Helly Hansen

Položky: 193+
Helly Hansen TOPÁNKY HP AHIGA EVO 5

Helly HansenOdznak oficiálneho predajcu TOPÁNKY HP AHIGA EVO 5

5.0
(5)
Doručenie zdarma
82,59
Helly Hansen TOPÁNKY NORTHWAY APPROACH

Helly HansenOdznak oficiálneho predajcu TOPÁNKY NORTHWAY APPROACH

3.2
(10)
Dostupné obrázky recenzie
Doručenie zdarma
83,51
Helly Hansen 11714 námornícka modrá

Helly HansenOdznak oficiálneho predajcu 11714 námornícka modrá

4.4
(9)
Dostupné obrázky recenzie
Doručenie zdarma
33,53
Helly Hansen Čierna obuv na vodné športy pre dospelých

Helly HansenOdznak oficiálneho predajcu Čierna obuv na vodné športy pre dospelých

4.8
(26)
Dostupné obrázky recenzie
Doručenie zdarma

-35%

65,31
99,90
Helly Hansen Offshore topánky Skagen F-1

Helly HansenOdznak oficiálneho predajcu Offshore topánky Skagen F-1

5.0
(1)
Doručenie zdarma

-33%

97,78
144,90
Helly Hansen Pánske športové topánky Revo Sail

Helly HansenOdznak oficiálneho predajcu Pánske športové topánky Revo Sail

4.3
(16)
Doručenie zdarma
90,02
Helly Hansen Hh Traverse Ht - Outdoorové topánky

Helly HansenOdznak oficiálneho predajcu Hh Traverse Ht - Outdoorové topánky

5.0
(6)
Doručenie zdarma

-40%

61,07
101,78
Helly Hansen Tenisky biele pre dospelých

Helly HansenOdznak oficiálneho predajcu Tenisky biele pre dospelých

4.5
(2)
Doručenie zdarma nad 20 €

-60%

18,12
45,31
Helly Hansen SALTOVÝ STRIPOVANÝ WINDBREAKER JKT

Helly HansenOdznak oficiálneho predajcu SALTOVÝ STRIPOVANÝ WINDBREAKER JKT

Najnižšia cena za 30 dní

Doručenie zdarma

Najnižšia cena za 30 dní

-60%

37,30
93,26
Helly Hansen TEAM W DAYBREAKER FLEECE JACKE

Helly HansenOdznak oficiálneho predajcu TEAM W DAYBREAKER FLEECE JACKE

3.7
(3)

Najnižšia cena za 30 dní

Doručenie zdarma

Najnižšia cena za 30 dní

-60%

22,04
55,10
Helly Hansen Tenisky šedé pre dospelých

Helly HansenOdznak oficiálneho predajcu Tenisky šedé pre dospelých

4.3
(15)
Dostupné obrázky recenzie
Doručenie zdarma
83,50
Helly Hansen Hh W Traverse Ht - Dámske outdoorové topánky

Helly HansenOdznak oficiálneho predajcu Hh W Traverse Ht - Dámske outdoorové topánky

5.0
(2)
Doručenie zdarma

-40%

59,77
99,62
Helly Hansen Pánsky pláštenka Seven J

Helly HansenOdznak oficiálneho predajcu Pánsky pláštenka Seven J

4.3
(6)
Doručenie zdarma
146,12
Helly Hansen Vista Hike Anorak
2. najpredávanejšie

Helly HansenOdznak oficiálneho predajcu Vista Hike Anorak

4.0
(1)
Doručenie zdarma
109,86
Helly Hansen AKTÍVNA PUFFY VESTA
6. najnavštevovanejšie

Helly HansenOdznak oficiálneho predajcu AKTÍVNA PUFFY VESTA

Doručenie zdarma
160
Helly Hansen Stredná bunda W TEAM CREW

Helly HansenOdznak oficiálneho predajcu Stredná bunda W TEAM CREW

Doručenie zdarma
136,39
Helly Hansen Dážďová bunda VANCOUVER

Helly HansenOdznak oficiálneho predajcu Dážďová bunda VANCOUVER

5.0
(2)
Doručenie zdarma

-40%

65,92
109,86
Helly Hansen BLOCK JACKET DAYBREAKER

Helly HansenOdznak oficiálneho predajcu BLOCK JACKET DAYBREAKER

5.0
(2)
Doručenie zdarma

-60%

32,66
81,65
Helly Hansen Hh Henley Pánske Topánky Tyc 00486461330

Helly HansenOdznak oficiálneho predajcu Hh Henley Pánske Topánky Tyc 00486461330

Doručenie zdarma
83,85
Helly Hansen BLOCK JACKET W DAYBREAKER BLOCK

Helly HansenOdznak oficiálneho predajcu BLOCK JACKET W DAYBREAKER BLOCK

5.0
(2)

Najnižšia cena za 7 dní

Doručenie zdarma

Najnižšia cena za 7 dní

-60%

30,67
76,67
Helly Hansen Obuv na vodné športy tmavomodrá pre dospelých

Helly HansenOdznak oficiálneho predajcu Obuv na vodné športy tmavomodrá pre dospelých

Doručenie zdarma
58,06
Helly Hansen Vodotesná pánska pláštenka Seven J-HHA.62047
3. najnavštevovanejšie

Helly HansenOdznak oficiálneho predajcu Vodotesná pánska pláštenka Seven J-HHA.62047

3.8
(4)
Dostupné obrázky recenzie
Doručenie zdarma
146,12
Helly Hansen AKTÍVNA BUNDA S NADÚVANÝM VÝPLŇOM

Helly HansenOdznak oficiálneho predajcu AKTÍVNA BUNDA S NADÚVANÝM VÝPLŇOM

Doručenie zdarma
240
Helly Hansen Panoramatický plášť

Helly HansenOdznak oficiálneho predajcu Panoramatický plášť

5.0
(1)
Doručenie zdarma
108,68
123...6...9

Pohlavie

Akciový tovar

Cena

Dĺžka rukávov

Remeň / opasok

Recenzie s obrázkami

Helly Hansen

Helly Hansen predstavuje špičku v oblasti outdoorového a športového oblečenia. Táto nórska značka, ktorá vznikla v roku 1877, sa stala synonymom kvality, inovatívnych technológií a štýlového dizajnu. Pozrime sa bližšie na to, čo robí Helly Hansen takou výnimočnou značkou.

  • Technológie a materiály používané v produktoch
  • Najpopulárnejšie kolekcie a produktové rady
  • Výber správnej veľkosti a strihu
  • Starostlivosť o produkty Helly Hansen
  • Inovácie a udržateľnosť
  • Tipy pre rôzne aktivity a počasie

Technológie Helly Hansen pre maximálny výkon

Značka Helly Hansen je známa svojimi inovatívnymi technológiami, ktoré zabezpečujú maximálne pohodlie a ochranu. Helly Tech® predstavuje vrchol v oblasti nepremokavých a priedušných materiálov. Táto patentovaná technológia umožňuje odvod potu von z oblečenia, zatiaľ čo vonkajšia vrstva zostáva vodoodolná.

Ďalšou kľúčovou technológiou je LIFA®, ktorá tvorí základ väčšiny základných vrstiev oblečenia. Táto technológia aktívne odvádza vlhkosť od pokožky a udržuje telo v suchu aj počas intenzívnej aktivity. V kombinácii s merino vlnou vytvára LIFA Merino ideálnu vrstvu pre chladné počasie.

Pre zimné športy a extrémne podmienky ponúka Helly Hansen technológiu H2Flow™. Tento systém regulácie teploty využíva strategicky umiestnené ventilačné otvory a izolačné zóny pre optimálnu termoreguláciu.

Kolekcie Helly Hansen pre každé dobrodružstvo

Či už ide o lyžovanie, turistiku alebo každodenné nosenie, Helly Hansen ponúka špecializované kolekcie pre všetky aktivity. Lyžiarska kolekcia zahŕňa profesionálne testované bundy a nohavice s pokročilými funkciami ako **Life Pocket™, ktorý predlžuje výdrž batérie telefónu v chladnom počasí.

Outdoorová kolekcia sa vyznačuje ľahkými, ale odolnými materiálmi a praktickými detailmi. Turistické bundy a nohavice poskytujú optimálnu ochranu pred poveternostnými vplyvmi bez obmedzenia pohybu. Vodácka kolekcia zasa využíva špeciálne námorné technológie pre maximálnu ochranu na vode.

Mestská kolekcia kombinuje technické vlastnosti s moderným dizajnom. Tieto produkty sú ideálne pre každodenné nosenie v meste, kde je potrebné spojiť štýl s funkčnosťou.

Správny výber veľkosti a strihu Helly Hansen

Pri výbere oblečenia Helly Hansen je kľúčové zvoliť správnu veľkosť a strih. Značka používa európske veľkosti a ponúka regulárny aj atletický strih. Pre zimné športy sa odporúča voliť voľnejší strih, ktorý umožňuje vrstvenie oblečenia.

Bundy by mali poskytovať dostatok priestoru pre pohyb ramien a mali by siahať dostatočne nízko na bedrá. Pri nohaviciach je dôležité, aby dĺžka umožňovala pohodlný pohyb a aby mali dostatočnú vôľu v oblasti kolien.

Základné vrstvy by mali priliehať k telu, ale nemali by obmedzovať pohyb. LIFA® technológia funguje najlepšie pri tesnom kontakte s pokožkou, preto by základné vrstvy nemali byť príliš voľné.

Starostlivosť o produkty Helly Hansen

Pre maximálnu životnosť a funkčnosť produktov Helly Hansen je dôležitá správna starostlivosť. Všetky produkty majú špecifické pokyny na pranie, ktoré treba dodržiavať. Technické materiály vyžadujú špeciálnu starostlivosť pre zachovanie ich vlastností.

Nepremokavé oblečenie by sa malo pravidelne ošetrovať impregnáciou. To pomáha udržať vodoodpudivé vlastnosti materiálu Helly Tech®. Pri praní sa odporúča používať špeciálne pracie prostriedky určené pre technické materiály.

Základné vrstvy s technológiou LIFA® nevyžadujú špeciálnu starostlivosť, ale odporúča sa prať ich samostatne pri nízkych teplotách. Sušenie by malo prebiehať prirodzene, mimo priameho slnečného žiarenia.

Inovácie a udržateľnosť Helly Hansen

Značka Helly Hansen neustále pracuje na vývoji nových technológií a udržateľných riešení. Využívanie recyklovaných materiálov a zodpovedná výroba sú kľúčovými prioritami. Ocean Bound materiály predstavujú inováciu v oblasti recyklácie plastového odpadu z oceánov.

Mnohé produkty sú certifikované bluesign®, čo zaručuje minimálny dopad na životné prostredie počas celého výrobného procesu. Značka sa tiež zameriava na znižovanie spotreby vody a energie pri výrobe.

PFC-free technológie vodoodpudivej úpravy predstavujú ďalší krok k udržateľnejšej budúcnosti. Helly Hansen sa zaviazala k postupnému eliminovaniu škodlivých chemikálií zo svojej produkcie.

Často kladené otázky

Ako vybrať správnu veľkosť Helly Hansen?

Pri výbere veľkosti sa riaďte tabuľkou veľkostí Helly Hansen. Odmerajte si obvod hrudníka, pása a bokov. Pri zimných bundách počítajte s priestorom pre vrstvenie oblečenia. V prípade pochybností si vyberte väčšiu veľkosť.

Ako často je potrebné impregnovať oblečenie Helly Hansen?

Impregnácia závisí od frekvencie používania a typu počasia. Všeobecne sa odporúča impregnovať technické oblečenie po každom 5-10 praní, alebo keď spozorujete, že voda prestáva po povrchu stekať.

Môžem sušiť produkty Helly Hansen v sušičke?

Väčšinu produktov Helly Hansen je lepšie sušiť prirodzene. Sušička môže poškodiť technické vlastnosti materiálov. Vždy si prečítajte štítok s pokynmi na údržbu konkrétneho produktu.

Aký je rozdiel medzi Helly Tech Professional a Performance?

Helly Tech Professional poskytuje najvyššiu úroveň ochrany pred poveternostnými vplyvmi a je určený pre profesionálne použitie. Helly Tech Performance ponúka vyváženú kombináciu ochrany a priedušnosti pre bežné športové aktivity.