Salamura Peynir

78+ Ürün
NiyaziBey Çiftliği Köy Peyniri 1 KG. Direkt  Çiftlikten, Yöresel Salamura Ev ...
Flaş ürün ikonuFlaş Ürün
00:00:00

NiyaziBey ÇiftliğiResmi satıcı rozeti Köy Peyniri 1 KG. Direkt Çiftlikten, Yöresel Salamura Ev Beyaz Peynir

4.0
(651)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

275,31 TL
278,09 TL
(275,31 TL/kg)
Bahçem Antep Peyniri (Keçi sütünden) Net: 750 g Bidon Az Tuzlu Salamura
Hızlı Teslimat

Bahçem Antep Peyniri (Keçi sütünden) Net: 750 g Bidon Az Tuzlu Salamura

4.5
(22)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
590 TL
(786,67 TL/kg)
v.ş VelioğluŞavak Tam Yağlı Salamura Keçi Peyniri (BRÜT:5,5 KG NET:3,8 KG)
Süper Fırsat Ürünü
En Çok Ziyaret Edilen 2. Ürün

v.ş VelioğluŞavak Tam Yağlı Salamura Keçi Peyniri (BRÜT:5,5 KG NET:3,8 KG)

4.1
(34)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
Kargo Bedava
300 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
2.999,25 TL3.999 TL
Trendyol Plus ile2.849,29 TL
Burağın Bahçesi Elazığ Tam Yağlı Kaynatılmış Salamura Inek Yaprak Peynir 5 Kg

Burağın Bahçesi Elazığ Tam Yağlı Kaynatılmış Salamura Inek Yaprak Peynir 5 Kg

3.5
(15)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
Kargo Bedava
50 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
1.568 TL1.600 TL
Bahçem Antep Peyniri (İnek Sütünden) Net: 750 g Bidon Az Tuzlu Salamura
Hızlı Teslimat

Bahçem Antep Peyniri (İnek Sütünden) Net: 750 g Bidon Az Tuzlu Salamura

3.3
(7)
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
687,47 TL708,73 TL
Trendyol Plus ile666,85 TL
ÇİFTLİK Doğal Salamura Köy Peyniri Net 3 Kg ( %100 Kendi Sütümüzden Üretilmiş...
Fenomen Seçimi

ÇİFTLİK Doğal Salamura Köy Peyniri Net 3 Kg ( %100 Kendi Sütümüzden Üretilmiştir. )

3.6
(75)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
794 TL
(264,67 TL/kg)
gaziantepli bereket ana baklava & yöresel Antep Peyniri – Geleneksel Gaziante...
Başarılı Satıcı

gaziantepli bereket ana baklava & yöreselResmi satıcı rozeti Antep Peyniri – Geleneksel Gaziantep Peyniri – Salamura Yöresel Kahvaltılık Peynir 1 kg

4.7
(63)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
3 Adede %10
Kargo Bedava
999 TL
(999 TL/kg)
v.ş VelioğluŞavak Tam Yağlı Salamura Koyun Peyniri (BRÜT:5,5 KG NET:3,8 KG)
Süper Fırsat Ürünü
Birlikte Al Kazan

v.ş VelioğluŞavak Tam Yağlı Salamura Koyun Peyniri (BRÜT:5,5 KG NET:3,8 KG)

3.5
(11)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
Kargo Bedava
300 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
2.894,25 TL3.859 TL
Trendyol Plus ile2.749,54 TL
Ak-pa Şavak Akpa Şavak Salamura Peyniri (Brüt:5,8 kg Net:3 kg)
Süper Fırsat Ürünü
Birlikte Al Kazan

Ak-pa Şavak Akpa Şavak Salamura Peyniri (Brüt:5,8 kg Net:3 kg)

5.0
(2)
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
Kargo Bedava
300 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
2.295 TL3.060 TL
Hatay Yöresel salamura misket top peynir 1 kg
Hızlı Teslimat

Hatay Yöresel salamura misket top peynir 1 kg

3.0
(2)
Kargo Bedava
430 TL
(430 TL/kg)
v.ş VelioğluŞavak Tam Yağlı Organik Salamura İnek Peyniri (Brüt:2 kg Net:1,5 kg)
Süper Fırsat Ürünü
Birlikte Al Kazan

v.ş VelioğluŞavak Tam Yağlı Organik Salamura İnek Peyniri (Brüt:2 kg Net:1,5 kg)

4.3
(3)
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
Kargo Bedava
100 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
1.199,25 TL1.599 TL
Trendyol Plus ile1.139,29 TL
Has Şifa Deposu Tam Yağlı Salamura Keçi Antep Peyniri Net 1 Kg
Hızlı Teslimat

Has Şifa Deposu Tam Yağlı Salamura Keçi Antep Peyniri Net 1 Kg

5.0
(2)
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
899 TL
(899 TL/kg)
NiyaziBey Çiftliği Köy Peyniri Direkt Çiftlikten, 500 gr Salamura, Katkısız T...
Hızlı Teslimat

NiyaziBey ÇiftliğiResmi satıcı rozeti Köy Peyniri Direkt Çiftlikten, 500 gr Salamura, Katkısız Taze Beyaz Ev Peyniri

4.0
(455)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
248 TL
(496 TL/kg)
Akyol MANDIRA Van Otlu İnek Peyniri Salamura 3 Kg. (inek)
Hızlı Teslimat

Akyol MANDIRA Van Otlu İnek Peyniri Salamura 3 Kg. (inek)

5.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.250 TL
(416,67 TL/kg)
Has Şifa Deposu Tam Yağlı Salamura İnek Antep Peyniri Net 1 kg
Hızlı Teslimat

Has Şifa Deposu Tam Yağlı Salamura İnek Antep Peyniri Net 1 kg

Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
799 TL
(799 TL/kg)
Erzurum İpekgurme Erzurum Köy Tipi Salamura Peynir 1 Kg
Hızlı Teslimat

Erzurum İpekgurme Erzurum Köy Tipi Salamura Peynir 1 Kg

4.6
(41)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
700 TL
(700 TL/kg)
v.ş VelioğluŞavak Tam Yağlı Organik Salamura İnek Peyniri (Brüt:4 kg Net:3 kg)
Süper Fırsat Ürünü
Birlikte Al Kazan

v.ş VelioğluŞavak Tam Yağlı Organik Salamura İnek Peyniri (Brüt:4 kg Net:3 kg)

4.3
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
Kargo Bedava
100 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
1.899 TL2.532 TL
Trendyol Plus ile1.804,05 TL
Maraş Gurme Salamura Maraş Keçi Parmak Peyniri 2 Kg
Hızlı Teslimat

Maraş Gurme Salamura Maraş Keçi Parmak Peyniri 2 Kg

4.3
(4)
Kargo Bedava
2.500 TL
(1.250 TL/kg)
Hatay Lezzet BAHÇESİ salamura sıkma peynir 1 kg
Hızlı Teslimat

Hatay Lezzet BAHÇESİ salamura sıkma peynir 1 kg

4.3
(3)
Kargo Bedava
450 TL
(450 TL/kg)
Erzurum İpekgurme Salamura Keçi Peyniri 2 kg
Hızlı Teslimat

Erzurum İpekgurme Salamura Keçi Peyniri 2 kg

3.7
(3)
Kargo Bedava
1.099,90 TL
(549,95 TL/kg)
ZEYTİNHAN Antep Peyniri (salamura Köy Peyniri ) 2kg

ZEYTİNHAN Antep Peyniri (salamura Köy Peyniri ) 2kg

4.4
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.250 TL
(625 TL/kg)
Ak-pa Şavak Akpa Şavak Salamura Peyniri (Brüt:2,7 kg Net:1,4 kg)
Süper Fırsat Ürünü
Birlikte Al Kazan

Ak-pa Şavak Akpa Şavak Salamura Peyniri (Brüt:2,7 kg Net:1,4 kg)

5.0
(3)
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
Kargo Bedava
100 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
1.199,25 TL1.599 TL
Trendyol Plus ile1.139,29 TL
ELAZIĞ YÖRESEL Elazığ Köy Salamura Inek Peyniri 5 Kg
Hızlı Teslimat

ELAZIĞ YÖRESEL Elazığ Köy Salamura Inek Peyniri 5 Kg

Kargo Bedava
1.899,90 TL
(379,98 TL/kg)
GÖBEKLİTEPE Urfa Yöresi Koyun Salamura Peynir 1 KG – Doğal Katkısız Tam Yağlı...
Hızlı Teslimat

GÖBEKLİTEPE Urfa Yöresi Koyun Salamura Peynir 1 KG – Doğal Katkısız Tam Yağlı Yöresel Peynir

3.5
(6)
Kargo Bedava
800 TL
(800 TL/kg)
Hatay Lezzet BAHÇESİ salamura çörekotlu lavaş peynir 1 kg

Hatay Lezzet BAHÇESİ salamura çörekotlu lavaş peynir 1 kg

5.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
430 TL
(430 TL/kg)
Akyol MANDIRA Van Otlu Koyun Peyniri Salamura 3 Kg. (Koyun)
Hızlı Teslimat

Akyol MANDIRA Van Otlu Koyun Peyniri Salamura 3 Kg. (Koyun)

Kargo Bedava
2.200 TL
(733,33 TL/kg)
Genel Markalar Elazığ Doğal Salamura Köy Keçi Peyniri 5 Kg
Hızlı Teslimat

Genel Markalar Elazığ Doğal Salamura Köy Keçi Peyniri 5 Kg

3.5
(10)
Kargo Bedava
1.899,90 TL
(379,98 TL/kg)
öz vanlılar salamura köy peyniri
Hızlı Teslimat

öz vanlılar salamura köy peyniri

250 TL
Hatay Lezzet BAHÇESİ salamura örgü peynir 1 kg

Hatay Lezzet BAHÇESİ salamura örgü peynir 1 kg

Kargo Bedava
430 TL
(430 TL/kg)
Has Erzincan Gıda Salamura Peynir (inek) 1.8 Kg
Hızlı Teslimat

Has Erzincan Gıda Salamura Peynir (inek) 1.8 Kg

4.8
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
975 TL
(541,67 TL/kg)
ZEYTİNHAN Antep Peyniri (salamura Köy Peyniri ) 3kg

ZEYTİNHAN Antep Peyniri (salamura Köy Peyniri ) 3kg

5.0
(4)
Kargo Bedava
1.875 TL
(625 TL/kg)
GÖBEKLİTEPE Urfa Yöresi Koyun Salamura Peynir 4 KG – Doğal Katkısız Tam Yağlı...
Hızlı Teslimat

GÖBEKLİTEPE Urfa Yöresi Koyun Salamura Peynir 4 KG – Doğal Katkısız Tam Yağlı Yöresel Peynir

Kargo Bedava
2.000 TL
(500 TL/kg)
ELAZIĞ YÖRESEL Elazığ Köy Salamura Inek Peyniri 2kg
Hızlı Teslimat

ELAZIĞ YÖRESEL Elazığ Köy Salamura Inek Peyniri 2kg

Kargo Bedava
1.099,90 TL
(549,95 TL/kg)
Ak-pa Şavak Akpa Şavak Salamura Peyniri (Net: 2 x 1400gr) (Brüt: 2 x 2700gr)
Süper Fırsat Ürünü
Birlikte Al Kazan

Ak-pa Şavak Akpa Şavak Salamura Peyniri (Net: 2 x 1400gr) (Brüt: 2 x 2700gr)

5.0
(1)
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
Kargo Bedava
300 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
2.299,50 TL3.066 TL
Trendyol Plus ile2.184,52 TL
ÜRETEN ANNELER Salamura Peyniri 1 Kg(şirden Mayalı )
Fenomen Seçimi

ÜRETEN ANNELER Salamura Peyniri 1 Kg(şirden Mayalı )

3.7
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
925 TL
(925 TL/kg)
PEYTAŞ TAM YAĞLI SALAMURA PEYNİRİ 3000 Gr

PEYTAŞ TAM YAĞLI SALAMURA PEYNİRİ 3000 Gr

4.5
(8)
Kargo Bedava
1.700 TL
(566,67 TL/kg)

Kategori

Kuponlu Ürünler

Fiyat

Fiyat Geçmişi

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Lezzeti ile Akıllara Kazınan Salamura Peynir Trendyol'da!

Kahvaltı sofralarının vazgeçilmezleri arasında yer alan peynirler farklı biçimlerde üretilerek müşterilere sunulur. Lezzetli ve bir o kadar da tadı damakta kalan salamura peynir çeşitleri de sıklıkla yapılan seçimler arasında yer alır. Sofrasına organik yiyecekler koymak isteyen kişiler için alternatif teşkil eden ürünler farklı ağırlıklarda paketlenerek tercihe sunulur. Bu noktada tüketim alışkanlığınıza bağlı olarak seçim yapabilirsiniz. Farklı içeriklere sahip olan bu yiyecekler tadı ve kokusu sayesinde diğerlerinden ayrılarak müşterilerin taleplerini karşılar. Sadece lezzet bakımından değil, beraberinde getirdiği çeşitli faydalar açısından da tercih edilebilir olan besinler ilgi çekici kahvaltı sofralarının önemli bir bölümünü oluşturur. Ağızda dağılan yapısı çeşitli ekmek üstü tarifler sırasında bu ürünlerin tercih edilme oranını artırır. Salamura keçi peyniri gibi özel olarak tercih edilen ürün çeşitleri de vardır. Keçi sütünden yapılan bu yiyecekler, sadece kahvaltılarda değil bununla birlikte börek ve poğaça yapımında da sıklıkla tercih edilir. Süt ürünleri arasında kendine yer edinen söz konusu üretimler zengin ve faydalı içerikleri sayesinde sofralarda bulunmaya devam eder. İnekler dışında keçi ve koyun da peynir yapımında sütü kullanılan hayvanlar arasında yer alır. Her biri farklı tatlardaki yiyecekleri ortaya konulmasına yardımcı olur. Bu noktada damak zevkinize göre tercihte bulunabilirsiniz. Miktarına ve içeriğine bağlı olarak fiyatlandırılan ürün çeşitlerine ve detaylı açıklamalarına Trendyol üzerinden siz de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kaliteli İçeriğiyle Salamura Peynir Seçenekleri

Kaliteli İçeriğiyle Salamura Peynir Seçenekleri

Peynirler, süt ürünlerini tüketmeyi seven kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen yiyecekler arasında yer alır. Tadı damakta kalan pek çok içerik, sunumlara organik dokunuşlar yapabilme noktasında yardımcı olur. İçerik ve miktar gibi fiyat unsuruna etki eden faktörleri göz önüne alarak tercihinizi yapabilirsiniz. Salamura peynir fiyatları farklı bütçelere hitap edecek şekilde belirlenir. Bu noktada avantajlı kampanyalar eşliğinde besin ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilir, salamura yiyecekleri sofralarınıza taşıyabilirsiniz. Hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından severek tüketilen yiyecekler yüksek besin değeri sayesinde özel seçimler arasında yer alır. Pek çok kişi tarafından salamura köy peyniri olarak bilinen içerikler, özellikle kalsiyum bakımından zengin sunumların yapılabilmesine yardımcı olur. Çocukların gelişimine olumlu yönde katkı sağlamasının yanı sıra bembeyaz renk tonu ve iştah açıcı görünümü ile öne çıkar. Salamura inek peyniri yaygın olarak tercih edilir. Pek çok kişinin damak zevkine hitap etmeyi başarır. Uzun zaman boyunca muhafaza edilmeye uygun yapısı sayesinde geniş hacimli kutularda tercih edilebilir. Salamura aslında fermantasyon çeşitleri arasında bulunan uygulamalardan biridir. Turşu ve zeytinin dışında asma yaprağı için de bu teknik uygulanır. Peynir yapımında da bu teknik tercih edilerek ürünlerin bozulmasının önüne geçilir ve uzun bir tüketim süreci sunulur. Sağlıklı ve doğal beslenmeye özen gösteren kişiler tarafından özel olarak talep edilen bu yiyecekler, böreklere ve poğaçalara da farklı bir tat katar. Salamura beyaz peynir satın alarak hem kendinize hem de sevdiklerinize lezzet dolu sunumlar hazırlayabilirsiniz. Kahvaltıların dışında çeşitli ara öğünleri hazırlayabilmek için de bu yiyeceklerden yardım alınır. Kolay bir şekilde bedenin ihtiyaç duyduğu kalsiyum, fosfor ve magnezyum gibi minerallerin vücuda alınabilmesine yardımcı olur İçerdiği çok sayıda vitamin sayesinde vitamin eksikliği olan kişiler tarafından sıklıkla tüketildiği görülür. Kemiklerin güç kazanmasında rol oynayan ürünler organik yapılıdır ve kalp sağlığı açısından fayda sağlar. İçerdiği vitamin ve mineraller sayesinde cilt sağlığı noktasında da çeşitli açılardan avantaj sağlar. Bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olan alternatifler hakkında merak ettiğiniz detayları Trendyol üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Salamura Peynir ile İştah Açıcı Sunumlar

Salamura Peynir ile İştah Açıcı Sunumlar

Geçmişten bugüne kadar gelen ve geleneksel bir tat olan peynirler çok sayıda çeşitlilik gösterir. Taze peynir tuzlama aşamasından sonra 1 ay gibi dinleme süresi sonrasında tüketime hazır hale gelir. Özellikle kahvaltıların olmazsa olmazlarından olan bu leziz ürünler farklı ölçülerde üretilir. Bu durum müşterilerin ihtiyacına uygun şekilde tüketmesi açısından avantaj sağlar. Lezzete sınır tanımayan 5 kg salamura peynir kalabalık ailelere hitap eder. Ayrıca kış mevsimi boyunca aynı lezzeti tatmak isteyen müşteriler için ideal bir seçimdir. Salamura olması sebebiyle lezzetini kaybetmeden uzun süre muhafaza eder. Serin ve direk güneş ışığına maruz kalmayan bir yerde saklamak doğru bir tercihtir. Klasik salamura ürünlerin yanı sıra farklı gir kokuya ve tada sahip olan salamura tulum peyniri de geleneksel bir lezzettir. Bazı yörelerde hamur işlerinin yanında veya içerisinde büyük bir beğeniyle tüketilir. İnek, koyun ve keçi sütünden mayalanarak elde edilen ürünler farklı lezzetler içerir. Farklı işlem ve adamlardan geçirilerek görünüm ve lezzet bakımından zengin hale getirilir. Yüksek kalsiyum deposu olan besin çeşitleri hava ile temasında etmediği takdirde tazeliğini korur. Buzdolabına muhafaza ederek tüketmek sağlık açısından oldukça önemlidir. Peynir çeşitleri arasında dayanıklılığı ile yoğun ilgi gören salamura besinleri tuzdan arındırmak için kısa süre suda bekletmek yeterlidir. Böylelikle son derece iştah açıcı olan peyniri çay ile birlikte tüketmek mümkündür. Bunun dışında tuzsuz salamura çabuk bozulacağı için kısa sürede tüketmek gerekir. Müşterilerin tercihine göre değişiklik gösteren ürün çeşitlerini bilinçli şekilde tüketmek önemlidir. Salamura peynir çeşitleri genellikle kahvaltı ve lezzetli hamur işlerinin vazgeçilmezlerindendir. Tuzlu yada tuzsuz çeşitleriyle damak tadınıza hitap eden salamura ürünleri Trendyol üzerinden kısa süre içerisinde satın alabilirsiniz.

Salamura Peynir ile Lezzetli Sofralar

Salamura Peynir ile Lezzetli Sofralar

Salamura peynirler içerik ve lezzet bakımından büyük bir beğeniyle tüketilir. Sofralarda direkt olarak tüketilmek amacıyla ya da birbirinden farklı tariflerde kullanılarak yerini alır. Özellikle sabah kahvaltısında keyifle tüketilen salamura peynir satın alarak geleneksel lezzete sahip olabilirsiniz. Tuzlu su içerisinde dinlenen taze peynir salamura haline gelince ideal bir lezzete ulaşır. Tüketileceği zaman arzu edilen miktardaki ürünü bir süre suda bekleterek tuzdan arındırmak gerekir. Bu şekilde kahvaltı, sandviç ve tostlarda kullanmak mümkün olur. Bunun dışında lor veya diğer besin çeşitleriyle karıştırılarak poğaça, börek, gözleme ve kete gibi farklı hamur işlerinde kullanılır. Alışılmışın dışında salamura çeçil peynir tel tel görünümüyle dikkatleri üzerine çeker. Son derece lezzetli olan bu peynir çeşidi bir o kadarda keyifle tüketilir. Uzun ve tel tel birbirinden ayrılan peynir sevilen lezzete sahiptir. Bazı yörelerde yoğun ilgi gören geleneksel bir üründür. Otlusu, sadesi ve küflüsü mevcut olan bu ürünlerin geniş hayran kitlesi bulunur. Zengin kalsiyum kaynağı olan peynir çeşitleri bağışıklık sistemi üzerinde etkili rol oynar. Diş ve kemik sağlığın koruyan bu peynir çeşidi düzenli tüketildiğinde kemik erimesinin önüne geçer. Özellikle vitamin eksikliğinden dolayı meydana gelen rahatsızlıklara salamura peynir tavsiye edilir. Değişiklik gösteren salamura peynir markaları kalite ve hijyene özen göstererek üretim yapar. Bilinen ve kendisini kanıtlamış olan markaları tercih etmek müşteriler açısından büyük önem taşır. İçerdiği vitamin ve minareler sayesinde salamura peynir saç ve cilt sağlığını korur. Bu nedenle bazı dönemlerde salamura peynir indirim fırsatları sunarak müşterilere destek sağlar. Her yaştan bireyin gönül rahatlığıyla tüketebileceği peynir çeşidi gelişim çağındaki çocuklar için önerilir. Böylesine lezzetli ve sağlık içeren salamura peynire sahip olmak için Trendyol üzerinden işlem yapabilirsiniz.