Sobranie White Slim

2411+ articol(e)
Căutarea ta nu a oferit niciun rezultat. Poate îți plac următoarele articole.
LUNNTE Dres baie femei, costum de baie intreg, negru, S

LUNNTE Dres baie femei, costum de baie intreg, negru, S

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită

Cel mai mic preț de 30 zile

-35%

46,99
Lei
72,29
adidas Pantofi albi pentru femei Grand Court 2.0 Gw9214

adidasInsignă comerciant oficial Pantofi albi pentru femei Grand Court 2.0 Gw9214

4.8
(52)
Imagini din recenzii disponibile
Livrare gratuită

-55%

223,99
Lei
497,75
NEW ERA Șapcă de baseball pentru bărbați, Chicago White Sox, din bumbac, tip ...

NEW ERA Șapcă de baseball pentru bărbați, Chicago White Sox, din bumbac, tip snapback, neagră, mărimea S/M

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită

Cel mai mic preț de 30 zile

-15%

157,87
Lei
185,73
Puma COOL CAT 2.0 WNS SPACE METALLICS

Puma COOL CAT 2.0 WNS SPACE METALLICS

5.0
(13)
Imagini din recenzii disponibile
Livrare gratuită

-38%

104,97
Lei
169,99
Yeni İnci Bra D White 95 Nou sezon

Yeni İnci Bra D White 95 Nou sezon

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole

Cel mai mic preț de 30 zile

-57%

92,15
Lei
215,27
CrowsGate Tricou colorat White Wolf, culoare roșie, mărimea S

CrowsGate Tricou colorat White Wolf, culoare roșie, mărimea S

Cel mai mic preț de 7 zile

Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 4+ articole
-2% pentru 2+ articole
-2% pentru 3+ articole

Cel mai mic preț de 7 zile

-58%

74,26
Lei
178,32
StoryGift Romania Tricou Femei scheleet absolvent scoala s-a terminat distrac...

StoryGift Romania Tricou Femei scheleet absolvent scoala s-a terminat distracti cu imprimeu pe Fat WHT_S

Livrare gratuită

-23%

99,99
Lei
129,99
StoryGift Romania Tricou Femei cu mesaj din care reiese ca in familie incepe ...

StoryGift Romania Tricou Femei cu mesaj din care reiese ca in familie incepe viata si iubirea nu s WHT_S

Livrare gratuită

-23%

99,99
Lei
129,99
Generic (Unbranded) Tricou Malfini Premium Skate, alb, mărimea S

Generic (Unbranded) Tricou Malfini Premium Skate, alb, mărimea S

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită

Cel mai mic preț de 30 zile

-35%

50,25
Lei
77,30
Generic (Unbranded) Tricou Malfini Viking alb, mărimea S

Generic (Unbranded) Tricou Malfini Viking alb, mărimea S

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită

Cel mai mic preț de 30 zile

-35%

50,25
Lei
77,30
Generic (Unbranded) Tricou Malfini Premium din bumbac - Mărimea S, Alb

Generic (Unbranded) Tricou Malfini Premium din bumbac - Mărimea S, Alb

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită

Cel mai mic preț de 30 zile

-35%

50,25
Lei
77,30
Generic (Unbranded) Tricou Premium Malfini DTF, alb, mărimea S

Generic (Unbranded) Tricou Premium Malfini DTF, alb, mărimea S

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită

Cel mai mic preț de 30 zile

-35%

50,25
Lei
77,30
Generic (Unbranded) Tricou Malfini Premium „E bine” - Alb, Mărimea S

Generic (Unbranded) Tricou Malfini Premium „E bine” - Alb, Mărimea S

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită

Cel mai mic preț de 30 zile

-35%

50,25
Lei
77,30
Generic (Unbranded) Tricou Malfini Premium alb, mărimea S, unisex

Generic (Unbranded) Tricou Malfini Premium alb, mărimea S, unisex

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită

Cel mai mic preț de 30 zile

-35%

50,25
Lei
77,30
Generic (Unbranded) Tricou Malfini Monster, alb, mărimea S

Generic (Unbranded) Tricou Malfini Monster, alb, mărimea S

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită

Cel mai mic preț de 30 zile

-35%

50,25
Lei
77,30
Generic (Unbranded) Tricou Malfini Premium alb, mărimea S, imprimeu DTF

Generic (Unbranded) Tricou Malfini Premium alb, mărimea S, imprimeu DTF

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită

Cel mai mic preț de 30 zile

-35%

50,25
Lei
77,30
Generic (Unbranded) Tricou Malfini Premium alb, mărimea S, imprimeu DTF

Generic (Unbranded) Tricou Malfini Premium alb, mărimea S, imprimeu DTF

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită

Cel mai mic preț de 30 zile

-35%

50,25
Lei
77,30
Generic (Unbranded) Tricou Malfini Explore, alb, mărimea S

Generic (Unbranded) Tricou Malfini Explore, alb, mărimea S

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită

Cel mai mic preț de 30 zile

-35%

50,25
Lei
77,30
Generic (Unbranded) Tricou Malfini, alb, mărimea S

Generic (Unbranded) Tricou Malfini, alb, mărimea S

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită

Cel mai mic preț de 30 zile

-35%

50,25
Lei
77,30
Generic (Unbranded) Tricou Malfini Premium din bumbac, alb, mărimea S

Generic (Unbranded) Tricou Malfini Premium din bumbac, alb, mărimea S

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită

Cel mai mic preț de 30 zile

-35%

50,25
Lei
77,30
Generic (Unbranded) Tricou Malfini cu craniu de astronaut, alb, mărimea S

Generic (Unbranded) Tricou Malfini cu craniu de astronaut, alb, mărimea S

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită

Cel mai mic preț de 30 zile

-35%

50,25
Lei
77,30
Generic (Unbranded) Tricou Malfini Premium alb cu imprimeu de patinator, mări...

Generic (Unbranded) Tricou Malfini Premium alb cu imprimeu de patinator, mărimea S

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită

Cel mai mic preț de 30 zile

-35%

50,25
Lei
77,30
Generic (Unbranded) Tricou Malfini Believe, mărimea S, bumbac alb

Generic (Unbranded) Tricou Malfini Believe, mărimea S, bumbac alb

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită

Cel mai mic preț de 30 zile

-35%

50,25
Lei
77,30
Blackspade Black Spade 9266 Level 2 Colanți termici pentru copii unisex Lenje...

BlackspadeInsignă comerciant oficial Black Spade 9266 Level 2 Colanți termici pentru copii unisex Lenjerie de corp Alb

5.0
(7)

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită
1 RON cupon
Reducere de 10 lei la 4+ articole

Cel mai mic preț de 30 zile

-59%

76,51
Lei
185,91
123...52...101

Categoria

Articole promoționale

Preț

Multi-pachet

Detalii privind durabilitatea

Recenzii cu imagini

Promovări încrucișate

Sobranie White Slim – Eleganță rafinată pentru stiluri moderne

Materiale premium și finisaje impecabile la Sobranie White Slim

Colecția Sobranie White Slim de pe Trendyol se remarcă prin atenția la detalii și selecția materialelor de înaltă calitate, fiind dedicată celor care apreciază rafinamentul și confortul în fiecare zi. Fiecare piesă este realizată din țesături fine, cu o textură plăcută la atingere, precum bumbacul satinat sau amestecurile de fibre naturale ce asigură respirabilitate și durabilitate. Croielile slim, adaptate perfect siluetei, oferă un aspect modern și elegant, potrivit atât pentru birou, cât și pentru evenimentele speciale din viața urbană. Finisajele discrete, cusăturile precise și nuanțele albe imaculate definesc această gamă, transformând orice ținută într-o declarație de stil. Alegând Sobranie White Slim de pe Trendyol, investești în calitate, confort și un look sofisticat, indiferent de sezon.

Tendințe actuale și viitoare pentru Sobranie White Slim în România

În România, stilul minimalist și nuanțele deschise câștigă tot mai mult teren, iar Sobranie White Slim răspunde perfect acestor tendințe. Pentru sezonul cald, piesele albe slim sunt preferate datorită versatilității și prospețimii pe care o aduc oricărei garderobe. În marile orașe precum București sau Cluj-Napoca, se observă o orientare către ținute monocrome, cu accente subtile de accesorii metalice sau pastelate. Pentru toamnă și iarnă, Sobranie White Slim poate fi integrată cu succes în layering, alături de paltoane camel sau pulovere din lână fină. Trendurile internaționale influențează și piața locală, astfel încât croielile slim, materialele sustenabile și detaliile minimaliste vor rămâne în topul preferințelor și în sezoanele următoare. Pe Trendyol găsești mereu cele mai noi interpretări ale stilului Sobranie White Slim, adaptate pentru gusturile românilor moderni.

Idei de integrare Sobranie White Slim în ținutele zilnice românești

Sobranie White Slim oferă o bază excelentă pentru outfituri variate, potrivite atât pentru zilele aglomerate din București, cât și pentru escapadele relaxante din Timișoara sau Iași. Pentru un look office, combină o cămașă albă slim cu pantaloni conici negri și pantofi oxford din piele. În weekend, poți opta pentru un tricou Sobranie White Slim, asortat cu blugi slim fit și adidași albi, pentru un aer fresh și urban. În sezonul rece, adaugă un cardigan bej sau o jachetă din stofă pentru un plus de căldură și stil. Pentru evenimente speciale, rochiile albe slim pot fi accesorizate cu bijuterii fine și sandale elegante. Indiferent de ocazie, Sobranie White Slim îți permite să creezi ținute moderne, curate și mereu în tendințe, adaptate stilului de viață românesc.

Sfaturi pentru întreținerea și păstrarea aspectului impecabil Sobranie White Slim

Pentru a menține aspectul proaspăt și elegant al pieselor Sobranie White Slim, este esențial să respecți câteva reguli simple de îngrijire. Spală articolele la temperaturi scăzute, folosind detergenți speciali pentru haine albe, pentru a preveni îngălbenirea materialului. Evită uscarea directă la soare, deoarece razele UV pot afecta intensitatea albului. Călcatul la temperaturi moderate, pe dos, ajută la păstrarea texturii fine și a croielii impecabile. Pentru sezonul rece, depozitează hainele în locuri uscate, ferite de umezeală, pentru a preveni apariția petelor sau a mirosurilor neplăcute. Respectând aceste recomandări, te vei bucura de eleganța Sobranie White Slim sezon după sezon, indiferent de provocările climatului românesc.

Întrebări frecvente despre Sobranie White Slim

Ce materiale predomină în colecția Sobranie White Slim?

Majoritatea pieselor sunt realizate din bumbac de calitate superioară, amestecuri de fibre naturale și materiale sustenabile, pentru confort și rezistență.

Cum pot combina Sobranie White Slim pentru un look casual?

Poți asorta tricourile sau cămășile slim cu blugi sau pantaloni chino, completând ținuta cu adidași sau mocasini pentru un stil relaxat.

Sunt potrivite piesele Sobranie White Slim pentru sezonul rece?

Da, articolele pot fi integrate ușor în ținute de layering, alături de pulovere, paltoane sau jachete, oferind confort și eleganță chiar și în zilele friguroase.

Cum previn îngălbenirea hainelor albe Sobranie White Slim?

Folosește detergenți speciali pentru haine albe, evită expunerea prelungită la soare și spală la temperaturi scăzute pentru a menține albul intens.

Ce mărimi sunt disponibile pe Trendyol pentru Sobranie White Slim?

Gama Sobranie White Slim este disponibilă într-o varietate de mărimi, de la XS la XXL, pentru a se potrivi oricărei siluete.

Pot returna produsele Sobranie White Slim dacă nu mi se potrivesc?

Da, Trendyol oferă opțiuni flexibile de retur, astfel încât să poți comanda fără griji și să găsești mărimea perfectă pentru tine.