Solingen

929+ Ürün
Solingen Simli Siyah 6’lı Tırtıklı Meyve Bıçağı
En Çok Satan 1. Ürün

Solingen Simli Siyah 6’lı Tırtıklı Meyve Bıçağı

Meyve Bıçağı
6
4.6
(15606)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
259,50 TL
(43,25 TL/adet)
Solingen 3’lü Micro Doğrama Bıçağı
En Çok Satan 3. Ürün

Solingen 3’lü Micro Doğrama Bıçağı

Belirtilmemiş
3
4.4
(3107)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
167,50 TL
(55,83 TL/adet)
Solingen 2' li Paslanmaz Çelik Kesim Panosu , Levhası - Çelik Kesme Tahtası
En Çok Satan 1. Ürün

Solingen 2' li Paslanmaz Çelik Kesim Panosu , Levhası - Çelik Kesme Tahtası

Çelik
4.3
(1503)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
367,90 TL
Solingen Ritter Mavi 3'lü Keskin Mutfak Bıçağı Seti - Paslanmaz Alman Çeliği
En Çok Ziyaret Edilen 4. Ürün

Solingen Ritter Mavi 3'lü Keskin Mutfak Bıçağı Seti - Paslanmaz Alman Çeliği

Belirtilmemiş
3
4.4
(58)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
154,76 TL156,32 TL
Solingen Meyve Ve Sebze Bıcagı Tırtıklı Simli Gri
En Çok Satan 5. Ürün

Solingen Meyve Ve Sebze Bıcagı Tırtıklı Simli Gri

Meyve Bıçağı
1 Parça
4.5
(439)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
180 TL
Solingen Micro Sebze Doğrama Bıçağı 2'li Siyah
Hızlı Teslimat

Solingen Micro Sebze Doğrama Bıçağı 2'li Siyah

Dilimleme Bıçağı
1
4.4
(1549)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
165 TL
(82,50 TL/adet)
Solingen Meyve Sebze Soyacağı Paslanmaz Çelik Profesyonel Soyacak
En Çok Satan 2. Ürün

Solingen Meyve Sebze Soyacağı Paslanmaz Çelik Profesyonel Soyacak

4.9
(64)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
3 Adede %3
74,95 TL
Solingen Beyaz Meyve Bıçağı 6'lı Set
Hızlı Teslimat

Solingen Beyaz Meyve Bıçağı 6'lı Set

Meyve Bıçağı
6
4.6
(1760)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
180 TL
(30 TL/adet)
Solingen 6'lı Tırtıklı Meyve Ve Sebze Bıçak Seti
Hızlı Teslimat

Solingen 6'lı Tırtıklı Meyve Ve Sebze Bıçak Seti

Bıçak Seti
6 Kişilik
4.6
(331)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
3 Adede %3
189,30 TL
Solingen MICRO GENEL DOĞRAMA BIÇAĞI&FUŞYA PIRILTI SERİSİ
Hızlı Teslimat

Solingen MICRO GENEL DOĞRAMA BIÇAĞI&FUŞYA PIRILTI SERİSİ

Şef Bıçağı
3
4.5
(116)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
175 TL
Solingen El Rondosu 1500 ML Paslanmaz Çelik 3 Bıçaklı Doğrayıcı -Gri
Hızlı Teslimat

Solingen El Rondosu 1500 ML Paslanmaz Çelik 3 Bıçaklı Doğrayıcı -Gri

4.0
(214)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
450 TL
Solingen Orijinal 6’lı Meyve Sebze, 2’li Soyacak Micro Ve Oyacak 10’lu Set ÇE...
Hızlı Teslimat

Solingen Orijinal 6’lı Meyve Sebze, 2’li Soyacak Micro Ve Oyacak 10’lu Set ÇEYİZLİK SET

Meyve Bıçağı
6+
4.5
(112)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
749,99 TL
Solingen Tırtıklı Meyve ve Sebze Bıçağı 6 Adet
Başarılı Satıcı

Solingen Tırtıklı Meyve ve Sebze Bıçağı 6 Adet

Meyve Bıçağı
6
4.6
(1132)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

4 Adede %2

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

263 TL
290,72 TL
(43,83 TL/adet)
Solingen Doğrama Bıçağı 2'li Siyah Günlük Genel Kullanım
Başarılı Satıcı

Solingen Doğrama Bıçağı 2'li Siyah Günlük Genel Kullanım

Soyma Bıçağı
1
4.5
(720)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
4 Adede %2

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

844 TL
869 TL
(422 TL/adet)
Solingen Orijinal 3’lü Micro Renkli Et Sebze Doğrama Bıçağı GRİ-KIRMIZI-SİYAH
Hızlı Teslimat

Solingen Orijinal 3’lü Micro Renkli Et Sebze Doğrama Bıçağı GRİ-KIRMIZI-SİYAH

Dilimleme Bıçağı
3
4.3
(103)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
315,21 TL
Trendyol Plus ile300,86 TL
Solingen Profesyonel Pembe Meyve Bıçağı Ultra Keskin Paslanmaz Çelik Mutfak B...
Hızlı Teslimat

Solingen Profesyonel Pembe Meyve Bıçağı Ultra Keskin Paslanmaz Çelik Mutfak Bıçağı 6'lı Set

Meyve Bıçağı
6
4.7
(31)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
165 TL
Solingen Micro Tırtıklı Sebze Doğrama Bıçağı Siyah 3'lü
Hızlı Teslimat

Solingen Micro Tırtıklı Sebze Doğrama Bıçağı Siyah 3'lü

Meyve Bıçağı
3
4.3
(347)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
199 TL
(66,33 TL/adet)
Solingen Düz Uçlu Cımbız 7335 – Profesyonel Kaş Şekillendirme ve Bakım
Süper Fırsat Ürünü
En Çok Değerlendirilen 2. Ürün

Solingen Düz Uçlu Cımbız 7335 – Profesyonel Kaş Şekillendirme ve Bakım

4.1
(3154)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
15 TL Kupon
Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
149,90 TL199,90 TL
Solingen PASLANMAZ ÇELİK 3 BIÇAKLI EL RONDOSU 1500 ML

Solingen PASLANMAZ ÇELİK 3 BIÇAKLI EL RONDOSU 1500 ML

5.0
(1)
Kargo Bedava
350 TL
Solingen Yeşil Meyve Bıçağı 6'lı Set
Hızlı Teslimat

Solingen Yeşil Meyve Bıçağı 6'lı Set

Meyve Bıçağı
6
4.5
(253)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
180 TL
(30 TL/adet)
Solingen Ritter Gri 3'lü Keskin Mutfak Bıçağı Seti - Paslanmaz Alman Çeliği
Hızlı Teslimat

Solingen Ritter Gri 3'lü Keskin Mutfak Bıçağı Seti - Paslanmaz Alman Çeliği

Belirtilmemiş
3
4.1
(14)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
167,31 TL169 TL
Solingen Paslanmaz Çelik Kesme Tahtası 2 Adet Bakteri Üremesini Engelleyen Yüzey
Hızlı Teslimat

SolingenResmi satıcı rozeti Paslanmaz Çelik Kesme Tahtası 2 Adet Bakteri Üremesini Engelleyen Yüzey

Çelik
4.3
(196)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
419,90 TL
Solingen Rıtter Tırtıklı Sebze Doğrama Bıçağı Siyah
Hızlı Teslimat

Solingen Rıtter Tırtıklı Sebze Doğrama Bıçağı Siyah

Dilimleme Bıçağı
1 Parça
4.6
(218)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Çok Al Az Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

185 TL
191 TL
Solingen Simli Delikli Mor 6’lı Meyve Bıçağı Seti
Hızlı Teslimat

Solingen Simli Delikli Mor 6’lı Meyve Bıçağı Seti

6
Meyve Bıçağı
4.5
(20)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
165 TL
(27,50 TL/adet)
Solingen Micro Tırtıklı Doğrama Bıçağı Siyah
Hızlı Teslimat

Solingen Micro Tırtıklı Doğrama Bıçağı Siyah

Dilimleme Bıçağı
1
4.7
(1474)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
144 TL
Solingen Soyacak Simli Beyaz 2li
Hızlı Teslimat

Solingen Soyacak Simli Beyaz 2li

4.6
(514)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
199,98 TL
Solingen Tırtıksız Doğrama Bıçağı Siyah
Hızlı Teslimat

Solingen Tırtıksız Doğrama Bıçağı Siyah

Belirtilmemiş
1 Parça
4.4
(132)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
3 Adede %3
348,72 TL
Solingen Simli Siyah Meyve Bıçağı 12'li
En Çok Değerlendirilen 5. Ürün

Solingen Simli Siyah Meyve Bıçağı 12'li

Meyve Bıçağı
6+
4.5
(4448)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
421 TL
(35,08 TL/adet)
Solingen 4’lü Profesyonel Manikür Seti | Bileyli Tırnak Pensi, Et Pensi, Mani...
Hızlı Teslimat

Solingen 4’lü Profesyonel Manikür Seti | Bileyli Tırnak Pensi, Et Pensi, Manikür Makası & Kronk Et itici

4.4
(21)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
3 Adede %3
Kargo Bedava
715 TL
Solingen 12'li Meyve-sebze-doğrama Bıçağı Ve 2'li Soyacak 14'lü Set Siyah
Hızlı Teslimat

Solingen 12'li Meyve-sebze-doğrama Bıçağı Ve 2'li Soyacak 14'lü Set Siyah

Meyve Bıçağı
6+
4.6
(1218)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
559 TL
Solingen Micro Tırtıklı Doğrama Bıçağı Sarı 3 Adet
Hızlı Teslimat

Solingen Micro Tırtıklı Doğrama Bıçağı Sarı 3 Adet

Dilimleme Bıçağı
3
4.5
(159)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Çok Al Az Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%12

199,22 TL
228,54 TL
(66,41 TL/adet)
Solingen 7 Parça Bıçak Seti – 6 Adet Tırtıklı Meyve Sebze Bıçağı + 1 Tırtıklı...
Hızlı Teslimat

Solingen 7 Parça Bıçak Seti – 6 Adet Tırtıklı Meyve Sebze Bıçağı + 1 Tırtıklı Soyacak

Meyve Bıçağı
6+
3 Adede %3
349 TL
Solingen Yan Ve Düz Soyacak 2'li Siyah
En Çok Değerlendirilen 4. Ürün

Solingen Yan Ve Düz Soyacak 2'li Siyah

4.4
(1501)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
199,90 TL
Solingen Tırtıklı Meyve Bıçakları Simli Siyah ( 6 Adet)
Hızlı Teslimat

Solingen Tırtıklı Meyve Bıçakları Simli Siyah ( 6 Adet)

Meyve Bıçağı
6
4.4
(83)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
290 TL
(48,33 TL/adet)
Solingen 2’li Tırnak Makası Seti 3102 – El Ve Ayak Için

Solingen 2’li Tırnak Makası Seti 3102 – El Ve Ayak Için

4.1
(1520)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu500 TL'ye 50 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu500 TL'ye 50 TL İndirim
459,65 TL509,65 TL
Solingen Micro Tırtıklı Sebze Doğrama Bıçağı 6'lı (KARIŞIK)
Hızlı Teslimat

Solingen Micro Tırtıklı Sebze Doğrama Bıçağı 6'lı (KARIŞIK)

Meyve Bıçağı
6
4.3
(392)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
435 TL
(72,50 TL/adet)
123...14...26

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Videolu Ürünler

Fiyat

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Ek Hizmetler

Kullanışlı Solingen Ürünleri Trendyol’da!

Günlük ihtiyaçlarınızın arasında yer alan Solingen marka ürünler çokça açıdan avantaj sağlar. Bıçaktan tırnak makasına kadar keskinliğiyle ihtiyacınızı karşılayan ürünlerin yanı sıra kullanışlı mutfak malzemelerini de bulabilirsiniz. Farklı ihtiyaçlarınızı pratikleştiren ve kolaylık sağlayan modellere sahiptir. Solingen modelleri hem şık hem de ergonomik tasarım içerir. Kullanım kolaylığının yanı sıra göz alıcı renklerdeki materyalleri, hayatınızın birçok alanında tercih edebilirsiniz. Mutfakta yemek yaparken doğrama, bölme gibi işlemleri keskin bir bıçak yardımıyla yapmanız mümkündür. Solingen Türkiye ürünleri arasında dünya standartlarına göre uyumlu kişisel bakım ürünlerinizi tamamlayabilirsiniz. Gündelik hayatınızda tarz yaratan aksesuar seçiminizi yapabilir, mutfağınızı pratik malzemelerle düzenleyebilirsiniz. Solingen plus kalitesinde yaşamınıza uygun kullanışlı ürünleri bir arada Trendyol’da bulabilirsiniz. Farklı modelleri zevkinize göre değerlendirebilirsiniz.

Farklı Renklere Sahip Solingen Modelleri

Farklı Renklere Sahip Solingen Modelleri

Geniş seçenekteki renkleri Solingen ürünleri içerisinde bulabilirsiniz. Mutfaktan, kişisel bakım ürünlerine, aksesuarlara kadar çeşitli ihtiyaçlarınıza göre yorumlayabilirsiniz. Kullanışlı, şık ve ergonomik boyutta tasarımları günlük hayatınızın içerisine yerleştirebilirsiniz. Solingen bıçak kullanımında büyük, orta ve küçük boyları tercih edebilirsiniz. Sebzeleri, meyveleri, etleri, kahvaltılık ürünleri ve birçok malzemeyi rahatlıkla doğrayabilir, iki veya daha fazla parçaya bölebilirsiniz. Bıçağı elinizle kolayca tutabilir ve çevirdiğiniz yönde kesim işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Solingen masat, Solingen çakı ve Solingen pense kullanımına yer verebilirsiniz. Bıçağın farklı modellerini keskinlik ihtiyaçlarınızı gidermek ve küçük boyutlara indirgemek için bulundurabilirsiniz. Kişisel bakım ihtiyaçlarınızı Solingen manikür seti ile karşılayabilirsiniz. Bu sayede tırnaklarınız doğal, güçlü ve bakımlı görünür. Temiz bir görünüm elde edebilirsiniz. Güzellik ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, Solingen tırnak makası ile kirlilikten uzaklaştırabilirsiniz. Uzayan tırnaklarınızı keserek şekilli görünüme yer verebilirsiniz. Kişisel bakımlarınızda tırnaklarınıza gerekli özeni sağlayabilirsiniz. Trendlere uygun kesim şekillerini uygulayabilirsiniz. Haftalık bakımlarınız arasına Solingen kullananlardan biri olma fırsatını yerleştirebilirsiniz. Aynı zamanda sevdiklerinizle farklı renklerde bakım ürünleri hediye edebilirsiniz. Bakım ihtiyaçlarınızı kullanışlı materyallerle karşılayabilirsiniz. Solingen gözlük kullanımı ile tarzınızı belirleyebilirsiniz. Modaya uygun kombinasyon tercihlerinizi rahatlıkla bir araya getirebilirsiniz.

Göz Alıcı Solingen Çeşitleri

Göz Alıcı Solingen Çeşitleri

Kişisel bakımınızı Solingen cımbız ile yapabilirsiniz. Kaşlarınızı kolaylıkla sevdiğiniz akımlara göre şekillendirebilir ve fazlalıkları el yordamıyla kullanım avantajıyla alabilirsiniz. Acı, kızarma gibi problemlerin önüne geçerek bakımlarınıza hız kazandırabilirsiniz. Solingen törpü ile tırnak kesiminden kalan görünümü silebilirsiniz. Tırnaklarınızın güçlü ve bakımlı görünmesini sağlayabilirsiniz. Bakım ürünlerini ihtiyaçlarınızı karşılayabilmenin yanı sıra mutfağınızda yemek yapımını kolaylaştırabilirsiniz. Solingen düdüklü tencere ile zamanı kontrol edebilirsiniz. Mutfağınızda yemek yapımını lezzetli hale getirebilirsiniz. Sebzeleri Solingen soyacak ile kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Salatalık, havuç gibi ürünlerinin kabuklarının alınmasına hız kazandırabilirsiniz. Her malzemenizi hazırladıktan sonra tariflerinizi uygulamak üzere Solingen tencere içerisine atabilirsiniz. Mutfakta kesme, doğrama ve pişirme işlemlerini uygun araç gereçlerle tamamlayabilirsiniz. Sofraya hazır hale getirebilir, kullanım tercihlerinizi belirleyebilirsiniz. Temizlik işlemlerine yönelik Solingen bez kaliteli kumaş materyaline sahiptir. Uzun süreli kullanım kolaylığına erişebilir, evinizin birçok alanında muhafaza edebilirsiniz.

Bütçenize Uygun Solingen Fiyatları

Bütçenize Uygun Solingen Fiyatları

Solingen satın almak istediğiniz zaman farklı ihtiyaçlarınıza göre değerlendirebilirsiniz. Mutfakta hayatınızı kolaylaştıran yemek yapma materyallerini bulundurabilirsiniz. Kesme, doğrama, parçalama ve soyma kolaylığını sebzelerden meyvelere kadar görebilirsiniz. Yemek yapabileceğiniz tencereleri günlük kullanıma uygun hale getirebilirsiniz. El pratikliğini artıran cımbız, törpü gibi modeller hakkındaki trend fikirleri Solingen yorum üzerinden okuyabilir, ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sağlam ve keskin bıçak boyutlarını ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebilirsiniz. Güzellik ihtiyaçlarınızdan, mutfak yaşamına günlük hayata uygun materyalleri birleştirebilirsiniz. Sevdiklerinize kullanması için Solingen tavsiye edebilirsiniz. Yorumları ve farklı deneyimleri inceleyebilir, materyaller ve ürünler hakkındaki tüm bilgileri görebilirsiniz. Solingen indirimlerini hiç kaçırmadan tercihlerinizi oluşturabilirsiniz. Trendyol’da farklı fırsatları, seçenekleri ve bütçenize uygun modelleri görebilirsiniz. Avantajlı Solingen kampanyalarından anında yararlanabilirsiniz. Farklı bütçelere hitap eden ürünleri fırsatlarla değerlendirebilirsiniz. Solingen fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun modelleri hemen satın alabilirsiniz.