Xiaomi Redmi A5

73+ προϊόν(τα)
Xiaomi Redmi A5, οθόνη IPS 6,88", μνήμη RAM 4GB, αποθηκευτικός χώρος 128GB, κ...
Flash sale

XiaomiΣήμα επίσημου πωλητή Redmi A5, οθόνη IPS 6,88", μνήμη RAM 4GB, αποθηκευτικός χώρος 128GB, κάμερα 32MP, Android 15, χρυσό

4.5
(4)
Διαθέσιμες φωτογραφίες αξιολόγησης

Κατώτερη τιμή 14 ημερών

Δωρεάν αποστολή

Κατώτερη τιμή 14 ημερών

-5%

123,50
130
Xiaomi Κινητό τηλέφωνο Xiaomi Redmi A5, Διπλή κάρτα SIM, 3GB RAM, 64GB, Μαύρο...
Πωλητής με αστέρι

Xiaomi Κινητό τηλέφωνο Xiaomi Redmi A5, Διπλή κάρτα SIM, 3GB RAM, 64GB, Μαύρο, XIANEG300803

4.2
(9)
Δωρεάν αποστολή
106,57
Xiaomi Κινητό τηλέφωνο Xiaomi Redmi A5, Διπλή SIM, 3GB RAM, 64GB, Μπλε Ωκεανού

Xiaomi Κινητό τηλέφωνο Xiaomi Redmi A5, Διπλή SIM, 3GB RAM, 64GB, Μπλε Ωκεανού

4.7
(10)
Διαθέσιμες φωτογραφίες αξιολόγησης
Δωρεάν αποστολή

-26%

89
120
Xiaomi Οθόνη LCD + Μονάδα αφής + Μπροστινό κάλυμμα Redmi A5 Μαύρο Πακέτο Επισ...

Xiaomi Οθόνη LCD + Μονάδα αφής + Μπροστινό κάλυμμα Redmi A5 Μαύρο Πακέτο Επισκευής

Δωρεάν αποστολή
−1 EUR με 2+ προϊόντα
−2 EUR με 3+ προϊόντα
Δωρεάν αποστολή
41,61
Xiaomi Poco C71/ Redmi A5 4G Οθόνη αφής, με πλαίσιο, Έκδοση με μακρύ flex, Μα...

XiaomiΣήμα επίσημου πωλητή Poco C71/ Redmi A5 4G Οθόνη αφής, με πλαίσιο, Έκδοση με μακρύ flex, Μαύρο, Ανταλλακτικό

Δωρεάν αποστολή
65,94
Xiaomi Poco C71/ Redmi A5 4G Οθόνη αφής, με πλαίσιο, Έκδοση με μακρύ flex, Μα...

XiaomiΣήμα επίσημου πωλητή Poco C71/ Redmi A5 4G Οθόνη αφής, με πλαίσιο, Έκδοση με μακρύ flex, Μαύρο, Ανταλλακτικό

Δωρεάν αποστολή
65,94
Xiaomi Προστατευτικό οθόνης Techsuit για Redmi A5 4G (Τυπικό), Σκληρυμένο γυα...

Xiaomi Προστατευτικό οθόνης Techsuit για Redmi A5 4G (Τυπικό), Σκληρυμένο γυαλί, Πλήρες

Δωρεάν αποστολή
12,42
Xiaomi Θήκη για Redmi A5 4G (Τοπική), Techsuit, Magic Shield, Μαύρη

Xiaomi Θήκη για Redmi A5 4G (Τοπική), Techsuit, Magic Shield, Μαύρη

Δωρεάν αποστολή
13,98
Xiaomi Προστατευτικό οθόνης Smart Protection Premium Classic για Redmi A5 4G ...

Xiaomi Προστατευτικό οθόνης Smart Protection Premium Classic για Redmi A5 4G (Τυπικό),

Δωρεάν αποστολή
35,71
Xiaomi Θήκη για Redmi A5 4G (Τυπική), Techsuit, SparkleSkin, Διαφανής

Xiaomi Θήκη για Redmi A5 4G (Τυπική), Techsuit, SparkleSkin, Διαφανής

Δωρεάν αποστολή
18,63
Xiaomi Θήκη για Redmi A5 4G (Τυπική), Techsuit, CamGuard Pro, Κόκκινη

Xiaomi Θήκη για Redmi A5 4G (Τυπική), Techsuit, CamGuard Pro, Κόκκινη

Δωρεάν αποστολή
19,80
Xiaomi Θήκη για Redmi A5 4G (Τυπική), Techsuit, CamGuard Pro, Μπλε

Xiaomi Θήκη για Redmi A5 4G (Τυπική), Techsuit, CamGuard Pro, Μπλε

Δωρεάν αποστολή
19,80
Xiaomi Θήκη για Redmi A5 4G (Τυπική), Techsuit, CamGuard Pro, Μαύρη

Xiaomi Θήκη για Redmi A5 4G (Τυπική), Techsuit, CamGuard Pro, Μαύρη

Δωρεάν αποστολή
19,80
Xiaomi Πίσω Κάλυμμα Σιλικόνης 0.5mm Διαφανές (Xiaomi Redmi A3 4G)

Xiaomi Πίσω Κάλυμμα Σιλικόνης 0.5mm Διαφανές (Xiaomi Redmi A3 4G)

Δωρεάν αποστολή
8,89
Xiaomi Μεμβράνη προστασίας πίσω κάμερας Techsuit για Redmi A5 4G (στάνταρ), σ...

Xiaomi Μεμβράνη προστασίας πίσω κάμερας Techsuit για Redmi A5 4G (στάνταρ), σκληρυμένο γυαλί,

Δωρεάν αποστολή
11,64
Xiaomi Θήκη για Redmi A5 4G (Τυπική), Techsuit, Confy, Μαύρη

Xiaomi Θήκη για Redmi A5 4G (Τυπική), Techsuit, Confy, Μαύρη

Δωρεάν αποστολή
22,51
Xiaomi Θήκη για Redmi A5 4G (Τυπική), Techsuit, Ημερολόγιο, Μαύρη

Xiaomi Θήκη για Redmi A5 4G (Τυπική), Techsuit, Ημερολόγιο, Μαύρη

Δωρεάν αποστολή
21,74
Xiaomi Θήκη για Redmi A5 4G (Τυπική), Techsuit, Δερμάτινο Θήκη, Μαύρη

Xiaomi Θήκη για Redmi A5 4G (Τυπική), Techsuit, Δερμάτινο Θήκη, Μαύρη

Δωρεάν αποστολή
14,94
Xiaomi Κινητό τηλέφωνο Redmi A5, 64GB, 3GB RAM, 4G, φορτιστής 15W, μαύρο

XiaomiΣήμα επίσημου πωλητή Κινητό τηλέφωνο Redmi A5, 64GB, 3GB RAM, 4G, φορτιστής 15W, μαύρο

4.0
(4)
Δωρεάν αποστολή

-10%

135
150
Xiaomi Κινητό τηλέφωνο Xiaomi Redmi A5, Διπλή SIM, 3GB RAM, 64GB, Πράσινο XIA...

XiaomiΣήμα επίσημου πωλητή Κινητό τηλέφωνο Xiaomi Redmi A5, Διπλή SIM, 3GB RAM, 64GB, Πράσινο XIAVER300804

4.8
(30)
Διαθέσιμες φωτογραφίες αξιολόγησης
Δωρεάν αποστολή

-4%

125
130
Xiaomi Θήκη για Redmi A5 4G (Τοπική), Techsuit, SoftFlex, Μαύρη

Xiaomi Θήκη για Redmi A5 4G (Τοπική), Techsuit, SoftFlex, Μαύρη

Δωρεάν αποστολή
13,20
Xiaomi Θήκη για Redmi A5 4G (Τοπική), Techsuit, Carbon, Μαύρη

Xiaomi Θήκη για Redmi A5 4G (Τοπική), Techsuit, Carbon, Μαύρη

Δωρεάν αποστολή
13,59
Xiaomi Θήκη για Redmi A5 4G (Τυπική), Techsuit, CamGuard Pro, Μωβ

Xiaomi Θήκη για Redmi A5 4G (Τυπική), Techsuit, CamGuard Pro, Μωβ

Δωρεάν αποστολή
19,80
Xiaomi Θήκη για Redmi A5 4G (Τοπική), Techsuit, Διαφανής, Διαφανής

Xiaomi Θήκη για Redmi A5 4G (Τοπική), Techsuit, Διαφανής, Διαφανής

Δωρεάν αποστολή
12,23

Προωθητικά προϊόντα

Τιμή

Συμβατό εμπορικό σήμα

Εσωτερική μνήμη

Μοντέλο κινητού τηλεφώνου

Ταχύτητα σύνδεσης κινητής τηλεφωνίας

Μέγεθος οθόνης

Διπλή κάρτα SIM

Χωρητικότητα RAM

Τύπος υποδοχής

Ισχύς μπαταρίας (mAh)

Τεχνητή νοημοσύνη

Ποσό μπροστινής κάμερας

Αξιολογήσεις με φωτογραφίες