Global Mobilya

707+ Ürün
LİFE GLOBAL Yapışkanlı Sök-Tak Siyah 21x21cm Fotoğraf Çerçevesi - 3'lü Paket ...
En Çok Satan 4. Ürün

LİFE GLOBAL Yapışkanlı Sök-Tak Siyah 21x21cm Fotoğraf Çerçevesi - 3'lü Paket PVC Li

4.1
(211)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

30 TL Kupon

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%17

269 TL
327,75 TL
Genel Markalar Mc.pierobaby Ortopedik Bambu Bebek Yatağı Park Beşik Yatağı Ço...
Fenomen Seçimi

Genel Markalar Mc.pierobaby Ortopedik Bambu Bebek Yatağı Park Beşik Yatağı Çocuk Yatakları Oyun Parkı Yatağı

4.2
(714)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
485,50 TL
Beden bilgisi
60 x 120
Tomuycuk %100 Pamuklu Bebek Banyo Kesesi El Kuklası Panda – Yumuşak Cilt Dost...

Tomuycuk %100 Pamuklu Bebek Banyo Kesesi El Kuklası Panda – Yumuşak Cilt Dostu Bebek Yıkama Eldiveni Oyuncak

4.7
(18)
Sepet ikonuEv'de Sepette %5 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuEv'de Sepette %5 İndirim
Sepette111,66 TL117,54 TL
Tomuycuk %100 Pamuklu & Başlıklı Bebek Banyo Havlusu - Panda Nakışlı & Havlu-...
En Çok Satan 8. Ürün

Tomuycuk %100 Pamuklu & Başlıklı Bebek Banyo Havlusu - Panda Nakışlı & Havlu- Yumuşak & Su Emici

4.4
(357)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuEv'de Sepette %3 İndirim
3 TL Kupon
Sepet ikonuEv'de Sepette %3 İndirim
Sepette312,03 TL321,68 TL
Takaz Global Çok Amaçlı Takım Askısı Ceket Pantolon Askısı 10 ADET 720503

Takaz Global Çok Amaçlı Takım Askısı Ceket Pantolon Askısı 10 ADET 720503

Ahşap
4.8
(611)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
599 TL
(59,90 TL/adet)
LİFE GLOBAL Yapışkanlı Sök-Tak Paspartulu Beyaz 14x14cm POLA Kare Fotoğraf Çe...

LİFE GLOBAL Yapışkanlı Sök-Tak Paspartulu Beyaz 14x14cm POLA Kare Fotoğraf Çerçevesi - 6'lı PaketPaket PVC Li

4.1
(30)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
25 TL Kupon
328,81 TL
LİFE GLOBAL Siyah Çerçeve Seti 9 Adet 20x20 PVC Lİ

LİFE GLOBAL Siyah Çerçeve Seti 9 Adet 20x20 PVC Lİ

4.5
(132)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Kargo Bedava
30 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Sepette731,70 TL813 TL
MY BABY JOY MYBABYJOY BANK MİNDERİ İÇ VE DIŞ MEKAN UZUN KOLTUK MİNDERİ 100X45...

MY BABY JOY MYBABYJOY BANK MİNDERİ İÇ VE DIŞ MEKAN UZUN KOLTUK MİNDERİ 100X45X8 CM

4.0
(7)
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
850 TL
YEMA GLOBAL 8 Bölmeli Kilit Kapaklı Taşınabilir Saklama Kabı Kahvaltılık Orga...

YEMA GLOBAL 8 Bölmeli Kilit Kapaklı Taşınabilir Saklama Kabı Kahvaltılık Organizer Gıda Kutusu Piknik Seti

1.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
Kargo Bedava
15 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
Sepette863,30 TL890 TL
Trendyol Plus ile776,97 TL
mc.pierobaby Özel Ölçü Palet Minderi Bahçe Iç Ve Dış Mekan Minderi Özel Ölçüler
Flaş ürün ikonuFlaş Ürün
00:00:00

mc.pierobaby Özel Ölçü Palet Minderi Bahçe Iç Ve Dış Mekan Minderi Özel Ölçüler

5.0
(5)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
150 TL Kupon

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%17

7.558,39 TL
9.200 TL
Ta-Fu Global DÜZ KEK SAKLAMA KABI 3 Adet Kapaklı (Büyük-30cm 11cm Yük./Düz-30...
Birlikte Al Kazan

Ta-Fu Global DÜZ KEK SAKLAMA KABI 3 Adet Kapaklı (Büyük-30cm 11cm Yük./Düz-30cm 6cm Yük./Orta-26cm 11cm Yük.)

4.8
(5)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
299,90 TL
(99,97 TL/adet)
Trendyol Plus ile269,91 TL
LİFE GLOBAL Yapışkanlı Sök-Tak Paspartulu Siyah 14x14cm POLA Kare Fotoğraf Çe...

LİFE GLOBAL Yapışkanlı Sök-Tak Paspartulu Siyah 14x14cm POLA Kare Fotoğraf Çerçevesi - 6'lı PaketPaket PVC Li

4.2
(127)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
30 TL Kupon
Kargo Bedava
450 TL
LİFE GLOBAL Yapışkanlı Sök-Tak Paspartulu Siyah 14x14cm POLA Kare Fotoğraf Çe...

LİFE GLOBAL Yapışkanlı Sök-Tak Paspartulu Siyah 14x14cm POLA Kare Fotoğraf Çerçevesi - 3'lü SetPaket PVC Li

4.0
(20)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
30 TL Kupon
259 TL
mc.pierobaby Uzun Koltuk Minderi Iç Ve Dış Mekan Güneş Dayanıklı Bank & Sanda...
Yetkili Satıcı

mc.pierobaby Uzun Koltuk Minderi Iç Ve Dış Mekan Güneş Dayanıklı Bank & Sandalye Minderi100-45-8 Cm

4.3
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

1.099 TL
1.186,55 TL
LİFE GLOBAL Kendinden Yapışkanlı Pilli Aplik Lamba
Fenomen Seçimi

LİFE GLOBAL Kendinden Yapışkanlı Pilli Aplik Lamba

4.3
(281)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
30 TL Kupon
Kargo Bedava
370 TL
Bebella Mavi Erkek Nohut Bebek Battaniyesi & Kundağı Ayıcık İşlemeli Hastane ...

Bebella Mavi Erkek Nohut Bebek Battaniyesi & Kundağı Ayıcık İşlemeli Hastane Çıkışı Yenidoğan Örtü / Yorgan

4.8
(110)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuEv'de Sepette %3 İndirim
Kargo Bedava
15 TL Kupon
Sepet ikonuEv'de Sepette %3 İndirim
Sepette407,30 TL419,90 TL
Global Ersat DAMLA MANDAL SEPETİ

Global Ersat DAMLA MANDAL SEPETİ

4.7
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
119,60 TL
LİFE GLOBAL Duvara Yapışkan Sök-tak Çerçeve 3'lü Set 21x21 PVC korumalı

LİFE GLOBAL Duvara Yapışkan Sök-tak Çerçeve 3'lü Set 21x21 PVC korumalı

3.5
(4)
25 TL Kupon
299 TL
mc.pierobaby Bank Minderi Sırtlıklı Arkalıklı Bank Minderi bahçe balkon  için...
Yetkili Satıcı

mc.pierobaby Bank Minderi Sırtlıklı Arkalıklı Bank Minderi bahçe balkon için 110x50x5cm

5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
150 TL Kupon
Çok Al Az Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%19

1.999 TL
2.490 TL
mc.pierobaby BANK MİNDERİ İÇ VE DIŞ MEKAN OTURMA MİNDERİ BAHÇE MİNDERİ SU İTİ...
Yetkili Satıcı

mc.pierobaby BANK MİNDERİ İÇ VE DIŞ MEKAN OTURMA MİNDERİ BAHÇE MİNDERİ SU İTİCİ GÜNEŞ DAYANIMLI KUMAŞ 100X45 KREM

4.1
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

-%23

999 TL
1.299 TL
MY BABY JOY MYBABYJOY BANK MİNDERİ İÇ VE DIŞ MEKAN UZUN KOLTUK MİNDERİ 100X45...

MY BABY JOY MYBABYJOY BANK MİNDERİ İÇ VE DIŞ MEKAN UZUN KOLTUK MİNDERİ 100X45X8 CM

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
1.099 TL
MY BABY JOY MYBABYJOY BANK MİNDERİ İÇ VE DIŞ MEKAN UZUN KOLTUK MİNDERİ 100X45...

MY BABY JOY MYBABYJOY BANK MİNDERİ İÇ VE DIŞ MEKAN UZUN KOLTUK MİNDERİ 100X45X8 CM

5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
949 TL
LİFE GLOBAL Lüks Klasik Eskitme 21x21 Çerçeve paspartulu yada paspartusuz çif...

LİFE GLOBAL Lüks Klasik Eskitme 21x21 Çerçeve paspartulu yada paspartusuz çift kullanım

5.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
25 TL Kupon
Kargo Bedava
365 TL
Ta-Fu Global MİKA RENKLİ TABAK 6'LI 23CM ÇAP
Birlikte Al Kazan

Ta-Fu Global MİKA RENKLİ TABAK 6'LI 23CM ÇAP

6
Servis Tabağı
5.0
(1)
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
243,58 TL
Trendyol Plus ile219,22 TL
123...16...30

Kategori

Fiyat

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Kuponlu Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Ek Hizmetler

Global Mobilya: İhtiyaçlarınıza Uygun Fırsatlar Sunuyor.

Ev dekorasyonu, kişisel bir tarz ve yaşam alanında konfor için oldukça önemlidir. Bugün, Global Mobilya kategorisi, geniş bir ürün yelpazesi ile ihtiyaçlarınıza hitap ediyor. Tasarım harikası mobilyalar, uygun fiyatlı seçenekler ve kampanyalı ürünlerle, yaşam alanınızı hayal ettiğiniz gibi dönüştürmek artık mümkün. Sıcak ve davetkar bir atmosfer yaratmanın yanı sıra, fonksiyonel ürünlerle her mekâna uyum sağlamayı hedefliyor. Mobilya alışverişinin keyfini çıkartırken, yaptığınız tercihin her birinin günlük yaşamınıza katkı sağladığını hissedeceksiniz.

Global Mobilya ile Evinizi Güzelleştirin

Global Mobilya, evin farklı alanlarına hitap eden estetik ve pratik ürünler sunuyor. Odanızın sıcaklığını artıracak doğru mobilyayı seçmek, sadece görünüm değil, aynı zamanda konfor açısından da oldukça önemlidir. Evinizdeki düzeni sağlamak, alanın verimli kullanılmasını sağlamak için doğru mobilyalar ile kolaylaşır. Bu nedenle, Global Mobilya kategorisinde yer alan ürünleri incelemek oldukça faydalı.

Hangi tarzı benimserseniz benimseyin, modern, klasik veya endüstriyel tasarımlar arasından seçim yapabilirsiniz. Renk uyumları ve malzeme kalitesi sayesinde, her zevke uygun parçalar bulmak mümkün. İşlevsel ve estetik açıdan zengin seçeneklerle, yaşam alanınızı kişisel bir dokunuşla süslemek oldukça kolay.

Uygun Fiyatlı Global Mobilya Seçenekleri

Global Mobilya'da yer alan uygun fiyatlı ürünler, bütçenizi zorlamadan güzel bir ev yaratmanın anahtarıdır. Mobilya alırken en çok karşılaşılan endişelerden biri, maliyetlerdir. Ancak, global pazarda sunduğu fırsatlar sayesinde, kaliteli ve şık ürünlere erişim oldukça rahat.

Göz alıcı tasarımlar, kalite ve uygun fiyatı bir arada sunarak, alışveriş deneyimini keyifli hale getiriyor. Trendyol üzerinde bulunan indirimli ve kampanyalı ürünleri takip ederek, bütçenizi koruyabilir ve hayalinizdeki dekorasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Global Mobilya Tasarımlarında Stil Seçenekleri

Ev dekorasyonunda stil, kişisel bir tercih meselesidir. Global Mobilya'nın sunduğu çeşitli tasarım seçenekleri ile eviniz kendi hikayesini anlatma fırsatı buluyor. Modern çizgiler ve minimalist detaylar arayanlara hitap eden ürünler ile klasik ve zarif tasarımları bir arada bulmak mümkün.

Renk paletleri ve farklı doku seçenekleri ile her odanın ambiyansını değiştirmek elinizde. Salondan odaya, mutfaktan çalışma alanına kadar geniş bir yelpazede tarzınızı yansıtan parçalar seçebilirsiniz. Hayalinizdeki mekânı yaratırken, size ilham verecek birçok alternatif var.

Sertifikalı Kalite ile Global Mobilya

Global Mobilya'da yer alan ürünler, kalite standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Kullanıcı memnuniyeti odaklı yaklaşımlar sayesinde, mobilyalar uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen ürünler, günlük yaşamın zorluklarına karşı direnç gösterir.

Kalite bir bütündür; hem estetik hem de işlevsellik ile birleştiğinde, uzun süreli bir kullanım sağlar. Seçtiğiniz ürünlerin hem rahatlığı hem de dayanıklılığı, yaşam alanınızı güzelleştirir. Tüm bunlar, Global Mobilya’yı tercih edenlerin memnuniyetini artırır.

Global Mobilya ile Alanınızı Daha Kullanışlı Hale Getirin

Evinizdeki alanı verimli kullanmak, mobilya seçiminize bağlıdır. Global Mobilya, akıllı tasarımları ile her türlü mekânda en iyi çözümü sunar. Modüler mobilyalar, katlanabilir seçenekler ve çok amaçlı tasarımlar, alanınızı daha kullanışlı hale getirmek için ideal ürünlerdir.

Alanınızı optimize ederken, şıklığı ve konforu birlikte sunan bu ürünler, yaşam alanınıza farklı bir boyut kazandırır. Her bir parçanın işlevsel kullanımı, daha düzenli ve ferah bir ev ortaya çıkarır.

Global Mobilya Alışverişinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Global Mobilya alışverişi yaparken nelere dikkate etmek gerektiğine dair bazı ipuçları bulunmaktadır. İlk olarak, ihtiyaçlarınızı belirlemek oldukça önemlidir. Hangi alanlarınızı düzenlemek istediğinizi göz önünde bulundurarak, doğru ürünleri seçebilirsiniz.

Ürünlerin ölçülerini dikkate almak, alanınıza uygun seçimler yapmanızı sağlar. Ayrıca, malzeme kalitesi ve tasarımın dayanıklılığı da göz önünde bulundurulmalıdır. Son olarak, Trendyol üzerindeki kullanıcı yorumları ve ürün incelemeleri, doğru tercihler yapmanıza yardımcı olur.

Global Mobilya ile Eşsiz Hediye Fikirleri

Özel günler, sevdiklerinize hediye almak için harika bir fırsattır. Global Mobilya kategorisinde, çeşitli mobilya seçenekleri ile birbirinden farklı hediye alternatifleri bulmak mümkün. Fonksiyonel ve şık ürünler, hediye almayı düşündüğünüz kişilere unutulmaz bir deneyim sunar.

Dekoratif objelerden, kullanışlı mobilyalara kadar birçok seçenek mevcuttur. Sevdiklerinizi düşündüğünüzde, onların yaşam alanlarına katacağınız bir parça ile mutlu edebilirsiniz. Böylece hem kaliteli hem de anlamlı bir hediye vermiş olursunuz.

Global Mobilya Nereden Alınır?

Global Mobilya ürünlerini, Trendyol üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz. Online alışverişin avantajlarıyla, birkaç tıkla evinizin havasını değiştirecek parçaları almanız mümkün. Eviniz için en uygun tasarımları ve fiyatları sadece birkaç dakika içinde keşfedebilirsiniz.

Global Mobilya Ürünleri Garantili Mi?

Global Mobilya ürünleri, genellikle garanti politikalarına sahiptir. Trendyol üzerinden alacağınız ürünlerde, iade ve değişim koşullarını da göz önünde bulundurarak güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Kalitesiz ürünle karşılaşma olasılığınız minimize edilmiştir.

Global Mobilya Ürünlerinin Teslimat Süresi Ne Kadar?

Global Mobilya ürünlerinin teslimat süresi, sipariş verdiğiniz bölgeye ve ürünün stok durumuna bağlı olarak değişir. Genelde hızlı ve güvenilir bir teslimat süreci söz konusudur. Trendyol, kapınıza kadar ulaştırmayı güvence altına alır.

Global Mobilya Nasıl Bakım Gerektirir?

Global Mobilya ürünlerinin bakımı oldukça kolaydır. Kullanılan malzemeye bağlı olarak, genellikle nemli bir bezle silmek yeterli olacaktır. Yüzey temizliği yaparken kimyasal ürünler kullanmaktan kaçınmanız, ürünlerin ömrünü uzatır.

Global Mobilya İndirimi Nasıl Takip Edilir?

Trendyol üzerinden sıkça güncellenen kampanyalar ile Global Mobilya ürünlerinin indirimlerini takip etmek son derece kolaydır. Mobil uygulama veya web sitesi üzerinden güncel kampanyaları takip ederek avantajlı fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz.

Ev dekorasyonunda bir adım önde olmak için, Global Mobilya ürünlerini incelemeyi unutmayın!