Peçete Yüzüğü

358+ Ürün
Genel Markalar Beyaz Büyük Yıldız Çiçeği 6'lı Peçete Yüzüğü

Genel MarkalarResmi satıcı rozeti Beyaz Büyük Yıldız Çiçeği 6'lı Peçete Yüzüğü

5.0
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette376,10 TL379,90 TL
Karaca Home New Year Yılbaşı Majesty 4'lü Peçete Yüzüğü

Karaca HomeResmi satıcı rozeti New Year Yılbaşı Majesty 4'lü Peçete Yüzüğü

3.4
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2 Al 1 Öde
Kargo Bedava
699,98 TL
Turkco Lüks Tasarım Peçete Yüzüklüğü, 3 Adet
Yetkili Satıcı

TurkcoResmi satıcı rozeti Lüks Tasarım Peçete Yüzüklüğü, 3 Adet

5.0
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
399 TL
Emtory Home 6 Adet Gold Etnik Inci Peçete Yüzüğü
Yetkili Satıcı

Emtory HomeResmi satıcı rozeti 6 Adet Gold Etnik Inci Peçete Yüzüğü

4.7
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Yüksek indirim rozeti

-%50

74,90 TL
149,99 TL
Karamelhome Limon Salkım 8'li Peçete Halkası Yüzüğü

KaramelhomeResmi satıcı rozeti Limon Salkım 8'li Peçete Halkası Yüzüğü

5.0
(9)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette593,50 TL599,50 TL
Emtory Home 6'lı Dekoratif Makrome Halkalı Ahşap Peçete Yüzüğü
Yetkili Satıcı

Emtory HomeResmi satıcı rozeti 6'lı Dekoratif Makrome Halkalı Ahşap Peçete Yüzüğü

4.6
(18)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
194,88 TL
Emtory Home 12'li İnci Boncuklu Jüt İpli Peçete Yüzüğü
Yetkili Satıcı

Emtory HomeResmi satıcı rozeti 12'li İnci Boncuklu Jüt İpli Peçete Yüzüğü

2.5
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%33

49,90 TL
74,99 TL
LC Waikiki Sarı Desenli Metal Peçete Yüzüğü (S6)

LC Waikiki Sarı Desenli Metal Peçete Yüzüğü (S6)

Kargo Bedava
420,99 TL
USD HOME 6 lı gümüş lüx kelebek aksesuarlı servis peçete yüzüğü

USD HOME 6 lı gümüş lüx kelebek aksesuarlı servis peçete yüzüğü

4.8
(11)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette316,97 TL320,17 TL
TR Turan Collection KELEBEK 6'lı Gold Lüks Peçete Halkası, Sedef Mineli Peçet...

TR Turan Collection KELEBEK 6'lı Gold Lüks Peçete Halkası, Sedef Mineli Peçete Yüzüğü

5.0
(13)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
12 TL Kupon
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
629,90 TL
Karamelhome Sarı-beyaz 6'lı Çiçek Demeti Peçete Halkası Yüzüğü

KaramelhomeResmi satıcı rozeti Sarı-beyaz 6'lı Çiçek Demeti Peçete Halkası Yüzüğü

2.0
(1)
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette336,50 TL339,90 TL
İsmet toka 12 ADET - Peçete Halka Yüzük Bamboo Yılbaşı ve Ramazan KARARMAZ) -...

İsmet toka 12 ADET - Peçete Halka Yüzük Bamboo Yılbaşı ve Ramazan KARARMAZ) - Metal Aksesuar

Kargo Bedava
1.199,99 TL
TR Turan Collection KİRAZ 6'lı Gold Lüks Peçete Halkası,Kırmızı Mineli Peçete...

TR Turan Collection KİRAZ 6'lı Gold Lüks Peçete Halkası,Kırmızı Mineli Peçete Yüzüğü

5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
12 TL Kupon
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
649,90 TL
mba decor metal bending art 6'lı Peçete Yüzüğü Gold Paslanmaz Dolu Demir Lüks...
Yetkili Satıcı

mba decor metal bending art 6'lı Peçete Yüzüğü Gold Paslanmaz Dolu Demir Lüks Metal Yüzük Sunum Mutfak Dekorasyonu Sofra

4.6
(16)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
349,99 TL
CWolf Altın Gül Desenli 6'lı Peçete Yüzüğü, şık ve zarif masa aksesuarı

CWolfResmi satıcı rozeti Altın Gül Desenli 6'lı Peçete Yüzüğü, şık ve zarif masa aksesuarı

4.9
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette345,41 TL348,90 TL
Emtory Home 6'lı Beyaz Böğürtlen Inci Peçete Yüzüğü
Yetkili Satıcı

Emtory HomeResmi satıcı rozeti 6'lı Beyaz Böğürtlen Inci Peçete Yüzüğü

4.7
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

-%23

149,90 TL
194,88 TL
Emtory Home Bohem Design | Düğün Nişan Peçete Yüzüğü - Ahşap Peçete Yüzüğü 6 ...
Yetkili Satıcı

Emtory HomeResmi satıcı rozeti Bohem Design | Düğün Nişan Peçete Yüzüğü - Ahşap Peçete Yüzüğü 6 adet

189,99 TL
Ion Gümüş Yaprak Desenli Paslanmaz Çelik Peçete Yüzüğü 6'lı Set

Ion Gümüş Yaprak Desenli Paslanmaz Çelik Peçete Yüzüğü 6'lı Set

5.0
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
2. Ürün %5
Kupon Fırsatı
132 TL
Trendyol Plus ile125,40 TL
Emtory Home 6 Adet Gümüş Dalgalı Halka Peçete Yüzüğü - Plastik Peçete Yüzüğü
Yetkili Satıcı

Emtory HomeResmi satıcı rozeti 6 Adet Gümüş Dalgalı Halka Peçete Yüzüğü - Plastik Peçete Yüzüğü

4.4
(5)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

119,90 TL
129,99 TL
pekars 6'lı Altın Incili Kartanesi Peçete Yüzüğü Halkası
Fenomen Seçimi

pekars 6'lı Altın Incili Kartanesi Peçete Yüzüğü Halkası

4.9
(98)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
599 TL
Karaca Home Enjoy 2'li Peçete Yüzüğü
Fenomen Seçimi

Karaca HomeResmi satıcı rozeti Enjoy 2'li Peçete Yüzüğü

5.0
(3)
Kargo Bedava
2 Al 1 Öde
Kargo Bedava
409,98 TL
Emtory Home 6 Adet Golden Rose Tomurcuk Çiçekli Doğal Ahşap Halkalı Peçete Yü...
Yetkili Satıcı

Emtory HomeResmi satıcı rozeti 6 Adet Golden Rose Tomurcuk Çiçekli Doğal Ahşap Halkalı Peçete Yüzüğü - Düğün Nişan Masa Konsept

4.4
(38)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

-%32

199,90 TL
294,88 TL
Genel Markalar Daire Desen 6’lı Şeffaf Renk 8 Mm Kalınlık Akrilik Peçete Halk...
Birlikte Al Kazan

Genel Markalar Daire Desen 6’lı Şeffaf Renk 8 Mm Kalınlık Akrilik Peçete Halkası Peçete Yüzüğü

3.8
(39)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
139 TL
İsmet toka 6 ADET - GÜMÜŞ D PEÇETE YÜZÜK (PASLANMAZ) YILBAŞI VE RAMAZAN - Met...

İsmet toka 6 ADET - GÜMÜŞ D PEÇETE YÜZÜK (PASLANMAZ) YILBAŞI VE RAMAZAN - Metal Aksesuar

4.3
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
499,99 TL
12345...10...15

Kategori

Kuponlu Ürünler

Fiyat

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?