Siyah Beyaz Tulum

226+ Ürün
Happiness İstanbul Kadın Siyah Geniş Cepli Fitilli Triko Salopet CI00112

Happiness İstanbulResmi satıcı rozeti Kadın Siyah Geniş Cepli Fitilli Triko Salopet CI00112

3.8
(24)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
115 TL
Oh La La Koala For Little Ones Siyah Childhood Velvet Çocuk Salopet Tulum
Başarılı Satıcı

Oh La La Koala For Little OnesResmi satıcı rozeti Siyah Childhood Velvet Çocuk Salopet Tulum

4.8
(76)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
100 TL Kupon
Kargo Bedava
1.099,90 TL
LOKADI Parisian Polka Straplez Puantiyeli Tulum - Şık Abiye Siyah Beyaz Tulum

LOKADI Parisian Polka Straplez Puantiyeli Tulum - Şık Abiye Siyah Beyaz Tulum

Kargo Bedava
2.100 TL
nevrankids Organik Pamuk Papyon Kruvaze Baskılı Elıt Tulum
Videolu Ürün

nevrankidsResmi satıcı rozeti Organik Pamuk Papyon Kruvaze Baskılı Elıt Tulum

4.3
(123)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette296,90 TL299,90 TL
Mıdırık Kız Erkek Bebek Desenli Mevsimlik Pamuklu Yenidoğan 3-6-9 Ay 3’lü Kıy...
Fenomen Seçimi

MıdırıkResmi satıcı rozeti Kız Erkek Bebek Desenli Mevsimlik Pamuklu Yenidoğan 3-6-9 Ay 3’lü Kıyafet Tulum Seti

4.3
(277)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
729,90 TL
(243,30 TL/adet)
Trendyol Plus ile715,30 TL
HAYTA Çocuk Takım Çocuk Salopet Takım Gömlekli Papyonlu Siyah
Fenomen Seçimi

HAYTA Çocuk Takım Çocuk Salopet Takım Gömlekli Papyonlu Siyah

4.3
(347)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
549 TL
annerüyası Şort Salopettakım
Videolu Ürün

annerüyası Şort Salopettakım

4.6
(25)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
50 TL Kupon
Kargo Bedava
1.650 TL
Trendyol Plus ile1.567,50 TL
Bestenur Gülru Cepli Gabardin Tulum 1587 - Siyah

BestenurResmi satıcı rozeti Gülru Cepli Gabardin Tulum 1587 - Siyah

1.0
(5)
Kargo Bedava
739,20 TL
VERDA Baskılı Fermuarlı Tulum

VERDA Baskılı Fermuarlı Tulum

5.0
(1)
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Kargo Bedava
500 TL Kupon
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Sepette2.316,50 TL2.990 TL
Trendyol Plus ile1.853,20 TL
lamelif Önü Cepli Kanguru Tulum Siyah

Lamelif Önü Cepli Kanguru Tulum Siyah

4.0
(10)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
554,99 TL
MiniBou Bebek Pamuklu Ayıcık Desenli Tulum - Krem

MiniBou Bebek Pamuklu Ayıcık Desenli Tulum - Krem

4.0
(28)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
148,90 TL
nes collection Double Kumaş Straplez Puantiyeli Tulum

nes collection Double Kumaş Straplez Puantiyeli Tulum

Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
1.500 TL
Trendyol Plus ile1.450 TL
Şensel Taraftar Bahçıvan Tulum, Siyah-beyaz -8e350- Salopet
Videolu Ürün

Şensel Taraftar Bahçıvan Tulum, Siyah-beyaz -8e350- Salopet

4.3
(20)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
2. Ürün %5

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

1.162,82 TL
1.220 TL
Trendyol Plus ile1.104,68 TL
ykr design Siyah Erkek Bebek Şort Salopet Takım
Başarılı Satıcı

ykr design Siyah Erkek Bebek Şort Salopet Takım

4.8
(4)
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Kargo Bedava
23 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Sepette1.170 TL1.300 TL
Trend Alaçatı Stili Siyah Beyaz Zebra Desenli Keten Şort Salopet ALC-X15164

Trend Alaçatı StiliResmi satıcı rozeti Siyah Beyaz Zebra Desenli Keten Şort Salopet ALC-X15164

1.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
243 TL
Mymio Erkek Bebek Siyah Smokin Tulum

Mymio Erkek Bebek Siyah Smokin Tulum

4.5
(45)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
750 TL
sorisso Kandın Siyah Rahat Kot tulum

sorisso Kandın Siyah Rahat Kot tulum

3.8
(32)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.199 TL
NEW LAVİVA Kadın Laci Tulum - 700-3632

New Laviva Kadın Laci Tulum - 700-3632

Sepet ikonuSepette 400 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette 400 TL İndirim
Sepette1.030,89 TL1.430,89 TL
Trendyol Plus ile927,80 TL
Missvalle Kanguru Cepli Hamile Tulum Koyu Mavi 19248

Missvalle Kanguru Cepli Hamile Tulum Koyu Mavi 19248

5.0
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
50 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette1.302,83 TL1.315,99 TL
Trendyol Plus ile1.252,83 TL
Cahide kadın siyah.beyaz tek kol astarlı tül kumaş tasarım abiye tulum
Videolu Ürün

Cahide kadın siyah.beyaz tek kol astarlı tül kumaş tasarım abiye tulum

Kargo Bedava
150 TL Kupon
Kargo Bedava
2.800 TL
Chiccy Beyaz-Siyah V Yaka Askılı Ponponlu Allover Baskılı Dokuma Oversize Şal...

Chiccy Beyaz-Siyah V Yaka Askılı Ponponlu Allover Baskılı Dokuma Oversize Şalvar Paça Casual Tulum

4.1
(7)
Kargo Bedava
1.099,99 TL
Lilabio Pamuk Uzun Kollu Altdan Çıtçıtlı Bebek Tulum
Başarılı Satıcı

LilabioResmi satıcı rozeti Pamuk Uzun Kollu Altdan Çıtçıtlı Bebek Tulum

4.3
(24)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
479,99 TL
ŞAPKAKİDS Kız Bebek Zebra Desen Salopet Bandana Çorap Set

ŞAPKAKİDS Kız Bebek Zebra Desen Salopet Bandana Çorap Set

4.3
(195)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Kargo Bedava
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Sepette460,65 TL499,89 TL
Trendyol Plus ile437,62 TL
lupi Kartal Resimle Bebek Alt Üst Takım Hoş Geldin Yazılı
Başarılı Satıcı

lupi Kartal Resimle Bebek Alt Üst Takım Hoş Geldin Yazılı

5.0
(2)
Kargo Bedava
30 TL Kupon
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
492,94 TL
123...6...10

Fiyat

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Sürdürülebilirlik Detayı

Kemer/Kuşak Durumu

Kutu Durumu

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Siyah Beyaz Tulum

Siyah Beyaz Tulum Nedir ve Neden Önemlidir?

Siyah beyaz tulum, zamansız ve şık bir moda seçeneğidir. İster gündelik giyim için ister özel etkinlikler için olsun, siyah beyaz kombinasyonu her zaman stil sahibidir. Bu tulumlar, rahatlıkla giyilebilir ve şıklığı bir arada sunar.

Siyah Beyaz Tulumun Avantajları

Siyah beyaz tulumlar, her vücut tipine uygun kesimleri ve esnek kumaş yapılarıyla rahat hareket etmenizi sağlar. Hem şık hem de sportif kombinasyona uygundur, böylece her duruma uyum sağlayabilirsiniz. Ayrıca, kolayca diğer aksesuarlarla tamamlanabilir.

Trendyol’da Siyah Beyaz Tulum Almanın Faydaları

Trendyol'dan alacağınız siyah beyaz tulum hızlı ve güvenilir kargo seçenekleriyle elinize ulaşır. Ayrıca, uygun fiyatlar ve düzenli yapılan kampanyalar sayesinde bütçenize dost alışveriş imkanı sunar. Üstelik, geniş ürün yelpazesi arasından stilinize en uygun olanı bulabilirsiniz.

Siyah Beyaz Tulum Modelleri

Siyah beyaz tulumlar arasında klasik kesimler, geniş paçalı modeller, kuşaklı ve düğmeli seçenekler bulunur. Farklı desenler ve dokular, her tarzda giyim zevkine hitap eder. Hem sade hem de desenli modelleri tercih edebilirsiniz.

Kombin Önerileri ve İpuçları

Bir siyah beyaz tulumu, minimal aksesuarlar ve zarif ayakkabılarla tamamlayarak sade bir şıklık yakalayabilirsiniz. Günlük kullanımlar için rahat spor ayakkabılarla, akşam davetleri için ise topuklu ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz. İster casual ister elegant tarzda kullanın, her zaman dikkat çekici olacaksınız.

Hangi Markaların Siyah Beyaz Tulumlarını Tercih Etmelisiniz?

Kaliteli ve özgün tasarımlar sunan markaları tercih ederek uzun ömürlü ve dayanıklı tulumlara sahip olabilirsiniz. İşte bazı önerdiğimiz markalar:

  • Zara
  • Mango
  • Koton
  • LC Waikiki

Bu markalar, her zevke ve bütçeye uygun geniş seçenekler sunar.

Ek Kombin Parçaları ve Aksesuar İhtiyacınız Olabilir

Siyah beyaz tulumunuzu tamamlamak için çeşitli aksesuarlar kullanabilirsiniz. Ceketler, şallar ve kemerler ile tulumunuza farklı bir hava katabilirsiniz. Hem günlük hem özel günlerde kullanabileceğiniz bu aksesuarlar, stilinizi tamamlar.

Siyah Beyaz Tulum Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  • Vücut tipinize uygun kesimler seçmek
  • Kumaş kalitesine dikkat etmek
  • Kolay kombinlenebilecek, minimalist tasarımlar tercih etmek

Kampanyalardan Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Trendyol'da düzenli olarak yapılan indirim ve kampanyaları takip ederek, siyah beyaz tulumu daha uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Böylece hem kaliteli hem de bütçeniz dostu bir alışveriş yapmış olursunuz.

Siyah Beyaz Tulum Hangi Durumlar İçin Uygundur?

Siyah beyaz tulumlar, hem günlük kullanım hem de özel davetler için uygundur. Şık ve rahat olmaları sayesinde her anınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Siyah Beyaz Tulum Trendyol'dan Nasıl Satın Alınır?

Trendyol'dan tulum satın almak oldukça basittir. Ürün sayfasında sepete ekle butonuna tıklayıp ödeme adımlarını takip ederek kolayca sipariş verebilirsiniz.

Siyah Beyaz Tulum Fiyatları Ne Kadar?

Tulumların fiyatları markasına, kesimine ve kumaşına göre değişiklik gösterebilir. Trendyol'da uygun fiyatlı ve indirimli seçenekler bulmanız mümkündür.