Sallanan Sandalye

3403+ Ürün
Meya Dekor Loretta Sandalye Minderli Ahşap Bahçe Balkon Teras Katlanır Sandalye
En Çok Satan 1. Ürün

Meya DekorResmi satıcı rozeti Loretta Sandalye Minderli Ahşap Bahçe Balkon Teras Katlanır Sandalye

Ahşap
4.4
(232)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2.770,97 TL
Trendyol Plus ile2.400,38 TL
Lux Touch Liva Ponponlu Ekru Berjer 1 Adet Tekli Koltuk Örtüsü 115x90 Cm Berj...
Flaş ürün ikonuFlaş Ürün
00:00:00

Lux TouchResmi satıcı rozeti Liva Ponponlu Ekru Berjer 1 Adet Tekli Koltuk Örtüsü 115x90 Cm Berjer Şalı Püsküllü

4.4
(45)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
189,77 TL
WEBPANYA Sallanan Ahşap Ayaklı Kırık Beyaz Rengi Berjer Koltuk - Puf Hediyeli
En Çok Ziyaret Edilen 1. Ürün

WEBPANYA Sallanan Ahşap Ayaklı Kırık Beyaz Rengi Berjer Koltuk - Puf Hediyeli

4.4
(1923)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
3.799,90 TL
Meya Dekor Ahşap Sandalye
En Çok Satan 4. Ürün

Meya DekorResmi satıcı rozeti Ahşap Sandalye

Ahşap
4.4
(173)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.290 TL
KATAR Beyaz Plastik Napolyon Sandalye
En Çok Değerlendirilen 6. Ürün

KATAR Beyaz Plastik Napolyon Sandalye

4.4
(443)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
786 TL
colizon Vegas Beyaz Plastik Sandalye Düğün Bahçe Organizasyon

Colizon Vegas Beyaz Plastik Sandalye Düğün Bahçe Organizasyon

4.5
(131)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu800 TL'ye 20 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu800 TL'ye 20 TL İndirim
Sepette2.926,99 TL2.946,99 TL
LUMİS GARDEN Sallanan Sandalye, Minderli Baba Koltuğu, Metal Tv Koltuğu, Dinl...
En Çok Ziyaret Edilen 1. Ürün

LUMİS GARDEN Sallanan Sandalye, Minderli Baba Koltuğu, Metal Tv Koltuğu, Dinlenme Koltuğu, Emzirme Koltuğu

Polyester
4.3
(126)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
5.522,76 TL
nar sokağı Bambu Rattan Kollu Sandalye Koltuk
En Çok Ziyaret Edilen 6. Ürün

nar sokağı Bambu Rattan Kollu Sandalye Koltuk

Plastik
4.5
(77)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.099,90 TL
IKEA Sandsberg Sandalye Siyah
En Çok Değerlendirilen 10. Ürün

IKEA Sandsberg Sandalye Siyah

4.6
(279)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.034 TL
WEBPANYA Sallanan Ahşap Ayaklı KREM Rengi Berjer Koltuk - Puf Hediyeli
En Çok Satan 5. Ürün

WEBPANYA Sallanan Ahşap Ayaklı KREM Rengi Berjer Koltuk - Puf Hediyeli

Keten
Ahşap
4.2
(253)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

3.723 TL
3.999,90 TL
KOÇTAŞ Bari Rattan Kollu Sandalye
Yetkili Satıcı

KOÇTAŞ Bari Rattan Kollu Sandalye

Belirtilmemiş
3.5
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

1.419 TL
1.499 TL
Evdemo Side 4'lü Rattan Sandalye Siyah
Yetkili Satıcı

Evdemo Side 4'lü Rattan Sandalye Siyah

Plastik
Kargo Bedava
2.149 TL
Trendyol Plus ile2.106,02 TL
BarışAhşap Ahşap Katlanabilir Sandalye Açık Ceviz
En Çok Satan 6. Ürün

BarışAhşap Ahşap Katlanabilir Sandalye Açık Ceviz

4.3
(55)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
1.100 TL
LUMİS GARDEN Sallanan Sandalye, Minderli Baba Koltuğu, Metal Tv Koltuğu, Dinl...
En Çok Satan 2. Ürün

LUMİS GARDEN Sallanan Sandalye, Minderli Baba Koltuğu, Metal Tv Koltuğu, Dinlenme Koltuğu, Emzirme Koltuğu

Polyester
4.5
(66)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
5.252,87 TL
nar sokağı Bambu Rattan Kollu Sandalye Koltuk Kahve

nar sokağı Bambu Rattan Kollu Sandalye Koltuk Kahve

Plastik
4.6
(37)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.099,90 TL
Papatya Alize Koltuk Yeşil - Bahçe, Balkon, Teras Koltuğu

Papatya Alize Koltuk Yeşil - Bahçe, Balkon, Teras Koltuğu

Plastik
4.8
(20)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.759 TL
KOKİ DESİGN LOTUS Sallanan Ahşap Ayaklı Wellsoft Kırık Beyaz Berjer Koltuk - ...
En Çok Ziyaret Edilen 6. Ürün

KOKİ DESİGN LOTUS Sallanan Ahşap Ayaklı Wellsoft Kırık Beyaz Berjer Koltuk - BENCH PUF HEDİYELİ

Teddy
Ahşap
4.6
(31)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
4.999 TL
öz kısmet mobilya since 1990 Puf Ve Yastık Hediyeli Sallanır Koltuk Berjer
Videolu Ürün

öz kısmet mobilya since 1990 Puf Ve Yastık Hediyeli Sallanır Koltuk Berjer

Teddy
Ahşap
4.0
(31)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu2750 TL'ye 250 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu2750 TL'ye 250 TL İndirim
Sepette5.500 TL5.750 TL
Trendyol Plus ile3.862,29 TL
Niron Yatak Niron Comfort Fonksiyonel Tekli Koltuk Tv / Baba Koltuğu - Berjer
En Çok Favorilenen 5. Ürün

Niron Yatak Niron Comfort Fonksiyonel Tekli Koltuk Tv / Baba Koltuğu - Berjer

Keten
4.5
(100)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
14.041 TL
Güzelkan Katlanır Bahçe Sandalyesi Bistro Sandalye
En Çok Satan 8. Ürün

GüzelkanResmi satıcı rozeti Katlanır Bahçe Sandalyesi Bistro Sandalye

Metal
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
932,35 TL
Velura Home & Living Coco Sallanan Berjer & Tv Koltuğu & Dinlenme & Okuma & E...

Velura Home & LivingResmi satıcı rozeti Coco Sallanan Berjer & Tv Koltuğu & Dinlenme & Okuma & Emzirme Koltuğu

5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette 150 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette 150 TL İndirim
Sepette23.999 TL24.149 TL
Yekta Home Roket Sallanan Sandalye, Minderli Dinlenme Koltuğu Sallanır Koltuk...

Yekta Home Roket Sallanan Sandalye, Minderli Dinlenme Koltuğu Sallanır Koltuk Berjer Kahverengi

4.7
(14)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu2000 TL'ye 150 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu2000 TL'ye 150 TL İndirim
Sepette5.779,59 TL5.929,59 TL
WEBPANYA Sallanan Ahşap Ayaklı Kahverengi Berjer Koltuk - Puf Hediyeli

WEBPANYA Sallanan Ahşap Ayaklı Kahverengi Berjer Koltuk - Puf Hediyeli

4.4
(17)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

3.811,59 TL
3.999,90 TL
Genel Markalar Tekstil Ea Concept Kelebek Sandalye Prenses Sandalye Makyaj Sa...
En Çok Satan 2. Ürün

Genel Markalar Tekstil Ea Concept Kelebek Sandalye Prenses Sandalye Makyaj Sandalyesi 2 Yıl Beyaz Klasik

Tekstil
Beyaz
4.1
(151)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.299,98 TL
123...72...142

Fiyat

Kuponlu Ürünler

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Bugün Kargoda

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Ek Hizmetler

Sallanan Sandalye Modelleri: Rahatlık ve Tarzın Buluşma Noktası

Neden Sallanan Sandalye Tercih Etmelisiniz?

Sallanan sandalye, evinizde rahatlık ve şıklığı bir araya getiren nadir mobilyalardan biridir. Günün stresinden arınmak ve huzur dolu anlar geçirmek için ideal bir tercihtir. Ayrıca, sallanan sandalyeler muazzam bir dekor unsuru olabilir.

Hangi Sallanan Sandalye Modeli Sizin İçin Uygun?

Sallanan sandalye modelleri arasında seçim yaparken öncelikle kullanacağınız ortama ve kişisel zevkinize göre hareket etmelisiniz. Ahşap ve metal gibi farklı malzemelerden üretilmiş modeller bulunur. Evinizde klasik bir atmosfer mi, yoksa modern bir dokunuş mu tercih ediyorsunuz? Buna göre seçim yapmak oldukça önemli.

Ahşap Sallanan Sandalye

Ahşap modeller, doğal ve sıcak bir atmosfer yaratır. Uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Özellikle salon ve veranda gibi alanlarda tercih edebilirsiniz.

Metal Sallanan Sandalye

Metal modeller ise modern ve minimalist tasarımlarıyla dikkat çeker. Temizlik açısından da pratiktir. Şık bir bahçe veya modern bir ofis için idealdir.

Sallanan Sandalye Kullanımı ve Sağladığı Avantajlar

Sallanan sandalyelerin sunduğu en önemli avantajlardan biri rahatlamadır. Hafif sallanma hareketi, stresin azaltılmasına ve zihnin dinginleşmesine yardımcı olur. Aynı zamanda, bazı modellerin ergonomik tasarımları sayesinde sırt ve bel ağrılarını hafifletebilirsiniz.

  • Rahatlık ve Dinlenme: Uzun bir günün ardından, sallanan sandaleyle keyif yapmak huzur vericidir.
  • Dekoratif Özellikler: Farklı renk ve tasarımlarıyla her tarz eve uyum sağlar.
  • Ergonomik Tasarım: Sağlıklı oturma pozisyonları sunar.

Trendyol’da İndirimli ve Kampanyalı Sallanan Sandalye Seçenekleri

Trendyol, geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatlı sallanan sandalye seçenekleri ile her bütçeye hitap eder. İndirimli ve kampanyalı ürünleri takip ederek avantajlı alışveriş fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

  • Kampanyalı Ürünler: Dönemsel kampanyalarla en sevdiğiniz sandalyeyi daha uygun fiyata alabilirsiniz.
  • Müşteri Yorumları: Trendyol’da ürünler hakkındaki müşteri yorumlarını inceleyerek doğru seçimi yapabilirsiniz.

Sallanan Sandalye ile Dekorasyon Fikirleri

Sallanan sandalyeler, evinizin neredeyse her köşesinde harika bir dekoratif öge olabilir. Özellikle balkon ya da verandada sıcak yaz akşamlarında keyif yapmak için mükemmeldir. Çocuk odalarında ise hem kullanışlı hem de eğlenceli bir dekoratif unsurdur.

  • Salonunuza konfor katın.
  • Bahçenizde modern dokunuşlar sağlayın.
  • Çocuk odalarını eğlenceli hale getirin.

Trendyol’un Sağladığı Avantajlar

Trendyol, sallanan sandalye alışverişlerinizde sunduğu hızlı teslimat ve güvenilir müşteri hizmetleri ile öne çıkar. Ayrıca, farklı ödeme seçenekleri ve kolay iade süreçleri ile alışveriş deneyiminizi mükemmelleştirir.

  • Hızlı Teslimat: Ürünler kısa sürede kapınıza gelir.
  • Güvenilir Müşteri Hizmetleri: Her türlü sorun ve sorunda destek alabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Sallanan Sandalyeler Sağlıklı mı?

Evet, ergonomik tasarımı ile sırt ve bel ağrılarını hafifletir, rahatlama sağlar.

Sallanan Sandalye Nasıl Temizlenir?

Malzemesine bağlı olarak, ahşap modeller nemli bezle, metal modeller ise sabunlu su ile temizlenebilir.

Sallanan Sandalyelerin Kurulumu Zor Mu?

Genellikle kolay monte edilir. Kurulum için gerekli tüm parçalar ve talimatlar paket içerisinde bulunur.