Bot Çorabı

130+ Ürün
Yonca Butik Yün Kurdele Detaylı Diz Altı Bot Çorabı

Yonca Butik Yün Kurdele Detaylı Diz Altı Bot Çorabı

Yün
5.0
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
299 TL
Bamuta Yün Dizaltı Bot Çorabı Su Yeşili

Bamuta Yün Dizaltı Bot Çorabı Su Yeşili

Yünlü
4.8
(79)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
149,99 TL
CİHO SOCKS Slouch Kadın Tozluk Dizüstü Dizaltı Kışlık Yünlü Kalın Yumuşak Çiz...

CİHO SOCKS Slouch Kadın Tozluk Dizüstü Dizaltı Kışlık Yünlü Kalın Yumuşak Çizme Bot Çorap

Akrilik
4.4
(7)
Çok Al Az Öde
229 TL
BB kadın pelüş bot kiş ayların vazgecılmezi 1 çift

BB kadın pelüş bot kiş ayların vazgecılmezi 1 çift

Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Sepette225 TL250 TL
Bamuta Kadın Bej Yün Dizaltı Bot Çorabı
Fenomen Seçimi

Bamuta Kadın Bej Yün Dizaltı Bot Çorabı

Yünlü
4.7
(446)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
149,99 TL
DAMLACA 12'li Kışlık Askeri Bot Çorabı

DAMLACA 12'li Kışlık Askeri Bot Çorabı

4.6
(10)
Kargo Bedava
659 TL
(54,92 TL/adet)
DeFacto Kadın 2'li Kışlık Bot Çorabı D1147AXNS
Birlikte Al Kazan

DefactoResmi satıcı rozeti Kadın 2'li Kışlık Bot Çorabı D1147AXNS

Akrilik
5.0
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Sepette149,99 TL299,99 TL
Mavi Yılbaşı Temalı Bot Çorabı 1912192-85929

Mavi Yılbaşı Temalı Bot Çorabı 1912192-85929

Pamuklu
4.9
(18)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
50 TL Kupon
Kargo Bedava
499 TL
DoDe Flora Kadin Tozluk Likralı Extra Yumuşak Doku Yeni Sezon Özel Üretim Aer...
Birlikte Al Kazan

DoDe Flora Kadin Tozluk Likralı Extra Yumuşak Doku Yeni Sezon Özel Üretim Aerobik Bot Tozluk Çorap

4.5
(66)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
149 TL
Bamuta Kadın Dizaltı Yün Bot Çorabı Bordo Renk Burun Dikişsiz

Bamuta Kadın Dizaltı Yün Bot Çorabı Bordo Renk Burun Dikişsiz

4.3
(16)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
149,99 TL
Katmirra Diz Altı Dikişsiz Bambu Kadın Çorap Kışlık Çizme Bot Çorabı

Katmirra Diz Altı Dikişsiz Bambu Kadın Çorap Kışlık Çizme Bot Çorabı

5.0
(6)
Çok Al Az Öde
138 TL
CİHO SOCKS 6 Çift Kadın Yoğun Pamuklu Ekstra Kalın Fitilli Derbili Kışlık Nor...

CİHO SOCKS 6 Çift Kadın Yoğun Pamuklu Ekstra Kalın Fitilli Derbili Kışlık Norveç Bot Çorabı Uzun Soket Çorap

Pamuklu
4.7
(49)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
399 TL
Bamuta Kadın Bot Çorabı Nopeli

Bamuta Kadın Bot Çorabı Nopeli

5.0
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
58,99 TL
Hakan Collezione 3'lü Beyaz Kadın Premium Örgü Desenli Aerobik Uzun Tozluk Bo...

Hakan Collezione 3'lü Beyaz Kadın Premium Örgü Desenli Aerobik Uzun Tozluk Bot Çorabı

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

20 TL Kupon
Çok Al Az Öde

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

-%22

349,99 TL
449,99 TL
izaycollection 2 ' ÇİFT ALPAKA YÜN EKSTRA KALIN KIŞLIK KADIN BOT ÇORAP

izaycollection 2 ' ÇİFT ALPAKA YÜN EKSTRA KALIN KIŞLIK KADIN BOT ÇORAP

4.9
(12)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
359 TL
Genel Markalar Gerçek Kaşmir Doğal Yün Tozluk Kışlık Kadın Dizlik  Kalın Ayak...

Genel Markalar Gerçek Kaşmir Doğal Yün Tozluk Kışlık Kadın Dizlik Kalın Ayaksız Diz Üstü Yoga Çorap Bot Çorabı

4.4
(10)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
269,99 TL
DeFacto Kadın 2'li Kışlık Bot Çorabı D1142AXNS
Birlikte Al Kazan

DefactoResmi satıcı rozeti Kadın 2'li Kışlık Bot Çorabı D1142AXNS

Polyester
4.7
(21)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Sepette319,99 TL399,99 TL
DeFacto Kadın 2'li Kışlık Bot Çorabı D1141AXNS
Birlikte Al Kazan

DefactoResmi satıcı rozeti Kadın 2'li Kışlık Bot Çorabı D1141AXNS

Polyester
4.7
(10)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
299,99 TL
(150 TL/adet)
Hakan Collezione Kadın Kahverengi Premium Aerobik Uzun Tozluk Bot Çorabı

Hakan Collezione Kadın Kahverengi Premium Aerobik Uzun Tozluk Bot Çorabı

4.3
(10)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

3 Al 2 Öde

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

-%25

149,99 TL
199,99 TL
izaycollection 3 ' ADET ÖZEL ALPAKA YÜNÜ DERBİLİ UNİSEX BOT ÇORAP

izaycollection 3 ' ADET ÖZEL ALPAKA YÜNÜ DERBİLİ UNİSEX BOT ÇORAP

4.5
(246)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
289 TL
(96,33 TL/adet)
Bamuta Yün Dizaltı Bot Çorabı CAMEL Rengi

Bamuta Yün Dizaltı Bot Çorabı CAMEL Rengi

Yünlü
4.8
(103)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
149,99 TL
DoDe Flora Kadın Tozluk Düz Renkli Aerobik Bot Çorap
Fenomen Seçimi

DoDe Flora Kadın Tozluk Düz Renkli Aerobik Bot Çorap

4.5
(77)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
149 TL
Bamuta Yün Dizaltı Bot Çorabı Lacivert
Fenomen Seçimi

Bamuta Yün Dizaltı Bot Çorabı Lacivert

Yünlü
4.6
(65)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
149,99 TL
Bamuta Kadın  Dizaltı Yün Bot Çorabı Siyah
Fenomen Seçimi

Bamuta Kadın Dizaltı Yün Bot Çorabı Siyah

Yünlü
4.6
(261)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
149,99 TL

Fiyat

Fiyat Geçmişi

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?