent este parfumul Rasasi Hawas For Men?

Parfumul se remarcă printr-o persistență îndelungată, menținându-se pe piele întreaga zi, chiar și în condiții de temperatură ridicată sau activitate intensă.

Este potrivit pentru orice vârstă?

Da, Rasasi Hawas For Men este un parfum versatil, potrivit atât pentru tineri, cât și pentru bărbați maturi, datorită echilibrului dintre prospețime și profunzime.

Cum se aplică corect parfumul Rasasi Hawas For Men?

Aplică parfumul pe pielea curată, în special pe punctele de puls – încheieturi, gât și piept – pentru o difuzie optimă a aromei.

Pot folosi Rasasi Hawas For Men zilnic?

Absolut, parfumul este potrivit pentru utilizare zilnică, fiind suficient de subtil pentru birou, dar și suficient de intens pentru evenimente speciale.

Cum păstrez parfumul pentru a-i menține calitatea?

Depozitează parfumul într-un loc răcoros, ferit de lumină și umiditate, pentru a-i menține aroma intensă și autentică pe termen lung.