Vi vet Ağda

196+ Ürün
Vi-vet Roll On Kartuş Sir Ağda Pudralı 100ml 2 Adet

Vi vet Roll On Kartuş Sir Ağda Pudralı 100ml 2 Adet

4.7
(6)
175 TL
Vi-vet Roll-On Sir Ağda Azulen X 3 Adet

Vi vet Roll-On Sir Ağda Azulen X 3 Adet

4.4
(422)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
240 TL
(80 TL/adet)
Vi-vet Granül El Ağdası Pudrası 250 ml X 3 paket 250 ml

Vi vet Granül El Ağdası Pudrası 250 ml X 3 paket 250 ml

4.5
(84)
Kargo Bedava
429,74 TL
Vi-vet Kartuş Roll-on Pudralı Sir Ağda 100 ml X 10 Adet
Yetkili Satıcı

Vi vet Kartuş Roll-on Pudralı Sir Ağda 100 ml X 10 Adet

4.4
(37)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
650 TL
Vi-vet 10 Metre Rulo Ağda Bezi
Birlikte Al Kazan

Vi vet 10 Metre Rulo Ağda Bezi

3.9
(91)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
74,92 TL
Vi-vet Roll-On Sir Ağda 100 ml Pudralı
Yetkili Satıcı

Vi vet Roll-On Sir Ağda 100 ml Pudralı

4.3
(52)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
91,70 TL
Vi-vet VİVET SOYULABİLİR GRANÜL SİR AĞDA BONCUK BLACK BEZSİZ KULLANIM
Flaş ürün ikonuFlaş Ürün
00:00:00

Vi vet VİVET SOYULABİLİR GRANÜL SİR AĞDA BONCUK BLACK BEZSİZ KULLANIM

4.1
(97)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
138,83 TL
Vi-vet Roll On Kartuş Sır Ağda Naturel X 6 Adet

Vi vet Roll On Kartuş Sır Ağda Naturel X 6 Adet

4.5
(124)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
470 TL
Vi-vet VİVET SİR AĞDA PUDRALI 240 ml x 3 ADET

Vi vet VİVET SİR AĞDA PUDRALI 240 ml x 3 ADET

4.8
(24)
Kargo Bedava
603,99 TL
Vi-vet Jüpiter 2 1 Kombine Makine Set 1 Vivet Kartuş Ağda 1 Adet Vivet Kavano...
Birlikte Al Kazan

Vi vet Jüpiter 2 1 Kombine Makine Set 1 Vivet Kartuş Ağda 1 Adet Vivet Kavanoz Ağda Ve Hediye Ürünler

4.3
(550)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.649 TL
Vi-vet Sir Ağda Azulen 240 ml
Yetkili Satıcı

Vi vet Sir Ağda Azulen 240 ml

4.3
(191)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
190 TL
(0,79 TL/ml)
Vi-vet Kartuş Rol On Azulen Yeşil Sir Ağda 100 ml 6 Adet

Vi vet Kartuş Rol On Azulen Yeşil Sir Ağda 100 ml 6 Adet

4.6
(104)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
15 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette440,55 TL445 TL
Vi-vet Vivet Ilık Turuncu Klasik Ağda 250 ml *12adet yeni ambalaj
Birlikte Al Kazan

Vi vet Vivet Ilık Turuncu Klasik Ağda 250 ml *12adet yeni ambalaj

4.9
(10)
Kargo Bedava
860,73 TL
Trendyol Plus ile817,69 TL
Vi-vet Sir El Ağdası Pudralı 400 ml

Vi vet Sir El Ağdası Pudralı 400 ml

5.0
(4)
Kupon Fırsatı
189,98 TL
Vi-vet Soğuk Ağda 250 ml Mavi
Yetkili Satıcı

Vi vet Soğuk Ağda 250 ml Mavi

4.0
(11)
Çok Al Az Öde
109,90 TL
Vi-vet Ilık Turuncu Klasik Ağda 250gr x 2adet

Vi vet Ilık Turuncu Klasik Ağda 250gr x 2adet

4.7
(16)
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette287,10 TL290 TL
Vi-vet Kartuş Roll-on Hassas Cilt Pudralı Ağda Makinesi 2 Adet 10 m Ağda Bezi...

Vi vet Kartuş Roll-on Hassas Cilt Pudralı Ağda Makinesi 2 Adet 10 m Ağda Bezi Temizlik Yağı Ağda Seti

Kartuş
4.2
(851)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
564,99 TL
Vi-vet Granül El Ağdası Azulen 250 Gr x4 Adet
Birlikte Al Kazan

Vi vet Granül El Ağdası Azulen 250 Gr x4 Adet

4.6
(134)
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
572,83 TL
Vi-vet VİVET SİR AĞDA 800 ML PUDRALI
Birlikte Al Kazan

Vi vet VİVET SİR AĞDA 800 ML PUDRALI

4.4
(43)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
461,73 TL
Vi-vet GRANÜL SİR EL AĞDASI 250 GR BLACK
Yetkili Satıcı

Vi vet GRANÜL SİR EL AĞDASI 250 GR BLACK

4.0
(5)
151,56 TL
Vi-vet Vivol Jüpiter 1 1 Kombine Makine Set 1 Vivet Kartuş Ağda 1 Adet 240 gr...
Birlikte Al Kazan

Vi vet Vivol Jüpiter 1 1 Kombine Makine Set 1 Vivet Kartuş Ağda 1 Adet 240 gr Konserve Ağda Ve Ürünler

3.8
(8)
Kargo Bedava
1.449 TL
Vi-vet Vivet Granül Sir El Ağdası Azulen 250 Gr

Vi vet Vivet Granül Sir El Ağdası Azulen 250 Gr

4.2
(13)
190 TL
Vi-vet 240 ml Kavanoz Ağda 2 Yıl Garantili Makine 2 Metre Bez Temizleme Yağı ...
Videolu Ürün

Vi vet 240 ml Kavanoz Ağda 2 Yıl Garantili Makine 2 Metre Bez Temizleme Yağı Spatula

4.4
(299)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
812,99 TL
Vi-vet Jüpiter 3 1 Kombine Makine Set 1 Vivet Kartuş Ağda 1 Adet Vivet Kavano...
Birlikte Al Kazan

Vi vet Jüpiter 3 1 Kombine Makine Set 1 Vivet Kartuş Ağda 1 Adet Vivet Kavanoz Ağda Hediye Ürünler

4.2
(106)
Kargo Bedava
1.849 TL
123...6...9

Kategori

Fiyat

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Kuponlu Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Fotoğraflı Yorumlar

Bugün Kargoda

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Vi vet Ağda ile Pürüzsüz Bir Deneyim

Vi vet Ağda Nedir?

Ağda, güzel bir cildin anahtarlarından biri olarak öne çıkıyor. Peki, Vi vet Ağda denildiğinde aklımızda ne canlanmalı? Çok sayıda vücut bakım ürünü arasından, özellikle de cilt yüzeyindeki tüyleri almayı kolaylaştıran bu ürün, cildin pürüzsüz görünümünü sağlamanın yanı sıra, uzun süreli bir etki sunar. Merkezi bir noktada, hem kullanıcı dostu olması hem de avantajlı fiyatları ile dikkat çekmeyi başarıyor. Vi vet Ağda, ipeksi bir cilde duyulan özlemi gidermek için harika bir seçenek!

Niçin Vi vet Ağda Tercih Edilmeli?

Özellikle hassas ciltler için geliştirilen Vi vet Ağda, düşük alerjen içeriği sayesinde ciltte tahriş yapmadan etkili sonuçlar almanızı sağlar. Bu ürün, genç kullanıcıların yanı sıra deneyimli kullanıcılar için de ideal tercihtir. İhtiyaç duyulan her noktaya hitap eden formülü, özenle seçilmiş bileşenlerden oluşur. Peki, bu ürünün avantajları neler? Cilde uygulandıktan sonra uzun bir süre pürüzsüz kalma özelliği, hızlı uygulama ve pratik kullanılabilirlik, bu ayrıcalıkların başında yer alıyor.

Vi vet Ağda ile Evde Kolay ve Hızlı Uygulama

Evde uzunca bir süre pürüzsüz bir cilt istiyorsanız, Vi vet Ağda mükemmel bir yardımcı olabilir. Ürünü kullanmak oldukça basit. Öncelikle cildin temizlenmesi önerilir. Ardından, ağdayı cilt üzerine nazikçe uygulamak, gerekli yerlere yaymak ve sonrasında çekmek yeterli. Bu işlem, hem hızlı hem de kolayca gerçekleştirileceği için yoğun tempolu günlerde bile harika bir seçenek sunar. Uygulamanın ardından, cilt rahatlatıcı bir losyon ile desteklenirse daha iyi sonuçlar elde edilmesi mümkün.

Vi vet Ağda Çeşitleri ve Kullanım Alanları

Çeşitli formülasyonlarıyla Vi vet Ağda, her cilt tipine hitap etmeyi başarıyor. Klasik ağda çeşitlerinin yanı sıra, aloe vera, argan yağı gibi özel içeriklere sahip olan versiyonları da mevcut. Bu içerikler, cilde nemlendirme sağlar ve uygulama sonrası ortaya çıkabilecek irritasyonu azaltır. Kendi ihtiyaçlarınıza uygun ürünü seçerek her seferinde en iyi sonuçları alabilirsiniz. Cilt bakımının yanı sıra, rahatlatıcı etkiler sağlayan bu seçenekler, kullanıcılara keyifli bir deneyim sunar.

Vi vet Ağda Sonrası Cilt Bakımının Önemi

Vi vet Ağda uygulaması sonrası cilt bakımı, sürecin vazgeçilmez bir parçasıdır. Uygulama sonrası cilt, hassaslaşabilir. Bu nedenle, uygulanacak olan krem ya da losyonların içerikleri dikkatli seçilmeli. Nemlendirici ve yatıştırıcı özelliklere sahip ürünler, cildin rahatlamasını sağlayacaktır. Aloe vera içeren nemlendiriciler, yatıştırıcı etkileri ile cildin tazelenmesine yardımcı olurken, doğal yağlar içeren ürünler ise besleyici katkı sağlar.

Uygun Fiyatlı Vi vet Ağda Seçenekleri

Güzel görünmenin bedeli yüksek olmak zorunda değil! Vi vet Ağda ile özel fiyat avantajları ve kampanyalarla tanışabilirsiniz. Trendyol üzerinden yapılan alışverişlerde, farklı çeşitleri uygun fiyatlarla temin etmek mümkün. Bunun yanı sıra, toplu alımlarda ek indirimlerden yararlanarak bütçenizi koruyabilirsiniz. Pürüzsüz bir cilt için harcayacağınız maliyet, zahmetine değecek kadar cazip.

Vi vet Ağda ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Vi vet Ağda cilt üzerinde ne kadar süre etkili olur?

Vi vet Ağda, cilt tipine ve uygulama yöntemine bağlı olarak genellikle 3-4 hafta kadar etkili olabilir.

Vi vet Ağda kullanırken nelere dikkat edilmelidir?

Uygulama öncesinde cildin temizlenmesine dikkat edilmelidir. Ayrıca, ağdanın sıcaklığına da özen göstermek gerekir.

Vi vet Ağda hassas ciltler için uygun mudur?

Kesinlikle! Vi vet Ağda, hassas ciltlere uygun olarak formüle edilmiştir. Düşük alerjen içeriği ile cilt tahrişini en aza indirir.

Vi vet Ağda'nın kalıcı etkisi var mı?

Düzenli uygulamalarla birlikte, cildin tüyleri zamanla incelir ve azalır. Bu da daha kalıcı bir sonuç sağlar.

Vi vet Ağda sonrası ciltte kızarıklık olursa ne yapılmalı?

Ciltte kızarıklık oluşursa, aloe vera veya yatıştırıcı nemlendiriciler kullanılabilir. Düşük alerjen içeren ürünler tercih edilmelidir.

Vi vet Ağda nasıl saklanmalıdır?

Ağda, serin ve kuru bir ortamda, doğrudan güneş ışığından uzak tutulmalıdır. Bu, ürünün kalitesini korumak için de önemlidir.

Vi vet Ağda ve Diğer Ürünlerle Karşılaştırma

Piyasadaki diğer ağda markalarına göre Vi vet Ağda, özgün formülasyonlarıyla ön plana çıkar. Uzun süre etkili olması, içeriğindeki doğal bileşenler ve cilt dostu yapısı ile rakiplerinden ayrılır. Kullanıcı deneyimleri, bu ürünün sadece güzel bir görünüm kazandırmakla kalmadığını, aynı zamanda cilde iyi bakmayı da sağladığını gösteriyor. Kısacası, Vi vet Ağda, hem cilt bakımında hem de estetik ihtiyaçlarda pürüzsüz bir yardımcılığa dönüşüyor.

Trendyol’da Vi vet Ağda ile Alışveriş Keyfi

Trendyol, sunduğu Vi vet Ağda çeşitleriyle kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyor. Kaliteyi uygun fiyatlarla buluşturan Trendyol, güvenilir alışveriş deneyimi ile dikkat çekiyor. Online alışverişin rahatlığını yaşarken, istediğiniz avantajlı fiyatları da kısa sürede yakalamak oldukça kolay. Cilt bakım ürünlerinin her zaman en iyi şekilde ulaşılabilir olduğunu bilmek gerçekten keyif verici.