Dut Pekmezi

114+ Ürün
Organic Windy Valley Organik Dut Pekmezi 460 gr & Tahin 300 gr Şekersiz Doğal...
Videolu Ürün

Organic Windy ValleyResmi satıcı rozeti Organik Dut Pekmezi 460 gr & Tahin 300 gr Şekersiz Doğal Set

250 - 500 gr
4.4
(7)
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
649 TL
(2.163,33 TL/kg)
Trendyol Plus ile616,55 TL
NATUREL BEYAZ DUT PEKMEZİ ORGANİK 1 KG

NATUREL BEYAZ DUT PEKMEZİ ORGANİK 1 KG

Kargo Bedava
594,99 TL
(594,99 TL/kg)
ABDULLAH DAĞ ABDULLAH DAĞ Hatay Yöresel Kara Dut Kan Dut Şurubu Karadut Özü 5...

ABDULLAH DAĞ ABDULLAH DAĞ Hatay Yöresel Kara Dut Kan Dut Şurubu Karadut Özü 5 Kg / 5000 ml

5.0
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.550 TL
(310 TL/kg)
ABDULLAH DAĞ ABDULLAH DAğ Hatay Yöresel Kara Dut Kan Dut Şurubu Karadut Özü 2...

ABDULLAH DAĞ ABDULLAH DAğ Hatay Yöresel Kara Dut Kan Dut Şurubu Karadut Özü 2 Kg / 2000 ml

5.0
(2)
Kargo Bedava
650 TL
(325 TL/kg)
Darende Kayısı Dünyası Katkısız Köy Dut Pekmezi 500 Gr – Doğal ve Özenle Pake...

Darende Kayısı Dünyası Katkısız Köy Dut Pekmezi 500 Gr – Doğal ve Özenle Paketlenmiş

500 - 1000 gr
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
490 TL
(980 TL/kg)
Sade Organik Dut Pekmezi 460 gr
Fenomen Seçimi

Sade Organik Dut Pekmezi 460 gr

4.5
(65)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
Sepette262,42 TL349,90 TL
Care Up Kara Mürverli C Vitaminli Propolisli Dut Pekmezi 350g
Yetkili Satıcı

Care UpResmi satıcı rozeti Kara Mürverli C Vitaminli Propolisli Dut Pekmezi 350g

4.7
(38)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
309 TL
EVVAHE DOĞAL Dut Pekmezi (300 GR.)
Başarılı Satıcı

EVVAHE DOĞAL Dut Pekmezi (300 GR.)

4.9
(12)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Sepette309,51 TL325,80 TL
Trendyol Plus ile278,56 TL
Sade Organik Tahin & Dut Pekmezi
Fenomen Seçimi

Sade Organik Tahin & Dut Pekmezi

4.5
(25)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
Sepette374,92 TL499,90 TL
Genel Markalar Karadut Pekmezi (urmu Dut) 500 Gr.

Genel Markalar Karadut Pekmezi (urmu Dut) 500 Gr.

4.0
(2)
Kargo Bedava
654 TL
Üzüm Organik Ev Yapımı Beyaz Dut Pekmezi Pet 1 Kg

Üzüm Organik Ev Yapımı Beyaz Dut Pekmezi Pet 1 Kg

3.0
(1)
Kargo Bedava
699 TL
Genel Markalar Dut Pekmezi 800 Gr

Genel Markalar Dut Pekmezi 800 Gr

3.7
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
Sepette189,28 TL193,14 TL
Torku DUT PEKMEZİ

Torku DUT PEKMEZİ

500 - 1000 gr
Kargo Bedava
395 TL
Kalaycıoğlu Beyaz 935g Tahin 1 Kg Dut Pekmez
Yetkili Satıcı

Kalaycıoğlu Beyaz 935g Tahin 1 Kg Dut Pekmez

4.7
(15)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
439 TL
(439 TL/kg)
ŞİTOĞLU Dut Pekmezi 800 Gr.

ŞİTOĞLU Dut Pekmezi 800 Gr.

275 TL
(343,75 TL/kg)
BAYRAM MERT HELVA Kara Dut Pekmezi (850 Gr)

BAYRAM MERT HELVA Kara Dut Pekmezi (850 Gr)

500 - 1000 gr
5.0
(3)
Kargo Bedava
768,70 TL
(904,35 TL/kg)
Essen Organik Organik Dut Pekmezi 350g

Essen Organik Organik Dut Pekmezi 350g

5.0
(2)
Sepet ikonuSepette %40 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %40 İndirim
Sepette217,30 TL362,16 TL
Organik Gurme Organik Dut Pekmezi 380 Gr + Organik Tahin 330 Gr

Organik Gurme Organik Dut Pekmezi 380 Gr + Organik Tahin 330 Gr

3.4
(12)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %7 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %7 İndirim
Sepette463,93 TL498,85 TL
Çare Burada 9 Karışım Pekmez Özü 330 Gr (Keçiboynuzu, Üzüm, Karadut, Nar, Kar...
Birlikte Al Kazan

Çare Burada 9 Karışım Pekmez Özü 330 Gr (Keçiboynuzu, Üzüm, Karadut, Nar, Kara Üzüm, Hurma, Pancar, Andız, Dut)

Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Kargo Bedava
30 TL Kupon
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Sepette472,47 TL640,99 TL
ABDULLAH DAĞ Hatay Yöresel Kara Dut Kan Dut Şurubu Karadut Özü 1/2 Kg / 500 Gr

ABDULLAH DAĞ Hatay Yöresel Kara Dut Kan Dut Şurubu Karadut Özü 1/2 Kg / 500 Gr

1.0
(1)
195 TL
(390 TL/kg)
Toprak Doğal Dut Pekmezi 300 G Erzincan - Şekersiz Dut Pekmezi - Kemaliye Eği...
Fenomen Seçimi

Toprak Doğal Dut Pekmezi 300 G Erzincan - Şekersiz Dut Pekmezi - Kemaliye Eğin Dut Pekmezi - Doğal Dut Pekmezi

250 - 500 gr
4.5
(51)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
484,60 TL
(1.615,33 TL/kg)
Gürbüzden Dut Pekmezi 400 Gr

Gürbüzden Dut Pekmezi 400 Gr

4.9
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
229 TL
(572,50 TL/kg)
Genel Markalar Dut Pekmezi Tortum 1 Kg

Genel Markalar Dut Pekmezi Tortum 1 Kg

4.3
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
499 TL
Baş Değirmenler Malatya Yöresi Beyaz Dut Pekmezi 950gr (Brüt 1285 gr) (Odun a...

Baş Değirmenler Malatya Yöresi Beyaz Dut Pekmezi 950gr (Brüt 1285 gr) (Odun ateşinde kaynatıldı) (Sezon 2024-25)

1.0
(1)
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
654,94 TL
(689,41 TL/kg)

Kuponlu Ürünler

Fiyat

Fiyat Geçmişi

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Bugün Kargoda

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?