Siyah Uzun Kollu Mini Elbise

1902+ Ürün
SÇLK Kadın Sırt Dekolteli İspanyol Kol Pamuklu Mini Triko Plaj Elbisesi
Hızlı Teslimat

SÇLKResmi satıcı rozeti Kadın Sırt Dekolteli İspanyol Kol Pamuklu Mini Triko Plaj Elbisesi

4.4
(79)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
425 TL
Nika Fashion Meloni Kısa Kollu Aksesuarlı Sandy Elbise
Hızlı Teslimat

Nika Fashion Meloni Kısa Kollu Aksesuarlı Sandy Elbise

3.8
(50)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
577,99 TL
Trendyol Plus ile549,09 TL
Cool & Sexy Kadın Siyah Fermuarlı Kaşkorse Mini Elbise EY2530
Bugün Kargoda

Cool & SexyResmi satıcı rozeti Kadın Siyah Fermuarlı Kaşkorse Mini Elbise EY2530

95% Polyester, 5% Elastan
4.4
(289)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

Yüksek indirim rozeti

-%47

113 TL
214,80 TL
NİLZA Kadın Sırt Dekolteli İspanyol Kol Ajurlu Mini Triko Plaj Elbisesi Bikin...
Hızlı Teslimat

NİLZAResmi satıcı rozeti Kadın Sırt Dekolteli İspanyol Kol Ajurlu Mini Triko Plaj Elbisesi Bikini Üstü Pareo Kimono Kaftan

3.4
(7)
Kargo Bedava
2 Adede %10
Kargo Bedava
539,99 TL
Nika Fashion MELONİ Aksesuarlı Sandy Elbise
Hızlı Teslimat

Nika Fashion MELONİ Aksesuarlı Sandy Elbise

4.1
(393)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

549,99 TL
559,99 TL
Bianco Lucci Kadın Önü Büzgülü Viskon Elbise
Bugün Kargoda

Bianco LucciResmi satıcı rozeti Kadın Önü Büzgülü Viskon Elbise

95% Viskoz, 5% Likra
3.8
(21)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%22

82 TL
106 TL
charango Kadın Ispanyol Kollu Göbek Bağlamalı Tül Bluz Ve Bel Bağlamalı Pareo...
Hızlı Teslimat

charango Kadın Ispanyol Kollu Göbek Bağlamalı Tül Bluz Ve Bel Bağlamalı Pareo Tül Plaj Takım

4.6
(28)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
Kargo Bedava
15 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
Sepette591,70 TL610 TL
MEGOMEL Kadın Tek Omuz Kat Kat Etek Toka DetaylıTasarım Mini Elbise

MEGOMELResmi satıcı rozeti Kadın Tek Omuz Kat Kat Etek Toka DetaylıTasarım Mini Elbise

4.0
(67)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%20

558,27 TL
699,90 TL
Black Fashion Aksesuar Detay Kol Volanlı Siyah Triko Elbise

Black Fashion Aksesuar Detay Kol Volanlı Siyah Triko Elbise

4.0
(3)
Sepet ikonuSepette 100 TL İndirim
Kargo Bedava
50 TL Kupon
Sepet ikonuSepette 100 TL İndirim
Sepette1.299,90 TL1.399,90 TL
MAVİ PATİK Balon Kol Elbise
En Çok Değerlendirilen 10. Ürün

MAVİ PATİK Balon Kol Elbise

95% Pamuk, 5% Likra
4.4
(1223)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
235,63 TL
Koton Rahat Kalıp Pamuklu Uzun Kollu Gömlek Plaj Elbisesi

KotonResmi satıcı rozeti Rahat Kalıp Pamuklu Uzun Kollu Gömlek Plaj Elbisesi

2.0
(1)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Yüksek indirim rozeti

-%62

569,99 TL
1.499,99 TL
Koton Uzun Kollu Yuvarlak Yaka Sırt Detaylı Transparan Tül Plaj Elbisesi

KotonResmi satıcı rozeti Uzun Kollu Yuvarlak Yaka Sırt Detaylı Transparan Tül Plaj Elbisesi

4.0
(4)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%25

899,99 TL
1.199,99 TL
LOCH BUTİK KADIN SİYAH MİNİ DANTELLİ ELBİSE

LOCH BUTİK KADIN SİYAH MİNİ DANTELLİ ELBİSE

3.5
(26)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Kargo Bedava
25 TL Kupon
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Sepette366,31 TL401,92 TL
Trendyol Plus ile347,99 TL
Gira official Siyah Payetli Geniş Kol Detaylı Elbise
Fenomen Seçimi

Gira official Siyah Payetli Geniş Kol Detaylı Elbise

Payetli
4.6
(246)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
150 TL Kupon
Kargo Bedava
4.950 TL
merlavin Düğmeli Gömlek Yakalı Çiçek Desen Baskılı Astarlı Uzun Kol Şifon Tül...
Hızlı Teslimat

merlavin Düğmeli Gömlek Yakalı Çiçek Desen Baskılı Astarlı Uzun Kol Şifon Tül İthal Flok Kumaş Elbise

3.6
(37)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
53 TL Kupon
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
1.799 TL
MEGOMEL Kadın Straplez Kolsuz Kat Kat Etek Detaylı Tasarım Mini Elbise

MEGOMELResmi satıcı rozeti Kadın Straplez Kolsuz Kat Kat Etek Detaylı Tasarım Mini Elbise

3.9
(15)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%11

442,95 TL
499,90 TL
Kendinisevbutik Siyah Kolları Kalpli Tül Detaylı Büyük Beden Elbise
Hızlı Teslimat

Kendinisevbutik Siyah Kolları Kalpli Tül Detaylı Büyük Beden Elbise

4.9
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.199 TL
Sagaza Studio SS6026 MİNİ GÖMLEK ELBİSE

Sagaza StudioResmi satıcı rozeti SS6026 MİNİ GÖMLEK ELBİSE

3.8
(21)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Sepette1.375 TL2.750 TL
POİNE Kadın Sırt Dekolteli Bağcıklı İspanyol Kol Ajurlu Triko Mini Plaj Elbisesi
Hızlı Teslimat

POİNEResmi satıcı rozeti Kadın Sırt Dekolteli Bağcıklı İspanyol Kol Ajurlu Triko Mini Plaj Elbisesi

Kargo Bedava
699 TL
Masspera Kruvaze Yaka Uzun Kollu Kolları Tül Dantel Detay Krep Mini Elbise

Masspera Kruvaze Yaka Uzun Kollu Kolları Tül Dantel Detay Krep Mini Elbise

Krep
4.3
(32)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu500 TL'ye %10 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonu500 TL'ye %10 İndirim
Sepette1.079,91 TL1.199,90 TL
Trendyol Plus ile971,92 TL
Koton Kayık Yaka Uzun Kollu Taşlı Bodycon Mini Abiye Elbise

Koton Kayık Yaka Uzun Kollu Taşlı Bodycon Mini Abiye Elbise

Tekstil
3.0
(1)
Kargo Bedava
2.699,99 TL
Trendyol Plus ile2.618,99 TL
La Sarta Nice Balon Kol Fırfırlı Tokalı Kadın Elbise
Bugün Kargoda

La SartaResmi satıcı rozeti Nice Balon Kol Fırfırlı Tokalı Kadın Elbise

4.2
(24)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.999 TL
Trendyol Plus ile1.899,05 TL
Sagaza Studio SS6027 Yandan Bağlamalı Gömlek Elbise

Sagaza StudioResmi satıcı rozeti SS6027 Yandan Bağlamalı Gömlek Elbise

3.5
(30)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Sepette1.375 TL2.750 TL
Koton Slim Fit Uzun Kollu Bisiklet Yaka File Kroşe Plaj Elbisesi

KotonResmi satıcı rozeti Slim Fit Uzun Kollu Bisiklet Yaka File Kroşe Plaj Elbisesi

4.0
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%25

1.049,99 TL
1.399,99 TL
123...41...80

Marka

Cinsiyet

Kuponlu Ürünler

Fiyat

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Sürdürülebilirlik Detayı

Astar Durumu

Paket İçeriği

Yeni Ürünler

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Siyah Uzun Kollu Mini Elbise: Şıklığın ve Zarafetin Simgesi

Her Gardıropta Bulunması Gereken Siyah Uzun Kollu Mini Elbise

Her mevsim ve her durum için mükemmel bir seçenek olan siyah uzun kollu mini elbise, modanın en favori parçalarından biri. Zarafeti ve şıklığı bir araya getiren bu elbise, günlük hayattan özel davetlere kadar pek çok farklı ortamda rahatlıkla tercih edilebilir. Özellikle son dönemlerde, farklı stilleri ve kesimleri ile modaseverlerin gözdesi haline gelen bu elbise modeli, Trendyol'da avantajlı fiyatlarla sunuluyor.

Siyah Uzun Kollu Mini Elbiselerde Çeşitlilik

Birçok farklı tasarım ve kumaş seçeneği ile sunulan siyah uzun kollu mini elbise, her zevke hitap edebiliyor. Dantel detaylı, belden oturtmalı ya da düz kesim; ne ararsan burada mevcut. Kumaş seçenekleri arasında pamuk, kadife, saten gibi alternatifler ile her mevsim konforlu bir giyim deneyimi sunuluyor. Hangi tarzı seçersen seç, siyahın verdiği asalet ve zerafetle her zaman dikkat çekici olacaksın.

Rahat ve Şık: Siyah Uzun Kollu Mini Elbiselerin Üstün Özellikleri

Güzel bir akşam yemeği, iş toplantısı ya da günlük bir kombin; siyah uzun kollu mini elbise tüm bu durumlara rahatça uyum sağlar. Uzun kolları sayesinde, serin havalarda bile seni sıcak tutar. Hem rahat, hem şık olmak istiyorsan, bu elbiseler tam sana göre. Üstelik, farklı aksesuarlarla kombinleyerek her seferinde yeni bir tarz yaratmak mümkün.

İndirimli Siyah Uzun Kollu Mini Elbiseler Trendyol'da

Trendyol'da her bütçeye uygun, indirimli ve kampanyalı siyah uzun kollu mini elbiseler bulabilirsin. Avantajlı fiyatlar ve geniş ürün yelpazesi ile her zaman modaya uygun giyim ürünleri Trendyol'da seni bekliyor. Ayrıca sık sık düzenlenen kampanyalar sayesinde, bu şık elbiselere daha uygun fiyatlarla sahip olma şansını kaçırma.

Tarzını Konuştur: Siyah Uzun Kollu Mini Elbiseleri Kombinleme İpuçları

Siyah uzun kollu mini elbise giyerek tarzını zahmetsizce yansıtabilirsin. Günlük bir görünüm için, elbiseyi spor ayakkabılar ve deri ceketle kombinleyebilirsin. Daha klasik bir tarz için ise, stiletto ayakkabılar ve zarif takılarla tamamlayarak sofistike bir görünüm yakalayabilirsin. Siyahın zamansız şıklığı sayesinde, bu elbiseyi her ortamda rahatça giyebilirsin.

Siyah Uzun Kollu Mini Elbise Modellerinde Trendler

Modada yenilikleri takip ediyorsan, siyah uzun kollu mini elbise modellerinde neler trend olmuş merak ediyor olabilirsin. Bu sezon, özellikle omuz detayları ve volanlı kollar ön planda. Ayrıca, dantel ve transparan kumaşlar da siyah elbiselerle birleşerek daha feminen bir görünüm sağlıyor. Trendyol'da bu sezonun en moda siyah uzun kollu mini elbiselerini bulabilirsin.

Siyah Uzun Kollu Mini Elbiselerin Bakımı ve Temizliği

Elbisenin uzun ömürlü olmasını istiyorsan, doğru bakım yöntemlerini uygulamalısın. Siyah giysilerin rengini koruması için, soğuk suda ve ters çevirerek yıkamalısın. Ayrıca, kumaşın cinsine göre doğru yıkama talimatlarını uygulayarak elbiseni uzun süre ilk günkü gibi kullanabilirsin. Trendyol'dan aldığın siyah uzun kollu mini elbise ile her zaman şık ve zarif görün.

Uygun Fiyatlı Siyah Uzun Kollu Mini Elbiseler

Her bütçeye uygun uygun fiyatlı siyah uzun kollu mini elbiseler Trendyol'da mevcuttur. Kalitesinden ödün vermeyen pek çok marka ile her zaman stil sahibi olabilirsin. Uygun fiyatlı seçenekler arasında indirimli ürünleri kaçırma ve en şık elbiselere sahip ol.

Siyah Uzun Kollu Mini Elbiselerde Alışverişin Püf Noktaları

Alışveriş yaparken dikkat etmen gereken birkaç önemli detay var. Elbisenin kumaşı, kesimi ve bedeni doğru seçmek, daha rahat ve şık bir görünüm sağlar. Ayrıca, Trendyol'da müşterilerin yorumlarını okuyarak, ürün hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsin. Böylece, online alışveriş yaparken de en iyi tercihi yapman kolaylaşır.

Klasik ve Modern: Siyah Uzun Kollu Mini Elbiseler

Klasik ve modern tarzı birleştiren siyah uzun kollu mini elbise, her kadının gardırobunda mutlaka bulunmalı. Sade ama şık bir seçenek arıyorsan ya da dikkat çekici bir kombin yapmak istiyorsan, siyah uzun kollu mini elbiseler mükemmel bir tercih. Trendyol'da klasik ve modern tasarımlara sahip elbiseler seni bekliyor.

Sıkça Sorulan Sorular:

Siyah Uzun Kollu Mini Elbise Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Siyah uzun kollu mini elbise alırken elbisenin kumaşına ve kesimine dikkat etmen gerekiyor. Kaliteli kumaşlardan yapılmış elbiseler, daha uzun ömürlü ve rahat kullanım sağlar. Ayrıca, bedenine uygun tasarımlar seçmek, her zaman daha şık ve konforlu bir görünüm elde etmene yardımcı olur.

Siyah Uzun Kollu Mini Elbise Nasıl Kombinlenir?

Siyah uzun kollu mini elbiseni farklı ayakkabı ve aksesuarlar ile kombinleyerek her seferinde yeni bir görünüm yaratabilirsin. Günlük şıklık için spor ayakkabılar ve minimal takılar tercih edebilirsin. Daha özel bir davet için ise stiletto ayakkabılar ve şık takılarla kombinleyerek zarif bir görünüm yakalayabilirsin.

Siyah Uzun Kollu Mini Elbise Hangi Mevsimde Giyilir?

Siyah uzun kollu mini elbiseler, dört mevsim kullanılabilir parçalar arasındadır. Kış aylarında kalın çoraplar ve botlarla, yaz aylarında ise sandaletler ve hafif aksesuarlarla kombinleyebilirsin. Siyah uzun kollu mini elbiseler, her mevsim şık ve zarif bir görünüm sağlar.

Trendyol'da Siyah Uzun Kollu Mini Elbiseler Hangi Fiyat Aralığında?

Trendyol'da siyah uzun kollu mini elbiseler, çeşitli fiyat aralıklarında sunuluyor. Bütçene uygun pek çok seçenek bulabilir, indirimli ve kampanyalı ürünlerle avantajlı alışveriş yapabilirsin. Kaliteli ve şık elbiseleri uygun fiyatlarla satın almak için Trendyol'u ziyaret edebilirsin.

Siyah Uzun Kollu Mini Elbiseler Hangi Ortamlar İçin Uygundur?

Siyah uzun kollu mini elbiseler, hem günlük hayatta hem de özel davetlerde tercih edilebilecek çok yönlü parçalar arasındadır. İş toplantıları, akşam yemekleri, doğum günü partileri gibi pek çok farklı ortamda rahatlıkla giyebilirsin. Siyahın asaletini ve uzun kolların zarafetini her ortamda hisset.

Siyah Uzun Kollu Mini Elbiseleri Nereden Satın Alabilirim?

Siyah uzun kollu mini elbiseleri, Trendyol'da geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarla bulabilirsin. Birbirinden şık ve kaliteli elbiseler arasından tarzına ve bütçene uygun seçimler yaparak, yeni sezon trendlerini yakalayabilirsin. Trendyol, modaseverler için her zaman en iyi seçenekleri sunar.