Mandalorian Oyuncak

85+ Ürün
HOT WHEELS Star Wars The Mandalorian Premium 64 GMC PANEL Metal Die Cast Mode...
Birlikte Al Kazan

HOT WHEELS Star Wars The Mandalorian Premium 64 GMC PANEL Metal Die Cast Model Araba

5.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
17 TL Kupon
Kargo Bedava
444 TL
e-life shop Star Wars The Mandalorian Grogu Baby Yoda Pop Stil 3 Boyutlu Kole...

e-life shop Star Wars The Mandalorian Grogu Baby Yoda Pop Stil 3 Boyutlu Koleksiyon & Karakter Figür Oyuncak 3

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

216,25 TL
220,54 TL
LEGO Star Wars - Mandalorian Warrior Orijinal Minifigür

LEGO Star Wars - Mandalorian Warrior Orijinal Minifigür

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

420 TL
430 TL
Funko Bitty Pop! Mandalorian Mini Koleksiyon Oyuncakları 4'Lü Paket - Mandalo...

Funko Bitty Pop! Mandalorian Mini Koleksiyon Oyuncakları 4'Lü Paket - Mandaloryalı, Kuiil, Offworld

3+ Yaş
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
1.799 TL
e-life shop Star Wars The Mandalorian Grogu Baby Yoda Pop Stil 3 Boyutlu Kole...

e-life shop Star Wars The Mandalorian Grogu Baby Yoda Pop Stil 3 Boyutlu Koleksiyon & Karakter Figür Oyuncak 1

5.0
(1)
329,90 TL
e-life shop The Mandalorian Baby Yoda Grogu Bebek Yoda Aksiyon Figür Oyuncak ...
Videolu Ürün

e-life shop The Mandalorian Baby Yoda Grogu Bebek Yoda Aksiyon Figür Oyuncak Seti 3 Yoda Figürü Bir Arada Set C

309,48 TL
yamanS Mandalorian ve Grogu Figür Yapı Blok Oyuncak(Custom Model)

yamanS Mandalorian ve Grogu Figür Yapı Blok Oyuncak(Custom Model)

299 TL
EXENET Baby Yoda 6'lı Figür Seti Star Wars Mandalorian Bebek Grogu Özel Kolek...
Birlikte Al Kazan

EXENET Baby Yoda 6'lı Figür Seti Star Wars Mandalorian Bebek Grogu Özel Koleksiyon Dekoratif Oyuncaklar

4.6
(27)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Sepette860,92 TL879,72 TL
LEGO Star Wars - Mandalorian Nite Owl Orijinal Minifigür

LEGO Star Wars - Mandalorian Nite Owl Orijinal Minifigür

Kargo Bedava
365 TL
Funko POP! Ride Super Deluxe: Star Wars Hyperspace Heroes - The Mandalorian i...

Funko POP! Ride Super Deluxe: Star Wars Hyperspace Heroes - The Mandalorian in N1 Starfighter (with Grogu) Figür

3+ Yaş
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
4.999 TL
LEGO Star Wars 49 -Mandalorian Super Command Male Orijinal Minifigür

LEGO Star Wars 49 -Mandalorian Super Command Male Orijinal Minifigür

3+ Yaş
5
Kargo Bedava
499,90 TL
Hot Toys Artillery Stormtrooper Sixth Scale Figure Tms47 908285 / The Mandalo...

Hot Toys Artillery Stormtrooper Sixth Scale Figure Tms47 908285 / The Mandalorian

13+ Yaş
Kargo Bedava
21.899,90 TL
LEGO Star Wars 49 - Mandalorian Super Command Female Orijinal Minifigür

LEGO Star Wars 49 - Mandalorian Super Command Female Orijinal Minifigür

3+ Yaş
5
Kargo Bedava
499,90 TL
e-life shop Mandalorian Grogu Baby Yoda İncinerator Stormtrooper Gamorrean Fi...

e-life shop Mandalorian Grogu Baby Yoda İncinerator Stormtrooper Gamorrean Fighter Kylo Ren 6'lı Figür Oyuncak

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

377,20 TL
403,36 TL
e-life shop Star Wars The Mandalorian Grogu Baby Yoda Pop Stil 3 Boyutlu Kole...

e-life shop Star Wars The Mandalorian Grogu Baby Yoda Pop Stil 3 Boyutlu Koleksiyon & Karakter Figür Oyuncak 2

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

245,35 TL
251,58 TL
Star Wars 24 Cm Figür The Mandalorıan E8063-f1567
Başarılı Satıcı

Star Wars 24 Cm Figür The Mandalorıan E8063-f1567

2.5
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
679 TL
Disney Mandalorian Grogu Peluş Figür 8 Cm

DİSNEYResmi satıcı rozeti Mandalorian Grogu Peluş Figür 8 Cm

45 cm
3+ Yaş
Kargo Bedava
875 TL
Hot Toys Grogu Sixth Scale Figure Set 908288 - Star Wars / The Mandalorian Tms43

Hot Toys Grogu Sixth Scale Figure Set 908288 - Star Wars / The Mandalorian Tms43

13+ Yaş
Kargo Bedava
13.399,90 TL
Star Wars FANDROP Mandalorian ve Grogu Diorama

Star WarsResmi satıcı rozeti FANDROP Mandalorian ve Grogu Diorama

3+ Yaş
Kargo Bedava
1.799 TL
Hasbro Star Wars The Mandalorian Beskar Retro Figur

Hasbro Star Wars The Mandalorian Beskar Retro Figur

Kargo Bedava
1.499 TL
LEGO Star Wars - 10 - Karanlık Kılıçlı Mandalorian Orijinal Minifigür

LEGO Star Wars - 10 - Karanlık Kılıçlı Mandalorian Orijinal Minifigür

3+ Yaş
5
Kargo Bedava
649 TL
TOYFEST Star Wars Mandalorian The Child Grogu Baby Yoda Figür - 10 cm
Yetkili Satıcı

TOYFESTResmi satıcı rozeti Star Wars Mandalorian The Child Grogu Baby Yoda Figür - 10 cm

Kargo Bedava
1.837,90 TL
Squishmallows Yıldız Savaşları Serisi - The Mandalorian 20 cm DI01221
Başarılı Satıcı

Squishmallows Yıldız Savaşları Serisi - The Mandalorian 20 cm DI01221

Sepet ikonu299 TL'ye %28 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu299 TL'ye %28 İndirim
Sepette1.072,73 TL1.489,90 TL
scntoys Baby Yoda The Child Baby Yoda The Mandalorian Din Grogu Peluş 28 Cm H...
Yetkili Satıcı

scntoys Baby Yoda The Child Baby Yoda The Mandalorian Din Grogu Peluş 28 Cm HPG49 Bebek Yoda

Sepet ikonu1000 TL'ye %2 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu1000 TL'ye %2 İndirim
Sepette3.233,02 TL3.299 TL

Çocuk Cinsiyeti

Fiyat

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Batarya Türü

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Ek Hizmetler

Mandalorian Oyuncaklar: Galaksinin En Sevilen Koleksiyonları

Mandalorian Oyuncak Dünyasına Hoş Geldiniz

Star Wars evreninin en popüler dizi serilerinden biri olan Mandalorian, hayranlarını kendi dünyasına çeken eşsiz bir dizi. Ve şimdi, siz de bu dünyaya adım atabilir, sevilen karakterleri ve onların benzersiz maceralarını Mandalorian oyuncak koleksiyonları ile keşfedebilirsiniz. Bu oyuncaklar, hem küçük Star Wars hayranları için harika bir oyun arkadaşı hem de yetişkin koleksiyonerler için kıymetli birer koleksiyon parçası oluyor. Üstelik Trendyol, bu heyecan verici Mandalorian oyuncakları için ideal bir adres.

Mandalorian Karakter Figürleri ile Tanışın

Mandalorian oyuncak denildiğinde ilk akla gelen figürler, serinin baş kahramanı olan Din Djarin (Mando) ve sevimli Grogu (Baby Yoda) oluyor. Bu karakter figürleri, detaylı işçiliği ve gerçekçiliği ile dikkat çekiyor. Mando’nun zırhı, silahları ve Grogu’nun sevimlilik dozu yüksek yüz ifadeleri ile bu oyuncaklar, sizi adeta Star Wars evrenine doğru bir yolculuğa çıkarıyor. Ayrıca, karakter figürleri sadece dekoratif olmakla kalmıyor, aynı zamanda yaratıcı oyun senaryoları oluşturmanıza da yardımcı oluyor.

Mandalorian Oyun Setlerinin Büyülü Dünyası

Mandalorian oyun setleri, hayranlara dizinin ikonik sahnelerini tekrar yaşama fırsatı sunuyor. Bu setler, hem çocuklar hem de yetişkinler için eğlenceli bir deneyim sağlıyor. Mandalorian oyuncak evreninde birçok farklı oyun seti bulunuyor ve bunlar sayesinde epik savaş sahnelerini veya Grogu’nun tatlı kaçışlarını evinizde canlandırabilirsiniz. Üstelik, indirimli ve uygun fiyatlı setleri Trendyol’da bulmak çok kolay.

Mandalorian LEGO Setleri

Mandalorian LEGO setleri ile yaratıcılığınızı konuşturmak istemez misiniz? LEGO’nun Mandalorian serisi, hem inşa etmeyi seven çocuklar hem de yetişkin koleksiyoncular için son derece çekici. Farklı zorluk seviyelerinde sunulan bu setler, her yaşa hitap ediyor. Kampanyalı fiyatlarla Trendyol’dan temin edebileceğiniz bu setlerdeki detaylar, oyuncak dünyasında en fazla ilgi gören ürünler arasında. Üstelik, koleksiyonunuza ekleyeceğiniz her yeni parça, yeni maceraların kapısını aralıyor.

Mandalorian Peluş Oyuncaklar

Sıcacık ve yumuşacık bir dokunuş isteyenler için Mandalorian peluş oyuncaklar harika seçenekler sunuyor. Grogu’nun peluş oyuncakları, sevimlilikleri ve kaliteli yapıları ile dikkat çekiyor. Bu oyuncaklar, çocuklarınızın en iyi uyku arkadaşlarından biri olabilir. Peluş oyuncaklar, ayrıca odalarına renk katmak isteyen çocuklar için de güzel birer dekoratif unsur. Trendyol’da avantajlı fiyatlarla bulabileceğiniz bu peluş oyuncaklar, herkesin kalbini kazanıyor.

Mandalorian RC Oyuncaklar

Teknoloji meraklıları için Mandalorian uzaktan kumandalı (RC) oyuncaklar inanılmaz bir deneyim yaşatıyor. Özellikle RC araçlar ve figürler, hareketli savaş sahneleri yaratmak veya kendi maceranızı gerçekleştirmek için ideal. Bu oyuncaklar, kullanıcı dostu tasarımları ve sağlam yapıları ile uzun ömürlü bir eğlence sunuyor. Trendyol’da birçok farklı modelde ve kampanyalı fiyatlarla bu RC oyuncaklarını bulmanız mümkün.

Mandalorian Aksiyon Figürleri ile Heyecan Dolu Anlar

Mandalorian aksiyon figürleri, hareket kabiliyetleri ve detaylı tasarımlarıyla hayran kitlesinin vazgeçilmezi haline geldi. Bu figürler, hem koleksiyoncular hem de oyun severler için ideal. Dizinin en unutulmaz sahnelerini yeniden canlandırabilir ya da yeni hikayeler yaratabilirsiniz. Trendyol’da indirimli fiyatlarla bulabileceğiniz aksiyon figürleri, oyuncak dünyasında benzersiz bir yer edinmenizi sağlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Mandalorian Oyuncaklar hangi yaş grubu için uygundur?

Mandalorian oyuncaklar çeşitli yaş gruplarına hitap eder. Küçük çocuklar için peluş oyuncaklar ve basit figürler uygun olabilirken, daha büyük çocuklar ve yetişkinler için detaylı aksiyon figürleri ve LEGO setleri önerilir. Her ürünün yaş önerisine dikkat ederek seçim yapmak önemlidir.

Mandalorian Oyuncak setleri nereden satın alınabilir?

Mandalorian oyuncak setlerini Trendyol'da bulabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatlar sayesinde aradığınız tüm Mandalorian oyuncaklarını buradan temin edebilirsiniz.

Uzaktan kumandalı Mandalorian Oyuncakları nasıl kullanılır?

Uzaktan kumandalı Mandalorian oyuncakları, kullanıcı dostu tasarımları ile kolayca kontrol edilebilir. Genellikle basit bir kumanda ile çalışırlar ve detaylı kullanım talimatları ürünle birlikte gelir. Bu oyuncaklar, özellikle teknoloji meraklıları için büyük keyif sunar.

Mandalorian LEGO Setleri hangi yaş grubu için uygundur?

Mandalorian LEGO setleri, farklı zorluk seviyelerinde üretilir ve bu sayede çeşitli yaş gruplarına hitap eder. Küçük çocuklar için basit setler, daha büyük çocuklar ve yetişkinler için karmaşık setler bulunmaktadır. LEGO’nun yaş önerileri dikkate alınarak seçim yapılabilir.

Mandalorian Peluş Oyuncakların temizliği nasıl yapılır?

Mandalorian peluş oyuncaklar, yumuşak dokusu ve detayları ile öne çıkar. Temizlik için genellikle elde yıkama veya hafif nemli bir bezle silme yöntemi önerilir. Ürün etiketindeki bakım talimatlarına uygun temizlik yapılması önemlidir.

Mandalorian Aksiyon Figürleri koleksiyoncular için uygun mu?

Evet, Mandalorian aksiyon figürleri, detaylı işçiliği ve sınırlı üretim modelleri ile koleksiyoncular için oldukça idealdir. Trendyol'daki çeşitli aksiyon figürleri arasından koleksiyonunuza eklemek için harika parçalar bulabilirsiniz.

Mandalorian Oyuncakların Sevdiğiniz Tarafları

Mandalorian oyuncaklar, Star Wars evreninin büyüsünü evinize taşıyor. Sevdiğiniz karakterlerle dolu bu oyuncaklar, yaratıcı oyunlar ve dekoratif amaçlar için harika seçenekler sunuyor. Trendyol'da kampanyalı ve avantajlı fiyatlarla sunulan Mandalorian oyuncakları, hem çocuklar hem de yetişkinler için mükemmel birer hediye oluyor. Bu oyuncaklar, galaksinin en sevilen maceralarını sizin için daha da yakın hale getiriyor.

Tipikler ve Teknolojinin Buluşma Noktası: Mandalorian Oyuncaklar

Mandalorian oyuncakları, hikayelerin hepsi yıldızlardan alınmış gibi hissettiriyor. Detaylı tasarımları ve etkileyici özellikleri ile dikkat çeken bu oyuncaklar, hem nostaljik hem de modern bir havası ile oyuncak dünyasında özel bir yer edinmiştir. Çeşitli setler arasında gezinti yaparken, her bir oyuncağın ne kadar ayrıcalıklı olduğuna şahit olacaksınız.

Siz de Trendyol'da Mandalorian Oyuncakları Keşfedin

Mandalorian oyuncak koleksiyonunuza yeni ve heyecan verici parçalar eklemek için ideal fırsatlar Trendyol'da sizleri bekliyor. Şimdi, indirimli ve kampanyalı fiyatlarla bu benzersiz oyuncaklara sahip olabilirsiniz. Mandalorian'ın büyülü dünyasını evinizde yaşatmak istemez misiniz? Hadi, Trendyol'a girin ve bu muhteşem Mandalorian oyuncak seçeneklerini kaçırmayın!