WALKWAY Ayakkabı

383+ Ürün
WALKWAY Bej Fileli Hafif Esnek Kadın Günlük Yürüyüş ve Spor Ayakkabı Bst-1009 G
Videolu Ürün

WALKWAYResmi satıcı rozeti Bej Fileli Hafif Esnek Kadın Günlük Yürüyüş ve Spor Ayakkabı Bst-1009 G

4.0
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Yüksek indirim rozeti

-%65

599 TL
1.750 TL
WALKWAY Bestof Bst-1009 G Siyah-Buz Kadın Hava Alabilir Günlük Esnek Rahat Ay...

WALKWAY Bestof Bst-1009 G Siyah-Buz Kadın Hava Alabilir Günlük Esnek Rahat Ayakkabı

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

Yüksek indirim rozeti

-%42

599 TL
1.050 TL
WALKWAY Bestof Bst-1009 G Bej Hava Alabilir Esnek Hafif Kadın Günlük Rahat Ay...

WALKWAY Bestof Bst-1009 G Bej Hava Alabilir Esnek Hafif Kadın Günlük Rahat Ayakkabı

5.0
(3)

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

-%10

599 TL
671,51 TL
WALKWAY Buz Fileli Hafif Esnek Kadın Günlük Yürüyüş ve Spor Ayakkabı Bst-1009 G

WALKWAY Buz Fileli Hafif Esnek Kadın Günlük Yürüyüş ve Spor Ayakkabı Bst-1009 G

4.5
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

-%10

599 TL
666 TL
WALKWAY 606 Z Ekru Hafif Esnek Sabo Terlik

WALKWAY 606 Z Ekru Hafif Esnek Sabo Terlik

EVA
Belirtilmemiş

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

523,70 TL
546,70 TL
WALKWAY 606 Z Siyah Unisex Hafif Esnek Sabo Terlik

WALKWAY 606 Z Siyah Unisex Hafif Esnek Sabo Terlik

EVA
Belirtilmemiş

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

528,74 TL
551,11 TL
WALKWAY Siyah-Beyaz Unisex Spor Ayakkabı

WALKWAY Siyah-Beyaz Unisex Spor Ayakkabı

4.7
(3)
Sepet ikonu750 TL'ye %30 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonu750 TL'ye %30 İndirim
Sepette734,30 TL1.049 TL
Trendyol Plus ile660,87 TL
WALKWAY Lacivert Fileli Hafif Esnek Kadın Günlük Yürüyüş ve Spor Ayakkabı Bst...
Videolu Ürün

WALKWAYResmi satıcı rozeti Lacivert Fileli Hafif Esnek Kadın Günlük Yürüyüş ve Spor Ayakkabı Bst-1009 G

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

Yüksek indirim rozeti

-%47

599 TL
1.137,50 TL
WALKWAY Twingo 9808 Z Ekru Kum Unisex Terlik

WALKWAY Twingo 9808 Z Ekru Kum Unisex Terlik

Sepet ikonu800 TL'ye %30 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonu800 TL'ye %30 İndirim
Sepette700 TL1.000 TL
WALKWAY Sarı Lacivert Hafif Esnek Unisex Terlik 8000-01 G

WALKWAY Sarı Lacivert Hafif Esnek Unisex Terlik 8000-01 G

Sepet ikonu800 TL'ye %30 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonu800 TL'ye %30 İndirim
Sepette980 TL1.400 TL
WALKWAY Füme Fileli Hafif Esnek Kadın Günlük Yürüyüş ve Spor Ayakkabı Bst-1009 G
Videolu Ürün

WALKWAYResmi satıcı rozeti Füme Fileli Hafif Esnek Kadın Günlük Yürüyüş ve Spor Ayakkabı Bst-1009 G

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

Yüksek indirim rozeti

-%47

599 TL
1.137,50 TL
WALKWAY Siyah Fileli Hafif Esnek Kadın Günlük Yürüyüş ve Spor Ayakkabı Bst-10...
Videolu Ürün

WALKWAYResmi satıcı rozeti Siyah Fileli Hafif Esnek Kadın Günlük Yürüyüş ve Spor Ayakkabı Bst-1009 G

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

Yüksek indirim rozeti

-%47

599 TL
1.137,50 TL
WALKWAY Bestof Bst-1009 G Lacivert Hava Alabilir Esnek Hafif Kadın Günlük Rah...

WALKWAY Bestof Bst-1009 G Lacivert Hava Alabilir Esnek Hafif Kadın Günlük Rahat Ayakkabı

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

599 TL
619,35 TL
WALKWAY Siyah Buz Fileli Hafif Esnek Kadın Günlük Yürüyüş ve Spor Ayakkabı Bs...
Videolu Ürün

WALKWAYResmi satıcı rozeti Siyah Buz Fileli Hafif Esnek Kadın Günlük Yürüyüş ve Spor Ayakkabı Bst-1009 G

2.0
(1)

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

Yüksek indirim rozeti

-%47

599 TL
1.137,50 TL
WALKWAY Nefertiti Siyah-beyaz Unisex Hi Sneaker

WALKWAYResmi satıcı rozeti Nefertiti Siyah-beyaz Unisex Hi Sneaker

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

588,21 TL
640,93 TL
WALKWAY Deren Beyaz Unisex Spor Ayakkabı

WALKWAYResmi satıcı rozeti Deren Beyaz Unisex Spor Ayakkabı

3.0
(3)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%11

516,74 TL
585,80 TL
WALKWAY DRK171 Yüksek Taban Siyah Kadın Spor Ayakkabı

WALKWAY DRK171 Yüksek Taban Siyah Kadın Spor Ayakkabı

Sepet ikonu800 TL'ye %20 İndirim
Kargo Bedava
100 TL Kupon
Sepet ikonu800 TL'ye %20 İndirim
Sepette1.280 TL1.600 TL
Trendyol Plus ile1.216 TL
WALKWAY 702498 Z Beyaz Kadın Taşlı Günlük Ayakkabı

WALKWAY 702498 Z Beyaz Kadın Taşlı Günlük Ayakkabı

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
100 TL Kupon
Çok Al Az Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

1.221,73 TL
1.295 TL
WALKWAY Bestof Bst-1009 G Füme Kadın Esnek Hafif Hava Alabilir Günlük Rahat A...

WALKWAY Bestof Bst-1009 G Füme Kadın Esnek Hafif Hava Alabilir Günlük Rahat Ayakkabı

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

-%11

599 TL
674,68 TL
WALKWAY Mc Jamper 2376 Siyah Beyaz Unisex Yüksek Taban Bağcıklı Mevsimlik Sne...

WALKWAY Mc Jamper 2376 Siyah Beyaz Unisex Yüksek Taban Bağcıklı Mevsimlik Sneaker

Sepet ikonu800 TL'ye %30 İndirim
Kargo Bedava
100 TL Kupon
Sepet ikonu800 TL'ye %30 İndirim
Sepette1.680 TL2.400 TL
WALKWAY Füme Cırtlı Fileli Hafif Hava Alabilen Unisex Spor Ayakkabı 616 G

WALKWAYResmi satıcı rozeti Füme Cırtlı Fileli Hafif Hava Alabilen Unisex Spor Ayakkabı 616 G

Kargo Bedava
100 TL Kupon
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
1.650 TL
WALKWAY 102 Z Siyah Kadın Sandalet

WALKWAY 102 Z Siyah Kadın Sandalet

Belirtilmemiş
PU

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

-%23

500 TL
650 TL
WALKWAY Bej Fileli Hafif Esnek Hafızalı Taban Unisex Spor Ayakkabı Ruth G

WALKWAYResmi satıcı rozeti Bej Fileli Hafif Esnek Hafızalı Taban Unisex Spor Ayakkabı Ruth G

Sepet ikonu800 TL'ye %20 İndirim
Kargo Bedava
100 TL Kupon
Sepet ikonu800 TL'ye %20 İndirim
Sepette2.560 TL3.200 TL
Trendyol Plus ile2.432 TL
WALKWAY Mc Jamper 2318 Beyaz Gümüş Bağcıklı Yüksek Taban Kadın Mevsimlik Sneaker

WALKWAY Mc Jamper 2318 Beyaz Gümüş Bağcıklı Yüksek Taban Kadın Mevsimlik Sneaker

Sepet ikonu800 TL'ye %20 İndirim
Kargo Bedava
100 TL Kupon
Sepet ikonu800 TL'ye %20 İndirim
Sepette1.920 TL2.400 TL
Trendyol Plus ile1.824 TL
123...9...16

Marka

Popüler Markalar

Tüm Markalar

Fiyat

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Sürdürülebilirlik Detayı

İç Astar & İç Taban Materyali

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Yürüyüş ve Konfor: WALKWAY Ayakkabılarıyla Tanışın

WALKWAY Ayakkabıları, hem şık tasarımları hem de yüksek konforlarıyla günlük hayatınızın vazgeçilmezi olmaya aday. Uzun saatler boyunca ayağınızda kalarak sizi yormadan şıklığınızı tamamlayacak bu ayakkabılar, modern yaşamın gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır. İster yürüyüş yapmak isteyen bir doğa aşığı olun, ister şehrin karmaşasında koşturan bir birey; her adımda sizi destekleyecek çözümler sunan WALKWAY, gerçekten de özgürce hareket etmenin yolunu açıyor.

WALKWAY Ayakkabılarının Farklı Tasarım Seçenekleri

WALKWAY Ayakkabı koleksiyonu, farklı tarzda ve işlevde birçok seçenek sunarak herkesin zevkine hitap ediyor. Şıklığın yanı sıra, bir ayakkabının rahatlığı da esas. Ne de olsa, gün boyunca peşinden koştuğunuz işlerin ve planların yanında iyi bir ayakkabı da gerekiyor. Spor şıklığı yansıtan tasarımlar, günlük ancak stillik looklar yaratmak isteyenler için idealken; daha klasik modeller, ofis giyimine elverişli şekillerde karşınıza çıkıyor.

Bu çeşitlilik, SOUTH Ayakkabı'nın her yaştan ve tarzdan insan için bulundurduğu kapsayıcı bir yaklaşımı simgeliyor. Üstelik, yürüyüş esnasında yaşanan zorlukların üstesinden gelmek için tasarlanmış özel taban yapıları, yastıklama sistemleri ve hafif malzemelerle dolu. Böylece gün boyunca ayağınızda hissettiğiniz yorgunluk en aza indirilirken şıklığınız da hiçbir şekilde gölgelenmiyor.

Yürüyüşte Rahatlık Arayanlar için Ideal Seçim

Sürekli hareket halinde olanlar için ayakkabı tercihi oldukça önemlidir. Yürüyüş yaparken ya da gün içerisinde sürekli ayakta kalanlar için WALKWAY ayakkabıları, konfor sunmayı vaat ediyor. Özel yastıklama ve esnek tabanı sayesinde, hiç hissetmeyeceğiniz bir hafiflik sunuyor. Dikkat ettiğinizde, her adımda daha az efor sarf ettiğinizi hissedeceksiniz. Ayağınızı saran yapısı, farklı çarpışmalarda bile gereksiz baskıyı almaktan çekiyor. Bu da yürüyüşlerinizi çok daha keyifli hale getiriyor.

Geniş bir renk paleti ve çeşitli desen seçenekleriyle, tarzınızı yansıtırken konforunuzdan ödün vermemenizi sağlıyor. Kumsalda yürüyüş yapmak, şehirde gezmek ya da bir arkadaş buluşmasına gitmek için bu ayakkabıları kullanabilirsiniz. Su geçirmez tasarımı ile yağışlı günlerde bile yanınızda.

Uygun Fiyatlı Seçeneklerle Kaliteli Alışveriş

WALKWAY Ayakkabı, hem kaliteyi hem de uygun fiyatı bir araya getiriyor. Alışveriş yaparken bütçenizi düşünmek önemlidir; yine de rahatlık ve kaliteden ödün vermek istemezsiniz. Trendyol’da ki WALKWAY Ayakkabı koleksiyonu, geniş indirim imkanları ve kampanyalı ürünlerle alışverişinizi kolaylaştırıyor. İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun fiyatlı ürünleri bulmak, birkaç tıklama ile mümkün.

Alışveriş sırasında karşılaştırma yaparken sadece fiyata bakmak yerine, kalitesiz ürünlerden kaçınarak aradığınız konforu ve şıklığı bulabilirsiniz. Kampanyalı ayakkabılarla tanışmak hem cebinizi korur hem de hayalinizdeki tasarımlara kavuşmanızı sağlar.

Her Adımda Sağlık: WALKWAY Ayakkabı Özellikleri

WALKWAY Ayakkabı'nın sunduğu özellikler, yalnızca konforla sınırlı değil. Ortopedik destek sağlayan iç yapısı ve rahat tabanları, ayak sağlığına da katkıda bulunuyor. Uzun süreli kullanımlarda ayağınızı destekleyen, dengenizi korumanıza yardımcı olan bir tasarım mevcuttur. Günlük hayatta ayağınızı yormadan hareket etmenizi sağlarken, aynı zamanda sağlığınızı da gözetir.

Dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biri de, doğru ayakkabı seçimiyle hareket gücünüzü artırmaktır. Yürüyüşlerinizde daha az yorgunluk hissi, daha yüksek performans demek. Öbür türlü, yanlış ayakkabi seçimleri sizlere sadece rahatsızlık değil, aynı zamanda ağrılar da getirebilir. Bu yüzden WALKWAY'ın sunduğu konforu ve sağlığı göz önünde bulundurmak önemli.

Sonbahar/Kış Modasında WALKWAY Ayakkabıları

Mevsim geçişlerinde ayakkabı seçimini yapmak bazen zor gelebilir. Ancak WALKWAY Ayakkabılarının kullanıma sunmuş olduğu kışlık ve sonbahar koleksiyonları ile bu durum atlasa bile, konfor ve şıklığı bir arada bulmak mümkün. Kalın tabanlar, sıcak tutan iç yapılar ve suya dayanıklı dış yüzeyler, mevsim koşullarında dahi falliyete devam etmenizi sağlıyor.

Daha soğuk günlerde yürüyüş yaparken, bir yandan tarzınızı aşan bir tasarım ve sıcaklığı hissetmek her zaman mutlu eder. Sonbahar için uygun renk paletleri ve kar mesafesine göre tasarlanmış olan botlar, yürüyüşlerinizi renklendiriyor. Bunu Trendyol’un geniş koleksiyonuyla karşılaştırarak bulmak ise oldukça keyifli!

WALKWAY Ayakkabı Nerelerde Kullanılır?

WALKWAY Ayakkabılar, geniş yelpazesiyle her tür etkinliğe uygun tasarımlar sunuyor. İster spor, ister günlük hayat için tercih edin, hepsinde hem konfor hem de şıklık ön planda. Kampanyaları takip ettikçe, gün boyunca rahat hareket etme fırsatını kazanıyorsunuz. Temiz bir hava ile yürüyüşe çıkmak, alışverişe gitmek ya da bir arkadaş buluşmasında katılmak için mükemmel seçim sizlerle.

İhtiyaç duyduğunuzda birçok farklı durumda kullanabileceğiniz bu ayakkabılar, stilinizi tamamlamak ve hareket özgürlüğü sağlamakle kalmaz, aynı zamanda bilinen markalar arasında yer almasıyla da güvenilir bir tercih oluveriyor.

Trendyol'da WALKWAY Ayakkabı İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

WALKWAY Ayakkabı Nereden Alınır?

Trendyol’da yer alan geniş ürün yelpazesi sayesinde WALKWAY Ayakkabı almak oldukça kolay. Çeşitli kampanyalar ve indirim fırsatlarıyla da keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

WALKWAY Ayakkabıların Temizliği Nasıl Yapılır?

WALKWAY Ayakkabıları düzenli bir şekilde temizleyerek, uzun ömürlü kullanım sağlayabilirsiniz. Hafif nemli bir bezle silmek ve doğal sabun kullanmak en uygun yöntemi oluşturmaktadır.

WALKWAY Ayakkabı Modelleri Hangi Zamanlarda Kullanılır?

Farklı tasarımda bulunan WALKWAY ayakkabılar, yazdan kışa her mevsimde rahatlıkla kullanılabilir. Günlük hayatın her döneminde şıklığı ve konforu sağlıyor.

WALKWAY Ayakkabı Hangi Malzemelerden Üretiliyor?

Genel olarak kayar malzemeler, nefes alan dış yüzeyler ve hafif tabanlarla üretilmektedir. Yüksek teknolojileri ve konfor anlayışlarıyla ürünler sunuluyor.

WALKWAY Ayakkabı Üzerindeki Yastıklama Teknolojisi Nedir?

WALKWAY Ayakkabılardaki yastıklama teknolojisi, adım atarken daha az efor harcamanıza yardımcı olur. Rahatlık ve denge sunarak, hareket özgürlüğünüzü artırır.