Reflect Studio

327+ articol(e)
Reflect Studio Tricou Basic Premium - Bleumarin

Reflect StudioInsignă comerciant oficial Tricou Basic Premium - Bleumarin

Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită
194,07
Lei
Reflect Studio Tricou Rose Yourself Premium - Negru

Reflect StudioInsignă comerciant oficial Tricou Rose Yourself Premium - Negru

Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-40%

177,97
Lei
296,62
Reflect Studio Tricou Basic Supreme - Negru

Reflect StudioInsignă comerciant oficial Tricou Basic Supreme - Negru

4.8
(19)
Imagini din recenzii disponibile
Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-44%

145,05
Lei
259,66
Reflect Studio Hanorac cu glugă Flamingo SuperSoft Crop - Negru

Reflect StudioInsignă comerciant oficial Hanorac cu glugă Flamingo SuperSoft Crop - Negru

Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-44%

259,68
Lei
467,15
Reflect Studio Este viața reală? Hanorac SuperSoft - Antracit

Reflect StudioInsignă comerciant oficial Este viața reală? Hanorac SuperSoft - Antracit

Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-44%

259,68
Lei
467,15
Reflect Studio Tricotaj Emperor Penguin Pulover cu gât rotund - Bej

Reflect StudioInsignă comerciant oficial Tricotaj Emperor Penguin Pulover cu gât rotund - Bej

Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-45%

331,02
Lei
596,51
Reflect Studio Hanorac Ceylan SuperSoft Crop - Roz

Reflect StudioInsignă comerciant oficial Hanorac Ceylan SuperSoft Crop - Roz

4.4
(25)
Imagini din recenzii disponibile
Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-44%

246,97
Lei
444,46
Reflect Studio Hanorac Panda SuperSoft Crop - Negru

Reflect StudioInsignă comerciant oficial Hanorac Panda SuperSoft Crop - Negru

5.0
(5)
Imagini din recenzii disponibile
Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-44%

264,91
Lei
475,87
Reflect Studio Hanorac crop Bee SuperSoft - violet

Reflect StudioInsignă comerciant oficial Hanorac crop Bee SuperSoft - violet

5.0
(3)
Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-44%

264,91
Lei
475,87
Reflect Studio Hanorac Crop SuperSoft Clownfish - Bej Pergamen

Reflect StudioInsignă comerciant oficial Hanorac Crop SuperSoft Clownfish - Bej Pergamen

4.9
(7)
Imagini din recenzii disponibile
Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-44%

249,49
Lei
448,67
Reflect Studio Hanorac crop super moale Giant Panda - negru

Reflect StudioInsignă comerciant oficial Hanorac crop super moale Giant Panda - negru

5.0
(9)
Imagini din recenzii disponibile
Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-44%

249,49
Lei
448,67
Reflect Studio Hanorac Mirket Crop - Verde

Reflect StudioInsignă comerciant oficial Hanorac Mirket Crop - Verde

5.0
(2)
Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-44%

249,49
Lei
448,67
Reflect Studio Sincap Hanorac scurtat super moale - Liliac

Reflect StudioInsignă comerciant oficial Sincap Hanorac scurtat super moale - Liliac

4.0
(4)
Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-44%

259,68
Lei
467,15
Reflect Studio Hanorac Crop SuperSoft Red Fox - Gri Nopeli

Reflect StudioInsignă comerciant oficial Hanorac Crop SuperSoft Red Fox - Gri Nopeli

4.0
(2)
Imagini din recenzii disponibile
Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-44%

280,06
Lei
504,11
Reflect Studio Hanorac Flamingo SuperSoft Crop - Negru

Reflect StudioInsignă comerciant oficial Hanorac Flamingo SuperSoft Crop - Negru

5.0
(7)
Imagini din recenzii disponibile
Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-44%

249,49
Lei
448,67
Reflect Studio Hanorac Kupa SuperSoft - Roșu

Reflect StudioInsignă comerciant oficial Hanorac Kupa SuperSoft - Roșu

5.0
(3)
Imagini din recenzii disponibile
Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-44%

239,30
Lei
430,19
Reflect Studio Hanorac SuperSoft Clownfish - Negru

Reflect StudioInsignă comerciant oficial Hanorac SuperSoft Clownfish - Negru

5.0
(1)
Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-44%

280,06
Lei
504,11
Reflect Studio Hanorac Geyik SuperSoft cu fermoar integral - Bleumarin

Reflect StudioInsignă comerciant oficial Hanorac Geyik SuperSoft cu fermoar integral - Bleumarin

Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-40%

413,35
Lei
688,92
Reflect Studio 1999/00 Set de tricouri SuperSoft Hanorac - Negru

Reflect StudioInsignă comerciant oficial 1999/00 Set de tricouri SuperSoft Hanorac - Negru

5.0
(4)
Imagini din recenzii disponibile
Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-40%

258,11
Lei
430,19
Reflect Studio Hanorac Panda SuperSoft cu buzunar cu fermoar complet - negru

Reflect StudioInsignă comerciant oficial Hanorac Panda SuperSoft cu buzunar cu fermoar complet - negru

4.8
(10)
Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-40%

418,58
Lei
697,64
Reflect Studio Tricou Premium Geyik - Albastru Marin

Reflect StudioInsignă comerciant oficial Tricou Premium Geyik - Albastru Marin

4.7
(13)
Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-44%

165,43
Lei
296,62
Reflect Studio Tricou cu dungi Panda Heavyweight - Roz / Ecru

Reflect StudioInsignă comerciant oficial Tricou cu dungi Panda Heavyweight - Roz / Ecru

4.3
(20)
Imagini din recenzii disponibile
Livrare gratuită

-40%

171,86
Lei
286,44
Reflect Studio Hanorac Red Fox material reiat - Antracit

Reflect StudioInsignă comerciant oficial Hanorac Red Fox material reiat - Antracit

Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-7%

466,77
Lei
504,11
Reflect Studio Tricou Eagle Premium - Albastru

Reflect StudioInsignă comerciant oficial Tricou Eagle Premium - Albastru

4.9
(7)
Imagini din recenzii disponibile
Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
Livrare gratuită

-49%

151,65
Lei
296,62
123...8...14

Preț

Istoricul prețurilor

Detalii privind durabilitatea

Recenzii cu imagini

Descoperă produsele Reflect Studio pe Trendyol

Reflect Studio: Povestea unui brand care redefinește eleganța urbană

Fondat în 2016 la Istanbul de către designerii vizionari Ece Şirin și Burak Şirin, Reflect Studio a pornit ca un manifest al creativității și al libertății de expresie în moda contemporană. Inspirat de energia vibrantă a metropolelor și de dorința de a crea piese care să reflecte personalitatea fiecărui purtător, brandul s-a dezvoltat rapid, devenind un reper internațional pentru stilul urban premium. Filosofia Reflect Studio se bazează pe autenticitate, minimalism și atenție la detalii, fiecare colecție fiind construită în jurul ideii de a oferi un spațiu de exprimare individuală. Astăzi, Reflect Studio este prezent pe Trendyol România cu întreaga sa gamă, aducând un univers de design inovator și calitate superioară, perfect adaptat stilului de viață modern.

Diversitate și creativitate: Ecosistemul complet Reflect Studio pe Trendyol

Reflect Studio nu se limitează la un singur segment de produse, ci propune un univers complet de articole vestimentare, încălțăminte și accesorii. Pe Trendyol, vei descoperi tricouri minimaliste, hanorace oversized, pantaloni cargo, rochii fluide, precum și pantofi sport, botine elegante sau sandale moderne. Fiecare piesă este gândită pentru a se integra perfect în garderoba urbană, oferind libertate de combinare și adaptare la orice context. Accesoriile – genți versatile, rucsacuri ergonomice, șepci statement și bijuterii discrete – completează experiența Reflect Studio, garantând aceeași calitate și atenție la detalii. Indiferent dacă alegi un outfit casual sau unul sofisticat, universul Reflect Studio pe Trendyol îți oferă soluții pentru fiecare moment al zilei.

Reflect Studio: Stilul urban care se potrivește vieții românești

Reflect Studio este mai mult decât un brand – este o declarație de stil care se potrivește perfect ritmului orașelor din România. Fie că te plimbi pe bulevardele din București, explorezi cafenelele din Cluj-Napoca sau participi la evenimente creative în Timișoara, piesele Reflect Studio se adaptează cu ușurință la orice context urban. Designul minimalist, paleta cromatică echilibrată și croielile confortabile transformă fiecare produs într-un aliat al stilului personal, indiferent de sezon. În cultura locală, Reflect Studio devine un simbol al libertății de exprimare, al eleganței relaxate și al atenției pentru detalii – valori care se regăsesc în fiecare colecție disponibilă pe Trendyol.

Calitate premium și durabilitate: Investiția în piesele Reflect Studio

Reflect Studio pune accent pe materiale de cea mai bună calitate: bumbac organic, piele naturală, poliester reciclat și accesorii metalice rezistente. Fiecare produs este creat cu grijă pentru detalii, de la cusături precise la finisaje impecabile, garantând o durată de viață extinsă și confort maxim. Îngrijirea pieselor Reflect Studio este simplă – majoritatea articolelor vestimentare pot fi spălate la temperaturi moderate, iar încălțămintea și accesoriile se păstrează impecabil cu o curățare periodică. Alegând Reflect Studio pe Trendyol, investești într-un stil care rezistă în timp, fără compromisuri în ceea ce privește calitatea sau estetica.

Întrebări frecvente despre universul Reflect Studio

Cum pot verifica autenticitatea produselor Reflect Studio pe Trendyol?

Toate produsele Reflect Studio comercializate pe Trendyol provin direct de la brand sau de la parteneri autorizați, garantând autenticitatea și calitatea originală.

Cum aleg mărimea potrivită pentru articolele Reflect Studio?

Fiecare produs Reflect Studio are un ghid de mărimi detaliat pe pagina Trendyol. Recomandăm consultarea acestuia și verificarea tabelului de dimensiuni înainte de achiziție.

Ce materiale predomină în colecțiile Reflect Studio?

Reflect Studio utilizează bumbac organic, piele naturală, poliester reciclat și accesorii metalice de calitate, asigurând confort și durabilitate.

Cum se întrețin produsele Reflect Studio pentru a rezista în timp?

Articolele vestimentare se pot spăla la temperaturi moderate, iar încălțămintea și accesoriile se curăță cu produse dedicate, păstrându-și aspectul premium.

Reflect Studio este potrivit pentru stilul urban românesc?

Da, Reflect Studio se adaptează perfect stilului urban din România, oferind piese versatile pentru orice context – de la birou la evenimente sociale sau activități de weekend.

Pot combina articole Reflect Studio pentru un look complet?

Absolut! Reflect Studio propune un ecosistem de produse care se pot combina ușor, creând ținute personalizate și autentice pentru fiecare zi.