Karl Lagerfeld

164+ ks
Karl Lagerfeld Nákupní taška s logem klj ew

Karl LagerfeldOdznak oficiálního prodejce Nákupní taška s logem klj ew

Doprava zdarma
2 025
Karl Lagerfeld Sandály černé pro dospělé

Karl LagerfeldOdznak oficiálního prodejce Sandály černé pro dospělé

5.0
(1)
Doprava zdarma

-50%

1 309
2 618
Karl Lagerfeld Autografová visací zámek Mn - Bolso

Karl LagerfeldOdznak oficiálního prodejce Autografová visací zámek Mn - Bolso

3.0
(2)
Doprava zdarma

-30%

3 911
5 587
Karl Lagerfeld Espadrilky bílé dospělé

Karl LagerfeldOdznak oficiálního prodejce Espadrilky bílé dospělé

4.0
(4)
Doprava zdarma

-50%

1 311
2 621
Karl Lagerfeld Podpis - Bolso

Karl LagerfeldOdznak oficiálního prodejce Podpis - Bolso

4.3
(3)
Obrázky recenze jsou k dispozici
Doprava zdarma

-30%

4 209
6 012
Karl Lagerfeld Umhängetasche K/Kushion SM Crossbody

Karl LagerfeldOdznak oficiálního prodejce Umhängetasche K/Kushion SM Crossbody

4.9
(12)
Obrázky recenze jsou k dispozici
Doprava zdarma

-50%

2 145
4 289
Karl Lagerfeld Rsg Metal Logo - Ramenní popruh Cb

Karl LagerfeldOdznak oficiálního prodejce Rsg Metal Logo - Ramenní popruh Cb

4.8
(8)
Obrázky recenze jsou k dispozici
Doprava zdarma

-50%

1 707
3 414
Karl Lagerfeld Nákupní taška z denimu s logem klj ew

Karl LagerfeldOdznak oficiálního prodejce Nákupní taška z denimu s logem klj ew

Nejnižší cena za 7 dní

Doprava zdarma

Nejnižší cena za 7 dní

1 931
Karl Lagerfeld Kruh Sm - Bolso

Karl LagerfeldOdznak oficiálního prodejce Kruh Sm - Bolso

5.0
(8)
Doprava zdarma

-30%

4 236
6 051
Karl Lagerfeld Crossbody kabelka Handtasche K/Signature 2.0 SM

Karl LagerfeldOdznak oficiálního prodejce Crossbody kabelka Handtasche K/Signature 2.0 SM

5.0
(5)
Doprava zdarma

-10%

6 384
7 093
Karl Lagerfeld Espadrilky bílé dospělé

Karl LagerfeldOdznak oficiálního prodejce Espadrilky bílé dospělé

Doprava zdarma

-50%

1 329
2 658
Karl Lagerfeld Kožená červená dámská crossbody kabelka A1W300381xw

Karl LagerfeldOdznak oficiálního prodejce Kožená červená dámská crossbody kabelka A1W300381xw

5.0
(1)
Doprava zdarma

-30%

5 047
7 210
Karl Lagerfeld Espadrilky bílé dospělé

Karl LagerfeldOdznak oficiálního prodejce Espadrilky bílé dospělé

4.8
(6)
Obrázky recenze jsou k dispozici
Doprava zdarma

-10%

1 877
2 085
Karl Lagerfeld K/Skuare Lg Tote s texturou

Karl LagerfeldOdznak oficiálního prodejce K/Skuare Lg Tote s texturou

4.7
(26)
Obrázky recenze jsou k dispozici
Doprava zdarma

-30%

3 248
4 640
Karl Lagerfeld K/RAFIOVÁ TAŠKA DO KÝBRA

Karl LagerfeldOdznak oficiálního prodejce K/RAFIOVÁ TAŠKA DO KÝBRA

5.0
(8)
Doprava zdarma

-10%

2 019
2 243
Karl Lagerfeld Dámská černá 19X12,5X8,5 cm Kožená Crossbody kabelka 235W 3062997

Karl LagerfeldOdznak oficiálního prodejce Dámská černá 19X12,5X8,5 cm Kožená Crossbody kabelka 235W 3062997

5.0
(11)
Obrázky recenze jsou k dispozici
Doprava zdarma

-30%

3 862
5 516
Karl Lagerfeld Podepsat Visací zámek - Bolso

Karl LagerfeldOdznak oficiálního prodejce Podepsat Visací zámek - Bolso

Doprava zdarma

-30%

4 236
6 051
Karl Lagerfeld Podepisovat Sm - Cartera

Karl LagerfeldOdznak oficiálního prodejce Podepisovat Sm - Cartera

2.0
(1)
Doprava zdarma

-25%

2 220
2 960
Karl Lagerfeld Ikon/K Cb - Bolso

Karl LagerfeldOdznak oficiálního prodejce Ikon/K Cb - Bolso

4.5
(4)
Doprava zdarma

-30%

5 129
7 327
Karl Lagerfeld K/SKETCH TAŠKA NA RAMENO

Karl LagerfeldOdznak oficiálního prodejce K/SKETCH TAŠKA NA RAMENO

Doprava zdarma

-50%

1 347
2 694
Karl Lagerfeld Crossbody taška K/Signature 2.0 Md

Karl LagerfeldOdznak oficiálního prodejce Crossbody taška K/Signature 2.0 Md

4.6
(11)
Obrázky recenze jsou k dispozici
Doprava zdarma

-50%

3 197
6 393
Karl Lagerfeld K/VEČERNÍ UZLOVANÝ SHB KRYSTALOVÝ

Karl LagerfeldOdznak oficiálního prodejce K/VEČERNÍ UZLOVANÝ SHB KRYSTALOVÝ

Doprava zdarma

-10%

2 425
2 694
Karl Lagerfeld Podpis kont. Cb - Bolso

Karl LagerfeldOdznak oficiálního prodejce Podpis kont. Cb - Bolso

Doprava zdarma

-30%

3 465
4 950
Karl Lagerfeld K/Seven Zrnitý semiš Sp Cb

Karl LagerfeldOdznak oficiálního prodejce K/Seven Zrnitý semiš Sp Cb

3.0
(1)
Doprava zdarma

-40%

3 626
6 042
123...5...7

Karl Lagerfeld

Karl Lagerfeld se stal synonymem luxusní módy a nadčasového stylu. Tato ikonická značka kombinuje klasickou eleganci s moderním přístupem a nabízí širokou škálu produktů od oblečení až po doplňky. Pojďme společně prozkoumat svět Karl Lagerfeld a vše, co tato prestižní značka nabízí.

  • Jedinečný design a estetika značky
  • Kvalitní materiály a zpracování
  • Kolekce a produktové řady
  • Ikonické kousky a bestsellery
  • Péče o produkty Karl Lagerfeld
  • Současné trendy a novinky

Karl Lagerfeld: Ikonický design a nezaměnitelná estetika

Karl Lagerfeld je značka, která v sobě snoubí pařížský šik s rockovou atmosférou. Každý kousek vypráví příběh sofistikovanosti a osobitého stylu. Charakteristickým rysem značky je minimalistický design s výraznými detaily, který vzdává hold kreativnímu géniu samotného Karla Lagerfelda.

Značka se vyznačuje precizním zpracováním a důrazem na detail. V kolekcích najdete charakteristické prvky jako kontrastní černobílé kombinace, výrazné logo a elegantní siluety. Každý produkt je navržen tak, aby byl nejen stylový, ale i praktický pro každodenní nošení.

Důležitým aspektem je také kvalita materiálů, kterou značka používá. Od jemné kůže přes prémiové textilie až po špičkové kovové komponenty - každý detail je pečlivě vybrán pro zajištění maximální spokojenosti zákazníků.

Karl Lagerfeld: Kolekce pro každou příležitost

Módní kolekce Karl Lagerfeld zahrnují širokou škálu produktů pro různé příležitosti. Od elegantních kabelek přes stylové oblečení až po módní doplňky - každý kousek je navržen s důrazem na současné trendy a nadčasovou eleganci.

V oblasti oblečení značka nabízí jak casual kousky pro každodenní nošení, tak sofistikované modely pro speciální příležitosti. Najdete zde například:

  • Elegantní saka a kabáty
  • Stylová trička a topy
  • Pohodlné, ale šik tepláky a mikiny
  • Sofistikované šaty a sukně

Významnou součástí kolekce jsou doplňky, které dotvářejí celkový look. Patří mezi ně:

  • Luxusní kabelky a tašky
  • Peněženky a malá galanterie
  • Šály a šátky
  • Módní šperky a hodinky

Karl Lagerfeld: Ikonické kousky a bestsellery

Některé produkty značky Karl Lagerfeld se staly skutečnými ikonami módního světa. Tyto bestsellery si získaly oblibu díky své univerzálnosti a nadčasovému designu. Patří mezi ně například prošívané kabelky s charakteristickým logem nebo klasické černobílé kousky oblečení.

Značka je známá svými kabelkami, které kombinují praktičnost s elegancí. Populární jsou zejména modely:

  • Prošívané crossbody kabelky
  • Elegantní shopperky
  • Praktické batůžky
  • Večerní psaníčka

V oblasti oblečení jsou oblíbené především:

  • Bílé košile s kontrastními detaily
  • Černá saka s charakteristickým střihem
  • Trika s ikonickým logem
  • Elegantní šaty s minimalistickým designem

Karl Lagerfeld: Péče o luxusní kousky

Produkty značky Karl Lagerfeld si zaslouží správnou péči, aby si zachovaly svůj luxusní vzhled co nejdéle. Každý materiál vyžaduje specifický přístup a správné ošetření.

Pro kožené výrobky je důležité:

  • Pravidelné čištění speciálními přípravky
  • Ochrana před vlhkostí a přímým sluncem
  • Používání impregnace
  • Skladování v odpovídajících podmínkách

U textilních produktů je třeba dbát na:

  • Dodržování pokynů pro praní
  • Správné sušení a žehlení
  • Ochranu před skvrnami
  • Vhodné skladování

Karl Lagerfeld: Aktuální trendy a novinky

Značka Karl Lagerfeld neustále přichází s novými kolekcemi, které reflektují současné módní trendy. Současně si však zachovává svůj charakteristický rukopis a věrnost původní vizi svého zakladatele.

V současných kolekcích můžeme pozorovat:

  • Důraz na udržitelnost a ekologické materiály
  • Inovativní technologie ve výrobě
  • Kombinaci klasického designu s moderními prvky
  • Využití nových barevných kombinací

Značka také reaguje na měnící se potřeby zákazníků a nabízí:

  • Praktické kousky pro každodenní nošení
  • Versatilní modely vhodné pro různé příležitosti
  • Limitované edice a speciální kolekce
  • Sezónní novinky a aktualizace klasických modelů

Nejčastější dotazy o značce Karl Lagerfeld

Jak poznám originální produkt Karl Lagerfeld?

Originální produkty Karl Lagerfeld lze rozeznat podle několika charakteristických znaků. Patří mezi ně kvalitní zpracování, originální štítky a visačky, autentické logo a sériové číslo. Vždy je doporučeno nakupovat pouze u autorizovaných prodejců.

Jak správně vybrat velikost oblečení Karl Lagerfeld?

Při výběru velikosti je důležité se řídit velikostní tabulkou značky. Každý kus může mít mírně odlišný střih, proto je vhodné si přeměřit své míry a porovnat je s údaji v tabulce. U některých modelů se doporučuje vzít o velikost větší nebo menší.

Jak pečovat o kabelku Karl Lagerfeld?

Kabelky vyžadují pravidelnou péči. Je důležité je chránit před deštěm a přímým sluncem, čistit vhodnými přípravky podle materiálu a skladovat v prachovém sáčku. Kožené kabelky by měly být pravidelně ošetřovány speciálními přípravky na kůži.

Jsou produkty Karl Lagerfeld vyráběny udržitelným způsobem?

Značka se stále více zaměřuje na udržitelnost. Používá recyklované materiály v obalech, zavádí ekologičtější výrobní procesy a nabízí kolekce z udržitelných materiálů. Zároveň klade důraz na férové pracovní podmínky ve výrobě.