Plastik Dübel

130+ Ürün
Genel Markalar 8mm Plastik Dişli Sarı Roket Dübel 100 Adet
Başarılı Satıcı

Genel Markalar 8mm Plastik Dişli Sarı Roket Dübel 100 Adet

4.5
(101)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

4. Ürün %2

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

71 TL
75 TL
5NVERA 250 Adet Plastik Dübel Seti (6mm-7mm-8mm) | Duvar ve Beton Montaj Dübeli

5NVERA 250 Adet Plastik Dübel Seti (6mm-7mm-8mm) | Duvar ve Beton Montaj Dübeli

4.6
(31)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
179 TL
5NVERA 5N VERA Karışık Plastik Dübel Seti 100 Adet | 6 mm, 7 mm, 8 mm, 10 mm ...

5NVERA 5N VERA Karışık Plastik Dübel Seti 100 Adet | 6 mm, 7 mm, 8 mm, 10 mm | Beton, Tuğla, Briket ve Gazbeton Uyumlu

5.0
(2)
143,50 TL
miras home 8 mm Plastik Dübel, 8'lik Beyaz Dübel
Başarılı Satıcı

miras home 8 mm Plastik Dübel, 8'lik Beyaz Dübel

5.0
(3)
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
14,73 TL
Trendyol Plus ile13,99 TL
Genel Markalar Plastik -Alçıpan Dübeli -3mm (Pk.İçi/Ad.: 50Adet) -MADE

Genel Markalar Plastik -Alçıpan Dübeli -3mm (Pk.İçi/Ad.: 50Adet) -MADE

4.4
(82)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
99 TL
Genel Markalar Plastik Dübel 7 Mm 100 Adet
Başarılı Satıcı

Genel Markalar Plastik Dübel 7 Mm 100 Adet

4.4
(58)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

4. Ürün %2

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%13

38 TL
44 TL
Made Dubel Plastik Dübel 6 Mm 100 Adet
Başarılı Satıcı

Made Dubel Plastik Dübel 6 Mm 100 Adet

4.5
(50)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

4. Ürün %2

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%17

38 TL
46 TL
Genel Markalar Plastik Çivili Korniş Dübeli 7 Mm Extra 1 Paket- 10 Adet Dübel

Genel Markalar Plastik Çivili Korniş Dübeli 7 Mm Extra 1 Paket- 10 Adet Dübel

4.5
(24)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
20 TL
Genel Markalar Plastik Roket Dübel 8 Mm 50 Adet

Genel Markalar Plastik Roket Dübel 8 Mm 50 Adet

4.4
(5)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
35 TL
SWİSTAR Plastik Roket Dübel 8 Mm (500 Ad.)

SWİSTAR Plastik Roket Dübel 8 Mm (500 Ad.)

4.4
(88)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
270 TL
Genel Markalar Plastik Çivili Delçak Korniş Dübeli - 25 Adet Dübel

Genel Markalar Plastik Çivili Delçak Korniş Dübeli - 25 Adet Dübel

4.6
(18)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Çok Al Az Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Yüksek indirim rozeti

-%43

49,90 TL
89 TL
Genel Markalar DB80 Plastik Dübel Karma Seti Paket 80 Adet

Genel Markalar DB80 Plastik Dübel Karma Seti Paket 80 Adet

4.4
(94)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
145 TL
Genel Markalar Orbofix Çivili Korniş Dübeli 1 Paket (500 ADET)

Genel Markalar Orbofix Çivili Korniş Dübeli 1 Paket (500 ADET)

Dübel
4.5
(24)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
318 TL
Genel Markalar Plastik Dübel 8 Mm 100 Adet
En Çok Değerlendirilen 5. Ürün

Genel Markalar Plastik Dübel 8 Mm 100 Adet

4.6
(377)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
4. Ürün %2
72 TL
(0,72 TL/adet)
Adem Koç 8 mm Plastik Sarı Renkli Dübel (50 Adet)

Adem Koç 8 mm Plastik Sarı Renkli Dübel (50 Adet)

4.8
(41)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
51,73 TL
ESSENTIA BUILD & HOME Korniş Dübeli Delçak 8 mm (25’li) – Çivili Plastik Perd...

ESSENTIA BUILD & HOME Korniş Dübeli Delçak 8 mm (25’li) – Çivili Plastik Perde Rayı Dübeli

74 TL
Nif Plastik Dişli 8lik Roket Dübel 10 Adet Sarı Dübel 8 mm Roket Dübel 10 Adet
Başarılı Satıcı

Nif Plastik Dişli 8lik Roket Dübel 10 Adet Sarı Dübel 8 mm Roket Dübel 10 Adet

3.7
(3)
4. Ürün %2
18 TL
ALETÇANTAM Kanatlı Alçıpan Dübeli Plastik Kelebek Dubel 100 'lü Paket
Yetkili Satıcı

ALETÇANTAM Kanatlı Alçıpan Dübeli Plastik Kelebek Dubel 100 'lü Paket

4.4
(20)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
178,89 TL
Genel Markalar Plastik Dübel 6 - 1000 Adet

Genel Markalar Plastik Dübel 6 - 1000 Adet

4.7
(49)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
218,40 TL
Made Dubel Plastik Dübel 8 mm 50 Adet
Başarılı Satıcı

Made Dubel Plastik Dübel 8 mm 50 Adet

4.3
(3)
4. Ürün %2
28 TL
Made Dubel Made Plastik Performance Roket Dübeli 10 Mm ( 50 Adet )
Başarılı Satıcı

Made Dubel Made Plastik Performance Roket Dübeli 10 Mm ( 50 Adet )

4.4
(17)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
4. Ürün %2
72 TL
ALETÇANTAM Matkap Uçlu Turbolet Alçıpan Dübeli Plastik Burgu Dubel 100 'lü Paket
Yetkili Satıcı

ALETÇANTAM Matkap Uçlu Turbolet Alçıpan Dübeli Plastik Burgu Dubel 100 'lü Paket

3.8
(18)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
199,98 TL
Fischer Duopower Fıscher 8x40 Çift Bileşenli Plastik Dübel
Videolu Ürün

Fischer Duopower Fıscher 8x40 Çift Bileşenli Plastik Dübel

5.0
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

560 TL
600 TL
EMİRHANNALBUR Made 10 mm Tuğla Boşluk Dübeli - Yüksek Tutuşlu Plastik Dübel 5...

EMİRHANNALBUR Made 10 mm Tuğla Boşluk Dübeli - Yüksek Tutuşlu Plastik Dübel 50 Adet

180 TL
1234...6

Fiyat

Toplu Satışa Uygun

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Plastik Dübel Kullanımının Avantajları ve Çeşitleri

Plastik Dübel: Evinizin Gizli Kahramanı

Hiç duvarınıza bir raf yaparken ya da bir tablo asmadan önce endişe duyduğunuz oldu mu? İşte bu gibi anlarda plastik dübel en büyük yardımcınız olabilir. Onlarca farklı türde ve boyutta mevcut olan plastik dübeller, evlerimizde ve iş yerlerimizde birçok amaca hizmet eder. Dayanıklılığı, estetik görünümü ve kolay montajı ile plastik dübeller, istediğiniz projeleri hayata geçirebilmeniz için gereken desteği sağlar.

Plastik dübel kullanımı, sadece vida kullanarak montaj yapmaktan çok daha güvenlidir. Vidalar, duvar yüzeyine direkt olarak monte edilirse zamanla gevşeyebilir veya yerinden çıkabilir. İşte burada plastik dübeller devreye girer; onlar vidayı yerine sıkıca sabitler ve zamanla oluşabilecek gevşemeleri önler. Trendyol’dan alacağınız uygun fiyatlı ve kaliteli plastik dübeller sayesinde projelerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Dayanıklı ve Kolay Kullanımlı Plastik Dübel

Plastik dübellerin ilk dikkat çeken özelliği dayanıklılığıdır. Hafif ama bir o kadar da sağlam yapısı sayesinde duvar, beton, ahşap ya da tuğla yüzeylere rahatlıkla monte edilebilir. Bunun yanı sıra, dübel takmak için özel bir uzmanlık veya pahalı aletler gerektirmediğinden, her evde kolaylıkla kullanılabilir. Basitçe, uygun delik büyüklüğünde matkapla bir delik açıp dübeli içine yerleştirin ve sonrasında vidayı takın. İşte, bu kadar kolay!

Plastik dübeller günümüzün yoğun yaşam tarzına tam uyum sağlar. PVC malzemeden üretilen bu dübeller, uzun ömürlü kullanım sunar ve sizi tekrar tekrar dübel değiştirme zahmetinden kurtarır. Dübelin sunduğu avantajlardan biri de geniş ürün yelpazesidir. Farklı boyut ve tiplerdeki dübeller, çeşitli ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde çözümler sunar. Ayrıca, Trendyol’daki kampanyalı ve indirimli ürünler sayesinde büyük tasarruf da sağlayabilirsiniz.

Plastik Dübel Ne İçin Kullanılır?

Plastik dübel kullanımında çeşitlilik oldukça fazladır. Genellikle dolap montajı, raf sistemleri, ayna ve tablo asma, elektrik prizleri gibi evde pratik çözümler üretmek için tercih edilir. Montaj işlemlerinin güvenli ve sağlam olması, plastik dübellerin en büyük avantajlarındandır. Üstelik farklı yüzey türlerine uygun dübeller sayesinde birçok projeyi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Plastik dübellerle sadece ev içi projeleri değil, aynı zamanda iş yerlerinizde de birçok uygulama gerçekleştirebilirsiniz. Ofis dolapları, tabelalar, reklam panoları gibi çeşitli eşyaların montajında plastik dübellerden yararlanabilirsiniz. Plastik dübeller, sağlam ve dengeli montaj yapmak isteyenler için doğru tercih olacaktır. Ayrıca, plastik dübeller rutubet ve korozyon gibi dış etkenlere karşı dirençlidir, böylece nemli ve açık hava koşullarında bile kararlı performans gösterir.

Uygun Fiyatlı Plastik Dübel Çeşitleri

Her proje ve ihtiyaç için birbirinden farklı plastik dübel çeşidi bulunmaktadır. Uygun fiyatlı plastik dübeller ile projelerinize en ekonomik çözümleri sağlayabilirsiniz. Trendyol'da bulabileceğiniz çeşitli plastik dübel ürünleri şunlardır:

  • Standart Plastik Dübel: Genellikle evde basit montaj işlemleri için kullanılır. Betona, tuğlaya veya alçıpan duvarlara vidalanabilir.
  • Genişleyebilir Plastik Dübel: Daha ağır yükler için ideal olan bu dübel türü, vidalar sıkıldığında genişleyerek daha güçlü bir tutuş sağlar.
  • Kancalı Plastik Dübel: Askılıklarda, perde raylarında ve zincirle asılan aksesuarlar için kullanılır.
  • Metal Destekli Plastik Dübel: Yüksek mukavemet ve dayanıklılık gerektiren montaj işlemlerinde tercih edilir.

İster zorlu projeler, ister basit onarım işleri olsun, ihtiyacınıza uygun plastik dübelleri Trendyol'dan avantajlı fiyatlarla temin edebilirsiniz. Bu sayede, işleriniz kısa sürede ve güvenle tamamlanır.

Plastik Dübel Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Plastik dübel seçerken bazı önemli noktalara dikkat etmek gerekir. Öncelikle, kullanılacak yüzeyin türü ve kalınlığı önemlidir. Farklı yüzeyler için farklı dübel çeşitleri gerekebilir. Duvarın içeriği (alçıpan, tuğla, beton vb.) ve taşıması gereken yük miktarı göz önünde bulundurulmalıdır. Ayrıca, doğru vidaları kullanmak da seçtiğiniz dübelin işlevselliğini etkiler.

Bazı dübeller hafif işler için uygundur, bazıları ise daha ağır yükler taşıyabilir. Bu nedenle, dübeli kullanacağınız projeye uygun olarak seçmelisiniz. Ayrıca, herhangi bir montaj işlemi öncesi dübelin doğru yerleşimi ve montajının nasıl yapılacağına dair temel bilgi sahibi olmak işinizi kolaylaştıracaktır. Trendyol'da çeşitli dübel kategorilerini inceleyebilir ve ihtiyacınıza yönelik en iyi ürünlere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Plastik Dübel Montajı: Adım Adım Rehber

Bir plastik dübel montajı yapmak istiyorsanız, adım adım rehberimiz tam size göre. İlk olarak, dübeli takacağınız yüzeye uygun matkap ucunu seçmelisiniz. İdeal delik çapı, dübel boyutuna uygun olmalıdır. Daha sonra;

  1. Matkap ucu ile delik açın,
  2. Deliği temizleyin ve plastik dübeli yerleştirin,
  3. Vidayı dübele geçirin ve sıkıca vidalayın.

Bu basit ve etkili yöntemle sağlam ve güvenli bir montaj gerçekleştirebilirsiniz. Karmaşık aletlere gerek olmadan, basit adımlarla birçok proje sayesinde başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Trendyol'dan ihtiyacınıza uygun dübel ve vidaları seçerek, keyifli ve başarılı projeler yapabilirsiniz.

Plastik Dübel ile Trendyol'da Alışveriş Keyfi

Trendyol'un geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatları, plastik dübel alışverişinizi daha eğlenceli ve ekonomik hale getirir. Trendyol'un sunduğu çeşitli plastik dübeller arasından ihtiyacınıza uygun olanları seçebilir, kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli markaların uygun fiyatlı dübel seçenekleri, projelerinize kolaylık sağlar ve güven verir.

Trendyol'da sunulan müşteri yorumları bölümünden, diğer kullanıcıların deneyimlerine göz atabilir ve en doğru ürünü seçmeniz için fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca, ihtiyacınıza uygun olan dübelleri kolayca bulabilmek için detaylı filtreleme seçeneklerini kullanabilir, alışverişinizi daha kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Plastik Dübel Kullanımında Sık Sorulan Sorular

Plastik Dübel Nasıl Takılır?

İlk olarak, dübeli takacağınız yüzeye uygun matkap ucunu seçerek delik açmalısınız. Ardından dübeli deliğe yerleştirip, vidayı içine geçirmelisiniz. Matkap ya da tornavida yardımıyla vidayı sıkıca vidalayarak montajı tamamlayabilirsiniz.

Plastik Dübel Hangi Yüzeylerde Kullanılır?

Plastik dübeller çok yönlü olup, çoğunlukla beton, tuğla, alçıpan ve ahşap gibi çeşitli yüzeylerde kullanılabilir. Yüzey türüne göre uygun dübel seçimi ve montaj yapılması önemlidir.

En Sağlam Plastik Dübel Hangisidir?

En sağlam plastik dübel, kullanım amacınıza ve yüzey türüne göre değişiklik gösterebilir. Genişleyebilir ve metal destekli plastik dübeller, ağır yükler taşımak için daha uygundur.

Plastik Dübel Hangi Yüzeylere Uygulanamaz?

Genellikle plastik dübeller, içine vida girmesi için yeterince sert olmayan yüzeylerde, örneğin yumuşak alçı veya süngerimsi malzemelerde kullanılmaz. Bu tür durumlarda özel dübel türleri tercih edilebilir.

Plastik Dübel Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Plastik dübellerin en büyük avantajları arasında yüksek dayanıklılık, kolay montaj ve geniş uygulama alanları bulunur. Plastik dübeller, vidaların güvenli ve sağlam bir şekilde monte edilmesini sağlar ve zamanla gevşeme riskini azaltır.

Plastik Dübel Nereden Alınır?

Plastik dübel çeşitlerini ve ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri Trendyol üzerinden rahatlıkla bulabilirsiniz. Trendyol, sunduğu geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlar ile plastik dübel alışverişinizi kolaylaştırır.