Rulman Yatağı

175+ Ürün
Genel Markalar Ucp 206 Yataklı Rulman 30mm
En Çok Ziyaret Edilen 10. Ürün

Genel Markalar Ucp 206 Yataklı Rulman 30mm

Metal
4.6
(30)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
249,90 TL
Acerbis 2 ADET UCP 205 YATAKLI RULMAN BİLYA (İç Çap:25mm)
Hızlı Teslimat

Acerbis 2 ADET UCP 205 YATAKLI RULMAN BİLYA (İç Çap:25mm)

Çelik
4.6
(9)
Kargo Bedava
445 TL
Genel Markalar Ucp 204 Yataklı Rulman P204 Bilyalı Yatak 20mm Iç Ölçü (2.li P...
En Çok Ziyaret Edilen 1. Ürün

Genel Markalar Ucp 204 Yataklı Rulman P204 Bilyalı Yatak 20mm Iç Ölçü (2.li Paket)

4.7
(48)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
350 TL
DAYUAN 14 Parça Yatak ve Rulman Dişli Çektirme Seti Ağır Hizmet Tipi 5 Ton Ka...
Hızlı Teslimat

DAYUAN 14 Parça Yatak ve Rulman Dişli Çektirme Seti Ağır Hizmet Tipi 5 Ton Kapasiteli

Çelik
4.5
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
2.950 TL3.000 TL
münchen Üç Çeneli Rulman Çektirme

münchen Üç Çeneli Rulman Çektirme

Sepet ikonu600 TL'ye 50 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu600 TL'ye 50 TL İndirim
3.750 TL3.800 TL
Genel Markalar Emes 70X60X20 Poliamid Transpalet Tekerleği Yedek Tekerlek (Ru...
En Çok Favorilenen 3. Ürün

Genel Markalar Emes 70X60X20 Poliamid Transpalet Tekerleği Yedek Tekerlek (Rulmanlı)

4.4
(14)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
259,90 TL
Myd Group TOFAŞ M131 DOĞAN ŞAHİN KARTAL SLX ÖN TEKER RULMANI BİLYASI KİT SOL ...

Myd Group TOFAŞ M131 DOĞAN ŞAHİN KARTAL SLX ÖN TEKER RULMANI BİLYASI KİT SOL (SÜRÜCÜ TARAFI) 55170684

Kargo Bedava
499 TL
EXHOO KP 08  KP08 MİNYATÜR YATAKLI RULMAN(IÇ ÇAP:8MM)(YATAKTİPİ:KÖPRÜ/SALYANG...
En Çok Satan 4. Ürün

EXHOO KP 08 KP08 MİNYATÜR YATAKLI RULMAN(IÇ ÇAP:8MM)(YATAKTİPİ:KÖPRÜ/SALYANGOZ)3DYAZICI/MEKATRONİK

3.8
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
93,75 TL
Genel Markalar Ucp 208 Yataklı Rulman P208 Bilyalı Yatak 40mm Iç Ölçü (2.li P...
En Çok Favorilenen 2. Ürün

Genel Markalar Ucp 208 Yataklı Rulman P208 Bilyalı Yatak 40mm Iç Ölçü (2.li Paket)

4.5
(4)
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
737,20 TL760 TL
Trendyol Plus ile700,34 TL
ORS 6301 Difransiyel Rs Ön Kh-agk Ön Arka Teker Bilyası

ORS 6301 Difransiyel Rs Ön Kh-agk Ön Arka Teker Bilyası

Sepet ikonuSepette %1 İndirim
321,75 TL325 TL
EXHOO UCP 205  UCP205 YATAKLI RULMAN (IÇ ÇAP: 25MM) (YATAK TİPİ: KÖPRÜ/SALYAN...
En Çok Ziyaret Edilen 5. Ürün

EXHOO UCP 205 UCP205 YATAKLI RULMAN (IÇ ÇAP: 25MM) (YATAK TİPİ: KÖPRÜ/SALYANGOZ)

4.0
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
194,75 TL
EXHOO KP002 KP 002 YATAKLI RULMAN (MİL(İÇ ÇAP): 15MM) (YATAK TİPİ:KÖPRÜ//SALY...
En Çok Satan 1. Ürün

EXHOO KP002 KP 002 YATAKLI RULMAN (MİL(İÇ ÇAP): 15MM) (YATAK TİPİ:KÖPRÜ//SALYANGOZ)

3.5
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
94,90 TL
EXHOO KFL 08  KFL08 MİNYATÜR YATAKLI RULMAN (IÇ ÇAP: 8MM) (YATAK TİPİ: BADEM)...
En Çok Ziyaret Edilen 7. Ürün

EXHOO KFL 08 KFL08 MİNYATÜR YATAKLI RULMAN (IÇ ÇAP: 8MM) (YATAK TİPİ: BADEM) 3D YAZICI/MEKATRONİK

4.5
(2)
89,75 TL
Veka PORYA SOL-SAG ON RULMANSIZ 5 BJN FIAT DOBLO 2010- / EGEA 2015- / 500L 20...
En Çok Ziyaret Edilen 3. Ürün

Veka PORYA SOL-SAG ON RULMANSIZ 5 BJN FIAT DOBLO 2010- / EGEA 2015- / 500L 2012- 1.3

5.0
(1)
Kargo Bedava
599,99 TL
Genel Markalar Kp 000 Yataklı Rulman 10mm
Hızlı Teslimat

Genel Markalar Kp 000 Yataklı Rulman 10mm

Metal
4.3
(12)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
87,90 TL
Şahin Bilya Ucp 209 Yataklı Rulman P209 Bilyalı Yatak 45mm Iç Ölçü (2.li Paket)

Şahin Bilya Ucp 209 Yataklı Rulman P209 Bilyalı Yatak 45mm Iç Ölçü (2.li Paket)

Metal
3.7
(3)
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
848,75 TL875 TL
Trendyol Plus ile806,31 TL
Myd Group TOFAŞ M131 DOĞAN ŞAHİN KARTAL SLX ÖN TEKER RULMANI BİLYASI KİT SAĞ ...

Myd Group TOFAŞ M131 DOĞAN ŞAHİN KARTAL SLX ÖN TEKER RULMANI BİLYASI KİT SAĞ (YOLCU TARAFI) 55170724

Kargo Bedava
499 TL
GRAYZER Omega Tools EG2056 Mini Yatak Ve Rulman Çektirme Seti 9 Parça
Hızlı Teslimat

GRAYZER Omega Tools EG2056 Mini Yatak Ve Rulman Çektirme Seti 9 Parça

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

2.990 TL
3.090 TL
EXHOO UCF 205  UCF205 YATAKLI RULMAN (IÇ ÇAP: 25MM) (YATAK TİPİ: KARE)
Hızlı Teslimat

EXHOO UCF 205 UCF205 YATAKLI RULMAN (IÇ ÇAP: 25MM) (YATAK TİPİ: KARE)

5.0
(1)
189,50 TL
Genel Markalar KFL 08 Minyatür Yataklı Rulman 8mm (10 Adet)
En Çok Satan 6. Ürün

Genel Markalar KFL 08 Minyatür Yataklı Rulman 8mm (10 Adet)

5.0
(5)
Kargo Bedava
599,90 TL
EXHOO KP 001  KP001 MİNYATÜRYATAKLIRULMAN(IÇÇAP:12MM)(YATAKTİPİ:KÖPRÜ/SALYANG...
Hızlı Teslimat

EXHOO KP 001 KP001 MİNYATÜRYATAKLIRULMAN(IÇÇAP:12MM)(YATAKTİPİ:KÖPRÜ/SALYANGOZ)3DYAZICI/MEKTRONK

3.5
(2)
78,80 TL
KL HOME Havalı Siboplu Şişme Teker Metal Jantlı Rulmanlı Hobi ve Özel Arabaya...
Hızlı Teslimat

KL HOME Havalı Siboplu Şişme Teker Metal Jantlı Rulmanlı Hobi ve Özel Arabaya -260X85

Kargo Bedava
2. Ürün %2
Kargo Bedava
700 TL
Trendyol Plus ile665 TL
Kwc Ucp 204 Yataklı Rulman 20mm
Hızlı Teslimat

Kwc Ucp 204 Yataklı Rulman 20mm

Metal
4.9
(23)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
199,90 TL
Genel Markalar KP08 Yataklı Rulman 8mm
Hızlı Teslimat

Genel Markalar KP08 Yataklı Rulman 8mm

4.5
(11)
99,90 TL
Kwc Ucf 205 Yataklı Rulman 25mm
Hızlı Teslimat

Kwc Ucf 205 Yataklı Rulman 25mm

Metal
3.8
(6)
190 TL
KL HOME Gerçek Rulmanlı El Arabası Yük Arabası Dolma Teker
En Çok Favorilenen 10. Ürün

KL HOME Gerçek Rulmanlı El Arabası Yük Arabası Dolma Teker

4.7
(3)
Kargo Bedava
2. Ürün %2
Kargo Bedava
589 TL
Trendyol Plus ile559,55 TL
KAYRA LEATHER CRAFT 260x85 Mm Çelik Jant Tekerlek Siboplu Bilyeli Rulmanlı Ha...
Hızlı Teslimat

KAYRA LEATHER CRAFT 260x85 Mm Çelik Jant Tekerlek Siboplu Bilyeli Rulmanlı Havalı Dublex El Arabası Yük Taşıma Tekeri

Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
25 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
653,39 TL659,99 TL
Trendyol Plus ile640,32 TL
PRC KP002 Yataklı Rulman 15mm
Hızlı Teslimat

PRC KP002 Yataklı Rulman 15mm

Çelik
3.0
(1)
99,90 TL
Myd Group RENAULT R9 R11 R19 CLİO SYMBOL ARKA TEKER RULMANI BİLYASI 7701205812

Myd Group RENAULT R9 R11 R19 CLİO SYMBOL ARKA TEKER RULMANI BİLYASI 7701205812

Kargo Bedava
638 TL
Genel Markalar 6001 2RS Rulman 12x28x8 (10 Adet)
En Çok Değerlendirilen 8. Ürün

Genel Markalar 6001 2RS Rulman 12x28x8 (10 Adet)

5.0
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
299,90 TL
SKF TMFT 36 SKF Rulman Çakma Seti

SKF TMFT 36 SKF Rulman Çakma Seti

1.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
29.699,08 TL32.998,98 TL
EXHOO UCP 203  UCP203 YATAKLI RULMAN (IÇ ÇAP: 17MM) (YATAK TİPİ: KÖPRÜ/SALYAN...
Hızlı Teslimat

EXHOO UCP 203 UCP203 YATAKLI RULMAN (IÇ ÇAP: 17MM) (YATAK TİPİ: KÖPRÜ/SALYANGOZ)

249 TL
SNR Renault Clio 1/2 Arka Aks Teker Rulmanı Bilyası Fc.40570
Hızlı Teslimat

SNR Renault Clio 1/2 Arka Aks Teker Rulmanı Bilyası Fc.40570

1.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
819 TL
PRC Kr 35 Pp Kam Makara Rulmanı
En Çok Satan 3. Ürün

PRC Kr 35 Pp Kam Makara Rulmanı

249,90 TL
Şahin Bilya Ucp 207 Yataklı Rulman P207 Bilyalı Yatak 35mm Iç Ölçü (2.li Paket)
Hızlı Teslimat

Şahin Bilya Ucp 207 Yataklı Rulman P207 Bilyalı Yatak 35mm Iç Ölçü (2.li Paket)

4.3
(6)
Kargo Bedava
749,90 TL
GERMANY Munchen 12 Li Yatak Ve Rulman Dişli Çektirme Seti
Hızlı Teslimat

GERMANY Munchen 12 Li Yatak Ve Rulman Dişli Çektirme Seti

Nikel
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Kargo Bedava
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
2.859,94 TL3.059,94 TL

Fiyat

Toplu Satışa Uygun

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Kaliteli Rulman Yatağı Çeşitleri Trendyol’da!

Döner hareketli makinelerin hareketli parçalarını destekleyen ve yönlendiren bileşenlerden olan rulman yatağı ürünleri, düşük sürtünme ile çalışarak enerji tasarrufu sağlar. Bu sayede makinelerin verimliliğini artırır. Kaliteli malzemeler ve doğru tasarım ile bakım maliyetlerini düşürür. Rulman yatağı çeşitleri, montaj ve bakım kolaylığı sağlamak için tasarlanır. Farklı tiplerde ya da boyutlarda hazırlanan ürünler, çeşitli endüstriyel uygulamalar için uygundur. Şanzımanlar ve motor bileşenlerinde kullanılır. CNC makineleri, endüstriyel robotlar ve diğer üretim ekipmanlarında tercih edilir. Madencilik, inşaat ve enerji sektörlerinde ağır yükleri taşıyan makineler için idealdir. Tarım makineleri ya da gıda işleme ekipmanlarında hijyenik ve dayanıklı çözümler sunar. Trendyol üzerinden rulman yatağı satın alabilirsiniz.

Rağbet Gören Rulman Yatağı Tavsiye ve Önerileri

Hafif, korozyona dayanıklı ve düşük sürtünmeli çözümler gerektiren uygulamalar için uygunluk gösteren rulman yatağı plastik tasarımları; suya, kimyasallara ya da diğer aşındırıcı maddelere maruz kalan ortamlarda büyük avantaj sağlar. Aynı zamanda sessiz çalışma gerektiren uygulamalar için idealdir. Hijyenik ve korozyona dayanıklı olmaları nedeniyle bu sektörlerde yaygın olarak kullanılır. Agresif ortamlarda güvenilir performans sağlar. Hafiflik ve düşük maliyet avantajları nedeniyle otomotiv sektöründe yaygın olarak kullanılır. Kare rulman yatağı çeşitleri, belirli uygulamalar için ideal çözümler sağlar. Doğru şekilde monte edilmesi performanslarını ve ömürlerini artırır. Rulman yatağı tavsiye edilen ürünleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Pratik Kullanım Sağlayan Rulman Yatağı Yorum ve İncelemeleri

Radyal yüklerin yanı sıra belirli eksenel yükleri de taşıyan flanşlı rulman yatağı, çeşitli endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Ürünlerin montajını ve hizalanmasını kolaylaştırır. Özellikle flanşlı montaj plakalarına ya da yüzeylere kolayca monte edilebilir. Ürünlerin sabitlenmiş bir pozisyonda kalmasını sağlayarak kaymasını veya dönmesini engeller. Söz konusu modeller, çeşitli yük ve hız koşullarında kullanılabilir. Çeşitli boyutlarda ya da malzemelerde bulunur. Küçük boyutlarda üretilen mini rulman yatağı; hassasiyet, düşük sürtünme ve kompakt tasarım gerektiren uygulamalar için idealdir. Küçük boyutları sayesinde sınırlı alanlarda kullanılabilir. Hassas ve yer tasarrufu gerektiren uygulamalar için uygundur. Rulman yatağı yorum alanını inceleyerek ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Trendyol üzerinden kaliteli modellere erişebilirsiniz. Rulman yatağı kampanya dönemlerini de takip edebilirsiniz.

Bütçe Dostu Rulman Yatağı Fiyatları

Döner hareketli bileşenleri desteklemek, düşük sürtünme ile döner hareketi sağlamak için kullanılan bilyalı rulman yatağı, mekanik elemanlardır. Bu ürünler; iç bilezik, dış bilezik ve aralarında yer alan bilyalardan oluşur. Çeşitli yük ve hız gereksinimlerine uygun olarak farklı tiplerde ya da boyutlarda üretilir. Bilyaların yuvarlanma hareketi ile düşük sürtünme sağlar. Bu sayede enerji verimliliğini artırır ve ısınmayı azaltır. Yüksek hızlarda çalışabilme kapasitesine sahiptir. Bu nedenle motorlar, pompalar ve yüksek hızlı makinelerde yaygın olarak kullanılır. Şaftları destekleyip döner hareketi kolaylaştırmak, yükleri taşımak için tasarlanan sabit rulman yatağı ürünleri, geniş bir uygulama yelpazesinde kullanılır. CNC makineleri, takım tezgahları veya konveyör sistemlerinde yaygındır. Rulman yatağı fiyatları içinden bütçenize uygun olanları seçebilirsiniz. Dilerseniz toplu satın alımlar da yapabilirsiniz. Trendyol’un sunduğu rulman yatağı indirim fırsatları sayesinde çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Rulman Yatağı Ne İşe Yarar?

Döner hareketli bileşenleri destekleyip sürtünmeyi azaltarak verimli hareket sağlayan mekanik bir elemandır. Şaft ya da eksen etrafında dönerken yükleri taşır ve hareketi düzgünleştirir. Endüstriyel makineler, otomobiller, elektrik motorları ya da tıbbi cihazlar gibi çeşitli uygulamalarda kullanılır. Yüksek hızda çalışma, düşük sürtünme ve uzun ömür sağlar. Böylece enerji tüketimini azaltarak aşınmayı önler.

Rulman Yatağı Nedir?

İç ve dış bilezikler arasında yer alan bilyalar ya da makaralar, şaft ile milin dönmesini kolaylaştırarak yükleri taşır. Endüstriyel makineler, otomotiv bileşenleri, elektrik motorları ya da hassas aletler gibi birçok alanda kullanılır. Hem radyal hem de eksenel yükleri taşıyabilen ürünler, yüksek hız ve yük kapasiteleri ile güvenilir performans sunar.