Tül Bluz

785+ Ürün
charango KADIN YARASA KOLLU DÖKÜMLÜ GENİŞ TARZ CROP TÜL BLUZ
Fenomen Seçimi

charango KADIN YARASA KOLLU DÖKÜMLÜ GENİŞ TARZ CROP TÜL BLUZ

4.4
(168)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
349 TL
morche KADIN YARASA KOL GENİŞ KESİM OVERSIZE ŞIK TÜL BLUZ
Fenomen Seçimi

morche KADIN YARASA KOL GENİŞ KESİM OVERSIZE ŞIK TÜL BLUZ

4.3
(99)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
30 TL Kupon
Kargo Bedava
379,01 TL
verabelle Siyah Rengi Dik Yaka Pelerin Kesim Prenses Kol Şifon Bluz

verabelle Siyah Rengi Dik Yaka Pelerin Kesim Prenses Kol Şifon Bluz

4.7
(75)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
35 TL Kupon
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
628 TL
Trendyol Plus ile526,68 TL
charango KADIN YARASA KOLLU DÖKÜMLÜ GENİŞ TARZ CROP BEYAZ TÜL BLUZ
Fenomen Seçimi

charango KADIN YARASA KOLLU DÖKÜMLÜ GENİŞ TARZ CROP BEYAZ TÜL BLUZ

3.7
(17)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
349 TL
verabelle Acı Kahve Rengi Dik Yaka Pelerin Kesim Prenses Kol Şifon Bluz

verabelle Acı Kahve Rengi Dik Yaka Pelerin Kesim Prenses Kol Şifon Bluz

4.3
(100)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
35 TL Kupon
Çok Al Az Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

626 TL
642,21 TL
Trendyol Plus ile523,97 TL
verabelle Bordo Rengi Dik Yaka Pelerin Kesim Prenses Kol Şifon Bluz

verabelle Bordo Rengi Dik Yaka Pelerin Kesim Prenses Kol Şifon Bluz

4.3
(80)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
35 TL Kupon
Çok Al Az Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

618 TL
641,58 TL
Trendyol Plus ile514,76 TL
charango KADIN ŞIK TÜL PELERİNLİ YARASA KOL GENİŞ KESİM omuzları örtmek için ...
Birlikte Al Kazan

charango KADIN ŞIK TÜL PELERİNLİ YARASA KOL GENİŞ KESİM omuzları örtmek için ABİYE tamamlayıcı şık kombin BLUZ

4.6
(5)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
35 TL Kupon

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

640,42 TL
705,60 TL
morche KADIN YARASA KOL GENİŞ KESİM OVERSIZE ŞIK BEYAZ TÜL BLUZ
Fenomen Seçimi

morche KADIN YARASA KOL GENİŞ KESİM OVERSIZE ŞIK BEYAZ TÜL BLUZ

4.5
(26)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
30 TL Kupon
Kargo Bedava
381,05 TL
charango KADIN YARASA KOLLU DÖKÜMLÜ GENİŞ TARZ CROP kahverengi transparan tül...
Birlikte Al Kazan

charango KADIN YARASA KOLLU DÖKÜMLÜ GENİŞ TARZ CROP kahverengi transparan tül BLUZ

Kargo Bedava
4 TL Kupon
Kargo Bedava
440 TL
Trend Alaçatı Stili Kadın Siyah Dik Yaka Pelerin Kesim Prenses Kol Şifon Bluz...
Fenomen Seçimi

Trend Alaçatı StiliResmi satıcı rozeti Kadın Siyah Dik Yaka Pelerin Kesim Prenses Kol Şifon Bluz Alc-X14853

4.3
(184)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
35 TL Kupon
2. Ürün %20

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

720,24 TL
791,99 TL
Trendyol Plus ile648,22 TL
modayız Büyük Beden Sİyah Bluz 30A-2557
Birlikte Al Kazan

modayız Büyük Beden Sİyah Bluz 30A-2557

4.4
(63)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
799,99 TL
charango KADIN YARASA KOLLU DÖKÜMLÜ GENİŞ TARZ CROP dantel BLUZ
Birlikte Al Kazan

charango KADIN YARASA KOLLU DÖKÜMLÜ GENİŞ TARZ CROP dantel BLUZ

4.8
(16)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
35 TL Kupon

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%10

448,32 TL
499,80 TL
KARAASLAN Parlak Taşlı File Bluz Siyah Delikli Bluz Crop Üst Büstiyer Uzun Kollu

KARAASLAN Parlak Taşlı File Bluz Siyah Delikli Bluz Crop Üst Büstiyer Uzun Kollu

5.0
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2. Ürün %7
Kargo Bedava
448 TL
Trend Alaçatı Stili Kadın Bej Dik Yaka Pelerin Kesim Prenses Kol Şifon Bluz A...
Videolu Ürün

Trend Alaçatı StiliResmi satıcı rozeti Kadın Bej Dik Yaka Pelerin Kesim Prenses Kol Şifon Bluz Alc-X14853

4.4
(16)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
35 TL Kupon
2. Ürün %20

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

722,97 TL
742,76 TL
Trendyol Plus ile650,67 TL
DeFacto Straplez Fırfırlı Tül Bluz G5868AX25WN
Birlikte Al Kazan

DefactoResmi satıcı rozeti Straplez Fırfırlı Tül Bluz G5868AX25WN

4.6
(32)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %40 İndirim
Sepette359,99 TL599,99 TL
Trendyol Plus ile323,99 TL
ecemore Bisiklet Yaka Tül Transparan Bluz

ecemore Bisiklet Yaka Tül Transparan Bluz

4.5
(45)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
Kargo Bedava
35 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
Sepette420,42 TL429 TL
morche KADIN YARASA KOL GENİŞ KESİM OVERSIZE ŞIK TÜL KAHVERENGİ TRANSPARAN BLUZ
Birlikte Al Kazan

morche KADIN YARASA KOL GENİŞ KESİM OVERSIZE ŞIK TÜL KAHVERENGİ TRANSPARAN BLUZ

Kargo Bedava
440 TL
manana fashion Pelerin Detaylı Oversize Şifon Buz

manana fashion Pelerin Detaylı Oversize Şifon Buz

Kargo Bedava
35 TL Kupon
2. Ürün %5
Kargo Bedava
1.111,39 TL
Trendyol Plus ile981,89 TL
DeFacto Fitted Çiçek Baskılı Halter Yaka Tül Bluz G1071AX25AU
Birlikte Al Kazan

DefactoResmi satıcı rozeti Fitted Çiçek Baskılı Halter Yaka Tül Bluz G1071AX25AU

3.8
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Sepette319,99 TL399,99 TL
Trendyol Plus ile287,99 TL
YELZEY BUTİK Oversize İnce Dökümlü Bluz

YELZEY BUTİK Oversize İnce Dökümlü Bluz

Kargo Bedava
1.299 TL
Trend Alaçatı Stili Kadın Şeker Pembe Dik Yaka Simli Transparan Tül Bluz ALC-...

Trend Alaçatı StiliResmi satıcı rozeti Kadın Şeker Pembe Dik Yaka Simli Transparan Tül Bluz ALC-X15126

144 TL
SHEBARA GOLD TOKA DETAYLI BOYUN BAĞLAMALI BASKILI TÜL BLUZ
Birlikte Al Kazan

SHEBARA GOLD TOKA DETAYLI BOYUN BAĞLAMALI BASKILI TÜL BLUZ

3.7
(12)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Kargo Bedava
35 TL Kupon
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Sepette722,46 TL776 TL
Trendyol Plus ile509,36 TL
BENİMOLMALI Dantel Bluz Güpür Bluz Uzun Kollu Bağlamalı Uzun Kollu Bolero Bluz

BENİMOLMALI Dantel Bluz Güpür Bluz Uzun Kollu Bağlamalı Uzun Kollu Bolero Bluz

5.0
(2)
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Kargo Bedava
35 TL Kupon
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Sepette471,29 TL501,11 TL
Trendyol Plus ile447,73 TL
Genel Markalar Kadın kısa kollu v yakalı omuzlardan açık salaş şifon bluz

Genel Markalar Kadın kısa kollu v yakalı omuzlardan açık salaş şifon bluz

2.2
(5)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
849 TL
123...18...33

Fiyat

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Bugün Kargoda

Kuponlu Ürünler

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Sürdürülebilirlik Detayı

Paket İçeriği

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Beğenilen Tül Bluz Modelleri Trendyol'da!

Tül bluz seçenekleri, zarif ve hafif yapısıyla gardıropların vazgeçilmez üst giyim parçalarından biridir. Şıklığın yanı sıra ferah bir görünüm sunarak hem rahatlık hem de stil kazandırır. Tül detay bluz çeşitleri, çeşitli renk paletinin yanı sıra desen alternatifleriyle göz alıcı seçenekler sunar. Farklı dikiş teknikleri ve tasarımlar sayesinde bu giyim ürünleri hem gündüz hem de gece etkinliklerinde tercih edilebilir. Geniş yaka veya asimetrik kesim gibi detaylar, kombininize farklı bir hava katmak için tasarlanır. Kolu tül bluz modelleri hem romantik hem de modern bir görünüm arayanlar için ideal tercihtir. Bu modeller, uzun ve kısa kol seçenekleri ile mevsim geçişlerinde rahatça giyilebilir. Kollarındaki detayları, zarafeti artırırken aynı zamanda hafif bir hareket hissi verir. Şık bir etek veya klasik pantolonla kombinlenerek özel davetlerde dikkat çekici stil oluşturulabilir. Tüylü bluz çeşitleri, gösterişli yapılarıyla özel etkinliklerin gözdesidir. Farklı doku ve renklerde sunulan bu ürünler, alımlı bir görünüm yaratmak için tasarlanır. Eğlenceli ve dikkat çekici bir tarz arayanlar için bu modeller, stilin en üst düzeyde yansıtılmasına yardımcı olur. Siyah, beyaz, pembe, mavi, yeşil tül bluz modelleri farklı tarza ve mevsime hitap eden zarif tasarımları ile öne çıkar. Farklı kombinlerle çeşitli stiller yaratmaya olanak tanıyan bu ürün skalası sayesinde gardıropların vazgeçilmez parçaları haline gelir. Trendyol'dan beğendiğiniz tül bluz satın alabilirsiniz.

Dikkat Çeken Tül Bluz Çeşitleri

Transparan tül bluz modelleri, farklı mevsim için zarif bir seçenek sunarak modern stil anlayışını yansıtır. Hafif ve saydam dokusu, rahat bir his sunarken katmanlı tasarımlar ve dantel detaylarıyla da görsel zenginlik kazanır. Bu sayede bulunduğunuz ortamda tüm gözleri üzerinize toplayabilirsiniz. Puantiyeli tül bluz modelleri, nostaljik dokunuş ile kombininize eğlenceli hava katarken farklı boyutlardaki puantiyeler, dinamik bir stil sunar. Farklı renk kombinasyonları, bu giyim ürünlerini hem gündüz hem de akşam kombinlerinde kullanılabilir hale getirir. Şifon tül bluz çeşitleri, akışkan yapıları sayesinde hareket özgürlüğü sağlarken hafifliği ile yaz günlerinde rahatlıkla tercih edilir. Bu ürünler, şık etek veya zarif pantolonla kombinlenerek farklı stiller yaratma imkanı sunar. İnce tül bluz modelleri, sadeliğin şıklığını vurgulayan bir tasarıma sahiptir. Minimalist kesimleri ve soft renk paletleri, bu parçaları zarif görünüm için ideal hale getirir. Nakışlı tül bluz alternatifleri ise el işçiliğinin zarafetini ve özgünlüğünü yansıtan detaylarla bezenir. Her biri, özenle işlenen nakışları sayesinde ayrı bir karakter kazanır. Bu da bahsedilen giyim parçasını sıradanlıktan uzaklaştırarak dikkat çekici kılar. Tüm bu çeşitlilik sayesinde bahsedilen giyim ürünleri, şıklığı ve rahatlığı bir araya getirerek günlük yaşamın yanı sıra özel anlarda da tercih edilecek başlıca parçalar arasında yer alır. Desenli, simli, renkli, incili, taşlı tül bluz alternatifleri; özgünlük sunan görünümüyle oldukça beğenilir. Desenli olanlar, canlı grafikler ve çiçek motifleri ile kombinlere enerji katarken simli detaylar ışıltılı görünüm sağlar. Renkli olanlar, ruh haline uygun tonlarla geniş seçenek yelpazesi sunar. İncili olan modeller, zarafet ve modern dokunuşu bir araya getirirken taşlı alternatifler gece elbiselerine şıklık katar. Trendyol'dan kadın tül bluz seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Çok Sevilen Tül Bluz Tasarımları

Tül bluz modelleri, geniş yelpazede sunulan farklı kesim ve detaylarla stilinize dinamik dokunuş katmanıza yardımcı olur. Her biri farklı bir estetik anlayışına sahip olan bu giyim ürünleri hem günlük hayatta rahat kombin oluştururken hem de özel etkinliklerde özgün bir tarz yaratırken stilinizi yansıtma imkanı sunar. Uzun kollu tül bluz, kış ve sonbahar aylarında ideal seçenek olarak öne çıkar. Zarif dikiş detayları ve hafif şeffaf yapıları sayesinde kat kat giyinme stilini destekleyerek şıklığınızı artırır. Tek omuz tül bluz modelleri, asimetrik kesimleri sayesinde modern ve cesur bir siluet sunar. Bu modeller, özellikle özel davetlerde veya gece çıkışlarında rahatlıkla tercih edilebilir. İnce dokusu ile hem zarif hem de sıcak tutma özelliği sunan boğazlı tül bluz modelleri, kış aylarında bile rahatça kullanılabilir. Boğaz kısmındaki yapısı ile sofistike duruş sergileyerek klasik şıklık anlayışını yansıtır. Tül crop bluz çeşitleri, genç ve modern tarzı tercih edenler için son derece idealdir. Yüksek bel etek ya da pantolonlarla kombinlenerek vücut hatlarını vurgulayan enerjik bir görünüm oluşturulabilir. Balon kol tül bluz modelleri ise hacimli kollarıyla öne çıkar. Bu tasarımlar, kıyafete dramatik boyut katarak sade bir alt giysiyle bile dikkat çekici stil yaratır. Trendyol'da yer alan modeller arasından seçim yaparak farklı renk, desen ve kesimlerdeki modeller ile tarzınızı kolayca kişiselleştirebilirsiniz.

Hafif ve Ferah Tül Bluz Alternatifleri

Fırfırlı tül bluz modelleri, kıyafetlere hareket katan dinamik tasarımları ve romantik detaylarıyla dikkat çeker. Fırfırların yumuşak dokunuşu ve hafif tül kumaş, modern şıklığı günlük yaşamdan özel davetlere kadar rahatça taşımanıza olanak sağlar. Leopar tül bluz seçenekleri, cesur ve iddialı tarzlarıyla öne çıkmak isteyenler için ideal bir alternatif olarak öne çıkar. Leopar deseninin tül kumaşla buluşması hem sofistike hem de göz alıcı bir stil yaratmanıza imkan tanır. Çiçekli tül bluz modelleri, baharın taze enerjisini kıyafetlere taşıyan naif desenlerle öne çıkar. İnce çiçek motiflerinin tül üzerine işlenmesi, bu giyim ürünlerine zarif ve feminen dokunuş katar. Özellikle yaz aylarında hafif ve şık seçenek sunar. Tül dantel bluz modelleri ise klasik dantel detaylarının kumaşın modern şeffaflığı ile birleşmesi sayesinde hem nostaljik hem de çağdaş görünüm sağlar. Her biri farklı tarzı yansıtan bu ürünler, moda dünyasında zarif ve dikkat çekici seçenekler arayanlar için geniş bir çeşitlilik sunar. Turuncu, lila, mor, ekru, kahverengi, kırmızı tül bluz geniş renk seçenekleriyle dolabınıza canlılık katar. Bu renklerin her biri, kombinlerinizi canlandırmakla kalmayıp günlük hayatınıza da göz alıcı bir dokunuş ekleyerek dikkat çekici stil yaratmanızı sağlar. Trendyol üzerinden tül bluz fiyat seçeneklerini inceleyerek bütçenize uygun ve stilinize hitap eden modelleri kolayca satın alabilirsiniz.

Tül Bluz İçine Ne Giyilir?

Bu giyim ürününü iç kısmında vücut hatlarını ön plana çıkaran ince bir atlet veya tişört ile tercih edebilirsiniz. Sade renkler, bluzun zarafetini vurgularken dantel veya dikiş detaylı modeller ise şıklığı artırır. Altına yüksek bel pantolon, etek veya şortla kombin yaparak hem rahat hem de stil sahibi bir görünüm elde edebilirsiniz.

Tül Bluz Ne İşe Yarar?

Bahsedilen ürünler, hafif yapıları sayesinde sıcak günlerde ferah his sağlar. Şıklığı ve zarafeti bir araya getirerek hem gündelik hem de özel davetlerde dikkat çekici görünüm sunar. Çeşitli seçenekleriyle kombinlere hareket katarken katmanlı giyimde de önemli bir rol oynar. Ayrıca dantel detayları veya fırfırlarla zenginleştirilen tasarımlar, kişisel tarzınızı ifade etme imkanı tanır.

Tül Bluz Ne Zaman Giyilir?

Söz konusu ürün, sıcak yaz günlerinde rahatlık sağlamak için ideal bir tercihtir. Ayrıca bahar aylarında katmanlı giyinmenin keyfini çıkararak şıklığı artırabilir. Özel davetlerde, şık bir etek veya pantolonla kombinleyerek göz alıcı bir görünüm elde edebilirsiniz. Günlük kullanımda da sade bir tarz oluşturmak için tercih edilebilir.