Blender Tefal

60+ articol(e)
TEFAL Blender de Masa, BL46EN38 Respect, 800 W, 1.5 L, Negru/Inox

TEFALInsignă comerciant oficial Blender de Masa, BL46EN38 Respect, 800 W, 1.5 L, Negru/Inox

Cel mai mic preț de 7 zile

Livrare gratuită

Cel mai mic preț de 7 zile

370,49
Lei
TEFAL Blender BlendForce 2 BL420131, 600W, 4 blender-uri, recipient 2L, alb

TEFALInsignă comerciant oficial Blender BlendForce 2 BL420131, 600W, 4 blender-uri, recipient 2L, alb

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită
12 RON cupon

Cel mai mic preț de 30 zile

-12%

252
Lei
285,49
TEFAL Blender de Mana, HB672830 Quickchef+, 1000 W, 0.7 L, Negru/Inox

TEFALInsignă comerciant oficial Blender de Mana, HB672830 Quickchef+, 1000 W, 0.7 L, Negru/Inox

Livrare gratuită
421,49
Lei
TEFAL Blender Blendforce BL435831
Comerciant de top

TEFALInsignă comerciant oficial Blender Blendforce BL435831

Livrare gratuită

-9%

367,18
Lei
402,40
TEFAL Blender de Mana, HB944138 InfinyForce, 1000 W, Bol 0.8 L, Continuu + Tu...

TEFALInsignă comerciant oficial Blender de Mana, HB944138 InfinyForce, 1000 W, Bol 0.8 L, Continuu + Turbo viteze, Inox/Negru

Livrare gratuită
335,49
Lei
TEFAL Blender de Mana, HB46E838 Respect, 700 W, 0.7 L, Negru/Inox

TEFALInsignă comerciant oficial Blender de Mana, HB46E838 Respect, 700 W, 0.7 L, Negru/Inox

Livrare gratuită
243,49
Lei
TEFAL HB453138 Easychef 3 in 1

TEFALInsignă comerciant oficial HB453138 Easychef 3 in 1

Livrare gratuită
317,49
Lei
TEFAL Blender Tefal Minimix BL16GE30, 400W, 2 trepte de viteza, recipient din...
Comerciant de top

TEFALInsignă comerciant oficial Blender Tefal Minimix BL16GE30, 400W, 2 trepte de viteza, recipient din sticla termorezistent 0.7 L

Livrare gratuită

-9%

287,40
Lei
314,64
TEFAL BLENDER DE MÂNĂ HB673830

TEFALInsignă comerciant oficial BLENDER DE MÂNĂ HB673830

Livrare gratuită
17 RON cupon
Livrare gratuită

-5%

354
Lei
372,49
TEFAL BL1C0230 LightMix, 300 ml, 2 lame, Galben

TEFALInsignă comerciant oficial BL1C0230 LightMix, 300 ml, 2 lame, Galben

Livrare gratuită
10 RON cupon
Livrare gratuită

-10%

209
Lei
232,49
TEFAL Blender de mână Respect HB46E838 - Soluție de bucătărie puternică și pr...
Comerciant de top

TEFALInsignă comerciant oficial Blender de mână Respect HB46E838 - Soluție de bucătărie puternică și prietenoasă

5.0
(1)
Livrare gratuită
19 RON cupon
Livrare gratuită

-9%

394,30
Lei
432,23
TEFAL Set de accesorii 5-in-1 pentru robot de bucatarie Coach Mix & Drink XF6...
Comerciant de top

TEFAL Set de accesorii 5-in-1 pentru robot de bucatarie Coach Mix & Drink XF650038, dedicate pentru mixare, amestecare, macinare, tocare si zdrobire a ghetii, negru

Livrare gratuită

-20%

440
Lei
547
TEFAL Blender Yummy Gourmet HB55W430 pentru prepararea hranei bebelușilor, 60...

TEFALInsignă comerciant oficial Blender Yummy Gourmet HB55W430 pentru prepararea hranei bebelușilor, 600W, aparat 4-în-1, capacitate maximă 800ml, 2 programe automate, accesoriu Baby Gourmet, alb

Livrare gratuită
599,99
Lei
TEFAL Blender Tefal BL19H4F0, 1000 W, 8 viteze, Bol 0.7 l / 0.4 l (Albastru)
Comerciant de top

TEFALInsignă comerciant oficial Blender Tefal BL19H4F0, 1000 W, 8 viteze, Bol 0.7 l / 0.4 l (Albastru)

4.5
(4)
Imagini din recenzii disponibile

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită
25 RON cupon

Cel mai mic preț de 30 zile

-33%

517,99
Lei
771,99
TEFAL Blender de sticlă Blendforce 2 Coppertinto 800W cu tehnologie Powelix
Comerciant de top

TEFALInsignă comerciant oficial Blender de sticlă Blendforce 2 Coppertinto 800W cu tehnologie Powelix

Livrare gratuită
21 RON cupon
Livrare gratuită

-9%

438,55
Lei
480,90
TEFAL Blender de imersie Quickchef Pro 1000W cu viteze multiple și accesorii,...
Comerciant de top

TEFALInsignă comerciant oficial Blender de imersie Quickchef Pro 1000W cu viteze multiple și accesorii, negru/oțel inoxidabil

Livrare gratuită
21 RON cupon
Livrare gratuită

-9%

436,11
Lei
478,22
TEFAL Borcan de sticlă pentru blender - BL42/BL43/BL47 și Moulinex LM42/LM43/...

TEFAL Borcan de sticlă pentru blender - BL42/BL43/BL47 și Moulinex LM42/LM43/LM45/LM48

Livrare gratuită
7 RON cupon
Livrare gratuită
150
Lei
TEFAL Blender de mână Turbomix HB1218, 350 W, negru

TEFALInsignă comerciant oficial Blender de mână Turbomix HB1218, 350 W, negru

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită
8 RON cupon

Cel mai mic preț de 30 zile

-8%

165
Lei
179,49
TEFAL Robot de bucătărie planetar 1100 W, bol din oțel inoxidabil de 4,6 L, 8...

TEFAL Robot de bucătărie planetar 1100 W, bol din oțel inoxidabil de 4,6 L, 8 viteze, blender de 1,25 L, funcție Pulse, negru

Livrare gratuită
969
Lei
TEFAL Blender de mână Quickchef 3 în 1 din cupru, 1000 W, cu viteze reglabile
Comerciant de top

TEFALInsignă comerciant oficial Blender de mână Quickchef 3 în 1 din cupru, 1000 W, cu viteze reglabile

Livrare gratuită
18 RON cupon
Livrare gratuită

-9%

364,93
Lei
399,93
TEFAL Blender Tefal BL962B38 Ultrablend Cook, 1300 W (Negru/Gri)
Comerciant de top

TEFALInsignă comerciant oficial Blender Tefal BL962B38 Ultrablend Cook, 1300 W (Negru/Gri)

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită
40 RON cupon

Cel mai mic preț de 30 zile

-33%

1.015,99
Lei
1.507,70
TEFAL OptiChef 2 in 1, 800 W, 10 viteze, tocator 500ml, picior din inox, Negru

TEFALInsignă comerciant oficial OptiChef 2 in 1, 800 W, 10 viteze, tocator 500ml, picior din inox, Negru

Livrare gratuită
13 RON cupon
Livrare gratuită

-11%

272
Lei
305,49
TEFAL Blender de mână Quickchef+ 1000W cu turbo și accesorii
Comerciant de top

TEFALInsignă comerciant oficial Blender de mână Quickchef+ 1000W cu turbo și accesorii

Livrare gratuită
25 RON cupon
Livrare gratuită

-9%

512,58
Lei
562,33
TEFAL Blender Tefal, 450 W, 2 trepte viteza, 1.5 litri, viteza ajustabila, fu...

TEFAL Blender Tefal, 450 W, 2 trepte viteza, 1.5 litri, viteza ajustabila, functie Pulse, antialunecare

Livrare gratuită
251
Lei

Articole promoționale

Preț

Istoricul prețurilor

Tensiune

Disc de grătar și de feliere

Recenzii cu imagini