Lastik Yazısı

383+ Ürün
Genel Markalar Motorsiklet Çok Amaclı Sticker Seti 18x17cm
En Çok Satan 6. Ürün

Genel Markalar Motorsiklet Çok Amaclı Sticker Seti 18x17cm

3.9
(354)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
20 TL
Kingstar Michelin Motosiklet Ve Otomobil Uyumlu Lastik Yazısı Sticker Arma
Videolu Ürün

Kingstar Michelin Motosiklet Ve Otomobil Uyumlu Lastik Yazısı Sticker Arma

3.8
(324)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
20 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette263,23 TL265,89 TL
Banxtre Motor için Roll Yazılı Beyaz Renk Sticker Etiket (8CMx1CM)

BanxtreResmi satıcı rozeti Motor için Roll Yazılı Beyaz Renk Sticker Etiket (8CMx1CM)

4.1
(104)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
24,90 TL
ASTUNİNG M Power Motosiklet Ve Otomobil Araç 3d şerit Oto Lastik Yazısı Stick...
Videolu Ürün

ASTUNİNG M Power Motosiklet Ve Otomobil Araç 3d şerit Oto Lastik Yazısı Sticker Arma 4 Adet

3.7
(182)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
20 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette256,19 TL258,78 TL
Kingstar Hankook Motosiklet Ve Otomobil Lastik Yazısı Sticker Arma 4 Adet 2.5 cm
En Çok Değerlendirilen 8. Ürün

Kingstar Hankook Motosiklet Ve Otomobil Lastik Yazısı Sticker Arma 4 Adet 2.5 cm

3.9
(789)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette286,11 TL289 TL
ASTUNİNG HANKOOK lastik yazısı sticker arma şerit 3D 8 adet

ASTUNİNG HANKOOK lastik yazısı sticker arma şerit 3D 8 adet

4.4
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
20 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette445,48 TL449,98 TL
Trendyol Plus ile414,30 TL
ASTUNİNG Speed Hunters Motosiklet Ve Otomobil Araç 3d Oto Lastik Yazısı Stick...
Videolu Ürün

ASTUNİNG Speed Hunters Motosiklet Ve Otomobil Araç 3d Oto Lastik Yazısı Sticker Arma 8 Adet

4.2
(587)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
20 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette418,12 TL422,34 TL
Banxtre Motosiklet 17 Inch Jantlara Uyumlu Beyaz Renk Yarım Jant Şeridi (Tüm ...

BanxtreResmi satıcı rozeti Motosiklet 17 Inch Jantlara Uyumlu Beyaz Renk Yarım Jant Şeridi (Tüm Jantlara Yetecek Kadar 4 Parça)

2.6
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
499,90 TL
ASTUNİNG Hankook Motosiklet Ve Otomobil Araç 3d Oto Lastik Yazısı Sticker Arm...
Videolu Ürün

ASTUNİNG Hankook Motosiklet Ve Otomobil Araç 3d Oto Lastik Yazısı Sticker Arma 4 Adet

3.6
(51)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
20 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette262,33 TL264,98 TL
Baghes Hankook Motosiklet Ve Otomobil Araç 3d Oto Lastik Yazısı Sticker Arma ...

Baghes Hankook Motosiklet Ve Otomobil Araç 3d Oto Lastik Yazısı Sticker Arma Seti – 8 Adet

3.5
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette394,83 TL398,82 TL
Trendyol Plus ile375,09 TL
Performance Stickers Motorsiklet Michelin + Kuyruk Lastik Yazısı Lastik Stike...
Yetkili Satıcı

Performance Stickers Motorsiklet Michelin + Kuyruk Lastik Yazısı Lastik Stiker 15-21İnç Arası Uyumlu 8adet Lastik Sticker

3.8
(74)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
606,20 TL
Kingstar Motosiklet Ve Otomobil Speedhuters Lastik Yazısı Sticker Arma 4 Adet...

Kingstar Motosiklet Ve Otomobil Speedhuters Lastik Yazısı Sticker Arma 4 Adet 2.5 Cm

4.5
(6)
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
20 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette263,32 TL265,98 TL
komauto M Power Motorsiklet Lastik Yazısı 2.5 Cm 8 Adet Tutkal Beyaz Lastik Y...

komautoResmi satıcı rozeti M Power Motorsiklet Lastik Yazısı 2.5 Cm 8 Adet Tutkal Beyaz Lastik Yanağı Sticker Arma

3.5
(4)
Sepet ikonu299 TL'ye %1 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu299 TL'ye %1 İndirim
Sepette412,83 TL417 TL
Sviesa Motosiklet ve Otomobil Araç 3D Oto Lastik Yazısı Sticker Arma Seti
Yetkili Satıcı

Sviesa Motosiklet ve Otomobil Araç 3D Oto Lastik Yazısı Sticker Arma Seti

5.0
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
225 TL
Performance Stickers Kuba TK 03 + Şerit Motorsiklet Lastik Stikeri Lastik Yaz...
Yetkili Satıcı

Performance Stickers Kuba TK 03 + Şerit Motorsiklet Lastik Stikeri Lastik Yazısı 16-19 İnç Arası Uyumlu Lastik Sticker

5.0
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
649 TL
Performance Stickers Dunlop Atv Lastik Stikeri Lastik Yazısı 35mm Tüm Lastik ...
Yetkili Satıcı

Performance Stickers Dunlop Atv Lastik Stikeri Lastik Yazısı 35mm Tüm Lastik Yanaklarına Uyumlu Lastik Sticker 8adet

Kargo Bedava
549 TL
AksoyTuning Hankook Motorsiklet Lastik Yazısı 2.5 Cm 8 Adet Tutkal Beyaz Last...

AksoyTuningResmi satıcı rozeti Hankook Motorsiklet Lastik Yazısı 2.5 Cm 8 Adet Tutkal Beyaz Lastik Yanağı Sticker Arma

Sepet ikonu299 TL'ye %1 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu299 TL'ye %1 İndirim
Sepette400,95 TL405 TL
bombtire 215 50 13 Yokohama Radial 352 Cms 40 Lastik Yazısı Etiketçilere Mura...
Yetkili Satıcı

bombtireResmi satıcı rozeti 215 50 13 Yokohama Radial 352 Cms 40 Lastik Yazısı Etiketçilere Murat 131 4 Adet Yeni Ürün

4.7
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu299 TL'ye %1 İndirim
Sepette321,75 TL325 TL
TUSBA MARKET Tofaş Şahin Doğan Kartal Araç 3d Lastik Jant Yazısı Şerit Sticke...
Flaş ürün ikonuFlaş Ürün
00:00:00

TUSBA MARKETResmi satıcı rozeti Tofaş Şahin Doğan Kartal Araç 3d Lastik Jant Yazısı Şerit Sticker Arma | Tofaş Sticker Arma Şerit

Kargo Bedava
20 TL Kupon
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
490,92 TL
Trendyol Plus ile466,37 TL
Performance Stickers Honda Dio Scooter Lastik Sticker Seti 10-14inç Arası Uyu...
Yetkili Satıcı

Performance Stickers Honda Dio Scooter Lastik Sticker Seti 10-14inç Arası Uyumlu Lastik Yazısı Dekor Lastik Stiker

2.3
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
429,39 TL
Performance Stickers Elektrikli Bisiklet Send Nudes + Şerit Lastik Yazısı Las...
Yetkili Satıcı

Performance Stickers Elektrikli Bisiklet Send Nudes + Şerit Lastik Yazısı Lastik Sticker RKS E-Bike Lastik Stikeri 8adet

Kargo Bedava
649 TL
Performance Stickers Apache TVS RTR 200 Motosiklet Lastik Sticker Seti 15-19i...
Flaş ürün ikonuFlaş Ürün
00:00:00

Performance Stickers Apache TVS RTR 200 Motosiklet Lastik Sticker Seti 15-19inç Uyumlu Lastik Yazısı Lastik Stiker

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

513,47 TL
556,93 TL
Performance Stickers Vespa Primavera Lastik Yazısı Scooter Lastik Stikeri 8ad...
Yetkili Satıcı

Performance Stickers Vespa Primavera Lastik Yazısı Scooter Lastik Stikeri 8adet Tüm Vespa Lastik Yanaklarına Uyumlu

4.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
549 TL
Baghes Speed Hunters Motosiklet Ve Otomobil Araç 3d Oto Lastik Yazısı 4 Adet ...

Baghes Speed Hunters Motosiklet Ve Otomobil Araç 3d Oto Lastik Yazısı 4 Adet Sticker Arma Seti

2.5
(2)
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette296,01 TL299 TL
123...9...16

Fiyat

Kuponlu Ürünler

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Bugün Kargoda

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Farklı Görünüm Sunan Lastik Yazısı Modelleri Trendyol’da!

Araba, motor, bisiklet gibi taşıtları kullanan müşteriler, araçlarını kişiselleştirmek isterler. Arabaların içinde aynaya asılan çeşitli aksesuarlar, bisiklet tekerleğine ya da sepetlerine takılan süsler, motosiklet kasklarında kullanılan figürler farklı bir tarz yaratmanızı sağlar. Araç tekerleklerine yapıştırılan yazılar da bu dekoratif ürünler arasında yer alır. Aracınız için uygun lastik yazısı nı tercih ederek zevkinize göre modifiye edebilirsiniz. Farklı boyut, tasarım ve renkleri bulunan bu dekoratif süsler araçların lastikleri için özel tasarlanır. Bazı parçalar tekli harfler şekilde tekerlek üzerine yapıştırılarak kullanılır. Aynı zamanda tek bir parçadan oluşan büyük tasarımlar da bulunur. Araçların modifiyesinde kullanılan lastik yazısı modelleri çeşitlilik gösterir. Üç boyutlu yazılar birbirinden farklı renkte tasarlanır. Akşam saatlerinde arabanın görünümünü öne çıkarmak için özel olarak üretilen fosforlu modeller bulunur. Müşteri kendi zevkine ve aracın modeline göre uygun parçayı tercih eder. Tekerlek süslerini uygulamak için çeşitli yapıştırıcılar kullanılır. Ürünler lastik yapısına zarar vermez ve çıkarma işlemi kolay bir şekilde yapılabilir. Kuvvetli yapıştırıcılar ve kaliteli yazı kağıtları kötü hava şartlarından karşı dayanıklılık sağlar. Araçlarına şık ve spor bir görünüm kazandırmak isteyen müşteriler tarafından araba lastik yazısı sıklıkla tercih edilir. Sarı, kırmızı, beyaz renklerdeki tasarımlar ile araçlar istenilen görünüme kavuşur. Araba tekerleği ürünlerinin içeriğinde genelde dört tane yazı ve yapıştırıcı bulunur. Kaliteli malzemelerden üretilen seçeneklerin tamamına Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Kullanım Güvenliği Sunan Lastik Yazısı Çeşitleri

Kullanım Güvenliği Sunan Lastik Yazısı Çeşitleri

Sürücüler, çeşitli stickerları yapıştırarak ya da süs eşyaları kullanarak araçlarını modifiye ederler. Araba, motosiklet, scooter ya da bisiklet gibi araçları dekore eden müşteriler lastik yazısını kullanır. Birbirinden farklı renklerde ve tasarımlarda birçok yazı modeli arasından istediğiniz parçayı seçerek araçlarınızı süsleyebilirsiniz. Birbirinden farklı özelliklere sahip ürün seçenekleri sunan lastik yazısı online alışveriş seçenekleriyle müşterilerini memnun eder. Online sistemde yer alan modeller arasından ihtiyacınıza uygun tasarımları satın alabilirsiniz. Lastik yazıları, sürücülerin ihtiyaçlarına göre farklı özelliklerde tasarlanır. Reflektörlü lastik yazısı çeşitleri şık ve kaliteli tasarımı ile karanlık ortamlarda sürücülerin işlerini kolaylaştırır. Karanlıkta yolculuk yaparken, tekerlerde bulunan ve reflektörlü şekilde dizayn edilen kelimeler parlayarak sürücünün varlığını belli eder. Diğer sürücüler tarafından görülmeyi kolaylaştıran tasarım, kazaların da önüne geçer. 3D lastik yazısı tasarımı ile dikkat çeker. Sticker şeklinde ya da yapıştırıcı ile kolay bir şekilde lastik üzerine yapıştırılan ürünler; darbe, kötü hava koşulları, aracın yıkanması gibi olaylardan etkilenmez. Kolay bir şekilde yapıştırılan modeller geri çıkarılırken de pratiklik sağlar. Ürün kuru ve temiz tekerleğin düz olan bölgesine kolay bir şekilde yapıştırılır. Sticker şeklinde tasarlanan ürünler tekli harfler halinde yapıştırılarak kullanılabilir. Ayrı bulunan harfler avantajlı olabilir. Darbe ya da kötü hava koşullarından etkilenen bir harf varsa doğrudan ona müdahale edilebilir. Bisikletinizi kişiselleştirmek ve kendi tarzını yansıtmak için bisiklet lastik yazısı tercih edebilirsiniz. Bisikletinizin diğer bisikletlerden farklı görünmesi ve dikkat çekmesi için size hitap eden, kolay yapıştırılabilen, ergonomik ve uygun fiyatlı ürünleri Trendyol’dan bulabilirsiniz. Hız tutkunu sürücüler, motosiklet lastik yazısı modellerini sıklıkla tercih ederler. Bisiklet ve motosikletlerin tekerlek boyutları farklıdır. Özel tasarlanmış modeller arasından aracınıza uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Spor ve şık tasarımlarıyla; olumsuz hava şartlarından etkilenmeyen, darbe ve çarpmalar sonucunda kolayca deforme olmayan ürünler, sürücülerin beğenisini toplar. Aracınızı modifiye ederken tercih edilen modeller arasından karar vermek için lastik yazısı kullananlar tarafından yapılan yorum ve tavsiyeleri inceleyebilirsiniz. Araçları kişiselleştirmenizi sağlayan ürünleri Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Kaliteli Lastik Yazısı Online Ürün Seçenekleri

Kaliteli Lastik Yazısı Online Ürün Seçenekleri

Araçları kişiselleştirmek isteyen müşteri, kendi zevkine göre ürünler alır. Bu ürünler arasında çok tercih edilen tasarımları ile dikkat çeken jant süsleridir. Sarı, yeşil, mavi, kırmızı, beyaz gibi birbirinden farklı renkler kullanılarak tasarlanan ürünler müşterilerin ilgisini çeker. Renklerin yanında kelimenin içeriğine de önem verilir. Fosforlu lastik yazısı modelleri renk ve tasarımları ile müşterilerin gözdesi olan ürünler arasında yer alır. Canlı ve parlak renkler kullanılarak tasarlanan ürünler dikkat çeker. Teker jantlarına yapışan kelimeler akşam saatlerinde karanlık ortamlarda parlayarak dikkatleri üzerinde toplar. Jant süsleri tekerleklerin boyutuna uygun harflerden oluşur. Sürücüler kılavuzu inceleyerek ürünlerin anlamlarını öğrenebilir. Bu jant süsleri lastiğin boyutları hakkında bilgi verir. Jantlarına yapıştırmak için model arayan müşteri genelde lastik yazısı tavsiye ve yorumlarına önem verir. Tavsiyeler, önceden ürünü satın alan kişilerin görüş ve önerilerini içerir. Satın alınan modele ya da renge karar vermek için tavsiyeleri inceleyerek uygun ürünü satın alabilirsiniz. Lastik beyaz yazı modelleri sürücüler tarafından sıklıkla tercih edilir. Beyaz kelimeler siyah tekerlek üzerinde belirgin durur. Gece geç ve karanlık vakitlerde jantlar üzerinde kendini belli ederek şık görüntü oluşturur. Sarı lastik yazısı modelleri sıklıkla tercih edilir. Sarı rengi gece ya da gündüz ışık altında estetik bir görüntü verir. Aracınız hızla giderken siyah teker üzerine yapıştırılan sarı renkli jant yazısı hoş bir tasarım olarak göze çarpar. Arabanın dört tekeri için özel olarak hazırlanan jant süsleri ve yapıştırıcısını alarak aracınızı istediğiniz şekilde modifiye edebilirsiniz. Yapıştırıcı kullanılmadan sticker şeklindeki ürünleri tercih ederek tekerlek üzerinde şık bir görünüm yaratabilirsiniz. Jant üzerine yapıştırılan kelimelerin kalıcı olabilmesi için lastik yazısı kalemi kullanabilirsiniz. Dış etkenlere karşı dayanıklı malzemelerden üretilen ve uzun süreli kullanım imkanı sunan modelleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Lastik Yazısı Fiyat Aralığı

Her Bütçeye Uygun Lastik Yazısı Fiyat Aralığı

Gün içinde seyahat edilen; bisiklet, motosiklet araba gibi araçların şık biri görüntü sunması beklenir. Bu noktada araç içine süs eşyaları koyabilir, sticker yapıştırarak kişiselleştirme yoluna gidebilirsiniz. Motor, scooter, araba ya da mobilet bisiklet kullananlar spor ve şık bir görüntü elde etmek için tekerleklerin kenarlarına kelimeler yapıştırmayı tercih eder. Jant süslerinin sarı, beyaz, kırmızı, yeşil, mavi gibi renkleri ya da üç boyutlu tasarımları mevcuttur. Araç sahibi jant yazılarını inceleyerek kendi zevkine göre uygun tasarımlı ürünü bulabilir. Jant yazısı alırken aracın lastiğinin boyu ya da modeline dikkat edilmesi gerekir. Farklı boyutlar için uygun olarak tasarlanan modeller bulunur. Dört mevsim kullanıma hitap eden, yağmurdan ve tozdan, etkilenmeyen, darbeye karşı dayanıklı olan süs ürünleri tercih edilir. Kullanılan yapıştırıcının kalitesi, yazının ebatları, kullanılan malzemenin kalitesi, ürünün reflektörlü ya da üç boyutlu olması gibi birçok parametreye göre lastik yazısı fiyatları değişir. Fiyatlar her bütçeye hitap edecek aralıklarda belirlenir. Dörtlü ya da sekizli setler halinde satılan ürünler, müşterilere avantajlı fiyat seçenekleri sunar. İhtiyacınıza uygun kampanyalı jant süsü tasarımlarını Trendyol’dan takip edebilirsiniz. Lastik yazısı indirim dönemi sayesinde ürünlere avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Şık ve farklı tasarımlar arasından uygun modele karar vermek için yorumları inceleyebilirsiniz. Kaliteli malzemelerden üretilen modelleri uzun süre kullanabilirsiniz. Lastik yazısı yorum bölümü ürünleri önceden satın alan kişilerin deneyim ve görüşlerini içerir. Yorumları inceleyerek almak istenilen modeller hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir ve kolay bir şekilde tercih yapabilirsiniz. Trendyol’da zengin ürün çeşitliliği arasından tarzınıza uygun olan modeli bulabilirsiniz. Kolay ve güvenilir bir şekilde lastik yazısı satın al abilirsiniz.

Lastik Yazısı Nasıl Yapıştırılır?

Bu ürünlerin, çeşitli büyüklüklere sahip olan lastikler üzerinde kullanımı mümkündür. Yapıştırma işlemi öncesinde özen gösterilmesi gereken detaylara dikkat ederek etkili sonuçlar yaratabilirsiniz. Severek kullanılan bu yazıları, kısa süre içerisinde yapıştırabilirsiniz. Kuru ve temiz olan lastiklerin üzerine uygulanır. Sticker şeklinde tasarlanan yazıları, harf harf yapıştırmak mümkündür. Harfleri, sticker üzerinden çıkararak lastik üzerinde arzu edilen bölgeye gerekli işlemi yapabilirsiniz. Tekerleğin düz kısmı yapıştırma işlemi için oldukça uygundur. Ön yüzünde bulunan düz kısma harfleri yapıştırarak lastik yazısını kullanabilirsiniz. 3D özelliğe sahip olan yazılar da tercih edebilirsiniz. Farklı kullanım biçimleri sayesinde ilgi çekici olan bu ürünler, lastiklerin estetik bir görünüm kazanmasını sağlamaya yardımcı olur. Aracınızı kişiselleştirme fırsatı sunan ve çeşitli tasarımlara sahip olan bu ürünleri, kolayca temin edebilir ve dikkat çekici bir tasarım oluşturabilirsiniz.

Lastik Yazısı Ne İşe Yarar?

Lastik üzerinde yer alan yazıların taşıdığı çeşitli anlamlar bulunur. Bu ürünler arasından seçim yapmak, tamamen kişisel zevkle ilgilidir. Sürücülerin var olan seçenekler arasından kolay ve etkili bir şekilde seçim yapabilmelerini sağlayan bu yazıları, detaylı şekilde inceleyerek tercihte bulunabilirsiniz. Yaz ya da kış aylarında mevsim koşullarına uygun farklı lastikler kullanılır. Araçları, mevsim şartlarına uygun hale getirebilme noktasında bu ürünlerden sıklıkla yararlanılır. Bu ürünlerin çeşitleri her mevsime uygun olmayabilir. Bu sebeple kullanıma geçmeden önce detaylı bilgi edinmeniz gerekir. Özenle üretilen yazılar gerek stil gerek boyut bakımından farklı tasarımlara sahiptir. Kolay okunabilir yazılar tercih ederek tarzınızı gösterebilirsiniz. Belirli bir hız seviyesinde okunan modeller de vardır. Kullanım amacınıza, ihtiyaçlarınıza ve kişisel zevklerinize hitap eden bir ürün tercih ederek aracınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Lastik Yazısı Nereden Alınır?

Lastikler hakkında temel bilgiler içeren çeşitli harfleri ve yazıları kolaylıkla elde edebilirsiniz. Yapıştırması kolay olmakla birlikte kullanım ömrü de uzun olan ürünler arasında yer alır. Kullanımı mümkün olan mevsim şartları ya da hız sınırı hakkında bilgi veren yazıları pratik şekilde tedarik edebilirsiniz. Farklı biçimlerde tasarlanan ürünler arasından tercihte bulunarak aracı kullanışlı hale getirebilirsiniz. Lastiğin boyutu hakkında da bilgi veren yazılar, farklı açılardan sürücülerin bilgilenmesini sağlar. Hangi ibarenin ne anlama geldiğini kılavuzdan yardım alarak öğrenebilirsiniz. Kullanım biçiminin yanı sıra aşınma miktarını da gösteren yazılar, sürücülerin dikkat ettiği detaylar arasında yer alır. Lastiklerinizi kişiselleştirmenize olanak tanıyan bu ürünleri Trendyol’dan kolayca satın alabilirsiniz.