Uzi Kolye

21+ Ürün
The Collection 3'lü Silah Keleş Uzi M4 Erkek Kolye Seti
Bugün Kargoda

The Collection 3'lü Silah Keleş Uzi M4 Erkek Kolye Seti

3.5
(34)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
179,91 TL199,90 TL
The Collection Uzi Başlıklı Altın Renk Erkek Kolye

The Collection Uzi Başlıklı Altın Renk Erkek Kolye

4.0
(6)
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
67,41 TL74,90 TL
FG KONNİCHİWA %100 ÇELİK KOLYELER 2024 UZI MERMİ MOTOR TÜFEK BIÇAK GYM GÖZLÜK...
Hızlı Teslimat

FG KONNİCHİWA %100 ÇELİK KOLYELER 2024 UZI MERMİ MOTOR TÜFEK BIÇAK GYM GÖZLÜK MELEK KANAT KURUKAFA BOKS ANAHTAR

4.5
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
335,90 TL
TREND COLLECTİON Uzi Başlıklı Siyah Füme Renk Erkek Uzi Kolye
Hızlı Teslimat

TREND COLLECTİON Uzi Başlıklı Siyah Füme Renk Erkek Uzi Kolye

4.5
(2)
5 Al 4 Öde
49 TL
HD POSTER Uzi Figürlü Füme Renk Erkek Çelik Kolye

HD POSTER Uzi Figürlü Füme Renk Erkek Çelik Kolye

149,99 TL
The Collection 3'lü Uzi Erkek Kolye Seti
Bugün Kargoda

The Collection 3'lü Uzi Erkek Kolye Seti

5.0
(1)
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
179,91 TL199,90 TL
FG KONNİCHİWA Supreme Uzi Altın Sarı Paslanmaz Çelik Kolye
Hızlı Teslimat

FG KONNİCHİWA Supreme Uzi Altın Sarı Paslanmaz Çelik Kolye

Çok Al Az Öde
322,98 TL
FG KONNİCHİWA Uzi Gamer Aksesuar Kolye Paslanmaz Çelik Kolye Unisex Aksesuar ...
Hızlı Teslimat

FG KONNİCHİWA Uzi Gamer Aksesuar Kolye Paslanmaz Çelik Kolye Unisex Aksesuar Vintage Çelik Kolye

4.0
(1)
Çok Al Az Öde
282,66 TL
TREND COLLECTİON Uzi Başlıklı Siyah Renk Erkek Uzi Kolye
Hızlı Teslimat

TREND COLLECTİON Uzi Başlıklı Siyah Renk Erkek Uzi Kolye

5 Al 4 Öde
49 TL
FG KONNİCHİWA %100 ÇELİK KOLYELER 2024 UZI MERMİ MOTOR TÜFEK BIÇAK GYM GÖZLÜK...
Hızlı Teslimat

FG KONNİCHİWA %100 ÇELİK KOLYELER 2024 UZI MERMİ MOTOR TÜFEK BIÇAK GYM GÖZLÜK MELEK KANAT KURUKAFA BOKS ANAHTAR

Çok Al Az Öde
332,97 TL
Apptakı Kamuflaj Uzi Kolye - CAZ0181
Yetkili Satıcı

ApptakıResmi satıcı rozeti Kamuflaj Uzi Kolye - CAZ0181

149,90 TL
The Collection Uzi Başlıklı Siyah Renk Erkek Kolye

The Collection Uzi Başlıklı Siyah Renk Erkek Kolye

Sepet ikonuSepette %10 İndirim
67,41 TL74,90 TL
Therapy Aksesuar Uzi Başlıklı ^3'lü Set Erkek Kolye
Bugün Kargoda

Therapy Aksesuar Uzi Başlıklı ^3'lü Set Erkek Kolye

199,90 TL
The Collection Uzi Başlıklı Gümüş Renk Kolye
Bugün Kargoda

The Collection Uzi Başlıklı Gümüş Renk Kolye

4.0
(2)
5 Al 4 Öde
199,90 TL
Trendyol Plus ile141,80 TL
FG KONNİCHİWA %100 ÇELİK KOLYELER 2024 UZI MERMİ MOTOR TÜFEK BIÇAK GYM GÖZLÜK...
Hızlı Teslimat

FG KONNİCHİWA %100 ÇELİK KOLYELER 2024 UZI MERMİ MOTOR TÜFEK BIÇAK GYM GÖZLÜK MELEK KANAT KURUKAFA BOKS ANAHTAR

Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
440 TL
No Future Iced Out Uzi Kolye CS1181GM
Süper Fırsat Ürünü
Hızlı Teslimat

No Future Iced Out Uzi Kolye CS1181GM

Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Kargo Bedava
50 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
880 TL1.100 TL
Mos Tespih Retro Tarz Uzi Figürlü Kolye – Cesur ve Farklı Bir Stil
Hızlı Teslimat

Mos Tespih Retro Tarz Uzi Figürlü Kolye – Cesur ve Farklı Bir Stil

5.0
(1)
189,99 TL
Trendyol Plus ile180,49 TL
ALEYKA Unısex Gümüş Kaplama Uzi Uçlu Kolye
Hızlı Teslimat

ALEYKA Unısex Gümüş Kaplama Uzi Uçlu Kolye

Kupon Fırsatı
179 TL
vogutima Ottoman Altın Rengi Çelik Uzi Erkek Kolye Zincir
Hızlı Teslimat

vogutimaResmi satıcı rozeti Ottoman Altın Rengi Çelik Uzi Erkek Kolye Zincir

Kargo Bedava
50 TL Kupon
2 Adede %5
Kargo Bedava
1.699,93 TL
Trendyol Plus ile1.614,93 TL
Corney Design Altın Renk Uzi Kolye

Corney Design Altın Renk Uzi Kolye

5.0
(1)
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
332,99 TL369,99 TL
Therapy Aksesuar Uzi Başlıklı Altın Renk Erkek Kolye
Bugün Kargoda

Therapy Aksesuar Uzi Başlıklı Altın Renk Erkek Kolye

199,90 TL
1

Cinsiyet

Fiyat

Taş Cinsi

Kuponlu Ürünler

Fiyat Geçmişi

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Özellik

Fotoğraflı Yorumlar

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Uzi Kolye

Uzi Kolye 💎 Şıklığı ve Tarzı Yakalayın!

Uzi kolye, modern dönemin en popüler aksesuarlarından biri olarak dikkat çekiyor. Hem erkekler hem de kadınlar için tasarlanmış çeşitli stilleri ile bu kolyeler, kişisel tarzınızı yansıtmanın harika bir yolunu sunuyor. Uzi kolyeleri, farklı materyallerden ve tasarımlardan oluşarak, her zevke hitap ediyor. Aşağıda Uzi kolye hakkında bilmeniz gerekenler ve Trendyol'da bulabileceğiniz en iyi seçenekler hakkında detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

  • Uzi Kolye Nedir?
  • Uzi Kolye'nin Özellikleri
  • Uzi Kolye Tasarımları
  • Uzi Kolye Kullanım Alanları
  • Uzi Kolye Bakımı
  • Uzi Kolye ile Uyumlu Aksesuarlar
  • Sıkça Sorulan Sorular

Uzi Kolye Nedir?

Uzi kolye, adını ünlü Uzi tabancasından alan, genellikle silah figürleriyle süslenmiş bir tür takıdır. Bu kolyeler, özellikle hip-hop ve sokak modası ile ilişkilendirilen bir aksesuardır. Uzi kolye, genellikle zincirle birlikte gelir ve farklı tasarımlarıyla dikkat çeker. Hem şık hem de dikkat çekici olan bu kolyeler, giydiğiniz her kıyafeti tamamlayabilir.

Uzi Kolye'nin Özellikleri

Uzi kolyeler, çeşitli özellikleri ve materyalleri ile dikkat çeker. İşte Uzi kolye alırken göz önünde bulundurulması gereken bazı temel özellikler:

  • Malzeme: Uzi kolyeler genellikle çinko alaşımdan üretilir. Bu malzeme, hem dayanıklılık hem de uygun fiyat sunar. Bazı modeller ise gümüş veya altın kaplama seçenekleriyle gelir.

  • Tasarım Tarzı: Genellikle gotik veya hip-hop tarzı tasarımlar tercih edilir. Altın veya gümüş renk seçenekleri, farklı moda anlayışlarına hitap eder.

  • Kolye Boyutu ve Şekli: Kolye ucu, genellikle silah şekli gibi çeşitli şekillerde olabilir. Bu, genel estetiği etkileyen önemli bir faktördür.

  • Zincir Tipi: Uzi kolyeler genellikle bağlantılı zincirlerle sunulur. Bu tür zincirler hem dayanıklıdır hem de farklı stillerde kullanılabilir.

Uzi Kolye Tasarımları

Uzi kolye tasarımları, moda dünyasında sürekli değişim gösteriyor. Son yıllarda daha özgün ve kişiselleştirilmiş tasarımlar öne çıkıyor. Öne çıkan bazı tasarım trendleri arasında:

  • Gothic ve Hip-Hop Stilleri: Bu stiller, cesur ve ifade edici doğası nedeniyle popülerliğini koruyor.

  • Özelleştirme: Farklı malzemeler, renkler ve tasarımlar seçme imkanı sunması, kişisel tarzı yansıtmanın harika bir yolunu sağlıyor.

  • Sürdürülebilirlik: Tüketiciler, çevre dostu malzemelere ve üretim süreçlerine ilgi göstermeye başladı.

Uzi Kolye Kullanım Alanları

Uzi kolyeler, günlük yaşamda farklı alanlarda kullanılabilir. Zaten sokak modasının bir parçası olarak tasarlanan bu kolyeler, arkadaş buluşmalarında, konserlerde veya gündelik hayatta rahatlıkla tercih edilebilir. Uzi kolye, tarzınıza ek bir vurgu yaparak, dikkat çekici bir aksesuar olma özelliğini taşır.

Uzi Kolye Bakımı

Uzi kolyelerin uzun ömürlü olmasını sağlamak için doğru bakım şarttır. İşte bakım ipuçları:

  • Temizlik: Uzi kolyenizi, yumuşak bir bez ile düzenli olarak silmek, üzerindeki kirleri ve lekeleri temizlemek için faydalıdır.

  • Saklama: Kolyenizi serin ve kuru bir yerde saklamak, malzemenin kalitesini korumaya yardımcı olur.

  • Dikkatli Kullanım: Kolye ile spor yapmaktan veya suya girmekten kaçınmak, onun ömrünü uzatır.

Uzi Kolye ile Uyumlu Aksesuarlar

Uzi kolye, diğer aksesuarlarla kombinlenerek daha şık bir görünüm elde edilebilir. Önerilen bazı uyumlu aksesuarlar:

  • Zincir Bilezikler: Uzi kolye ile birlikte kullanıldığında, tarzınızı tamamlar.

  • Yüzükler: Farklı tasarımlarda yüzüklerle kombinlenerek, daha dikkat çekici bir görünüm elde edilebilir.

  • Baskılı T-shirtler: Uzi kolyenizi, baskılı tişörtler ile tamamlayarak, sokak stilinizi güçlendirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

UZI ne kullanıyor?

Uzi, genellikle hip-hop kültürü ve sokak modası ile ilişkilendirilen bir semboldür. Bu nedenle, Uzi kolye takanlar, cesur ve dikkat çekici bir tarzı benimseyen bireylerdir. Uzi kolye, hem erkekler hem de kadınlar için popüler bir aksesuar olup, farklı stillerle kombinlenebilir.

50 cm kolye nereye gelir?

50 cm uzunluğundaki bir kolye, genellikle boyun altına, göğüs ortasında bir noktaya düşer. Bu uzunluk, hem günlük kullanım hem de özel günlerde rahatça takılabilecek bir alternatif sunar. Uzun boyunlu kişilerde daha uzun görünüm sağlarken, kısa boyunlu kişilere de şıklık katabilir.

45 cm kolye hangi bedendir?

45 cm uzunluğundaki kolye, genellikle boyun hizasında veya biraz altında durur. Bu ölçü, klasik bir görünüm sağlar ve çoğu kişi için uygun bir tercihtir. Hem şık hem de rahat bir kullanım sunan bu uzunluk, farklı stillerle uyumlu olabilir.

Boyun ölçüsü nasıl alınır kolye?

Boyun ölçüsü almak için, bir mezura veya ip kullanarak boynunuzun en kalın kısmından ölçüm yapmalısınız. Mezurayı sıkı bir şekilde değil, rahat bir şekilde yerleştirerek ölçüm yapmak, doğru sonuç almanızı sağlar. Bu ölçümü aldıktan sonra, kolye seçiminizi yaparken bu bilgiyi göz önünde bulundurmalısınız.